Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
ZVVZ USK Praha
21.5
2
ZVVZ USK Praha
21.5
3
Levhartice Chomutov
19.7
4
ZVVZ USK Praha
19.3
5
Slovanka
16.5

Doskoky

1.
KARA Trutnov
10.1
2
Žabiny Brno
9.6
3
ZVVZ USK Praha
9.0
4
9.0
5
ZVVZ USK Praha
8.3

Asistence

1.
Levhartice Chomutov
5.9
2
ZVVZ USK Praha
5.0
3
ZVVZ USK Praha
4.7
4
4.3
5
ZVVZ USK Praha
4.3

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
ZVVZ USK Praha
73.8 %
2
ZVVZ USK Praha
73.3 %
3
ZVVZ USK Praha
66.7 %
4
Slovanka
66.7 %
5
KP Brno
64.5 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
ZVVZ USK Praha
50.0 %
2
Žabiny Brno
49.0 %
3
46.2 %
4
Žabiny Brno
42.9 %
5
42.1 %

Cena Chance

1.
SBŠ Ostrava
5.0
2
ZVVZ USK Praha
3.5
3
3.1
4
Levhartice Chomutov
2.0
5
ZVVZ USK Praha
1.5

týmové statistiky

Vstřelené body

1.
3
74.8

Obdržené body

1.
3
66.1
4
66.2

Doskoky

1.
3
44.4
5
41.2

Asistence

1.
3
18.5
5
14.5

Úspěšnost střelby za 3B

1.
2
34.9%
3
27.9%
5
27.1%

Úspěšnost střelby za 2B

1.
3
46.7%
4
46.2%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL CH
1. Veronika Szabó OVA R/K 19 8 7.0 0.6 0.1/0.4 33.3* 0.1/0.5 25.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.8 0.9 0.6 0.3 0.1 0.6 0.5 0.1 2.0 0.6
2. Tereza Vyoralová USK R/K 28 5 22.2 8.2 2.4/5.2 46.2 0.8/2.2 36.4 1.0/1.2 83.3* 3.0 3.8 6.8 3.6 3.2 0.8 0.9 1.0 1.2 16.8 -
3. Simona Sklenářová USK K 22 7 26.6 15.0 6.4/8.7 73.8 0.6/1.7 33.3* 0.4/0.9 50.0* 2.6 3.1 5.7 3.0 3.9 0.9 0.5 1.3 2.0 23.0 0.5
4. Petra Malíková KPB R/K 20 8 29.1 13.4 3.5/8.6 40.6 1.1/3.6 31.0 3.0/3.9 77.4 1.8 4.0 5.8 3.5 1.4 1.1 0.4 3.3 1.8 16.0 0.4
5. Simona Fišerová HKR K/P 20 1 18.0 2.0 1.0/4.0 25.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 2.0 4.0 3.0 1.0 1.0 3.0 1.0 1.0 5.0 3.0
6. María Conde USK K 25 7 23.1 19.3 6.1/10.9 56.6 1.6/4.3 36.7 2.3/3.1 72.7 2.4 5.9 8.3 4.7 2.1 1.9 0.4 2.4 1.4 25.9 -
7. Teja Oblak USK R 31 7 23.6 7.1 2.9/4.9 58.8 0.1/2.3 6.3 1.0/1.0 100.0* 1.0 2.9 3.9 5.0 2.3 2.0 0.4 1.4 1.7 11.9 -
8. Valériane Vukosavljević USK K/P 28 6 28.7 21.5 7.0/10.5 66.7 0.8/3.2 26.3 5.0/6.0 83.3 2.8 4.3 7.2 4.3 3.2 2.0 0.4 4.8 1.7 31.0 -
9. Barbora Wrzesiński USK R 27 7 26.7 10.0 3.1/7.7 40.7 0.6/2.7 21.1 2.0/2.6 77.8 0.4 2.7 3.1 3.7 2.1 1.7 0.3 2.4 2.1 10.4 -
10. Pamela Therese Effangová HKR K 29 9 28.7 13.2 4.0/8.2 48.6 0.8/4.1 18.9 2.9/4.7 61.9 1.1 2.1 3.2 3.0 2.7 1.4 0.2 4.6 1.9 14.0 -
11. Barbora Jorová CHO 18 4 5.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.5 0.0 0.3 0.5 0.3 1.0 -0.8 0.5
12. Eliška Mircová SLA R 26 8 30.8 10.6 2.5/4.5 55.6 1.8/6.1 28.6 0.4/0.8 50.0* 1.0 3.1 4.1 3.4 1.9 2.0 0.2 1.3 1.5 11.3 -
13. Lenka Šoukalová ZAB K 25 10 12.3 3.9 0.9/2.1 42.9 0.4/1.0 40.0* 0.9/1.5 60.0* 1.1 0.7 1.8 1.1 1.4 0.7 0.2 1.6 1.7 5.0 -
14. Kateřina Bartoňová CHO R 32 10 28.3 4.5 1.4/4.3 32.6 0.4/2.7 14.8 0.5/0.6 83.3* 0.7 4.0 4.7 5.9 2.2 3.8 0.2 1.6 2.6 7.4 -
15. Alyssa Marie Thomas USK K/P 30 3 23.7 12.0 5.0/8.0 62.5 0.0/0.0 0.0* 2.0/3.7 54.5 1.3 4.7 6.0 4.3 2.3 2.7 0.5 3.7 0.7 20.3 -
16. Petra Čípková SLA P 29 8 30.6 8.0 2.3/4.8 47.4 0.6/2.1 29.4 1.6/2.1 76.5 2.6 4.4 7.0 2.0 1.5 1.4 0.2 2.1 2.5 12.3 -
17. Bria Holmes ZAB P 28 9 20.7 8.4 2.3/6.0 38.9 0.9/1.8 50.0* 1.1/1.9 58.8* 0.9 2.4 3.3 2.7 1.2 1.8 0.2 1.6 0.4 10.0 -
18. Nikola Šafránková TRU K 18 6 9.8 3.7 0.0/0.8 0.0* 1.0/2.5 40.0 0.7/1.0 66.7* 0.0 0.8 0.8 0.5 1.0 0.3 0.3 1.0 0.7 3.3 0.3
19. Michaela Jánská STR R 19 8 24.0 7.0 1.3/3.1 40.0 0.9/2.9 30.4 1.9/2.1 88.2 0.3 2.4 2.6 3.0 1.1 2.0 0.2 2.6 1.8 8.5 0.2
20. Eva Kopecká KPB K 26 8 24.1 6.9 2.5/3.9 64.5 0.4/2.3 16.7 0.8/1.6 46.2* 1.9 3.0 4.9 3.0 1.1 2.0 0.2 2.5 2.6 9.8 -
21. Tereza Halátková USK K/P 21 6 20.2 8.8 3.7/5.0 73.3 0.2/1.7 10.0* 1.0/1.7 60.0* 1.2 3.3 4.5 2.5 1.3 1.7 0.3 1.8 2.0 11.8 0.3
22. Alena Hanušová ZAB K/P 31 5 15.6 10.4 2.6/4.2 61.9 1.2/2.4 50.0 1.6/1.6 100.0* 1.0 3.2 4.2 1.4 0.4 1.0 0.3 1.6 0.8 13.8 -
23. Karolína Šotolová KPB K 23 8 28.3 8.5 1.6/4.5 36.1 1.6/4.5 36.1 0.4/0.5 75.0* 2.1 3.0 5.1 4.3 2.6 3.3 0.2 0.9 2.1 10.5 0.2
24. Adéla Smutná OVA K/P 23 10 30.2 15.3 3.6/7.8 46.2 1.4/3.9 35.9 3.9/5.0 78.0 1.4 4.2 5.6 2.8 2.1 2.1 0.1 4.4 2.5 18.0 0.1
25. Tereza Zítková KPB K 24 6 12.3 2.3 0.5/1.2 42.9* 0.2/1.8 9.1* 0.8/0.8 100.0* 0.2 1.2 1.3 1.2 0.7 1.0 0.2 1.0 2.2 1.0 -
26. Eliška Hamzová ZAB R 21 10 25.5 8.0 2.1/5.8 36.2 0.6/1.7 35.3* 2.0/2.6 76.9 1.6 3.8 5.4 4.2 1.8 3.4 0.1 3.4 2.6 12.1 0.1
27. Michaela Vondráčková ZAB R/K 31 10 13.3 6.7 1.7/3.4 50.0 0.6/2.1 28.6 1.5/2.0 75.0 0.4 1.6 2.0 1.6 0.9 1.4 0.1 1.5 1.2 6.5 -
28. Kateřina Káňová OVA 25 10 23.7 5.0 2.1/4.3 48.8 0.1/1.0 10.0* 0.5/1.0 50.0* 1.1 5.2 6.3 1.9 0.8 1.7 0.1 1.1 1.2 9.1 -
29. Anežka Kopecká KPB P 22 8 28.4 14.6 4.3/7.8 54.8 1.4/5.0 27.5 2.0/2.9 69.6 3.4 2.9 6.3 2.1 1.1 2.0 0.1 3.0 3.0 15.0 0.1
30. Petra Záplatová ZAB R/K 30 9 25.9 11.4 1.1/3.7 30.3 2.8/5.7 49.0 0.9/1.1 80.0* 0.9 2.2 3.1 3.0 1.8 2.7 0.1 2.0 2.2 10.8 -
31. Anna Brožová HKR R 17 8 9.8 3.4 0.5/0.9 57.1* 0.6/1.5 41.7* 0.5/0.8 66.7* 0.1 0.9 1.0 0.6 0.1 0.6 0.1 0.4 0.8 2.6 0.1
32. Nikolina Knežević ZAB K 27 9 21.2 8.1 1.6/3.3 46.7 1.1/2.9 38.5 1.7/2.0 83.3 1.2 2.0 3.2 2.4 1.4 2.4 0.1 1.8 2.4 8.2 -
33. Anna Rosecká STR K 22 1 20.0 7.0 0.0/1.0 0.0* 2.0/8.0 25.0 1.0/2.0 50.0 0.0 1.0 1.0 3.0 2.0 3.0 1.0 3.0 0.0 5.0 1.0
34. Julie Laubertová STR R/K 17 5 9.4 1.4 0.0/1.4 0.0* 0.4/1.4 28.6* 0.2/0.4 50.0* 0.8 0.6 1.4 1.2 0.6 1.2 0.2 0.4 0.8 0.4 0.2
