Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
ZVVZ USK Praha
18.3
2
17.7
3
SBŠ Ostrava
16.6
4
Sokol H. Králové
16.3
5
KARA Trutnov
14.8

Doskoky

1.
KP Brno
13.0
2
ZVVZ USK Praha
11.0
3
KARA Trutnov
10.7
4
ZVVZ USK Praha
10.0
5
Sokol H. Králové
9.8

Asistence

1.
Levhartice Chomutov
6.4
2
5.8
3
SBŠ Ostrava
5.4
4
KP Brno
4.7
5
ZVVZ USK Praha
4.5

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
ZVVZ USK Praha
69.2 %
2
ZVVZ USK Praha
65.5 %
3
63.0 %
4
Žabiny Brno
61.9 %
5
Sokol H. Králové
61.5 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
Levhartice Chomutov
50.0 %
2
ZVVZ USK Praha
50.0 %
3
Sokol H. Králové
50.0 %
4
SBŠ Ostrava
45.5 %
5
Žabiny Brno
44.0 %

Cena RENOMIA

1.
Sokol H. Králové
20.0
2
KARA Trutnov
18.6
3
18.4
4
ZVVZ USK Praha
17.9
5
ZVVZ USK Praha
16.9

týmové statistiky

Vstřelené body

1.
4
73.0
5
64.0

Obdržené body

4
56.8

Doskoky

1.
2
51.0
5
41.5

Asistence

1.
2
20.0
4
14.8

Úspěšnost střelby za 3B

1.
33.0%
3
31.2%
4
28.5%
5
27.7%

Úspěšnost střelby za 2B

1.
2
55.0%
4
45.3%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
1. Anna Rylichová TRU K 22 6 27.7 14.8 3.2/7.3 43.2 1.3/4.7 28.6 4.5/5.7 79.4 1.7 3.3 5.0 1.2 1.5 2.8 0.1 4.8 0.0 14.2
2. Soňa Svetlíková OVA P 22 5 31.8 16.6 6.4/12.6 50.8 0.2/0.8 25.0* 3.2/6.0 53.3 1.8 4.6 6.4 1.2 1.0 2.6 0.1 5.0 0.0 17.8
3. María Conde USK K 24 4 24.0 18.3 6.5/10.8 60.5 1.0/4.8 21.1 2.3/2.8 81.8 2.8 4.5 7.3 3.8 1.8 1.8 0.5 2.5 0.0 22.0
4. Pamela-Therese Effangová HKR K 28 4 29.3 16.3 4.0/8.3 48.5 1.3/4.3 29.4 4.5/5.8 78.3 0.5 3.3 3.8 2.5 2.3 1.8 0.4 4.5 0.0 17.5
5. Josipa Silov OVA 23 5 28.8 12.4 2.2/5.0 44.0 1.8/5.8 31.0 2.6/2.8 92.9 1.0 2.4 3.4 1.6 1.0 1.8 0.2 2.2 0.0 8.4
6. Eliška Mircová SLA R 25 5 33.0 12.2 3.6/7.2 50.0 1.4/6.2 22.6 0.8/1.2 66.7* 0.4 3.0 3.4 2.6 2.0 1.4 0.4 0.8 0.0 9.4
7. Anna Jurčenková ZAB 36 5 20.2 12.0 5.2/8.4 61.9 0.0/0.0 0.0* 1.6/2.4 66.7 3.4 4.8 8.2 1.4 1.4 1.8 0.2 2.2 0.0 18.8
8. Michaela Krejzová CHO K 23 4 30.8 14.5 3.0/7.0 42.9 2.5/5.0 50.0 1.0/2.0 50.0 1.5 2.5 4.0 1.0 1.3 3.8 0.1 2.3 0.0 10.0
9. Eliška Hálová SLO K/P 20 5 23.8 11.6 3.8/10.8 35.2 0.0/0.4 0.0* 4.0/4.4 90.9 2.2 2.8 5.0 0.6 0.8 1.8 0.1 3.8 0.0 10.0
10. Anna Rosecká STR K 20 4 35.0 14.3 3.0/9.3 32.4 2.3/6.5 34.6 1.5/2.0 75.0 0.8 3.3 4.0 1.5 1.5 4.0 0.1 3.5 0.0 7.8
11. Natálie Stoupalová ZAB K/P 23 5 24.2 11.2 4.4/8.0 55.0 0.6/2.8 21.4 0.6/0.8 75.0* 2.0 5.0 7.0 1.2 1.2 1.4 0.2 2.8 0.0 13.6
12. Petra Malíková KPB R/K 19 4 28.8 14.0 4.5/8.5 52.9 1.0/2.8 36.4 2.0/2.8 72.7 1.3 2.5 3.8 1.5 1.8 1.3 0.3 2.3 0.0 14.3
13. Eliška Hamzová ZAB R 20 6 23.7 9.3 3.2/5.3 59.4 0.3/1.5 22.2* 2.0/2.7 75.0 1.5 3.3 4.8 4.0 2.5 2.7 0.3 2.8 0.0 15.2
14. Valentýna Kadlecová CHO R 17 5 27.6 11.2 2.6/6.2 41.9 1.4/5.2 26.9 1.8/2.6 69.2 0.6 1.8 2.4 2.8 1.2 4.0 0.1 3.0 0.0 6.2
15. Dominika Pohunková SLO R/K 26 3 26.0 17.7 4.3/11.7 37.1 1.7/4.0 41.7 4.0/5.7 70.6 1.3 2.3 3.7 1.7 1.0 4.0 0.1 5.0 0.0 11.7
16. Eliška Žílová SLA R 21 5 28.0 10.6 1.8/5.6 32.1 1.4/3.6 38.9 2.8/3.2 87.5 0.4 4.4 4.8 3.2 3.0 2.0 0.3 4.6 0.0 14.6
17. Natalie Marie Kucowski KPB 23 4 28.3 13.3 5.0/9.8 51.3 0.8/2.5 30.0 1.0/1.8 57.1* 4.3 8.8 13.0 0.8 1.0 3.0 0.1 2.3 0.0 19.0
18. Michaela Vacková ZAB K 28 5 21.2 10.4 1.2/2.2 54.5 2.2/5.0 44.0 1.4/2.2 63.6 0.2 2.8 3.0 1.4 1.2 1.8 0.2 2.0 0.0 10.8
19. Barbora Bálintová USK 27 4 20.8 12.8 2.5/4.8 52.6 1.8/3.5 50.0 2.5/3.3 76.9 0.3 1.8 2.0 2.8 2.0 0.8 0.9 2.8 0.0 15.5
20. Kateřina Galíčková ZAB K 21 6 25.5 8.3 1.8/3.7 50.0 1.3/4.0 33.3 0.7/0.8 80.0* 1.3 2.7 4.0 2.8 1.0 2.2 0.2 0.7 0.0 8.7
21. Michaela Vondráčková ZAB R/K 29 6 21.0 8.3 2.8/4.5 63.0 0.7/2.0 33.3 0.7/1.7 40.0* 1.3 1.8 3.2 2.7 2.2 1.5 0.3 2.0 0.0 10.8
22. Kateřina Zeithammerová SLO R 19 5 33.8 9.8 3.2/6.6 48.5 0.4/3.6 11.1 2.2/2.8 78.6 0.8 1.8 2.6 5.8 2.8 2.8 0.4 3.6 0.0 13.0
23. Kristýna Čuperková HKR R 30 4 26.5 12.3 3.0/6.0 50.0 1.5/4.3 35.3 1.8/2.0 87.5 1.3 1.3 2.5 1.5 2.3 2.3 0.2 2.5 0.0 10.0
24. Klára Křivánková SLA K 25 5 35.2 9.8 4.4/9.4 46.8 0.2/1.8 11.1* 0.4/1.2 33.3* 1.4 3.0 4.4 2.0 1.8 2.2 0.2 2.0 0.0 8.0
25. Michaela Potočková TRU R/K 25 6 27.7 8.0 1.0/3.3 30.0 1.7/4.3 38.5 1.0/2.7 37.5 0.5 1.5 2.0 1.2 1.2 2.0 0.1 1.8 0.0 3.7
26. Anežka Kopecká ZAB P 21 6 17.5 7.8 3.2/5.7 55.9 0.2/0.5 33.3* 1.0/1.5 66.7* 1.3 2.7 4.0 0.7 1.2 2.0 0.1 1.7 0.0 6.8
27. Karolína Šotolová HKR K 22 4 26.8 11.8 4.0/6.5 61.5 1.0/3.3 30.8 0.8/1.0 75.0* 0.5 3.3 3.8 3.0 3.3 1.5 0.5 1.5 0.0 15.5
28. Veronika Aulichová SLA R/K 23 5 24.6 9.4 2.6/6.2 41.9 0.2/1.0 20.0* 3.6/5.6 64.3 0.8 1.8 2.6 3.2 1.0 3.6 0.2 4.6 0.0 8.2
29. Tereza Králová TRU K/P 20 6 20.3 7.7 1.8/5.5 33.3 0.8/4.8 17.2 1.5/2.0 75.0 1.3 3.5 4.8 0.8 0.8 2.5 0.1 2.0 0.0 3.3
30. Teja Oblak USK R 30 4 22.3 11.3 2.3/3.3 69.2 1.5/4.8 31.6 2.3/2.5 90.0 0.3 1.5 1.8 4.5 3.5 1.8 0.6 1.8 0.0 15.3
31. Kateřina Bartoňová CHO R 31 5 32.0 8.8 2.4/5.4 44.4 1.2/5.2 23.1 0.4/1.0 40.0* 0.4 4.8 5.2 6.4 2.8 3.8 0.3 2.6 0.0 10.8
32. Simona Fišerová HKR K/P 19 4 27.0 11.0 4.3/8.3 51.5 0.5/1.8 28.6* 1.0/1.8 57.1* 2.0 7.8 9.8 1.5 1.3 3.0 0.1 2.3 0.0 14.5
33. Dragana Stanković USK 26 3 22.3 14.3 6.3/9.7 65.5 0.0/0.3 0.0* 1.7/3.0 55.6 5.3 4.7 10.0 1.7 2.3 1.3 0.4 3.7 0.0 24.7
34. Jordan Reynolds CHO R/K 26 5 27.4 8.6 3.4/8.6 39.5 0.2/3.2 6.3 1.2/2.0 60.0 0.6 6.2 6.8 1.2 3.2 1.8 0.1 1.2 0.0 9.6
35. Veronika Voráčková USK R/K 22 3 23.3 13.7 5.0/8.7 57.7 1.0/3.0 33.3 0.7/1.0 66.7* 1.3 4.3 5.7 4.3 2.7 1.0 1.4 1.0 0.0 19.7
36. Simona Sklenářová USK K 21 4 16.5 10.3 3.0/5.5 54.5 1.3/3.3 38.5 0.5/0.5 100.0* 1.0 1.8 2.8 2.3 2.5 1.3 0.5 0.5 0.0 10.3
37. Rebecca Akl KPB 29 4 26.3 9.8 2.5/6.3 40.0 1.5/4.0 37.5 0.3/0.3 100.0* 2.0 5.3 7.3 4.3 1.5 1.0 1.1 1.8 0.0 15.0
38. Alena Hanušová USK K/P 30 3 26.0 13.0 3.7/6.0 61.1 0.3/2.3 14.3 4.7/5.3 87.5 4.7 6.3 11.0 1.7 0.7 2.3 0.2 5.7 0.0 23.7
39. Bria Holmes ZAB 27 3 21.0 12.7 4.7/7.7 60.9 0.3/3.3 10.0 2.3/4.0 58.3 0.7 2.3 3.0 2.0 4.7 3.3 0.2 3.3 0.0 13.7
40. Kateřina Rokošová SLA P 23 5 23.2 7.2 2.4/7.8 30.8 0.0/0.8 0.0* 2.4/3.0 80.0 4.0 4.2 8.2 0.6 1.8 1.6 0.1 3.0 0.0 10.4
41. Tereza Vorlová CHO K/P 35 4 28.5 9.0 3.3/9.0 36.1 0.0/0.5 0.0* 2.5/3.5 71.4 1.3 4.0 5.3 0.8 1.0 2.5 0.1 4.5 0.0 7.5
