Lvice nebo Kara? To je oč tu běží...

Teď už se musí rozhodnout. Na konci zápasu budou hráčkám jednoho celku pověšeny na krk bronzové medaile. Na druhý zbudou neoblíbené brambory. Jenže kdo bude šťastnější? Lvice nebo Kara?

Sokol ZVUS Hradec Králové - BK Kara Trutnov (úterý 26. dubna, 18:30)

Teď už se musí rozhodnout. Na konci zápasu budou hráčkám jednoho celku pověšeny na krk bronzové medaile. Na druhý zbudou neoblíbené brambory. Jenže kdo bude šťastnější? Lvice nebo Kara? Lvice v pátek zabojovaly na hřišti Trutnova, když až v prodloužení zachránily naději na konec sezony s plackou na krku. Byla to lítá defenzivní bitva. Za vše hovoří skóre 49:48 po prodloužení. Budou se tentokrát víc činit střelkyně?

Trutnov nevyužil v pátek mečbol a nezařídil si oslavu před vlastním napěchovaným publikem. Vyhrávat rozhodující zápasy na hřišti soupeře ale umí. Hráčky Kary tak mohou zopakovat husarský kousek z konce loňské sezony, kdy taktéž v rozhodujícím zápase série o bronz uspěly na hřišti Nymburka. Navíc pro ně hovoří fakt, že Lvice se letos doma v play-off spíše trápí. Ve vyřazovacích bojích uhájily domácí trvz pouze jednou – ve třetím čtvrtfinále proti Slavii.