35. Alena Bačová OVA R 20 7 4.6 0.7 0.3/0.7 40.0* 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.3 50.0* 0.1 0.6 0.7 0.1 0.1 0.1 0.1 0.3 0.3 0.9 0.1
36. Natálie Stoupalová ZAB K/P 24 10 23.6 11.9 2.9/6.1 47.5 1.6/4.1 39.0 1.3/1.9 68.4* 1.1 5.9 7.0 1.5 0.8 1.5 0.1 2.1 2.7 13.4 -
37. Charlotte Velichová HKR R 18 7 11.3 3.6 1.1/2.3 50.0 0.3/1.9 15.4* 0.4/1.0 42.9* 0.0 1.6 1.6 1.0 0.7 1.0 0.1 1.1 0.9 2.9 0.1
38. Veronika Šípová USK R 23 2 25.5 11.5 4.5/6.5 69.2 0.0/0.0 0.0* 2.5/2.5 100.0 3.5 3.5 7.0 1.5 1.5 1.5 0.5 4.0 2.5 19.5 0.5
39. Vendula Krausová STR K 17 4 16.3 4.3 0.8/4.0 18.8 0.5/1.8 28.6* 1.3/2.5 50.0 1.0 0.8 1.8 2.0 0.5 2.0 0.3 2.0 1.5 1.3 0.3
40. Dominica Hynková KPB R 18 8 11.8 2.6 0.6/3.0 20.8 0.3/0.9 28.6* 0.6/1.5 41.7* 1.3 1.6 2.9 0.6 0.8 0.6 0.1 1.4 1.0 2.8 0.1
41. Karolína Fadrhonsová KPB R/K 25 8 15.0 7.3 1.4/4.5 30.6 0.5/2.1 23.5 3.0/3.8 80.0 0.3 1.9 2.1 1.9 1.0 1.9 0.1 2.9 2.6 5.1 -
42. Marie Žílová SLO 19 5 6.6 1.2 0.0/0.4 0.0* 0.4/1.0 40.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.4 0.6 0.4 0.2 0.4 0.2 0.2 1.6 -0.4 0.2
43. Monika Satoranská CHO K/P 29 10 26.0 9.0 3.1/8.5 36.5 0.5/1.8 27.8* 1.3/1.6 81.3* 2.1 3.9 6.0 1.0 0.9 1.1 0.1 2.8 3.0 8.7 -
44. Natálie Rašková OVA R 23 10 25.9 4.2 1.1/3.3 33.3 0.2/1.7 11.8* 1.4/2.0 70.0 0.8 1.1 1.9 2.9 0.9 3.3 0.1 2.4 2.5 2.3 0.1
45. Eliška Kubíčková OVA R/K 19 6 21.3 5.3 1.5/3.3 45.0 0.2/3.0 5.6 1.8/2.7 68.8 0.2 1.2 1.3 1.3 0.7 1.5 0.2 1.5 0.7 2.5 0.2
46. Veronika Aulichová SLA R/K 25 6 15.5 2.7 1.2/3.2 36.8 0.0/0.8 0.0* 0.3/0.7 50.0* 0.5 1.7 2.2 3.0 1.2 3.3 0.2 1.5 1.8 2.2 -
47. Ludmila Dudáčková KPB K/P 22 6 12.7 4.3 1.0/2.0 50.0 0.2/0.5 33.3* 1.8/2.0 91.7 0.5 2.3 2.8 1.0 0.8 1.2 0.2 1.2 1.3 6.2 0.2
48. Kateřina Zeithammerová HKR R 20 9 28.0 14.8 4.2/7.8 54.3 1.7/5.4 30.6 1.3/2.6 52.2 0.7 3.1 3.8 1.8 2.2 2.3 0.1 3.0 1.6 13.1 0.1
49. Kristýna Helebrantová SLA R/K 20 7 8.9 2.1 0.4/1.1 37.5* 0.4/1.0 42.9* 0.0/0.0 0.0* 0.4 0.4 0.9 0.4 0.4 0.6 0.1 0.3 0.7 1.6 0.1
50. Brandi Shavon Beasley SLA R 25 8 30.6 14.5 4.1/10.4 39.8 1.8/4.9 35.9 1.0/1.3 80.0* 0.5 3.9 4.4 3.3 3.1 3.9 0.1 2.5 2.6 11.6 -
51. Gabriela Mervínská SLO P 29 7 17.3 5.1 2.6/4.7 54.5 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.3 0.0* 1.6 3.0 4.6 0.6 0.6 0.7 0.1 0.4 0.9 7.6 -
52. Merritt Hempe USK 28 4 28.8 21.5 7.8/12.5 62.0 0.3/1.0 25.0* 5.3/6.5 80.8 2.8 6.3 9.0 2.0 1.5 2.5 0.2 5.0 3.0 27.8 -
53. Jitka Pilařová SLO K 19 6 17.0 5.0 1.8/3.3 55.0 0.0/1.2 0.0* 1.3/2.3 57.1 0.5 2.5 3.0 1.0 0.3 1.3 0.1 2.2 1.0 5.5 0.1
54. Adéla Vítová TRU R 19 8 15.8 3.4 0.6/2.4 26.3 0.6/2.5 25.0 0.3/0.5 50.0* 0.4 0.5 0.9 1.5 0.3 1.9 0.1 1.1 2.3 -0.9 0.1
55. Lucie Svatoňová SLO K 18 7 30.0 4.4 0.9/2.4 35.3 0.7/3.7 19.2 0.6/0.9 66.7* 0.1 3.3 3.4 3.0 1.0 3.9 0.1 1.6 2.1 2.7 0.1
56. Michaela Matušková HKR R 25 9 20.4 8.3 1.8/3.7 48.5 1.2/4.7 26.2 1.1/1.4 76.9* 0.4 3.1 3.6 1.3 1.0 1.8 0.1 1.8 2.1 6.4 -
57. Tereza Motyčáková OVA R 30 10 28.2 7.9 1.4/4.7 29.8 0.9/3.7 24.3 2.4/3.5 68.6 1.9 2.5 4.4 3.0 1.4 3.9 0.1 4.2 3.1 6.7 -
58. Michaela Vacková ZAB K 29 9 19.9 3.4 0.2/1.3 16.7* 0.8/3.6 21.9 0.7/0.7 100.0* 1.2 2.8 4.0 0.7 0.9 0.9 0.1 0.7 1.4 3.7 -
59. Valentýna Kadlecová CHO R 18 10 26.2 11.2 3.5/6.9 50.7 0.9/4.2 21.4 1.5/2.1 71.4 0.3 1.7 2.0 1.5 1.9 2.0 0.1 2.3 2.9 6.9 0.1
60. Michaela Krejzová CHO K 24 7 24.9 11.3 3.6/8.3 43.1 0.6/2.4 23.5 2.4/3.3 73.9 2.6 3.9 6.4 1.7 0.9 2.3 0.1 2.6 2.4 11.0 -
61. Michaela Gaislerová TRU K 24 9 21.7 11.2 2.8/5.8 48.1 1.6/4.2 36.8 1.0/1.1 90.0* 0.7 1.7 2.3 1.2 0.4 1.7 0.1 1.6 1.1 8.2 -
62. Martina Pokorná HKR K/P 20 9 24.0 3.1 0.4/1.9 23.5* 0.7/3.1 21.4 0.2/0.2 100.0* 1.1 3.8 4.9 0.9 0.8 1.3 0.1 1.3 2.3 4.2 0.1
63. Luisa Vydrová STR K/P 18 8 28.5 12.1 5.8/10.0 57.5 0.1/0.5 25.0* 0.3/0.4 66.7* 1.4 5.0 6.4 1.6 1.4 2.3 0.1 1.4 2.4 13.8 0.1
64. Mia Mašić SLO K 2023 6 28.3 10.0 2.5/5.8 42.9 1.3/5.0 26.7 1.0/2.0 50.0 0.5 2.0 2.5 3.0 1.5 4.5 0.1 1.5 2.7 3.3 -
65. Markéta Nádvorníková SLO R 19 3 5.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.7 0.0 0.7 0.7 0.0 1.0 0.2 0.0 0.3 -0.7 0.2
66. Jesika Maud Hibalová CHO R/K 19 9 11.8 1.7 0.7/2.0 33.3 0.0/0.7 0.0* 0.3/0.9 37.5* 0.1 1.6 1.7 1.2 0.7 1.7 0.1 0.7 1.1 0.9 0.1
67. Eliška Brejchová CHO K 19 10 21.1 6.1 2.2/5.9 37.3 0.1/2.4 4.2 1.4/1.7 82.4* 1.1 1.4 2.5 0.8 0.7 1.3 0.1 1.7 1.2 3.0 0.1
68. Dragana Domuzin SLO 22 7 25.6 9.7 3.6/8.9 40.3 0.1/1.6 9.1* 2.1/4.0 53.6 1.3 3.6 4.9 2.3 2.0 3.7 0.1 3.9 3.4 7.1 0.1
69. Adéla Junková STR K/P 18 7 18.4 4.9 1.4/4.7 30.3 0.4/1.4 30.0* 0.7/1.4 50.0* 0.9 2.3 3.1 1.6 0.6 2.4 0.1 1.1 2.7 1.1 0.1
70. Štěpánka Ježková SLA K/P 21 8 26.4 5.9 1.6/4.3 38.2 0.6/2.1 29.4 0.8/1.1 66.7* 0.4 1.3 1.6 1.3 0.9 2.0 0.1 1.1 1.9 2.5 0.1
71. Kristýna Menšíková OVA R 22 3 6.3 1.0 0.0/0.7 0.0* 0.3/0.7 50.0* 0.0/0.0 0.0* 0.7 1.0 1.7 1.0 0.3 1.7 0.2 0.0 0.7 0.7 0.2
72. Sofia Alina Pelander KPB 30 5 10.2 3.6 1.6/2.6 61.5 0.0/0.0 0.0* 0.4/0.4 100.0* 1.0 1.8 2.8 0.8 1.0 1.4 0.1 1.4 1.6 6.0 -
73. Veronika Borsová TRU R 19 9 19.2 4.3 1.0/2.1 47.4 0.6/1.9 29.4* 0.7/0.7 100.0* 0.6 1.3 1.9 1.6 0.4 2.8 0.1 1.2 1.0 3.3 0.1
74. Eliška Linhartová TRU K 19 9 9.4 1.6 0.4/0.8 57.1* 0.2/0.7 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.9 0.2 1.1 0.4 0.3 0.8 0.1 0.4 1.4 0.9 0.1
75. Markéta Šmahelová TRU K/P 21 7 16.9 4.3 1.6/3.3 47.8 0.1/0.1 100.0* 0.7/1.3 55.6* 1.3 1.0 2.3 0.4 0.6 0.7 0.1 1.6 2.0 4.1 0.1