42. Sarah Beránková ZAB R 25 6 23.8 5.8 1.2/2.7 43.8 0.7/3.7 18.2 1.5/2.0 75.0 0.5 3.5 4.0 2.3 1.2 2.0 0.2 2.0 0.0 7.0
43. Eva Kopecká KPB K 25 3 27.7 11.3 2.3/4.3 53.8 1.3/3.3 40.0 2.7/3.7 72.7 1.3 3.3 4.7 4.7 1.3 3.3 0.5 3.7 0.0 16.3
44. Tereza Motyčáková OVA R 29 5 29.8 6.6 1.6/4.6 34.8 0.8/2.0 40.0 1.0/2.0 50.0 2.8 3.4 6.2 5.4 0.8 5.0 0.2 5.6 0.0 11.2
45. Stella Tarkovičová OVA K 22 5 23.4 6.6 1.6/3.4 47.1 0.8/4.4 18.2 1.0/1.8 55.6* 0.6 3.2 3.8 2.2 1.2 3.6 0.1 1.8 0.0 3.0
46. Aneta Finková TRU R 18 6 26.5 5.3 1.0/3.0 33.3 0.7/3.7 18.2 1.3/1.7 80.0* 0.7 3.2 3.8 2.0 2.0 4.0 0.1 2.8 0.0 4.2
47. Andrea Ondroušková SLO R/K 20 5 22.4 6.2 2.0/5.2 38.5 0.2/1.8 11.1* 1.6/1.6 100.0* 0.8 2.8 3.6 1.2 1.6 2.4 0.1 1.8 0.0 5.6
48. Katharina Agnes Fikiel SLA 34 4 18.8 7.8 3.0/5.5 54.5 0.0/0.0 0.0* 1.8/2.0 87.5 1.3 4.0 5.3 1.3 0.8 1.8 0.2 1.8 0.0 11.0
49. Natálie Horsáková STR K 20 4 26.0 7.5 3.0/9.0 33.3 0.3/2.3 11.1 0.8/1.3 60.0* 1.8 3.3 5.0 1.3 1.0 3.0 0.1 2.0 0.0 3.0
50. Dunia Huwé TRU 28 5 17.4 6.0 0.8/2.0 40.0 1.2/3.2 37.5 0.8/1.2 66.7* 0.0 1.4 1.4 0.0 0.0 2.2 0.0 1.2 0.0 0.8
51. Hana Kolegarová STR 20 4 24.3 7.3 2.3/5.5 40.9 0.5/1.5 33.3* 1.3/2.8 45.5 1.3 3.0 4.3 1.8 2.0 2.0 0.2 2.8 0.0 9.3
52. Petra Záplatová ZAB R/K 29 4 18.5 7.3 1.8/4.3 41.2 1.0/3.5 28.6 0.8/1.3 60.0* 0.5 1.5 2.0 2.5 2.0 1.8 0.4 1.8 0.0 7.3
53. Brionna, Alaine Jones USK K/P 25 1 26.0 29.0 11.0/17.0 64.7 1.0/1.0 100.0* 4.0/4.0 100.0 1.0 7.0 8.0 1.0 4.0 3.0 0.3 4.0 0.0 36.0
54. Dominica Hynková KPB R 17 4 19.0 7.0 0.8/2.0 37.5 1.5/3.8 40.0 1.0/1.0 100.0* 1.3 1.3 2.5 2.3 1.8 2.8 0.2 1.3 0.0 8.5
55. Eliška Brejchová SLO R 18 4 19.0 7.0 1.8/3.5 50.0 1.0/3.5 28.6 0.5/0.8 66.7* 0.3 1.0 1.3 0.3 0.8 3.0 0.0 1.5 0.0 2.0
56. Alžběta Levínská HKR K 21 4 21.8 7.0 2.5/5.8 43.5 0.0/0.0 0.0* 2.0/2.8 72.7 2.0 6.5 8.5 0.3 1.0 1.8 0.0 1.8 0.0 10.8
57. Anna Kubíčková OVA P 22 5 20.6 5.6 1.2/2.2 54.5 1.0/2.2 45.5 0.2/0.4 50.0* 0.8 3.2 4.0 0.4 0.2 1.8 0.0 1.2 0.0 4.6
58. Madison Caroline Wolf TRU 25 6 23.0 4.5 1.7/4.0 41.7 0.0/0.7 0.0* 1.2/2.2 53.8 2.8 7.8 10.7 1.5 1.0 2.3 0.1 3.0 0.0 13.8
59. Adéla Vítová TRU R 18 6 18.3 4.5 1.2/2.2 53.8 0.3/1.8 18.2* 1.2/1.3 87.5* 0.5 0.7 1.2 1.2 0.2 1.8 0.1 1.7 0.0 1.8
60. Markéta Löflerová CHO R/K 24 5 15.2 5.0 0.8/3.0 26.7 0.8/1.8 44.4* 1.0/1.4 71.4* 1.0 1.2 2.2 1.0 0.6 2.0 0.1 1.8 0.0 1.6
61. Luisa Vydrová STR K/P 17 2 31.5 12.5 6.0/13.0 46.2 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.5 33.3* 2.5 6.5 9.0 1.5 1.0 3.0 0.3 2.5 0.0 13.5
62. Martina Pokorná HKR R 19 4 24.0 6.3 2.5/5.0 50.0 0.3/1.0 25.0* 0.5/1.0 50.0* 1.3 3.5 4.8 0.8 0.5 1.0 0.2 1.0 0.0 7.3
63. Eliška Kubíčková OVA R 18 3 26.3 8.0 2.3/5.7 41.2 0.7/5.0 13.3 1.3/3.0 44.4 1.0 3.3 4.3 2.3 2.7 2.3 0.3 2.3 0.0 5.0
64. Michaela Stejskalová KPB K 34 3 21.3 8.0 2.3/6.0 38.9 0.3/1.3 25.0* 2.3/4.3 53.8 1.3 2.3 3.7 2.3 1.0 1.7 0.5 3.3 0.0 9.0
65. Veronika Šípová USK R 22 4 18.3 5.8 1.3/3.5 35.7 0.0/0.0 0.0* 3.3/4.3 76.5 3.3 2.8 6.0 0.5 1.5 2.0 0.1 3.5 0.0 8.8
66. Gabriela Mervínská SLO P 28 5 25.8 4.4 2.0/5.4 37.0 0.0/0.0 0.0* 0.4/1.2 33.3* 2.4 6.0 8.4 1.0 1.0 1.2 0.2 1.0 0.0 9.0
67. Marie Anna Machytková STR 19 4 16.8 5.3 1.3/4.8 26.3 0.3/1.3 20.0* 2.0/2.3 88.9 0.3 1.8 2.0 0.3 0.8 1.8 0.0 1.3 0.0 2.3
68. Charlotte Velichová HKR 17 3 14.7 7.0 3.0/6.7 45.0 0.3/3.3 10.0 0.0/0.7 0.0* 0.7 0.7 1.3 1.3 1.3 1.3 0.3 1.7 0.0 3.3
69. Tereza Vyoralová USK R/K 27 3 19.3 6.7 2.7/4.3 61.5 0.3/1.3 25.0* 0.3/1.0 33.3* 2.3 2.0 4.3 4.3 0.7 1.3 1.1 0.7 0.0 10.3
70. Nikola Šafránková SLO 17 4 12.5 5.0 1.5/4.5 33.3 0.3/0.5 50.0* 1.3/1.3 100.0* 0.0 1.8 1.8 0.3 0.5 2.0 0.0 0.8 0.0 0.8
71. Adéla Junková STR K/P 17 4 16.5 4.5 0.8/3.8 20.0 0.8/1.5 50.0* 0.8/1.0 75.0* 1.3 1.8 3.0 0.5 0.5 2.8 0.0 2.0 0.0 2.3
72. Ludmila Dudáčková KPB K/P 21 4 14.3 4.3 1.8/4.0 43.8 0.0/0.3 0.0* 0.8/2.0 37.5 1.0 1.8 2.8 0.5 1.0 1.3 0.1 1.0 0.0 3.3
73. Denisa Harapesová SLO R 31 2 26.0 8.5 0.5/2.0 25.0 1.5/5.0 30.0 3.0/4.0 75.0 0.5 3.0 3.5 4.0 1.5 2.5 0.8 3.0 0.0 9.5
74. Tea Samouk SLO 19 5 12.2 3.4 1.4/2.6 53.8 0.0/0.4 0.0* 0.6/1.0 60.0* 0.8 0.6 1.4 0.8 0.2 1.2 0.1 1.2 0.0 3.0
75. Lucie Bolardtová HKR R/K 21 3 13.7 5.7 1.3/2.3 57.1 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.3 2.0 2.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.0 5.3
76. Simona Růžková HKR R/K 22 4 12.5 3.5 0.8/2.8 27.3 0.5/1.3 40.0* 0.5/1.0 50.0* 0.8 1.5 2.3 1.5 0.8 1.0 0.4 1.0 0.0 2.0
77. Alyssa Marie Thomas USK K/P 29 1 26.0 13.0 5.0/6.0 83.3 0.0/0.0 0.0* 3.0/3.0 100.0 0.0 5.0 5.0 6.0 7.0 2.0 3.0 3.0 0.0 29.0
78. Kateřina Zohnová KPB K 36 2 23.5 6.5 1.0/3.5 28.6 0.5/1.5 33.3* 3.0/3.5 85.7 0.0 3.0 3.0 3.5 0.5 0.5 3.5 4.0 0.0 12.5
79. Sára Vadlejchová STR R 20 4 17.8 3.3 1.5/2.8 54.5 0.0/0.0 0.0* 0.3/1.3 20.0* 2.5 2.5 5.0 1.3 1.0 1.8 0.2 2.0 0.0 5.5
80. Zuzana Kučerová CHO K 25 5 24.8 2.4 0.8/2.4 33.3 0.0/0.4 0.0* 0.8/1.2 66.7* 1.8 3.8 5.6 0.4 0.4 1.0 0.1 1.8 0.0 5.0
81. Tamara Jovančevič OVA 23 4 14.3 3.0 0.5/2.5 20.0 0.3/1.5 16.7* 1.3/2.8 45.5 0.5 2.8 3.3 0.8 0.0 2.8 0.1 1.8 0.0 -0.3
82. Eliška Linhartová TRU K 18 6 13.3 1.8 0.8/2.2 38.5 0.0/0.7 0.0* 0.2/0.3 50.0* 0.8 0.8 1.7 0.5 0.3 0.7 0.1 0.7 0.0 1.0
83. Natálie Koucká SLO 18 4 9.5 2.8 1.0/1.5 66.7* 0.3/0.3 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.3 0.0 1.0 0.1 0.3 0.0 4.3
84. Karolína Fadrhonsová KPB R/K 24 3 13.7 3.7 0.3/2.3 14.3 1.0/3.7 27.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.7 1.7 2.0 1.3 0.7 1.0 0.7 0.0 2.3
85. Barbora Vorlová STR P 21 4 20.3 2.8 0.8/2.5 30.0 0.3/1.8 14.3* 0.5/0.5 100.0* 0.5 4.8 5.3 0.8 0.5 1.0 0.2 0.8 0.0 3.0
86. Sofia Biliková SLA R 22 4 18.5 2.8 1.3/1.8 71.4* 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.5 50.0* 1.5 1.3 2.8 1.3 1.0 2.8 0.1 1.0 0.0 2.0
87. Hana Hajnová TRU R 19 3 21.0 3.3 0.7/2.0 33.3 0.3/3.0 11.1 1.0/1.3 75.0* 0.3 1.3 1.7 1.0 0.0 2.3 0.1 1.0 0.0 -0.3
88. Barbora Bušková SLO P 19 5 17.4 1.8 0.6/2.6 23.1 0.0/0.0 0.0* 0.6/1.2 50.0* 0.8 2.8 3.6 0.2 0.6 1.8 0.0 1.2 0.0 1.4
89. Lucia Hadačová KPB K/P 26 4 14.5 2.3 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.3/2.0 12.5 1.0 3.5 4.5 1.8 1.8 1.5 0.3 1.3 0.0 6.3