76. Lucie Bolardtová HKR R/K 22 9 16.9 4.6 0.9/1.7 53.3* 0.8/1.6 50.0* 0.4/0.4 100.0* 0.8 2.1 2.9 0.8 0.6 1.2 0.1 0.7 2.4 4.2 0.1
77. Aneta Finková TRU R 20 9 24.1 8.0 1.7/3.9 42.9 1.3/4.1 32.4 0.7/1.0 66.7* 0.4 3.0 3.4 2.3 1.2 3.7 0.1 3.0 3.1 6.0 0.1
78. Eliška Hálová SLO K/P 21 7 24.7 12.4 4.9/9.1 53.1 0.4/1.0 42.9* 1.4/2.0 71.4 3.3 2.3 5.6 2.0 1.1 3.3 0.1 3.0 2.1 13.6 0.1
79. Monika Fučíková CHO R/K 20 10 22.4 9.5 2.8/4.9 57.1 0.7/1.7 41.2* 1.8/2.7 66.7 1.3 4.0 5.3 0.9 1.1 1.6 0.1 2.2 1.6 12.1 0.1
80. Adéla Mezihoráková ZAB R/K 17 3 14.3 4.3 0.3/1.3 25.0* 1.0/2.3 42.9 0.7/1.3 50.0* 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.7 0.2 1.3 0.3 2.7 0.2
81. Michaela Pitrová STR K/P 22 3 19.0 2.0 1.0/1.7 60.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.7 0.0* 1.0 0.7 1.7 0.3 0.0 0.7 0.2 0.3 2.0 0.7 0.2
82. Destiny Campbell SLO K 26 6 28.3 16.5 7.2/14.7 48.9 0.0/0.2 0.0* 2.2/3.3 65.0 2.5 4.7 7.2 1.0 1.3 2.0 0.1 3.7 3.8 16.2 -
83. Sára Iris Lišková STR K 18 8 25.4 5.5 1.8/6.6 26.4 0.0/0.1 0.0* 2.0/3.5 57.1 1.1 1.9 3.0 1.3 0.9 2.8 0.1 3.1 1.6 3.0 0.1
84. Raina Tomašicka TRU R 17 9 23.2 12.8 3.2/6.4 50.0 1.2/4.4 27.5 2.7/2.7 100.0 0.0 1.9 1.9 1.0 0.4 2.0 0.1 2.0 1.8 8.0 0.1
85. Kassidy Malcolm TRU R 24 9 20.8 5.0 0.8/2.7 29.2 0.9/1.7 53.3* 0.8/1.1 70.0* 1.9 2.2 4.1 0.6 0.3 1.2 0.1 1.1 1.1 5.9 -
86. Kateřina Galíčková KPB K 22 7 22.7 9.6 3.0/5.0 60.0 1.0/3.1 31.8 0.6/0.7 80.0* 2.0 2.3 4.3 0.7 1.6 1.4 0.1 1.1 1.6 10.0 0.1
87. Camilla Angelini SLA K 21 6 11.3 4.2 1.5/3.5 42.9 0.0/0.0 0.0* 1.2/1.3 87.5* 0.7 1.0 1.7 0.3 0.2 0.7 0.1 1.0 1.7 2.8 0.1
88. Andrea Ondroušková SLO R/K 21 7 17.3 5.6 0.9/3.7 23.1 1.1/2.7 42.1 0.4/0.9 50.0* 0.6 1.9 2.4 0.9 0.6 1.9 0.1 1.6 2.1 2.1 0.1
89. Anastasiia Kovtun CHO P 20 8 8.1 1.0 0.5/1.1 44.4* 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.9 1.0 1.9 0.4 0.3 0.8 0.1 0.5 0.8 2.0 0.1
90. Natálie Koucká SLO K/P 19 5 9.8 2.6 1.2/2.2 54.5 0.0/0.4 0.0* 0.2/0.6 33.3* 0.6 1.2 1.8 0.2 0.0 0.4 0.1 0.6 2.0 1.8 0.1
91. Wiktoria Maria Duchnowska OVA R/K 21 10 15.1 4.2 1.1/2.5 44.0 0.5/2.5 20.0 0.5/0.8 62.5* 0.2 0.8 1.0 0.6 0.2 1.1 0.1 0.8 1.0 1.0 0.1
92. Whisper Fisher TRU K 25 9 30.8 9.2 3.6/7.1 50.0 0.2/0.9 25.0* 1.4/2.1 68.4 2.2 7.9 10.1 1.2 1.1 3.4 0.0 3.9 3.2 15.0 -
93. Anita Štenclová STR R/K 18 8 21.3 5.0 2.0/5.0 40.0 0.1/0.9 14.3* 0.6/1.0 62.5* 0.3 1.1 1.4 0.9 0.9 2.1 0.1 1.0 0.5 2.4 0.1
94. Elissa Cunane ZAB P 22 8 22.0 9.0 3.3/7.6 42.6 0.1/0.4 33.3* 2.1/3.4 63.0 3.4 6.3 9.6 1.1 0.9 3.0 0.1 3.1 2.5 13.0 0.1
95. Kateřina Kozumplíková TRU R/K 29 6 20.2 7.7 0.5/2.7 18.8 2.0/4.3 46.2 0.7/0.7 100.0* 0.3 1.8 2.2 1.2 1.3 3.3 0.1 1.0 2.5 3.3 -
96. Najai Jasmene Wynn-Pollard CHO R/K 25 10 30.8 19.7 6.2/11.4 54.4 0.7/2.3 30.4 5.2/6.9 75.4 3.1 5.2 8.3 0.9 0.7 2.2 0.0 5.3 2.8 21.9 -
97. Soňa Svetlíková KPB P 23 7 15.7 5.9 2.3/5.9 39.0 0.3/0.9 33.3* 0.4/1.1 37.5* 1.0 2.6 3.6 0.4 0.1 1.0 0.1 1.0 1.9 4.6 0.1
98. Natálie Horsáková STR K 21 8 24.0 8.9 3.4/7.4 45.8 0.1/0.8 16.7* 1.8/2.5 70.0 2.8 4.3 7.0 0.6 1.9 1.8 0.1 2.9 3.1 11.0 0.1
99. Kristýna Čuperková HKR R 31 7 27.0 13.3 3.4/6.6 52.2 1.3/5.3 24.3 2.6/3.3 78.3 1.3 3.6 4.9 0.9 2.6 2.4 0.1 4.0 3.0 12.3 -
100. Barbora Soukupová STR R/K 18 2 16.0 2.5 0.5/2.5 20.0 0.5/1.0 50.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.0 0.5 1.5 0.5 3.5 0.2 0.5 2.0 -2.5 0.2
101. Josipa Pavič SLA K/P 23 4 19.8 8.0 3.5/6.3 56.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 1.5 2.5 4.0 0.8 0.8 1.8 0.1 4.3 0.5 13.0 0.1
102. Mariana Přibylová SLA R/K 17 7 12.9 2.7 0.9/2.4 35.3 0.0/1.3 0.0* 1.0/1.1 87.5* 0.3 1.3 1.6 0.6 0.0 1.4 0.1 1.7 1.4 0.7 0.1
103. Alžběta Levínská HKR K 22 8 19.3 4.0 1.9/4.1 45.5 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.8 33.3* 1.6 2.8 4.4 0.8 0.5 3.0 0.0 1.0 3.1 1.9 0.0
104. Natálie Lukačková SLA K 20 7 7.0 0.9 0.0/0.4 0.0* 0.3/1.1 25.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.1 0.1 0.4 0.0 0.4 1.0 -0.7 0.0
105. Megan Elaine Mullings OVA K/P 30 8 29.0 13.1 4.5/8.8 51.4 0.4/1.4 27.3* 3.0/3.5 85.7 1.8 5.9 7.6 1.0 1.8 3.3 0.0 3.4 3.6 15.1 -
106. Barbora Leopoldová HKR K 17 6 9.5 2.2 0.7/1.8 36.4* 0.2/0.2 100.0* 0.3/0.3 100.0* 0.5 1.3 1.8 0.2 0.3 0.7 0.1 0.2 1.3 1.5 0.1
107. Anacia Marchelle Wilkinson OVA K/P 25 10 27.1 14.1 5.6/9.5 58.9 0.2/0.8 25.0* 2.3/3.3 69.7 1.9 7.1 9.0 0.8 1.3 2.7 0.0 3.0 2.7 17.9 -
108. Emma Čechová ZAB P 18 10 13.1 5.6 1.9/3.7 51.4 0.0/0.2 0.0* 1.8/2.3 78.3 1.7 2.3 4.0 0.6 0.4 1.9 0.0 1.8 1.4 7.1 0.0
109. Natálie Vlachová HKR 17 1 19.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 3.0 4.0 1.0 0.0 3.0 0.3 2.0 0.0 2.0 0.3
110. Alžběta Seifrtová TRU K 18 5 6.6 1.8 0.2/0.8 25.0* 0.4/1.2 33.3* 0.2/0.8 25.0* 0.6 0.2 0.8 0.4 0.6 1.2 0.1 0.8 0.8 0.4 0.1
111. Kateřina Rokošová SLA P 24 8 25.0 7.3 2.3/6.3 36.0 0.5/2.3 22.2 1.3/1.8 71.4* 1.8 4.8 6.5 0.6 1.1 2.0 0.0 2.4 2.0 8.4 -
112. Adéla Buřtová ZAB R/K 21 5 6.2 2.4 0.6/1.0 60.0* 0.4/0.8 50.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4 1.0 1.4 0.2 0.4 0.8 0.1 0.2 0.6 2.4 0.1
113. Klára Vojtíková HKR P 28 5 21.0 7.6 2.6/4.4 59.1 0.2/1.0 20.0* 1.8/2.8 64.3 2.2 1.8 4.0 0.4 1.4 2.6 0.0 1.6 2.4 6.4 -
114. Karolína Hauserová STR K 18 7 13.3 3.4 1.1/1.7 66.7* 0.3/1.3 22.2* 0.3/1.0 28.6* 0.6 1.0 1.6 0.3 0.4 1.3 0.0 1.9 2.6 1.4 0.0
115. Sofia Biliková SLA R/K 23 2 6.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.5 0.0 3.5 0.1 0.5 2.0 -4.5 0.1
116. Lucie Ceralová CHO P 19 8 9.5 1.8 0.9/1.8 50.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.8 1.3 2.0 0.1 0.0 1.5 0.0 0.1 1.9 -0.1 0.0
117. Alžběta Matasová STR K 17 8 16.8 4.6 0.9/5.8 15.2 0.5/1.4 36.4* 1.4/2.6 52.4 0.0 1.0 1.0 0.3 0.9 2.4 0.0 2.9 2.3 -2.0 0.0
118. Michaela Kynclová OVA 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
119. Nikola Strádalová CHO K/P 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
120. Laura Mikšíková ZAB K 19 1 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
121. Štěpánka Traubová CHO R 23 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
122. Zuzana Kučerová CHO K 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
123. Eliška Trollerová SLO 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
124. Jana Drobná CHO R 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
125. Barbora Bušková SLO P 21 2 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0
126. Terezie Křenková KPB R/K 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
127. Tereza Trávníčková KPB K 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
128. Emese Eva Hof USK P 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
129. Veronika Voráčková USK R/K 23 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
130. Antonie Březinová STR K 17 1 18.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0/4.0 50.0 0.0 2.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0 1.0 4.0 0.0
131. Laura Erika Vaida SLO 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
132. Tereza Procházková KPB R 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
133. Anna Merhautová USK R 21 1 18.0 13.0 5.0/7.0 71.4 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0 8.0 0.0
134. Bianka Kloknerová OVA R 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
135. Tereza Šandová OVA R/K 18 2 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -0.5 0.0
136. Lucie Kůželová USK R 23 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
137. Barbora Váchová USK 19 1 16.0 2.0 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 0.0 1.0 1.0 1.0 3.0 0.0 0.0 2.0 3.0 2.0 0.0
138. Jindřiška Hrubá HKR R/K 18 4 5.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.0 0.0 0.8 0.0 0.3 0.8 -1.3 0.0
139. Nella Bernasová STR 16 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
140. Nella Klapková SLO K 17 3 9.3 2.7 1.3/2.0 66.7 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.3 1.3 0.0 0.7 0.3 2.7 0.0
141. Tereza Jenková USK R 18 1 2.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
142. Johana Staňková CHO K/P 18 2 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0
143. Brionna, Alaine Jones USK K/P 26 1 11.0 7.0 3.0/5.0 60.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 5.0 1.0 6.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0 1.0 12.0 -
144. Natálie Vlčková KPB K 19 2 5.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 0.0 0.5 0.0 -1.5 0.0
145. Tetiana Havrylchyk HKR K/P 22 4 6.8 1.5 0.8/1.8 42.9* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.0 0.3 0.8 0.0 0.0 2.0 -1.0 0.0
146. Kateřina Ebenhöhová STR P 19 1 15.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0
147. Anna Kubíčková OVA P 23 2 13.5 5.0 1.0/2.0 50.0 0.5/1.5 33.3* 1.5/1.5 100.0* 0.5 1.0 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 1.0 3.0 0.0
148. Dorota Saviola OVA 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
149. Karolína Půroková STR R 17 3 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 -0.3 0.0
150. Zuzana Vlosinská OVA 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
151. Tereza Rosůlková KPB K/P 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
152. Klára Brodová OVA 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
153. Karolína Petlanová USK K 17 2 4.5 1.0 0.5/0.5 100.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0
154. Viktorie Štaflová USK R 17 1 2.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 3.0/4.0 75.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0 0.0 5.0 0.0
155. Karolína Šplíchalová SLO 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
156. Zuzana Křížová ZAB K 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
157. Makeda Estreanna Clarke-Nicholas SLA 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
158. Klára Marečková HKR K/P 32 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. TRU 9 2/7 22.2 17.2 16.8 18.0 15.0 67.0 86.6 15.7/36.2 43.3 8.9/25.4 34.9 9.0/11.7 77.1 10.6 24.6 35.1 11.3 6.9 22.1 17.2 18.9 1.7 58.1
2. USK 7 7/0 100.0 31.9 26.9 25.1 24.4 108.3 43.7 38.7/63.9 60.6 4.7/18.0 26.2 16.7/22.1 75.5 18.6 32.9 51.4 28.6 19.6 13.6 20.6 15.4 3.0 157.1
3. KPB 8 7/1 87.5 19.5 19.3 22.5 13.5 74.8 66.1 21.0/46.8 44.9 6.6/23.8 27.9 12.9/18.1 71.0 16.9 27.5 44.4 18.5 11.4 17.6 18.4 20.8 2.9 83.8
4. CHO 10 5/5 50.0 18.5 17.5 18.7 16.9 71.6 72.4 23.4/51.8 45.2 3.7/17.7 20.9 13.7/18.8 72.9 15.2 29.2 44.4 13.9 9.0 18.0 18.9 19.8 2.2 74.7
5. SLA 8 3/5 37.5 16.1 15.8 15.6 12.9 60.4 73.3 17.6/42.0 42.0 5.9/21.4 27.5 7.5/10.5 71.4 10.4 26.4 36.8 14.5 10.4 19.6 15.6 17.0 1.9 60.0
6. STR 8 0/8 0.0 15.0 15.1 12.3 13.8 56.1 85.3 18.3/48.0 38.0 3.3/12.0 27.1 9.9/16.8 59.0 11.1 22.8 33.9 11.9 9.0 21.1 18.6 19.4 0.5 43.3
7. HKR 9 5/4 55.6 18.1 17.4 17.3 16.8 69.7 71.6 19.0/39.8 47.8 7.1/27.0 26.3 10.3/16.0 64.6 11.0 27.1 38.1 11.3 11.4 17.2 18.1 19.6 1.0 66.6