90. Kateřina Káňová OVA 24 5 19.0 1.8 0.4/2.2 18.2 0.0/1.0 0.0* 1.0/1.6 62.5* 0.8 1.4 2.2 1.4 0.2 2.0 0.1 1.2 0.0 -1.2
91. Laura Mikšíková ZAB K 18 3 13.7 3.0 1.0/1.7 60.0* 0.3/1.3 25.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.3 2.3 1.3 0.7 1.0 0.4 0.3 0.0 4.3
92. Veronika Borsová TRU R 18 5 11.0 1.6 0.2/1.0 20.0* 0.2/0.8 25.0* 0.6/0.8 75.0* 0.8 0.8 1.6 0.6 0.6 1.8 0.1 0.8 0.0 1.2
93. Klára Stloukalová SLA K 19 4 12.8 2.0 1.0/2.3 44.4 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.5 0.5 2.3 0.1 0.0 0.0 0.0
94. Marta Vulovič OVA 21 4 11.3 2.0 0.8/3.0 25.0 0.0/0.3 0.0* 0.5/0.5 100.0* 0.5 1.5 2.0 0.0 0.3 0.8 0.0 0.5 0.0 -1.0
95. Michaela Jánská STR R 18 2 20.0 4.0 1.5/3.5 42.9 0.0/1.5 0.0* 1.0/1.0 100.0* 0.5 0.5 1.0 1.5 1.0 3.0 0.3 1.5 0.0 0.5
96. Štěpánka Ježková SLA K/P 20 4 9.3 1.8 0.5/1.5 33.3* 0.3/0.5 50.0* 0.0/0.8 0.0* 0.5 0.3 0.8 0.3 0.0 0.8 0.1 1.0 0.0 0.8
97. Naďa Salačová CHO P 27 4 12.3 1.8 0.3/2.3 11.1 0.3/0.3 100.0* 0.5/0.5 100.0* 0.8 1.8 2.5 0.3 0.5 0.8 0.1 0.8 0.0 1.5
98. Natalie Lukačková SLA 19 4 7.8 1.5 0.0/1.0 0.0* 0.5/1.0 50.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.3 0.5 0.0 0.0 0.8 0.0 0.0 0.0 -2.0
99. Anastasiia Kovtun USK P 18 3 10.3 1.7 0.7/1.7 40.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.3 100.0* 0.0 0.7 0.7 0.0 1.3 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0
100. Tereza Soukupová STR R/K 19 3 9.0 1.7 0.3/1.3 25.0* 0.3/1.0 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 1.7 0.0 0.0 0.0 -2.7
101. Monika Grigalauskyté ZAB 29 1 19.0 5.0 2.0/6.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 3.0 3.0 6.0 1.0 1.0 2.0 0.5 1.0 0.0 4.0
102. Markéta Nádvorníková SLO 18 2 14.0 2.5 0.5/1.5 33.3* 0.5/2.0 25.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.5 0.5 2.5 0.1 1.5 0.0 0.0
103. Alžběta Seifrtová TRU 17 4 8.3 1.0 0.0/2.0 0.0 0.3/1.8 14.3* 0.3/1.0 25.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.5 0.0 -2.3
104. Lucie Ceralová CHO R/K 18 3 10.0 1.3 0.7/3.0 22.2 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.3 2.3 0.3 0.0 2.3 0.0 0.0 0.0 -1.3
105. Johana Staňková CHO K/P 17 5 8.2 0.8 0.4/1.2 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.6 0.6 1.2 0.2 0.0 0.0 0.0 0.4 0.0 1.6
106. Veronika Koppová KPB 18 1 12.0 3.0 0.0/2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 -3.0
107. Terezie Křenková KPB 18 1 5.0 3.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/1.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0
108. Tereza Halátková USK K/P 20 3 9.3 1.0 0.0/1.0 0.0* 0.3/2.0 16.7 0.0/0.0 0.0* 0.7 1.3 2.0 1.0 1.7 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0
109. Kristýna Helebrantová SLA 19 2 6.0 1.5 0.5/0.5 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.5 33.3* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5 0.0 -0.5
110. Anna Paťorková KPB K 20 2 11.0 1.0 0.5/0.5 100.0* 0.0/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 1.0 0.0 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5
111. Karolína Hauserová STR R 17 3 8.3 0.7 0.3/0.7 50.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 1.7 0.3 0.7 0.8 0.3 0.0 1.0
112. Barbora Leopoldová HKR 16 2 6.0 1.0 0.5/2.5 20.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 1.0 3.0 0.5 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 1.0
113. Natálie Vlčková HKR K 18 3 11.0 0.7 0.3/1.7 20.0* 0.0/0.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.3
114. Anna Merhautová USK R 20 2 4.0 0.5 0.0/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.0 50.0* 1.0 0.0 1.0 0.5 0.5 0.5 0.5 0.5 0.0 0.5
115. Markéta Šmahelová TRU K/P 20 1 21.0 1.0 0.0/3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0 0.3 2.0 0.0 -3.0
116. Lenka Šoukalová ZAB K 24 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
117. Marie Žílová USK 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
118. Michaela Matušková HKR R 24 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
119. Ivana Karasová SLA K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
120. Klára Vojtíková HKR P 27 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
121. Kateřina Ebenhöhová ZAB P 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
122. Sára Špelinová USK 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
123. Petra Bakajsová SLA P 28 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
124. Jana Drobná CHO R 20 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
125. Anna Chromá USK R 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
126. Adéla Smutná OVA K/P 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
127. Lucie Čadková STR 17 3 6.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.7 0.0 0.7 1.0 0.7 0.7 0.5 0.0 0.0 0.7
128. Veronika Szabó OVA 18 1 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
129. Kristýna Menšíková OVA R 20 4 8.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.5 0.5 0.8 0.2 0.3 0.0 -3.5
130. Alena Bačová OVA R 18 3 5.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.3 0.7 0.3 0.3 0.0 0.0 0.7
131. Štěpánka Traubová CHO R 22 1 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -2.0
132. Tereza Rosůlková KPB 19 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0
133. Dagmar Hrabovská CHO R/K 19 1 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -3.0
134. Natálie Rašková OVA R 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
135. Adéla Buřtová ZAB R/K 20 2 3.0 0.0 0.0/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.0 0.5 0.5 0.0 1.0 0.3 0.0 0.0 -2.5
136. Mariana Opočenská SLA K 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. HKR 4 4/0 100.0 18.5 24.8 19.8 15.5 78.5 47.5 20.0/39.3 51.0 4.5/14.3 31.6 7.8/11.0 70.5 9.8 24.3 34.0 10.0 10.3 11.3 10.5 14.5 3.3 71.3
2. USK 4 4/0 100.0 32.3 28.5 22.8 23.3 106.8 49.0 33.3/57.8 57.6 7.3/23.3 31.2 18.5/23.5 78.7 21.0 32.8 53.8 25.5 21.3 15.8 22.0 18.5 3.5 152.0
3. SLA 5 3/2 60.0 18.2 12.4 16.0 15.8 62.4 65.8 19.6/46.0 42.6 3.8/15.0 25.3 11.8/17.4 67.8 11.8 25.6 37.4 14.2 11.4 18.8 18.2 20.4 2.4 63.2