8. OVA 10 6/4 60.0 17.9 17.1 16.4 15.3 66.7 66.2 19.9/42.6 46.7 4.0/17.7 22.6 14.9/20.5 72.7 11.0 30.2 41.2 14.5 8.9 20.0 20.1 17.0 2.2 73.5
9. ZAB 10 8/2 80.0 22.4 21.2 17.2 18.5 79.3 65.3 18.5/43.1 42.9 9.4/24.2 38.8 14.1/19.3 73.1 15.6 32.3 47.9 18.9 11.2 20.7 19.6 18.3 3.1 96.4
10. SLO 7 0/7 0.0 18.9 19.9 15.4 14.4 68.6 87.0 24.1/52.3 46.2 3.9/15.9 24.3 8.7/15.3 57.0 12.7 26.0 38.7 13.7 8.3 22.6 17.6 20.9 2.9 58.1
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 SLA STR 1. 10. 2022 40 83 50 133 33 33 32 33 35 35/80 43.8 16/49 32.7 15/24 62.5 22 56 78 37 22 37 30 30 149
1 TRU USK 30. 9. 2022 40 45 124 169 79 50 36 42 41 50/88 56.8 13/43 30.2 30/37 81.1 21 51 72 40 30 48 38 38 182
1 KPB CHO 30. 9. 2022 40 83 69 152 14 46 46 39 21 45/95 47.4 12/37 32.4 26/42 61.9 30 49 79 38 23 44 40 41 161
1 ZAB HKR 12. 10. 2022 40 72 70 142 2 39 28 37 38 26/80 32.5 20/59 33.9 30/37 81.1 36 60 96 33 17 33 38 38 158
1 OVA SLO 26. 10. 2022 40 79 42 121 37 30 36 17 38 43/103 41.7 5/29 17.2 20/42 47.6 28 65 93 41 15 35 39 39 136
2 HKR OVA 5. 10. 2022 40 85 65 150 20 46 37 35 32 42/92 45.7 13/40 32.5 27/37 73.0 17 62 79 20 13 27 39 39 151
2 CHO ZAB 5. 10. 2022 40 67 85 152 18 34 42 40 36 43/102 42.2 13/37 35.1 27/40 67.5 27 65 92 22 19 43 43 43 152
2 SLA TRU 5. 10. 2022 40 84 56 140 28 37 30 39 34 35/66 53.0 17/51 33.3 19/27 70.4 24 45 69 36 26 42 35 35 159
3 TRU STR 7. 10. 2022 40 79 68 147 11 36 40 35 36 41/82 50.0 15/42 35.7 20/28 71.4 27 45 72 30 13 33 33 33 154
3 KPB SLA 9. 10. 2022 40 74 61 135 13 40 26 46 23 38/88 43.2 14/43 32.6 17/26 65.4 24 57 81 40 19 36 31 32 153
3 ZAB USK 28. 10. 2022 40 54 82 136 28 38 37 29 32 47/100 47.0 8/34 23.5 18/28 64.3 26 55 81 44 24 39 32 32 160
3 OVA CHO 9. 10. 2022 40 65 62 127 3 38 27 27 35 37/90 41.1 9/40 22.5 26/35 74.3 26 60 86 28 23 44 41 44 130
3 SLO HKR 8. 10. 2022 40 74 83 157 9 47 37 42 31 49/98 50.0 12/41 29.3 23/37 62.2 26 54 80 30 31 49 42 43 160
4 STR HKR 14. 10. 2022 40 55 77 132 22 35 30 43 24 39/95 41.1 11/43 25.6 21/30 70.0 29 63 92 20 15 30 37 37 132
4 CHO SLO 14. 10. 2022 40 88 69 157 19 45 33 43 36 56/127 44.1 6/29 20.7 27/36 75.0 35 63 98 26 21 39 41 41 168
4 USK OVA 14. 10. 2022 40 79 37 116 42 34 30 26 26 42/96 43.8 3/43 7.0 23/30 76.7 29 66 95 25 23 47 40 40 118
4 SLA ZAB 15. 10. 2022 40 61 88 149 27 31 50 34 34 40/93 43.0 17/48 35.4 18/28 64.3 28 58 86 32 19 38 33 35 156
4 TRU KPB 14. 10. 2022 40 72 84 156 12 44 39 42 31 40/75 53.3 14/51 27.5 34/41 82.9 25 51 76 19 10 22 43 43 160
5 KPB STR 19. 10. 2022 40 90 58 148 32 38 43 37 30 44/107 41.1 10/30 33.3 30/39 76.9 31 54 85 49 27 54 42 43 170
5 ZAB TRU 19. 10. 2022 40 85 59 144 26 40 44 39 21 41/85 48.2 13/37 35.1 23/31 74.2 21 47 68 30 24 49 40 40 147
5 SLO USK 19. 10. 2022 40 60 105 165 45 59 35 29 42 66/123 53.7 7/34 20.6 12/14 85.7 36 46 82 44 35 44 29 30 202
5 HKR CHO 19. 10. 2022 40 64 71 135 7 40 25 40 30 40/89 44.9 10/46 21.7 25/34 73.5 32 57 89 26 19 34 38 38 143
6 STR CHO 21. 10. 2022 40 70 85 155 15 42 28 39 46 45/89 50.6 11/30 36.7 32/39 82.1 20 47 67 36 21 36 39 39 176
6 USK HKR 22. 10. 2022 40 111 43 154 68 44 41 33 36 51/108 47.2 11/45 24.4 19/32 59.4 40 58 98 38 23 41 36 36 172
6 TRU OVA 21. 10. 2022 40 53 73 126 20 28 32 43 23 37/98 37.8 10/43 23.3 22/31 71.0 32 64 96 13 9 33 35 35 112
6 KPB ZAB 23. 10. 2022 40 65 64 129 1 31 37 28 33 34/94 36.2 11/45 24.4 28/37 75.7 30 64 94 33 19 36 37 37 141
7 ZAB STR 29. 10. 2022 40 92 60 152 32 43 40 24 45 40/96 41.7 15/37 40.5 27/43 62.8 31 58 89 27 27 45 43 43 163
7 OVA KPB 30. 10. 2022 40 58 66 124 8 27 38 35 24 33/82 40.2 10/48 20.8 28/32 87.5 37 52 89 29 20 40 41 42 133
7 SLO TRU 29. 10. 2022 40 84 91 175 7 43 59 37 36 50/104 48.1 16/31 51.6 27/41 65.9 24 51 75 34 21 40 38 40 187
7 HKR SLA 29. 10. 2022 40 51 47 98 4 26 37 16 19 24/64 37.5 9/56 16.1 23/35 65.7 29 64 93 14 25 43 39 39 90
8 STR USK 4. 11. 2022 40 44 119 163 75 44 37 45 37 54/100 54.0 6/27 22.2 37/55 67.3 25 51 76 32 22 38 47 48 156
8 SLA CHO 5. 11. 2022 40 64 59 123 5 37 36 32 18 39/104 37.5 10/38 26.3 15/24 62.5 29 67 96 25 8 25 32 32 127
8 TRU HKR 4. 11. 2022 40 72 98 170 26 49 43 43 35 44/82 53.7 23/53 43.4 13/21 61.9 15 56 71 23 23 37 31 31 174
8 KPB SLO 5. 11. 2022 40 77 67 144 10 36 37 39 32 46/100 46.0 10/40 25.0 22/35 62.9 27 61 88 32 21 40 39 39 153
8 ZAB OVA 5. 11. 2022 40 87 77 164 10 48 42 40 34 38/79 48.1 20/51 39.2 28/36 77.8 19 58 77 46 19 35 37 37 197
9 CHO TRU 11. 11. 2022 40 79 76 155 3 32 38 51 34 47/93 50.5 12/44 27.3 25/28 89.3 21 56 77 27 17 28 32 32 174
9 USK SLA 12. 11. 2022 40 138 23 161 115 49 45 28 39 59/109 54.1 8/40 20.0 19/26 73.1 27 59 86 50 33 48 30 30 200
10 CHO KPB 2. 12. 2022 40 80 59 139 21 31 39 40 29 49/98 50.0 4/33 12.1 29/42 69.0 27 56 83 28 19 36 40 40 148
10 HKR ZAB 3. 12. 2022 40 56 77 133 21 33 38 34 28 31/75 41.3 17/46 37.0 20/35 57.1 25 53 78 28 16 41 39 39 133
10 SLO OVA 3. 12. 2022 40 84 86 170 2 49 47 41 33 53/94 56.4 10/39 25.6 34/47 72.3 21 43 64 30 18 33 37 39 146
11 ZAB CHO 30. 11. 2022 40 89 56 145 33 40 36 30 39 37/95 38.9 15/44 34.1 26/39 66.7 28 63 91 32 26 44 37 37 155
14 SLA OVA 19. 10. 2022 40 60 70 130 10 29 31 38 32 40/78 51.3 10/38 26.3 20/25 80.0 19 50 69 28 28 39 28 28 151
18 STR OVA 23. 11. 2022 40 44 57 101 13 25 30 18 28 35/70 50.0 5/28 17.9 16/34 47.1 12 47 59 17 14 36 31 31 82
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0