4. SLO 5 2/3 40.0 17.2 18.0 13.8 15.0 64.0 80.4 19.4/49.2 39.4 3.6/14.8 24.3 14.4/18.8 76.6 12.0 25.8 37.8 13.0 9.4 21.4 19.4 16.2 2.0 62.2
5. OVA 5 1/4 20.0 14.6 12.4 12.0 19.4 58.4 85.4 15.8/38.2 41.4 5.2/21.6 24.1 11.2/19.0 58.9 11.4 26.4 37.8 14.8 7.0 23.0 20.4 23.8 2.0 46.8
6. STR 4 0/4 0.0 13.3 13.8 15.0 12.8 54.8 79.3 16.8/47.8 35.1 4.5/16.3 27.7 7.8/12.3 63.3 14.3 27.3 41.5 10.8 9.3 23.0 16.5 18.3 0.8 45.0
7. CHO 5 0/5 0.0 15.8 14.4 10.6 17.0 57.8 75.8 12.2/33.6 36.3 4.8/17.8 27.0 5.8/9.6 60.4 9.4 21.0 30.4 10.6 9.0 16.2 12.8 15.6 1.8 38.0
8. ZAB /0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
9. TRU /0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
10. KPB /0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Lubor Blažek CZE - 85.9 262 275 58 71
Martin Petrovický CZE - 53.4 363 194 169 0
Zdeněk Sýkora CZE - 48.8 125 79 77 31
Erika Dobrovičová - 0 54 45 99
Jan Bobrovský CZE Žabiny Brno 82.4 336 367 113 144
Eduard Gaisler CZE - 33.6 131 74 121 64
Jitka Erbenová CZE - 50.0 64 32 32 0
Jiří Bárta CZE - 52.4 206 130 98 22
Marcela Krämer SVK Slovanka 43.2 243 118 154 29
Pavel Jirman CZE - 0 13 50 63
Jana Klečková CZE - 15.6 32 13 50 31
Jan Faltýnek CZE - 0 63 112 175
Romana Ptáčková CZE Sokol H. Králové 64.1 351 225 126 0
Tomáš Veselý CZE - 50.0 78 54 54 30
Miroslav Volejník CZE Sokol H. Králové 39.6 111 269 193 351
Marian Svoboda CZE - 56.6 226 129 101 4
Erin Renee Olson - 43.6 39 26 32 19
Roman Maleček CZE - 0 111 137 248
Milan Veverka CZE - 0 185 58 243
René Štěpánek CZE - 41.2 165 68 97 0
Tibor Jány SVK - 27.7 94 37 86 29
David Zdeněk CZE BLK Slavia Praha 49.6 137 109 112 84
Zdeněk Janík CZE - 50.0 30 35 40 45
Ondřej Zajíček CZE - 10.0 10 12 56 58
Richard Klein CZE - 0 52 53 105
Marek Šilhan CZE - 58.3 24 36 34 46
Roman Chocholouš CZE - 15.0 100 15 85 0
Kateřina Kulichová CZE - 0 11 55 66
Pavel Kubálek CZE ZVVZ USK Praha 0 208 88 296
Jaroslava Bernasová CZE - 0 36 39 75
Pavla Kuřitková CZE - 0 56 51 107
Petr Treml CZE - 48.9 135 66 69 0
Daniel Kurucz CZE - 48.3 230 111 119 0
Martin Marcalík CZE - 0 18 54 72
Petr Stavěl CZE - 50.0 22 69 75 122
Jiří Havran CZE - 0 104 85 189
Ivan Beneš CZE ZVVZ USK Praha 51.7 89 184 43 138
Darina Kaderková CZE - 0 48 68 116
Natália Hejková SVK ZVVZ USK Praha 100.0 160 221 0 61
Petr Kapitulčin CZE KARA Trutnov 40.0 60 51 91 82
Jiří Toušek CZE - 34.5 84 54 115 85
Michaela Uhrová CZE - 25.0 4 24 38 58
Jozef Rešetár Levhartice Chomutov 51.4 144 79 78 13
Pavel Prokeš CZE - 0 87 66 153
Jaroslav Michálek CZE - 0 81 44 125
Angelika Hendrych POL - 0 10 50 60
Ladislav Pavlát CZE - 28.6 35 38 106 109
Aneta Kovářová CZE - 0 13 69 82
Viktor Pruša CZE Žabiny Brno 60.8 148 90 58 0
Kamil Havrlant CZE SBŠ Ostrava 0 33 62 95
Jiří Johanes CZE BK Strakonice 0 19 132 151
Petr Martínek CZE BK Strakonice 12.6 151 19 132 0
Jakub Gazda CZE Žabiny Brno 0 90 56 146
Jaroslav Bartoň CZE - 0 32 69 101
Michal Martišek SVK KARA Trutnov 32.9 82 49 86 53
Martin Stavěl CZE - 58.7 63 37 26 0
Lucie Zítková CZE - 16.3 80 13 67 0
Radek Šnábl CZE Slovanka 38.9 18 36 47 65
Alena Jeništová CZE BK Strakonice 0 4 65 69
Stanislav Onuška SVK - 35.0 20 26 34 40
Dušan Medvecký CZE KP Brno 66.7 54 36 18 0
Jakub Nevrlý CZE KP Brno 0 36 18 54
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 ZAB TRU 25. 9. 2021 40 83 44 127 39 41 34 27 25 36/91 39.6 15/52 28.8 10/17 58.8 27 68 95 37 24 41 29 29 152
1 SLA USK 25. 9. 2021 40 38 85 123 47 34 27 36 26 38/86 44.2 7/43 16.3 26/37 70.3 28 63 91 30 28 45 34 34 134
1 KPB OVA 26. 9. 2021 40 68 52 120 16 31 23 31 35 32/83 38.6 10/49 20.4 26/50 52.0 33 67 100 35 20 28 46 46 140
1 CHO HKR 24. 9. 2021 40 66 69 135 3 24 46 29 36 38/100 38.0 11/40 27.5 26/36 72.2 22 74 96 26 16 34 42 42 140
1 STR SLO 24. 9. 2021 40 64 79 143 15 37 34 34 38 44/113 38.9 7/20 35.0 34/50 68.0 36 56 92 28 15 38 47 47 142
2 TRU SLO 3. 10. 2021 40 69 82 151 13 40 52 30 29 44/96 45.8 13/40 32.5 24/32 75.0 21 59 80 19 13 25 33 33 153
2 HKR STR 2. 10. 2021 40 68 38 106 30 29 38 24 15 31/92 33.7 8/34 23.5 20/27 74.1 24 66 90 12 13 37 28 28 97
2 KPB CHO 2. 10. 2021 40 70 54 124 16 40 36 21 27 32/87 36.8 15/45 33.3 15/29 51.7 23 67 90 37 19 30 35 35 143
2 USK OVA 2. 10. 2021 40 106 45 151 61 55 32 28 36 35/93 37.6 16/57 28.1 33/49 67.3 49 58 107 34 25 42 52 52 169
2 ZAB SLA 2. 10. 2021 40 79 57 136 22 28 34 30 44 34/83 41.0 12/37 32.4 32/46 69.6 27 51 78 27 19 40 44 44 134
3 SLA TRU 9. 10. 2021 40 79 55 134 24 34 32 31 37 36/77 46.8 10/39 25.6 32/42 76.2 25 50 75 32 21 39 37 37 147
3 OVA ZAB 10. 10. 2021 40 56 91 147 35 38 37 35 37 45/78 57.7 13/43 30.2 18/35 51.4 20 54 74 36 31 61 38 38 150
3 CHO USK 29. 9. 2021 40 66 111 177 45 46 46 34 51 56/101 55.4 16/39 41.0 17/22 77.3 20 51 71 21 27 40 36 36 179
3 STR KPB 8. 10. 2021 40 59 79 138 20 42 21 40 35 37/86 43.0 15/44 34.1 19/26 73.1 25 56 81 35 29 47 28 28 156
4 TRU HKR 17. 10. 2021 40 40 87 127 47 33 36 26 32 29/72 40.3 15/48 31.3 24/36 66.7 23 59 82 23 23 38 37 37 131
4 KPB SLO 16. 10. 2021 40 75 62 137 13 37 31 34 35 42/100 42.0 13/44 29.5 14/17 82.4 26 60 86 42 17 36 18 18 155
4 ZAB CHO 16. 10. 2021 40 74 52 126 22 22 22 41 41 44/101 43.6 7/38 18.4 17/28 60.7 30 65 95 29 22 37 33 33 141
4 SLA OVA 16. 10. 2021 40 83 59 142 24 40 26 30 46 40/80 50.0 11/34 32.4 29/41 70.7 17 49 66 34 20 32 40 40 159
5 OVA TRU 24. 10. 2021 40 80 79 159 1 46 32 31 50 43/84 51.2 16/50 32.0 25/40 62.5 23 60 83 36 18 30 44 45 179
5 CHO SLA 24. 10. 2021 40 51 55 106 4 34 21 21 30 29/75 38.7 8/44 18.2 24/36 66.7 31 56 87 22 30 42 38 38 113
5 STR ZAB 23. 10. 2021 40 58 91 149 33 42 45 35 27 50/94 53.2 9/36 25.0 22/31 71.0 22 52 74 32 25 44 36 36 161
5 SLO USK 24. 10. 2021 40 47 125 172 78 43 54 41 34 58/109 53.2 8/26 30.8 32/38 84.2 24 48 72 55 39 58 40 40 209
6 SLO ZAB 28. 9. 2021 40 50 69 119 19 27 37 27 28 38/87 43.7 6/44 13.6 25/37 67.6 32 61 93 20 27 40 40 40 124
13 HKR TRU 7. 10. 2021 40 90 46 136 44 37 45 31 23 47/100 47.0 8/40 20.0 18/29 62.1 33 56 89 26 26 45 35 35 143
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0