      Body

      3
      ZVVZ USK Praha
      4
      Levhartice Chomutov
      5
      ZVVZ USK Praha

      Doskoky

      1.
      ZVVZ USK Praha
      2
      Žabiny Brno
      4
      Žabiny Brno
      5
      KARA Trutnov

      Asistence

      1.
      Levhartice Chomutov
      2
      Levhartice Chomutov
      3
      Levhartice Chomutov
      4
      SBŠ Ostrava
      5
      SBŠ Ostrava

      Užitečnost

      1.
      ZVVZ USK Praha
      3
      ZVVZ USK Praha
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      ZVVZ USK Praha

      Bloky

      1.
      BLK Slavia Praha
      2
      KARA Trutnov
      3
      SBŠ Ostrava
      4
      Žabiny Brno
      5
      SBŠ Ostrava

      Proměněné střely za 2 body

      2
      ZVVZ USK Praha
      4
      Levhartice Chomutov
      5
      ZVVZ USK Praha

      Proměněné střely za 3 body

      2
      Žabiny Brno
      3
      ZVVZ USK Praha
      5
      BLK Slavia Praha

      Proměněné trestné hody

      1.
      ZVVZ USK Praha
      3
      SBŠ Ostrava
      4
      Levhartice Chomutov
      5
      SBŠ Ostrava
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Destiny Campbell Slovanka 32 SLO - TRU (84 : 91)
      2. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 32 TRU - USK (45 : 124)
      3. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 31 HKR - CHO (64 : 71)
      4. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 31 USK - SLA (138 : 23)
      5. María Conde ZVVZ USK Praha 30 TRU - USK (45 : 124)
      6. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 29 STR - USK (44 : 119)
      7. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 28 STR - CHO (70 : 85)
      8. María Conde ZVVZ USK Praha 28 USK - HKR (111 : 43)
      9. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 28 SLO - USK (60 : 105)
      10. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 27 ZAB - STR (92 : 60)
      11. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 27 SLO - TRU (84 : 91)
      12. María Conde ZVVZ USK Praha 26 USK - SLA (138 : 23)
      13. Anežka Kopecká KP Brno 25 KPB - SLO (77 : 67)
      14. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 25 SLA - OVA (60 : 70)
      15. Andrea Ondroušková Slovanka 24 SLO - OVA (84 : 86)
      16. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 24 CHO - SLO (88 : 69)
      17. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 24 TRU - HKR (72 : 98)
      18. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 23 SLO - OVA (84 : 86)
      19. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 23 CHO - TRU (79 : 76)
      20. Tereza Halátková ZVVZ USK Praha 23 SLO - USK (60 : 105)
      21. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 23 USK - SLA (138 : 23)
      22. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 23 SLO - OVA (84 : 86)
      23. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 22 CHO - SLO (88 : 69)
      24. Anežka Kopecká KP Brno 22 KPB - CHO (83 : 69)
      25. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 22 TRU - OVA (53 : 73)
      26. Mia Mašić Slovanka 22 SLO - HKR (74 : 83)
      27. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 21 OVA - CHO (65 : 62)
      28. Barbora Wrzesiński ZVVZ USK Praha 21 STR - USK (44 : 119)
      29. Eliška Hálová Slovanka 21 SLO - HKR (74 : 83)
      30. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 21 CHO - KPB (80 : 59)
      31. Petra Malíková KP Brno 21 KPB - STR (90 : 58)
      32. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 21 HKR - ZAB (56 : 77)
      33. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 21 SLO - HKR (74 : 83)
      34. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 21 TRU - HKR (72 : 98)
      35. Luisa Vydrová BK Strakonice 21 TRU - STR (79 : 68)
      36. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 21 OVA - CHO (65 : 62)
      37. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 20 SLA - ZAB (61 : 88)
      38. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 20 CHO - ZAB (67 : 85)
      39. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 20 STR - CHO (70 : 85)
      40. Alena Hanušová Žabiny Brno 20 ZAB - OVA (87 : 77)
      41. Luisa Vydrová BK Strakonice 20 STR - OVA (44 : 57)
      42. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 20 KPB - CHO (83 : 69)
      43. Raina Tomašicka KARA Trutnov 19 TRU - STR (79 : 68)
      44. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 19 USK - SLA (138 : 23)
      45. Alena Hanušová Žabiny Brno 19 KPB - ZAB (65 : 64)
      46. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 19 USK - OVA (79 : 37)
      47. Brandi Shavon Beasley BLK Slavia Praha 19 KPB - SLA (74 : 61)
      48. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 19 TRU - HKR (72 : 98)
      49. Brandi Shavon Beasley BLK Slavia Praha 19 SLA - ZAB (61 : 88)
      50. Petra Malíková KP Brno 19 OVA - KPB (58 : 66)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 17 USK - SLA (138 : 23)
      2. Elissa Cunane Žabiny Brno 15 ZAB - STR (92 : 60)
      3. Elissa Cunane Žabiny Brno 15 CHO - ZAB (67 : 85)
      4. Whisper Fisher KARA Trutnov 15 TRU - STR (79 : 68)
      5. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 15 OVA - CHO (65 : 62)
      6. Whisper Fisher KARA Trutnov 14 SLO - TRU (84 : 91)
      7. María Conde ZVVZ USK Praha 14 ZAB - USK (54 : 82)
      8. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 14 CHO - KPB (80 : 59)
      9. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 14 TRU - OVA (53 : 73)
      10. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 13 SLO - OVA (84 : 86)
      11. Dragana Domuzin Slovanka 13 CHO - SLO (88 : 69)
      12. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 13 ZAB - HKR (72 : 70)
      13. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 13 HKR - SLA (51 : 47)
      14. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 13 HKR - CHO (64 : 71)
      15. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 13 SLA - CHO (64 : 59)
      16. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 12 SLA - CHO (64 : 59)
      17. Destiny Campbell Slovanka 12 CHO - SLO (88 : 69)
      18. Elissa Cunane Žabiny Brno 12 ZAB - CHO (89 : 56)
      19. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 12 USK - HKR (111 : 43)
      20. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 12 SLA - OVA (60 : 70)
      21. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 12 USK - HKR (111 : 43)
      22. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 12 CHO - SLO (88 : 69)
      23. Luisa Vydrová BK Strakonice 11 STR - HKR (55 : 77)
      24. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 11 ZAB - CHO (89 : 56)
      25. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 11 USK - SLA (138 : 23)
      26. Whisper Fisher KARA Trutnov 11 CHO - TRU (79 : 76)
      27. Natálie Horsáková BK Strakonice 11 STR - CHO (70 : 85)
      28. Whisper Fisher KARA Trutnov 10 TRU - HKR (72 : 98)
      29. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 10 KPB - CHO (83 : 69)
      30. Eliška Hálová Slovanka 10 SLO - HKR (74 : 83)
      31. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 10 STR - OVA (44 : 57)
      32. María Conde ZVVZ USK Praha 10 TRU - USK (45 : 124)
      33. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 10 TRU - USK (45 : 124)
      34. María Conde ZVVZ USK Praha 10 USK - SLA (138 : 23)
      35. Destiny Campbell Slovanka 10 SLO - TRU (84 : 91)
      36. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 10 HKR - CHO (64 : 71)
      37. Whisper Fisher KARA Trutnov 10 TRU - OVA (53 : 73)
      38. Emma Čechová Žabiny Brno 10 SLA - ZAB (61 : 88)
      39. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 10 TRU - OVA (53 : 73)
      40. Petra Čípková BLK Slavia Praha 10 SLA - ZAB (61 : 88)
      41. Petra Čípková BLK Slavia Praha 10 SLA - CHO (64 : 59)
      42. Petra Malíková KP Brno 10 KPB - ZAB (65 : 64)
      43. Anežka Kopecká KP Brno 10 TRU - KPB (72 : 84)
      44. Kateřina Káňová SBŠ Ostrava 10 OVA - SLO (79 : 42)
      45. María Conde ZVVZ USK Praha 10 USK - OVA (79 : 37)
      46. Elissa Cunane Žabiny Brno 9 ZAB - HKR (72 : 70)
      47. Destiny Campbell Slovanka 9 SLO - HKR (74 : 83)
      48. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 9 USK - OVA (79 : 37)
      49. Anežka Kopecká KP Brno 9 OVA - KPB (58 : 66)
      50. Whisper Fisher KARA Trutnov 9 ZAB - TRU (85 : 59)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 10 CHO - TRU (79 : 76)
      2. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 10 CHO - SLO (88 : 69)
      3. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 9 ZAB - OVA (87 : 77)
      4. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 9 CHO - KPB (80 : 59)
      5. Eliška Hamzová Žabiny Brno 8 KPB - ZAB (65 : 64)
      6. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 8 OVA - SLO (79 : 42)
      7. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 8 USK - SLA (138 : 23)
      8. Barbora Wrzesiński ZVVZ USK Praha 8 USK - SLA (138 : 23)
      9. Karolína Šotolová KP Brno 8 KPB - SLO (77 : 67)
      10. Eliška Hamzová Žabiny Brno 8 SLA - ZAB (61 : 88)
      11. María Conde ZVVZ USK Praha 8 TRU - USK (45 : 124)
      12. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 7 USK - SLA (138 : 23)
      13. Karolína Šotolová KP Brno 7 KPB - CHO (83 : 69)
      14. María Conde ZVVZ USK Praha 7 USK - SLA (138 : 23)
      15. Petra Malíková KP Brno 7 CHO - KPB (80 : 59)
      16. Michaela Jánská BK Strakonice 7 KPB - STR (90 : 58)
      17. Natálie Rašková SBŠ Ostrava 7 OVA - SLO (79 : 42)
      18. Karolína Šotolová KP Brno 7 KPB - SLA (74 : 61)
      19. María Conde ZVVZ USK Praha 7 ZAB - USK (54 : 82)
      20. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 7 SLA - STR (83 : 50)
      21. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 7 STR - CHO (70 : 85)
      22. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 7 USK - HKR (111 : 43)
      23. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 6 SLA - CHO (64 : 59)
      24. Eliška Hamzová Žabiny Brno 6 CHO - ZAB (67 : 85)
      25. Brandi Shavon Beasley BLK Slavia Praha 6 SLA - TRU (84 : 56)
      26. Petra Čípková BLK Slavia Praha 6 SLA - STR (83 : 50)
      27. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 6 SLO - USK (60 : 105)
      28. Tereza Halátková ZVVZ USK Praha 6 STR - USK (44 : 119)
      29. Adéla Vítová KARA Trutnov 6 TRU - STR (79 : 68)
      30. Nikolina Knežević Žabiny Brno 6 ZAB - OVA (87 : 77)
      31. Eva Kopecká KP Brno 6 KPB - CHO (83 : 69)
      32. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 6 SLO - USK (60 : 105)
      33. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 6 HKR - CHO (64 : 71)
      34. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 6 KPB - CHO (83 : 69)
      35. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 6 USK - OVA (79 : 37)
      36. Eliška Hálová Slovanka 6 SLO - HKR (74 : 83)
      37. Karolína Fadrhonsová KP Brno 6 KPB - SLA (74 : 61)
      38. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 5 ZAB - USK (54 : 82)
      39. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 5 ZAB - STR (92 : 60)
      40. Mia Mašić Slovanka 5 SLO - TRU (84 : 91)
      41. Petra Malíková KP Brno 5 KPB - SLA (74 : 61)
      42. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 5 SLA - OVA (60 : 70)
      43. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 5 USK - HKR (111 : 43)
      44. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 5 TRU - USK (45 : 124)
      45. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 5 USK - OVA (79 : 37)
      46. Petra Záplatová Žabiny Brno 5 ZAB - TRU (85 : 59)
      47. Dragana Domuzin Slovanka 5 SLO - TRU (84 : 91)
      48. Anežka Kopecká KP Brno 5 KPB - CHO (83 : 69)
      49. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 5 SLO - HKR (74 : 83)
      50. Bria Holmes Žabiny Brno 5 ZAB - USK (54 : 82)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 47 USK - SLA (138 : 23)
      2. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 45 SLO - USK (60 : 105)
      3. María Conde ZVVZ USK Praha 41 USK - SLA (138 : 23)
      4. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 41 STR - USK (44 : 119)
      5. María Conde ZVVZ USK Praha 41 TRU - USK (45 : 124)
      6. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 40 TRU - USK (45 : 124)
      7. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 39 USK - SLA (138 : 23)
      8. Destiny Campbell Slovanka 37 SLO - TRU (84 : 91)
      9. Eliška Hálová Slovanka 37 SLO - HKR (74 : 83)
      10. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 35 SLO - OVA (84 : 86)
      11. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 33 STR - CHO (70 : 85)
      12. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 33 USK - HKR (111 : 43)
      13. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 32 SLA - OVA (60 : 70)
      14. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 32 CHO - KPB (80 : 59)
      15. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 32 TRU - USK (45 : 124)
      16. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 32 TRU - OVA (53 : 73)
      17. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 31 USK - SLA (138 : 23)
      18. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 31 CHO - SLO (88 : 69)
      19. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 31 ZAB - STR (92 : 60)
      20. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 30 USK - OVA (79 : 37)
      21. María Conde ZVVZ USK Praha 30 USK - HKR (111 : 43)
      22. Petra Malíková KP Brno 30 KPB - STR (90 : 58)
      23. Alena Hanušová Žabiny Brno 30 ZAB - OVA (87 : 77)
      24. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 30 SLO - USK (60 : 105)
      25. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 30 HKR - CHO (64 : 71)
      26. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 29 OVA - CHO (65 : 62)
      27. Whisper Fisher KARA Trutnov 28 TRU - STR (79 : 68)
      28. Anežka Kopecká KP Brno 28 KPB - SLO (77 : 67)
      29. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 28 STR - CHO (70 : 85)
      30. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 27 SLO - HKR (74 : 83)
      31. Tereza Halátková ZVVZ USK Praha 27 SLO - USK (60 : 105)
      32. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 27 HKR - CHO (64 : 71)
      33. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 26 CHO - SLO (88 : 69)
      34. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 26 TRU - HKR (72 : 98)
      35. Elissa Cunane Žabiny Brno 26 ZAB - STR (92 : 60)
      36. Anežka Kopecká KP Brno 26 KPB - CHO (83 : 69)
      37. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 26 SLA - TRU (84 : 56)
      38. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 25 USK - SLA (138 : 23)
      39. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 25 OVA - CHO (65 : 62)
      40. Luisa Vydrová BK Strakonice 25 STR - OVA (44 : 57)
      41. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 25 HKR - ZAB (56 : 77)
      42. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 25 HKR - OVA (85 : 65)
      43. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 25 KPB - CHO (83 : 69)
      44. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 25 STR - OVA (44 : 57)
      45. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 25 USK - HKR (111 : 43)
      46. Bria Holmes Žabiny Brno 25 ZAB - OVA (87 : 77)
      47. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 24 CHO - ZAB (67 : 85)
      48. María Conde ZVVZ USK Praha 24 USK - OVA (79 : 37)
      49. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 24 SLO - TRU (84 : 91)
      50. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 24 HKR - OVA (85 : 65)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Whisper Fisher KARA Trutnov 4 CHO - TRU (79 : 76)
      2. Soňa Svetlíková KP Brno 4 KPB - STR (90 : 58)
      3. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 4 SLA - OVA (60 : 70)
      4. Emma Čechová Žabiny Brno 3 ZAB - STR (92 : 60)
      5. Eliška Hamzová Žabiny Brno 3 HKR - ZAB (56 : 77)
      6. Martina Pokorná Sokol H. Králové 3 HKR - OVA (85 : 65)
      7. Kateřina Káňová SBŠ Ostrava 3 OVA - CHO (65 : 62)
      8. Soňa Svetlíková KP Brno 3 KPB - SLO (77 : 67)
      9. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 2 SLO - USK (60 : 105)
      10. Anežka Kopecká KP Brno 2 KPB - CHO (83 : 69)
      11. Elissa Cunane Žabiny Brno 2 HKR - ZAB (56 : 77)
      12. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 2 STR - CHO (70 : 85)
      13. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 2 OVA - KPB (58 : 66)
      14. Jesika Maud Hibalová Levhartice Chomutov 2 CHO - ZAB (67 : 85)
      15. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 2 CHO - SLO (88 : 69)
      16. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 2 USK - OVA (79 : 37)
      17. María Conde ZVVZ USK Praha 2 USK - OVA (79 : 37)
      18. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 2 USK - SLA (138 : 23)
      19. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 2 KPB - CHO (83 : 69)
      20. Anežka Kopecká KP Brno 2 CHO - KPB (80 : 59)
      21. Martina Pokorná Sokol H. Králové 2 HKR - CHO (64 : 71)
      22. Destiny Campbell Slovanka 2 SLO - TRU (84 : 91)
      23. Emma Čechová Žabiny Brno 2 SLA - ZAB (61 : 88)
      24. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 2 HKR - SLA (51 : 47)
      25. Josipa Pavič BLK Slavia Praha 2 SLA - STR (83 : 50)
      26. Destiny Campbell Slovanka 2 OVA - SLO (79 : 42)
      27. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 2 STR - OVA (44 : 57)
      28. Eliška Hálová Slovanka 2 CHO - SLO (88 : 69)
      29. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 2 USK - OVA (79 : 37)
      30. Whisper Fisher KARA Trutnov 2 SLO - TRU (84 : 91)
      31. Bria Holmes Žabiny Brno 2 ZAB - OVA (87 : 77)
      32. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 2 SLO - USK (60 : 105)
      33. Elissa Cunane Žabiny Brno 2 ZAB - STR (92 : 60)
      34. Destiny Campbell Slovanka 2 SLO - HKR (74 : 83)
      35. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 1 OVA - CHO (65 : 62)
      36. Anežka Kopecká KP Brno 1 KPB - STR (90 : 58)
      37. Anastasiia Kovtun Levhartice Chomutov 1 CHO - SLO (88 : 69)
      38. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 1 CHO - SLO (88 : 69)
      39. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 1 SLA - ZAB (61 : 88)
      40. Destiny Campbell Slovanka 1 CHO - SLO (88 : 69)
      41. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 1 SLA - ZAB (61 : 88)
      42. Bria Holmes Žabiny Brno 1 ZAB - HKR (72 : 70)
      43. Martina Pokorná Sokol H. Králové 1 ZAB - HKR (72 : 70)
      44. Soňa Svetlíková KP Brno 1 KPB - CHO (83 : 69)
      45. Natálie Koucká Slovanka 1 SLO - USK (60 : 105)
      46. Nella Klapková Slovanka 1 SLO - USK (60 : 105)
      47. Karolína Šotolová KP Brno 1 KPB - STR (90 : 58)
      48. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 1 TRU - USK (45 : 124)
      49. Natálie Koucká Slovanka 1 CHO - SLO (88 : 69)
      50. María Conde ZVVZ USK Praha 1 SLO - USK (60 : 105)
      # Hráč Klub Cena RENOMIA Zápas
      1. Kristýna Menšíková SBŠ Ostrava 60 HKR - OVA (85 : 65)
      2. Barbora Leopoldová Sokol H. Králové 40 HKR - SLA (51 : 47)
      3. Alena Bačová SBŠ Ostrava 40 TRU - OVA (53 : 73)
      4. Karolína Půroková BK Strakonice 40 STR - HKR (55 : 77)
      5. Natálie Horsáková BK Strakonice 40 STR - OVA (44 : 57)
      6. Elissa Cunane Žabiny Brno 30 ZAB - STR (92 : 60)
      7. Emma Čechová Žabiny Brno 30 ZAB - HKR (72 : 70)
      8. Jindřiška Hrubá Sokol H. Králové 30 HKR - OVA (85 : 65)
      9. Anastasiia Kovtun Levhartice Chomutov 28.6 STR - CHO (70 : 85)
      10. Adéla Buřtová Žabiny Brno 26.7 SLA - ZAB (61 : 88)
      11. Soňa Svetlíková KP Brno 26.7 OVA - KPB (58 : 66)
      12. Kristýna Menšíková SBŠ Ostrava 26.7 OVA - SLO (79 : 42)
      13. Sofia Biliková BLK Slavia Praha 26.7 USK - SLA (138 : 23)
      14. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 24 USK - HKR (111 : 43)
      15. Elissa Cunane Žabiny Brno 24 CHO - ZAB (67 : 85)
      16. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 24 USK - HKR (111 : 43)
      17. Emma Čechová Žabiny Brno 23.5 SLA - ZAB (61 : 88)
      18. Elissa Cunane Žabiny Brno 22.9 ZAB - CHO (89 : 56)
      19. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 22 ZAB - CHO (89 : 56)
      20. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 21.8 USK - HKR (111 : 43)
      21. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 21.5 TRU - OVA (53 : 73)
      22. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 20.7 OVA - CHO (65 : 62)
      23. María Conde ZVVZ USK Praha 20.7 ZAB - USK (54 : 82)
      24. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 20.6 USK - SLA (138 : 23)
      25. Sofia Alina Pelander KP Brno 20 KPB - STR (90 : 58)
      26. Tetiana Havrylchyk KP Brno 20 TRU - KPB (72 : 84)
      27. Jesika Maud Hibalová Levhartice Chomutov 20 OVA - CHO (65 : 62)
      28. Tereza Šandová SBŠ Ostrava 20 OVA - SLO (79 : 42)
      29. Marie Žílová Slovanka 20 CHO - SLO (88 : 69)
      30. Emma Čechová Žabiny Brno 20 ZAB - CHO (89 : 56)
      31. Lucie Ceralová Levhartice Chomutov 20 HKR - CHO (64 : 71)
      32. Dominica Hynková KP Brno 20 CHO - KPB (80 : 59)
      33. Klára Vojtíková Sokol H. Králové 20 SLO - HKR (74 : 83)
      34. Dominica Hynková KP Brno 20 KPB - SLO (77 : 67)
      35. Elissa Cunane Žabiny Brno 18.9 ZAB - HKR (72 : 70)
      36. Whisper Fisher KARA Trutnov 18.8 TRU - STR (79 : 68)
      37. Tereza Halátková ZVVZ USK Praha 18.7 USK - HKR (111 : 43)
      38. Whisper Fisher KARA Trutnov 18.7 SLO - TRU (84 : 91)
      39. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 18.3 USK - SLA (138 : 23)
      40. Natálie Horsáková BK Strakonice 18.3 STR - CHO (70 : 85)
      41. Camilla Angelini BLK Slavia Praha 18.2 HKR - SLA (51 : 47)
      42. Emma Čechová Žabiny Brno 18.2 ZAB - USK (54 : 82)
      43. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 18.1 CHO - KPB (80 : 59)
      44. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 18 OVA - SLO (79 : 42)
      45. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 18 STR - HKR (55 : 77)
      46. Eliška Hálová Slovanka 17.1 SLO - USK (60 : 105)
      47. Michaela Vacková Žabiny Brno 17.1 ZAB - HKR (72 : 70)
      48. Lucie Ceralová Levhartice Chomutov 17.1 CHO - TRU (79 : 76)
      49. Kateřina Káňová SBŠ Ostrava 16.8 ZAB - OVA (87 : 77)