      Body

      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      KARA Trutnov
      4
      SBŠ Ostrava
      5
      ZVVZ USK Praha

      Asistence

      1.
      4
      Levhartice Chomutov
      5
      ZVVZ USK Praha

      Užitečnost

      1.
      2
      Sokol H. Králové
      4
      ZVVZ USK Praha

      Bloky

      1.
      Žabiny Brno
      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      Žabiny Brno
      4
      SBŠ Ostrava
      5
      Sokol H. Králové

      Cena RENOMIA

      3
      Levhartice Chomutov

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      BLK Slavia Praha
      4
      ZVVZ USK Praha

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      Žabiny Brno
      2
      KARA Trutnov
      4
      Levhartice Chomutov
      5
      Levhartice Chomutov

      Proměněné trestné hody

      1.
      KARA Trutnov
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      KARA Trutnov
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 29 SLO - USK (47 : 125)
      2. Dominika Pohunková Slovanka 29 TRU - SLO (69 : 82)
      3. Anna Rylichová KARA Trutnov 25 TRU - SLO (69 : 82)
      4. María Conde ZVVZ USK Praha 22 CHO - USK (66 : 111)
      5. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 22 SLA - OVA (83 : 59)
      6. Natalie Marie Kucowski KP Brno 21 STR - KPB (59 : 79)
      7. Eliška Hálová Slovanka 21 KPB - SLO (75 : 62)
      8. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 20 TRU - HKR (40 : 87)
      9. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 20 SLO - USK (47 : 125)
      10. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 20 SLA - TRU (79 : 55)
      11. María Conde ZVVZ USK Praha 20 SLA - USK (38 : 85)
      12. Josipa Silov SBŠ Ostrava 20 SLA - OVA (83 : 59)
      13. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 20 TRU - HKR (40 : 87)
      14. Petra Malíková KP Brno 20 STR - KPB (59 : 79)
      15. Josipa Silov SBŠ Ostrava 20 OVA - TRU (80 : 79)
      16. Eliška Brejchová Slovanka 20 KPB - SLO (75 : 62)
      17. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 19 CHO - USK (66 : 111)
      18. Klára Křivánková BLK Slavia Praha 19 SLA - TRU (79 : 55)
      19. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 18 KPB - CHO (70 : 54)
      20. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 18 OVA - ZAB (56 : 91)
      21. Anna Rylichová KARA Trutnov 18 OVA - TRU (80 : 79)
      22. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 18 CHO - USK (66 : 111)
      23. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 18 OVA - TRU (80 : 79)
      24. Anna Rosecká BK Strakonice 18 STR - SLO (64 : 79)
      25. Eva Kopecká KP Brno 17 KPB - CHO (70 : 54)
      26. Charlotte Velichová Sokol H. Králové 17 HKR - TRU (90 : 46)
      27. Michaela Vacková Žabiny Brno 17 ZAB - TRU (83 : 44)
      28. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 17 CHO - HKR (66 : 69)
      29. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 17 CHO - USK (66 : 111)
      30. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 17 CHO - SLA (51 : 55)
      31. María Conde ZVVZ USK Praha 16 SLO - USK (47 : 125)
      32. Anna Rosecká BK Strakonice 16 STR - ZAB (58 : 91)
      33. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 16 HKR - STR (68 : 38)
      34. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 16 STR - ZAB (58 : 91)
      35. Anna Rylichová KARA Trutnov 16 SLA - TRU (79 : 55)
      36. Dominika Pohunková Slovanka 16 STR - SLO (64 : 79)
      37. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 16 ZAB - CHO (74 : 52)
      38. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 15 ZAB - SLA (79 : 57)
      39. Luisa Vydrová BK Strakonice 15 STR - SLO (64 : 79)
      40. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 15 KPB - OVA (68 : 52)
      41. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 15 CHO - USK (66 : 111)
      42. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 15 SLA - TRU (79 : 55)
      43. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 15 SLO - USK (47 : 125)
      44. Tereza Králová KARA Trutnov 15 OVA - TRU (80 : 79)
      45. María Conde ZVVZ USK Praha 15 USK - OVA (106 : 45)
      46. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 15 HKR - TRU (90 : 46)
      47. Michaela Stejskalová KP Brno 15 KPB - OVA (68 : 52)
      48. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 15 CHO - USK (66 : 111)
      49. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 15 CHO - HKR (66 : 69)
      50. Anežka Kopecká Žabiny Brno 15 STR - ZAB (58 : 91)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Natalie Marie Kucowski KP Brno 18 KPB - SLO (75 : 62)
      2. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 17 OVA - TRU (80 : 79)
      3. Rebecca Akl KP Brno 15 KPB - CHO (70 : 54)
      4. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 14 TRU - HKR (40 : 87)
      5. Natalie Marie Kucowski KP Brno 14 STR - KPB (59 : 79)
      6. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 13 USK - OVA (106 : 45)
      7. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 13 USK - OVA (106 : 45)
      8. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 13 SLA - USK (38 : 85)
      9. Luisa Vydrová BK Strakonice 13 STR - SLO (64 : 79)
      10. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 12 HKR - STR (68 : 38)
      11. Anna Jurčenková Žabiny Brno 12 ZAB - SLA (79 : 57)
      12. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 12 ZAB - CHO (74 : 52)
      13. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 12 CHO - SLA (51 : 55)
      14. Gabriela Mervínská Slovanka 12 STR - SLO (64 : 79)
      15. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 12 ZAB - CHO (74 : 52)
      16. Simona Fišerová Sokol H. Králové 12 TRU - HKR (40 : 87)
      17. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 11 HKR - TRU (90 : 46)
      18. Eliška Hamzová Žabiny Brno 11 SLO - ZAB (50 : 69)
      19. María Conde ZVVZ USK Praha 11 USK - OVA (106 : 45)
      20. Anežka Kopecká Žabiny Brno 11 STR - ZAB (58 : 91)
      21. María Conde ZVVZ USK Praha 10 SLA - USK (38 : 85)
      22. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 10 CHO - HKR (66 : 69)
      23. Andrea Ondroušková Slovanka 10 TRU - SLO (69 : 82)
      24. Natalie Marie Kucowski KP Brno 10 KPB - CHO (70 : 54)
      25. Tereza Králová KARA Trutnov 10 SLA - TRU (79 : 55)
      26. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 10 SLA - USK (38 : 85)
      27. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 10 SLA - TRU (79 : 55)
      28. Gabriela Mervínská Slovanka 10 TRU - SLO (69 : 82)
      29. Natalie Marie Kucowski KP Brno 10 KPB - OVA (68 : 52)
      30. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 10 TRU - HKR (40 : 87)
      31. Simona Fišerová Sokol H. Králové 10 CHO - HKR (66 : 69)
      32. Anna Jurčenková Žabiny Brno 9 SLO - ZAB (50 : 69)
      33. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 9 OVA - TRU (80 : 79)
      34. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 9 TRU - SLO (69 : 82)
      35. Simona Fišerová Sokol H. Králové 9 HKR - STR (68 : 38)
      36. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 9 ZAB - SLA (79 : 57)
      37. Zuzana Kučerová Levhartice Chomutov 9 CHO - SLA (51 : 55)
      38. Barbora Vorlová BK Strakonice 8 HKR - STR (68 : 38)
      39. Anna Jurčenková Žabiny Brno 8 ZAB - TRU (83 : 44)
      40. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 8 SLO - USK (47 : 125)
      41. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 8 KPB - CHO (70 : 54)
      42. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 8 OVA - ZAB (56 : 91)
      43. Anna Jurčenková Žabiny Brno 8 OVA - ZAB (56 : 91)
      44. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 8 SLA - OVA (83 : 59)
      45. Gabriela Mervínská Slovanka 8 SLO - ZAB (50 : 69)
      46. Simona Fišerová Sokol H. Králové 8 HKR - TRU (90 : 46)
      47. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 8 SLO - USK (47 : 125)
      48. Anna Rylichová KARA Trutnov 8 SLA - TRU (79 : 55)
      49. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 8 KPB - CHO (70 : 54)
      50. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 8 CHO - SLA (51 : 55)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Kateřina Zeithammerová Slovanka 10 KPB - SLO (75 : 62)
      2. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 10 SLO - USK (47 : 125)