      50. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 16.8 HKR - CHO (64 : 71)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. Destiny Campbell Slovanka 14 SLO - TRU (84 : 91)
      2. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 14 USK - SLA (138 : 23)
      3. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 11 TRU - USK (45 : 124)
      4. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 11 HKR - CHO (64 : 71)
      5. Tereza Halátková ZVVZ USK Praha 11 SLO - USK (60 : 105)
      6. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 11 CHO - SLO (88 : 69)
      7. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 10 USK - SLA (138 : 23)
      8. Luisa Vydrová BK Strakonice 10 TRU - STR (79 : 68)
      9. Luisa Vydrová BK Strakonice 10 STR - OVA (44 : 57)
      10. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 9 SLO - OVA (84 : 86)
      11. María Conde ZVVZ USK Praha 9 USK - SLA (138 : 23)
      12. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 9 TRU - OVA (53 : 73)
      13. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 9 SLO - TRU (84 : 91)
      14. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 9 SLA - OVA (60 : 70)
      15. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 9 SLO - USK (60 : 105)
      16. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 9 STR - USK (44 : 119)
      17. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 9 USK - OVA (79 : 37)
      18. Destiny Campbell Slovanka 9 SLO - HKR (74 : 83)
      19. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 8 ZAB - STR (92 : 60)
      20. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 STR - CHO (70 : 85)
      21. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 8 TRU - USK (45 : 124)
      22. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 8 SLO - OVA (84 : 86)
      23. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 CHO - ZAB (67 : 85)
      24. Eliška Hálová Slovanka 8 SLO - HKR (74 : 83)
      25. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 CHO - TRU (79 : 76)
      26. María Conde ZVVZ USK Praha 7 USK - OVA (79 : 37)
      27. Eliška Hálová Slovanka 7 KPB - SLO (77 : 67)
      28. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 7 STR - USK (44 : 119)
      29. Destiny Campbell Slovanka 7 SLO - USK (60 : 105)
      30. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 7 ZAB - USK (54 : 82)
      31. Destiny Campbell Slovanka 7 CHO - SLO (88 : 69)
      32. Dragana Domuzin Slovanka 7 SLO - USK (60 : 105)
      33. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 7 USK - SLA (138 : 23)
      34. Barbora Wrzesiński ZVVZ USK Praha 7 STR - USK (44 : 119)
      35. María Conde ZVVZ USK Praha 7 TRU - USK (45 : 124)
      36. Petra Malíková KP Brno 7 KPB - STR (90 : 58)
      37. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 7 ZAB - OVA (87 : 77)
      38. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 7 USK - HKR (111 : 43)
      39. Brandi Shavon Beasley BLK Slavia Praha 7 KPB - SLA (74 : 61)
      40. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 7 TRU - HKR (72 : 98)
      41. María Conde ZVVZ USK Praha 7 USK - HKR (111 : 43)
      42. Anežka Kopecká KP Brno 7 TRU - KPB (72 : 84)
      43. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 7 ZAB - USK (54 : 82)
      44. Gabriela Mervínská Slovanka 7 SLO - OVA (84 : 86)
      45. Brandi Shavon Beasley BLK Slavia Praha 6 SLA - ZAB (61 : 88)
      46. Luisa Vydrová BK Strakonice 6 ZAB - STR (92 : 60)
      47. Elissa Cunane Žabiny Brno 6 ZAB - STR (92 : 60)
      48. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 6 SLO - HKR (74 : 83)
      49. Eva Kopecká KP Brno 6 KPB - CHO (83 : 69)
      50. Klára Vojtíková Sokol H. Králové 6 HKR - OVA (85 : 65)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Andrea Ondroušková Slovanka 6 SLO - OVA (84 : 86)
      2. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 5 HKR - ZAB (56 : 77)
      3. María Conde ZVVZ USK Praha 4 USK - HKR (111 : 43)
      4. Karolína Šotolová KP Brno 4 KPB - CHO (83 : 69)
      5. Petra Záplatová Žabiny Brno 4 ZAB - OVA (87 : 77)
      6. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 4 SLA - TRU (84 : 56)
      7. Brandi Shavon Beasley BLK Slavia Praha 4 SLA - TRU (84 : 56)
      8. María Conde ZVVZ USK Praha 4 TRU - USK (45 : 124)
      9. Petra Záplatová Žabiny Brno 4 SLA - ZAB (61 : 88)
      10. Brandi Shavon Beasley BLK Slavia Praha 4 SLA - STR (83 : 50)
      11. Petra Záplatová Žabiny Brno 4 ZAB - HKR (72 : 70)
      12. Petra Záplatová Žabiny Brno 4 HKR - ZAB (56 : 77)
      13. Michaela Matušková Sokol H. Králové 3 ZAB - HKR (72 : 70)
      14. Kateřina Galíčková KP Brno 3 KPB - SLA (74 : 61)
      15. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 3 USK - SLA (138 : 23)
      16. Kateřina Kozumplíková KARA Trutnov 3 SLO - TRU (84 : 91)
      17. Štěpánka Ježková BLK Slavia Praha 3 SLA - TRU (84 : 56)
      18. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 3 KPB - SLA (74 : 61)
      19. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 3 HKR - SLA (51 : 47)
      20. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 3 HKR - OVA (85 : 65)
      21. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 3 TRU - HKR (72 : 98)
      22. Kateřina Kozumplíková KARA Trutnov 3 TRU - HKR (72 : 98)
      23. Kassidy Malcolm KARA Trutnov 3 CHO - TRU (79 : 76)
      24. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 3 ZAB - OVA (87 : 77)
      25. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 3 TRU - HKR (72 : 98)
      26. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 3 OVA - CHO (65 : 62)
      27. Anežka Kopecká KP Brno 3 KPB - SLO (77 : 67)
      28. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 3 ZAB - HKR (72 : 70)
      29. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 3 SLO - TRU (84 : 91)
      30. Raina Tomašicka KARA Trutnov 3 TRU - STR (79 : 68)
      31. Anna Brožová Sokol H. Králové 3 TRU - HKR (72 : 98)
      32. Aneta Finková KARA Trutnov 3 SLO - TRU (84 : 91)
      33. Martina Pokorná Sokol H. Králové 3 STR - HKR (55 : 77)
      34. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 3 ZAB - CHO (89 : 56)
      35. Petra Záplatová Žabiny Brno 3 ZAB - TRU (85 : 59)
      36. Karolína Šotolová KP Brno 3 KPB - ZAB (65 : 64)
      37. Mia Mašić Slovanka 3 SLO - HKR (74 : 83)
      38. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 3 OVA - CHO (65 : 62)
      39. Karolína Šotolová KP Brno 3 KPB - SLA (74 : 61)
      40. Kateřina Kozumplíková KARA Trutnov 3 CHO - TRU (79 : 76)
      41. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 3 HKR - CHO (64 : 71)
      42. Anežka Kopecká KP Brno 3 KPB - CHO (83 : 69)
      43. Petra Malíková KP Brno 3 OVA - KPB (58 : 66)
      44. Alena Hanušová Žabiny Brno 3 KPB - ZAB (65 : 64)
      45. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 3 SLA - ZAB (61 : 88)
      46. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 3 STR - CHO (70 : 85)
      47. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 2 SLA - ZAB (61 : 88)
      48. Lucie Svatoňová Slovanka 2 CHO - SLO (88 : 69)
      49. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 2 HKR - OVA (85 : 65)
      50. Nikola Šafránková KARA Trutnov 2 TRU - USK (45 : 124)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 11 STR - USK (44 : 119)
      2. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 10 HKR - OVA (85 : 65)
      3. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 10 TRU - USK (45 : 124)
      4. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 9 OVA - KPB (58 : 66)
      5. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 9 STR - CHO (70 : 85)
      6. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 KPB - CHO (83 : 69)
      7. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 8 HKR - CHO (64 : 71)
      8. Karolína Fadrhonsová KP Brno 8 KPB - ZAB (65 : 64)
      9. Raina Tomašicka KARA Trutnov 7 TRU - KPB (72 : 84)
      10. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 7 CHO - SLO (88 : 69)
      11. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 7 TRU - OVA (53 : 73)
      12. Barbora Wrzesiński ZVVZ USK Praha 7 STR - USK (44 : 119)
      13. Kassidy Malcolm KARA Trutnov 6 TRU - KPB (72 : 84)
      14. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 6 STR - OVA (44 : 57)
      15. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 6 USK - OVA (79 : 37)
      16. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 6 HKR - CHO (64 : 71)
      17. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 6 CHO - TRU (79 : 76)
      18. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 6 OVA - SLO (79 : 42)
      19. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 6 ZAB - TRU (85 : 59)
      20. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 6 OVA - CHO (65 : 62)
      21. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 6 SLO - HKR (74 : 83)
      22. Raina Tomašicka KARA Trutnov 6 CHO - TRU (79 : 76)
      23. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 6 CHO - KPB (80 : 59)
      24. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 5 USK - SLA (138 : 23)
      25. Ludmila Dudáčková KP Brno 5 KPB - STR (90 : 58)
      26. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 5 SLO - OVA (84 : 86)
      27. Eliška Kubíčková SBŠ Ostrava 5 SLO - OVA (84 : 86)
      28. Michaela Matušková Sokol H. Králové 5 ZAB - HKR (72 : 70)
      29. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 5 SLO - OVA (84 : 86)
      30. Nikolina Knežević Žabiny Brno 5 KPB - ZAB (65 : 64)
      31. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 5 TRU - OVA (53 : 73)
      32. Petra Malíková KP Brno 5 TRU - KPB (72 : 84)
      33. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 5 USK - HKR (111 : 43)
      34. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 5 ZAB - OVA (87 : 77)
      35. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 5 ZAB - STR (92 : 60)
      36. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 5 OVA - CHO (65 : 62)
      37. Elissa Cunane Žabiny Brno 5 CHO - ZAB (67 : 85)
      38. Karolína Fadrhonsová KP Brno 5 KPB - SLA (74 : 61)
      39. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 5 STR - CHO (70 : 85)
      40. Whisper Fisher KARA Trutnov 4 TRU - KPB (72 : 84)
      41. Bria Holmes Žabiny Brno 4 CHO - ZAB (67 : 85)
      42. Michaela Jánská BK Strakonice 4 STR - CHO (70 : 85)
      43. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 4 HKR - OVA (85 : 65)
      44. Eliška Brejchová Levhartice Chomutov 4 HKR - CHO (64 : 71)
      45. Sára Iris Lišková BK Strakonice 4 STR - HKR (55 : 77)
      46. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 4 SLA - OVA (60 : 70)
      47. Eliška Brejchová Levhartice Chomutov 4 CHO - SLO (88 : 69)
      48. María Conde ZVVZ USK Praha 4 TRU - USK (45 : 124)
      49. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 4 STR - CHO (70 : 85)
      50. Petra Čípková BLK Slavia Praha 4 SLA - OVA (60 : 70)
      Ligové statistiky jsou k dispozici až od sezóny 1998/99. Statistiky jsou přebírány z údajů v zápisech o utkání a od externího dodavatele FIBA Europe, resp. Genius Sports.
      Více informací o statistikách a případném hlášení chyb naleznete zde