      3. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 8 KPB - CHO (70 : 54)
      4. Kateřina Zeithammerová Slovanka 8 STR - SLO (64 : 79)
      5. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 7 CHO - SLA (51 : 55)
      6. Kateřina Galíčková Žabiny Brno 7 STR - ZAB (58 : 91)
      7. Eliška Hamzová Žabiny Brno 7 ZAB - TRU (83 : 44)
      8. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 7 SLA - USK (38 : 85)
      9. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 7 CHO - USK (66 : 111)
      10. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 7 SLO - USK (47 : 125)
      11. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 6 SLA - TRU (79 : 55)
      12. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 6 SLO - USK (47 : 125)
      13. María Conde ZVVZ USK Praha 6 SLO - USK (47 : 125)
      14. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 6 OVA - TRU (80 : 79)
      15. Klára Křivánková BLK Slavia Praha 6 SLA - OVA (83 : 59)
      16. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 6 OVA - ZAB (56 : 91)
      17. Eva Kopecká KP Brno 6 KPB - SLO (75 : 62)
      18. Denisa Harapesová Slovanka 6 STR - SLO (64 : 79)
      19. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 6 KPB - CHO (70 : 54)
      20. Kateřina Zeithammerová Slovanka 6 SLO - USK (47 : 125)
      21. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 6 KPB - OVA (68 : 52)
      22. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 6 SLA - OVA (83 : 59)
      23. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 6 SLA - OVA (83 : 59)
      24. Karolína Hauserová BK Strakonice 5 STR - KPB (59 : 79)
      25. Eliška Hamzová Žabiny Brno 5 ZAB - CHO (74 : 52)
      26. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 5 USK - OVA (106 : 45)
      27. Rebecca Akl KP Brno 5 KPB - SLO (75 : 62)
      28. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 5 USK - OVA (106 : 45)
      29. Kateřina Zeithammerová Slovanka 5 TRU - SLO (69 : 82)
      30. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 5 CHO - HKR (66 : 69)
      31. Aneta Finková KARA Trutnov 5 OVA - TRU (80 : 79)
      32. Josipa Silov SBŠ Ostrava 5 OVA - TRU (80 : 79)
      33. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 5 SLA - TRU (79 : 55)
      34. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 5 TRU - HKR (40 : 87)
      35. Rebecca Akl KP Brno 5 KPB - OVA (68 : 52)
      36. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 5 ZAB - CHO (74 : 52)
      37. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 5 SLA - TRU (79 : 55)
      38. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 5 CHO - HKR (66 : 69)
      39. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 5 TRU - HKR (40 : 87)
      40. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 5 SLO - USK (47 : 125)
      41. Stella Tarkovičová SBŠ Ostrava 4 SLA - OVA (83 : 59)
      42. Eliška Hamzová Žabiny Brno 4 STR - ZAB (58 : 91)
      43. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 4 SLA - USK (38 : 85)
      44. María Conde ZVVZ USK Praha 4 USK - OVA (106 : 45)
      45. Petra Záplatová Žabiny Brno 4 ZAB - TRU (83 : 44)
      46. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 4 ZAB - SLA (79 : 57)
      47. Karolína Fadrhonsová KP Brno 4 STR - KPB (59 : 79)
      48. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 4 SLO - USK (47 : 125)
      49. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 4 SLA - OVA (83 : 59)
      50. Eva Kopecká KP Brno 4 KPB - CHO (70 : 54)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 36 SLO - USK (47 : 125)
      2. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 31 TRU - HKR (40 : 87)
      3. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 30 SLO - USK (47 : 125)
      4. Natalie Marie Kucowski KP Brno 30 STR - KPB (59 : 79)
      5. Petra Malíková KP Brno 30 STR - KPB (59 : 79)
      6. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 29 SLO - USK (47 : 125)
      7. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 28 SLA - USK (38 : 85)
      8. Anna Rylichová KARA Trutnov 28 TRU - SLO (69 : 82)
      9. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 28 OVA - TRU (80 : 79)
      10. Klára Křivánková BLK Slavia Praha 28 SLA - TRU (79 : 55)
      11. Kateřina Zeithammerová Slovanka 27 STR - SLO (64 : 79)
      12. María Conde ZVVZ USK Praha 26 SLA - USK (38 : 85)
      13. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 26 CHO - SLA (51 : 55)
      14. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 26 CHO - USK (66 : 111)
      15. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 26 TRU - HKR (40 : 87)
      16. Rebecca Akl KP Brno 25 KPB - CHO (70 : 54)
      17. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 25 SLO - USK (47 : 125)
      18. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 25 SLA - OVA (83 : 59)
      19. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 24 USK - OVA (106 : 45)
      20. Dominika Pohunková Slovanka 24 TRU - SLO (69 : 82)
      21. Eliška Hálová Slovanka 23 KPB - SLO (75 : 62)
      22. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 23 CHO - USK (66 : 111)
      23. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 23 USK - OVA (106 : 45)
      24. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 23 ZAB - CHO (74 : 52)
      25. Anna Jurčenková Žabiny Brno 23 ZAB - TRU (83 : 44)
      26. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 23 USK - OVA (106 : 45)
      27. Eva Kopecká KP Brno 22 KPB - CHO (70 : 54)
      28. Anna Rylichová KARA Trutnov 22 SLA - TRU (79 : 55)
      29. Anežka Kopecká Žabiny Brno 22 STR - ZAB (58 : 91)
      30. María Conde ZVVZ USK Praha 22 SLO - USK (47 : 125)
      31. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 22 OVA - TRU (80 : 79)
      32. María Conde ZVVZ USK Praha 22 USK - OVA (106 : 45)
      33. Anna Jurčenková Žabiny Brno 21 ZAB - SLA (79 : 57)
      34. Anna Rosecká BK Strakonice 21 STR - SLO (64 : 79)
      35. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 21 SLA - USK (38 : 85)
      36. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 21 CHO - USK (66 : 111)
      37. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 21 SLA - USK (38 : 85)
      38. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 20 ZAB - SLA (79 : 57)
      39. Bria Holmes Žabiny Brno 20 STR - ZAB (58 : 91)
      40. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 20 SLA - OVA (83 : 59)
      41. Josipa Silov SBŠ Ostrava 20 SLA - OVA (83 : 59)
      42. Anna Jurčenková Žabiny Brno 20 OVA - ZAB (56 : 91)
      43. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 20 HKR - TRU (90 : 46)
      44. Eva Kopecká KP Brno 20 KPB - SLO (75 : 62)
      45. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 20 TRU - HKR (40 : 87)
      46. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 20 CHO - USK (66 : 111)
      47. Josipa Silov SBŠ Ostrava 20 OVA - TRU (80 : 79)
      48. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 20 SLA - TRU (79 : 55)
      49. Kateřina Zohnová KP Brno 20 KPB - OVA (68 : 52)
      50. Anna Jurčenková Žabiny Brno 19 SLO - ZAB (50 : 69)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Anna Jurčenková Žabiny Brno 4 ZAB - SLA (79 : 57)
      2. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 3 USK - OVA (106 : 45)
      3. Anna Jurčenková Žabiny Brno 3 ZAB - TRU (83 : 44)
      4. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 3 ZAB - CHO (74 : 52)
      5. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 3 USK - OVA (106 : 45)
      6. Martina Pokorná Sokol H. Králové 3 HKR - STR (68 : 38)
      7. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 2 HKR - TRU (90 : 46)
      8. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 2 HKR - STR (68 : 38)
      9. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 2 CHO - USK (66 : 111)
      10. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 2 ZAB - SLA (79 : 57)
      11. Natálie Koucká Slovanka 2 SLO - USK (47 : 125)
      12. Dominica Hynková KP Brno 2 KPB - SLO (75 : 62)
      13. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 2 KPB - OVA (68 : 52)
      14. Naďa Salačová Levhartice Chomutov 2 CHO - SLA (51 : 55)
      15. Lucia Hadačová KP Brno 2 STR - KPB (59 : 79)
      16. Simona Fišerová Sokol H. Králové 2 TRU - HKR (40 : 87)
      17. Eliška Hamzová Žabiny Brno 2 ZAB - TRU (83 : 44)
      18. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 2 OVA - TRU (80 : 79)
      19. Simona Fišerová Sokol H. Králové 2 HKR - TRU (90 : 46)
      20. Lucia Hadačová KP Brno 2 KPB - SLO (75 : 62)
      21. Eliška Hamzová Žabiny Brno 2 STR - ZAB (58 : 91)
      22. Ludmila Dudáčková KP Brno 1 KPB - OVA (68 : 52)
      23. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 1 USK - OVA (106 : 45)
      24. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 1 ZAB - SLA (79 : 57)
      25. Kateřina Zeithammerová Slovanka 1 SLO - ZAB (50 : 69)
      26. Klára Křivánková BLK Slavia Praha 1 ZAB - SLA (79 : 57)
      27. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 1 CHO - USK (66 : 111)
      28. Johana Staňková Levhartice Chomutov 1 CHO - HKR (66 : 69)
      29. Charlotte Velichová Sokol H. Králové 1 HKR - STR (68 : 38)
      30. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 1 CHO - USK (66 : 111)
      31. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 1 CHO - USK (66 : 111)
      32. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 1 CHO - HKR (66 : 69)
      33. Andrea Ondroušková Slovanka 1 SLO - ZAB (50 : 69)
      34. Gabriela Mervínská Slovanka 1 STR - SLO (64 : 79)
      35. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 1 USK - OVA (106 : 45)
      36. Lucia Hadačová KP Brno 1 KPB - OVA (68 : 52)
      37. Anna Jurčenková Žabiny Brno 1 SLO - ZAB (50 : 69)
      38. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 1 CHO - USK (66 : 111)
      39. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 1 HKR - TRU (90 : 46)
      40. Michaela Stejskalová KP Brno 1 KPB - OVA (68 : 52)
      41. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 1 SLO - ZAB (50 : 69)
      42. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 1 KPB - CHO (70 : 54)
      43. Natalie Marie Kucowski KP Brno 1 STR - KPB (59 : 79)
      44. Tereza Králová KARA Trutnov 1 HKR - TRU (90 : 46)
      45. Martina Pokorná Sokol H. Králové 1 HKR - TRU (90 : 46)
      46. Anna Rylichová KARA Trutnov 1 TRU - SLO (69 : 82)
      47. Barbora Bušková Slovanka 1 TRU - SLO (69 : 82)
      48. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 1 USK - OVA (106 : 45)
      49. Natalie Marie Kucowski KP Brno 1 KPB - CHO (70 : 54)
      50. Anežka Kopecká Žabiny Brno 1 ZAB - SLA (79 : 57)
      # Hráč Klub Cena RENOMIA Zápas
      1. Tereza Rosůlková KP Brno 40 KPB - SLO (75 : 62)
      2. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 40 ZAB - TRU (83 : 44)
      3. Johana Staňková Levhartice Chomutov 26.7 CHO - SLA (51 : 55)
      4. Natalie Marie Kucowski KP Brno 26.7 KPB - SLO (75 : 62)
      5. Gabriela Mervínská Slovanka 25 TRU - SLO (69 : 82)
      6. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 24.8 USK - OVA (106 : 45)
      7. Barbora Leopoldová Sokol H. Králové 22.2 HKR - TRU (90 : 46)
      8. Rebecca Akl KP Brno 22.2 KPB - CHO (70 : 54)
      9. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 22 HKR - TRU (90 : 46)
      10. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 21.8 HKR - STR (68 : 38)
      11. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 21.5 TRU - HKR (40 : 87)
      12. María Conde ZVVZ USK Praha 21 USK - OVA (106 : 45)
      13. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 20.8 USK - OVA (106 : 45)
      14. Anna Jurčenková Žabiny Brno 20 ZAB - SLA (79 : 57)
      15. Anna Jurčenková Žabiny Brno 20 OVA - ZAB (56 : 91)
      16. Lucia Hadačová KP Brno 20 KPB - CHO (70 : 54)
      17. Gabriela Mervínská Slovanka 20 STR - SLO (64 : 79)
      18. Barbora Leopoldová Sokol H. Králové 20 CHO - HKR (66 : 69)
      19. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 19.2 CHO - SLA (51 : 55)
      20. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 19.2 ZAB - CHO (74 : 52)
      21. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 18.9 OVA - TRU (80 : 79)
      22. Natalie Marie Kucowski KP Brno 18.7 STR - KPB (59 : 79)
      23. Zuzana Kučerová Levhartice Chomutov 18.7 KPB - CHO (70 : 54)
      24. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 18.6 SLA - USK (38 : 85)
      25. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 18.2 SLA - USK (38 : 85)
      26. Naďa Salačová Levhartice Chomutov 17.8 CHO - SLA (51 : 55)
      27. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 17.8 SLA - OVA (83 : 59)
      28. Sára Vadlejchová BK Strakonice 17.5 STR - SLO (64 : 79)
      29. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 17.4 TRU - HKR (40 : 87)
      30. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 16.7 SLA - TRU (79 : 55)
      31. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 16.5 SLA - TRU (79 : 55)
      32. Anna Jurčenková Žabiny Brno 16.4 SLO - ZAB (50 : 69)
      33. Barbora Bušková Slovanka 16 KPB - SLO (75 : 62)
      34. Simona Fišerová Sokol H. Králové 16 TRU - HKR (40 : 87)
      35. Simona Fišerová Sokol H. Králové 15.7 HKR - STR (68 : 38)
      36. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 15.6 SLA - USK (38 : 85)
      37. Tereza Králová KARA Trutnov 15.4 SLA - TRU (79 : 55)
      38. Natalie Marie Kucowski KP Brno 15.4 KPB - OVA (68 : 52)
      39. Luisa Vydrová BK Strakonice 15.3 STR - SLO (64 : 79)
      40. Anna Jurčenková Žabiny Brno 15.2 ZAB - TRU (83 : 44)
      41. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 15 ZAB - CHO (74 : 52)
      42. Veronika Borsová KARA Trutnov 15 HKR - TRU (90 : 46)
      43. Eliška Hamzová Žabiny Brno 14.7 SLO - ZAB (50 : 69)
      44. Tamara Jovančevič SBŠ Ostrava 14.5 KPB - OVA (68 : 52)
      45. Marta Vulovič SBŠ Ostrava 14.5 USK - OVA (106 : 45)
      46. Simona Fišerová Sokol H. Králové 14.3 CHO - HKR (66 : 69)
      47. Ludmila Dudáčková KP Brno 14.3 KPB - OVA (68 : 52)
      48. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 14.1 USK - OVA (106 : 45)
      49. Sára Vadlejchová BK Strakonice 14.1 STR - KPB (59 : 79)
      50. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 13.9 OVA - ZAB (56 : 91)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 SLO - USK (47 : 125)
      2. María Conde ZVVZ USK Praha 10 CHO - USK (66 : 111)
      3. Klára Křivánková BLK Slavia Praha 9 SLA - TRU (79 : 55)
      4. Natalie Marie Kucowski KP Brno 9 STR - KPB (59 : 79)
      5. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 9 CHO - USK (66 : 111)
      6. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 8 OVA - ZAB (56 : 91)
      7. Eliška Hálová Slovanka 8 KPB - SLO (75 : 62)
      8. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 8 STR - ZAB (58 : 91)
      9. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 8 SLO - USK (47 : 125)
      10. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 7 SLA - OVA (83 : 59)
      11. Charlotte Velichová Sokol H. Králové 7 HKR - TRU (90 : 46)
      12. Anna Rylichová KARA Trutnov 7 TRU - SLO (69 : 82)
      13. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 7 OVA - TRU (80 : 79)
      14. Luisa Vydrová BK Strakonice 7 STR - SLO (64 : 79)
      15. Eliška Hálová Slovanka 7 TRU - SLO (69 : 82)
      16. Anna Jurčenková Žabiny Brno 7 ZAB - TRU (83 : 44)
      17. María Conde ZVVZ USK Praha 7 SLO - USK (47 : 125)
      18. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 6 KPB - OVA (68 : 52)
      19. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 6 KPB - CHO (70 : 54)
      20. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 6 SLA - TRU (79 : 55)
      21. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 6 SLA - OVA (83 : 59)
      22. Anna Jurčenková Žabiny Brno 6 SLO - ZAB (50 : 69)
      23. Natálie Horsáková BK Strakonice 6 STR - KPB (59 : 79)
      24. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 6 HKR - TRU (90 : 46)
      25. Dominika Pohunková Slovanka 6 TRU - SLO (69 : 82)
      26. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 6 CHO - USK (66 : 111)
      27. Anežka Kopecká Žabiny Brno 6 STR - ZAB (58 : 91)
      28. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 6 SLA - USK (38 : 85)
      29. Anna Jurčenková Žabiny Brno 6 ZAB - CHO (74 : 52)
      30. Kateřina Zeithammerová Slovanka 5 SLO - USK (47 : 125)
      31. Sofia Biliková BLK Slavia Praha 5 SLA - OVA (83 : 59)
      32. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 5 TRU - HKR (40 : 87)
      33. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 5 HKR - TRU (90 : 46)
      34. Bria Holmes Žabiny Brno 5 ZAB - CHO (74 : 52)
      35. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 5 ZAB - CHO (74 : 52)
      36. Dominika Pohunková Slovanka 5 STR - SLO (64 : 79)
      37. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 5 SLO - USK (47 : 125)
      38. Michaela Stejskalová KP Brno 5 KPB - OVA (68 : 52)
      39. María Conde ZVVZ USK Praha 5 USK - OVA (106 : 45)
      40. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 5 SLO - USK (47 : 125)
      41. Bria Holmes Žabiny Brno 5 OVA - ZAB (56 : 91)
      42. Petra Malíková KP Brno 5 KPB - OVA (68 : 52)
      43. Petra Malíková KP Brno 5 KPB - CHO (70 : 54)
      44. Luisa Vydrová BK Strakonice 5 STR - ZAB (58 : 91)
      45. Natalie Marie Kucowski KP Brno 5 KPB - CHO (70 : 54)
      46. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 5 CHO - USK (66 : 111)
      47. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 5 CHO - USK (66 : 111)
      48. Martina Pokorná Sokol H. Králové 5 TRU - HKR (40 : 87)
      49. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 5 TRU - HKR (40 : 87)
      50. Rebecca Akl KP Brno 5 KPB - SLO (75 : 62)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Michaela Vacková Žabiny Brno 5 ZAB - TRU (83 : 44)
      2. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 4 KPB - CHO (70 : 54)
      3. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 4 CHO - USK (66 : 111)
      4. Michaela Potočková KARA Trutnov 4 OVA - TRU (80 : 79)
      5. Eliška Brejchová Slovanka 4 KPB - SLO (75 : 62)
      6. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 3 CHO - SLA (51 : 55)
      7. Dominika Pohunková Slovanka 3 TRU - SLO (69 : 82)
      8. Michaela Vacková Žabiny Brno 3 OVA - ZAB (56 : 91)
      9. Anna Rylichová KARA Trutnov 3 TRU - SLO (69 : 82)
      10. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 3 CHO - USK (66 : 111)
      11. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 3 SLA - TRU (79 : 55)
      12. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 3 CHO - USK (66 : 111)
      13. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 3 USK - OVA (106 : 45)
      14. Rebecca Akl KP Brno 3 KPB - CHO (70 : 54)
      15. Dunia Huwé KARA Trutnov 3 TRU - HKR (40 : 87)
      16. Adéla Junková BK Strakonice 3 STR - KPB (59 : 79)
      17. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 3 CHO - SLA (51 : 55)
      18. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 3 TRU - HKR (40 : 87)
      19. Kateřina Galíčková Žabiny Brno 3 ZAB - TRU (83 : 44)
      20. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 3 CHO - USK (66 : 111)
      21. María Conde ZVVZ USK Praha 3 SLA - USK (38 : 85)
      22. Michaela Potočková KARA Trutnov 3 TRU - SLO (69 : 82)
      23. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 3 SLA - OVA (83 : 59)
      24. Anna Rosecká BK Strakonice 3 STR - ZAB (58 : 91)
      25. Josipa Silov SBŠ Ostrava 3 SLA - OVA (83 : 59)
      26. Tereza Králová KARA Trutnov 3 OVA - TRU (80 : 79)
      27. Anna Rosecká BK Strakonice 3 STR - SLO (64 : 79)
      28. Dominica Hynková KP Brno 3 KPB - SLO (75 : 62)
      29. Michaela Vacková Žabiny Brno 3 ZAB - SLA (79 : 57)
      30. Eva Kopecká KP Brno 3 KPB - CHO (70 : 54)
      31. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 3 TRU - HKR (40 : 87)
      32. Hana Kolegarová BK Strakonice 2 STR - KPB (59 : 79)
      33. Kateřina Zeithammerová Slovanka 2 SLO - ZAB (50 : 69)
      34. Dominica Hynková KP Brno 2 KPB - OVA (68 : 52)
      35. Anna Rosecká BK Strakonice 2 STR - KPB (59 : 79)
      36. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 2 KPB - OVA (68 : 52)
      37. Sarah Beránková Žabiny Brno 2 SLO - ZAB (50 : 69)
      38. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 2 USK - OVA (106 : 45)
      39. Denisa Harapesová Slovanka 2 STR - SLO (64 : 79)
      40. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 2 SLA - TRU (79 : 55)
      41. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 2 ZAB - CHO (74 : 52)
      42. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 2 ZAB - SLA (79 : 57)
      43. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 2 USK - OVA (106 : 45)
      44. Petra Malíková KP Brno 2 STR - KPB (59 : 79)
      45. Stella Tarkovičová SBŠ Ostrava 2 OVA - ZAB (56 : 91)
      46. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 2 ZAB - CHO (74 : 52)
      47. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 2 HKR - STR (68 : 38)
      48. Simona Růžková Sokol H. Králové 2 TRU - HKR (40 : 87)
      49. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 2 CHO - HKR (66 : 69)
      50. Rebecca Akl KP Brno 2 STR - KPB (59 : 79)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Anna Rylichová KARA Trutnov 10 SLA - TRU (79 : 55)
      2. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 8 USK - OVA (106 : 45)
      3. Dominika Pohunková Slovanka 8 TRU - SLO (69 : 82)
      4. Anna Rylichová KARA Trutnov 8 OVA - TRU (80 : 79)
      5. Eliška Hálová Slovanka 8 STR - SLO (64 : 79)
      6. Josipa Silov SBŠ Ostrava 7 SLA - OVA (83 : 59)
      7. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 7 ZAB - SLA (79 : 57)
      8. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 7 CHO - SLA (51 : 55)
      9. Petra Malíková KP Brno 6 STR - KPB (59 : 79)
      10. Marie Anna Machytková BK Strakonice 6 HKR - STR (68 : 38)
      11. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 6 CHO - HKR (66 : 69)
      12. Kateřina Zeithammerová Slovanka 6 STR - SLO (64 : 79)
      13. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 5 TRU - HKR (40 : 87)
      14. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 5 SLA - USK (38 : 85)
      15. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 5 CHO - SLA (51 : 55)
      16. Bria Holmes Žabiny Brno 5 STR - ZAB (58 : 91)
      17. Eliška Hálová Slovanka 5 KPB - SLO (75 : 62)
      18. Michaela Stejskalová KP Brno 5 KPB - OVA (68 : 52)
      19. Katharina Agnes Fikiel BLK Slavia Praha 5 SLA - OVA (83 : 59)
      20. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 5 SLA - OVA (83 : 59)
      21. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 5 HKR - STR (68 : 38)
      22. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 5 USK - OVA (106 : 45)
      23. Anna Rosecká BK Strakonice 5 STR - SLO (64 : 79)
      24. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 4 SLO - USK (47 : 125)
      25. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 4 SLA - TRU (79 : 55)
      26. Eliška Hálová Slovanka 4 SLO - USK (47 : 125)
      27. Adéla Vítová KARA Trutnov 4 SLA - TRU (79 : 55)
      28. Eliška Hamzová Žabiny Brno 4 STR - ZAB (58 : 91)
      29. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 4 TRU - HKR (40 : 87)
      30. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 4 HKR - STR (68 : 38)
      31. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 4 USK - OVA (106 : 45)
      32. Kateřina Zohnová KP Brno 4 KPB - OVA (68 : 52)
      33. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 4 OVA - TRU (80 : 79)
      34. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 4 CHO - SLA (51 : 55)
      35. Josipa Silov SBŠ Ostrava 4 OVA - TRU (80 : 79)
      36. Kateřina Zeithammerová Slovanka 4 SLO - USK (47 : 125)
      37. Tereza Králová KARA Trutnov 4 OVA - TRU (80 : 79)
      38. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 4 CHO - USK (66 : 111)
      39. Andrea Ondroušková Slovanka 4 TRU - SLO (69 : 82)
      40. Dominika Pohunková Slovanka 4 SLO - ZAB (50 : 69)
      41. Andrea Ondroušková Slovanka 4 STR - SLO (64 : 79)
      42. Anna Jurčenková Žabiny Brno 4 OVA - ZAB (56 : 91)
      43. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 4 OVA - ZAB (56 : 91)
      44. Michaela Vacková Žabiny Brno 4 SLO - ZAB (50 : 69)
      45. Tamara Jovančevič SBŠ Ostrava 4 USK - OVA (106 : 45)
      46. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 4 SLO - USK (47 : 125)
      47. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 4 SLA - USK (38 : 85)
      48. Denisa Harapesová Slovanka 4 SLO - ZAB (50 : 69)
      49. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 4 ZAB - CHO (74 : 52)
      50. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 3 KPB - OVA (68 : 52)
      Ligové statistiky jsou k dispozici až od sezóny 1998/99. Statistiky jsou přebírány z údajů v zápisech o utkání a od externího dodavatele FIBA Europe, resp. Genius Sports.
      Více informací o statistikách a případném hlášení chyb naleznete zde