Sokol Hradec Králové

Rok založení
1929
Aréna
hala Sokol Hradec Králové

Historie

Úspěchy

  • ŽBL 2. místo: 2015, 2017, 2020, 2021
  • ŽBL 3. místo: 2013, 2014, 2019, 2022
  • Český pohár vítěz: 2019
  • Český pohár 2. místo: 2016, 2018, 2020
  • Český pohár 3. místo: 2003, 2012, 2014, 2015, 2022
  • Středoevropská liga CEWL 2. místo 2019

Bilance

Úspěšnost
55.6%
Historická tabulka
5. místo
Průměrné umístění
4. místo
Sezony v ŽBL
26
V nejvyšší soutěži
26 sezon
Tituly
0
Sestupy
3

Soupiska 2023/24

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
1 Kateřina Zeithammerová R 17. 4. 2002 22 162 cm 29 5 Slovanka MB
4 Anna Brožová R 4. 12. 2005 18 169 cm 32 2 BK Studánka Pardubice
6 Charlotte Velichová R 25. 4. 2004 20 177 cm 30 3 TJ Loko Trutnov
8 Natálie Vlčková K 4. 7. 2003 20 178 cm 25 4 -
10 Julia Vydrová P 10. 6. 2002 22 193 cm 24 4 BK Strakonice
11 Kristýna Čuperková R 19. 9. 1991 32 173 cm 30 11 Slovanka MB
14 Klára Vojtíková P 16. 6. 1994 29 190 cm 27 11 SBŠ Ostrava
15 Barbora Leopoldová K 18. 5. 2005 19 188 cm 6 3 Basket Poděbrady
17 Lucie Bolardtová R/K 17. 1. 2000 24 179 cm 15 6 -
22 Tetiana Havrylchyk K/P 22. 2. 2000 24 194 cm 29 2 CB Jairis (ESP)
23 Jindřiška Hrubá R/K 28. 11. 2004 19 178 cm 22 2 BK Lvice Litoměřice
28 Nella Klapková K 18. 6. 2005 18 182 cm 3 3 Slovanka
32 Pamela Therese Effangová K 1. 8. 1993 30 178 cm 32 13 BLK Slavia Praha
41 Martina Šubrtová K/P 28. 3. 2002 22 185 cm 31 4 SAM Brno
45 Natálie Vlachová K 3. 7. 2005 18 173 cm 15 2 TJ Sokol Stěžery
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL +/-
32 Pamela Therese Effangová K 30 32 27.9 14.5 3.0/6.8 43.4 1.7/5.3 32.5 3.4/4.8 71.7 0.9 3.1 3.9 1.7 1.3 1.5 0.0 4.1 2.0 13.3 -4.1
1 Kateřina Zeithammerová R 22 29 26.9 11.3 2.8/6.1 46.6 1.6/6.2 26.3 0.8/1.7 45.8 0.3 2.3 2.7 3.8 1.9 2.1 0.1 2.4 1.6 9.7 -4.9
11 Kristýna Čuperková R 32 30 22.8 10.2 2.5/5.1 48.7 1.2/4.1 29.3 1.6/2.1 74.6 1.3 2.1 3.4 1.2 1.1 1.2 0.0 2.0 2.7 7.9 -7.5
6 Charlotte Velichová R 20 30 16.0 7.2 1.7/3.9 43.6 1.1/4.7 22.9 0.6/0.9 70.4 0.4 1.5 1.9 1.9 1.2 1.8 0.0 0.8 1.5 3.7 -4.8
22 Tetiana Havrylchyk K/P 24 29 20.4 6.3 2.4/5.8 41.1 0.0/0.3 12.5 1.4/2.0 69.5 2.2 4.1 6.3 0.4 1.0 2.2 0.0 2.1 2.5 7.8 -6.9
14 Klára Vojtíková P 29 27 15.4 5.0 1.9/3.8 48.5 0.1/0.6 11.8 1.1/1.7 63.0 1.7 3.4 5.1 0.7 0.4 1.2 0.0 1.4 2.9 5.8 -2.0
10 Julia Vydrová P 22 24 17.7 5.0 2.0/4.6 42.3 0.3/0.5 46.2 0.3/0.5 72.7 0.9 3.7 4.6 1.1 0.8 1.2 0.0 0.8 1.2 7.1 -3.7
4 Anna Brožová R 18 32 15.5 3.7 1.1/3.0 35.1 0.4/1.2 32.4 0.5/0.8 62.5 0.3 1.2 1.5 1.4 0.4 1.6 0.0 1.1 1.2 2.4 -6.7
41 Martina Šubrtová K/P 22 31 25.2 3.8 1.2/3.2 38.0 0.3/0.9 27.6 0.5/0.8 65.4 1.3 3.9 5.3 0.8 0.6 1.5 0.0 1.2 1.8 5.9 -7.4
8 Natálie Vlčková K 20 25 16.4 3.3 1.0/2.5 38.1 0.4/1.6 24.4 0.2/0.3 57.1 1.2 0.9 2.1 0.6 0.5 0.6 0.0 0.3 1.0 2.2 -5.5
23 Jindřiška Hrubá R/K 19 22 12.6 3.4 0.8/2.8 29.5 0.5/2.1 23.4 0.2/0.3 71.4 0.4 1.3 1.7 0.4 0.5 0.5 0.0 0.2 1.6 0.3 -5.4
17 Lucie Bolardtová R/K 24 15 9.9 2.1 0.5/1.5 36.4 0.3/1.1 25.0 0.2/0.3 60.0 1.3 1.0 2.3 0.6 0.3 0.2 0.2 0.4 1.7 1.9 -2.3
45 Natálie Vlachová K 18 15 9.6 2.1 0.5/1.4 33.3 0.3/0.7 50.0 0.1/0.1 100.0 0.1 0.4 0.5 0.1 0.1 0.5 0.0 0.1 0.9 0.3 -0.3
15 Barbora Leopoldová K 19 6 13.0 0.8 0.2/1.7 10.0 0.2/0.7 25.0 0.0/0.0 0.0 0.0 1.7 1.7 0.8 0.3 0.2 0.8 0.2 1.8 0.2 -7.3
28 Nella Klapková K 18 3 5.7 0.3 0.0/0.7 0.0 0.0/0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3 0.3 0.7 0.0 0.7 0.3 0.0 0.3 2.0 -1.7 -7.7

Zápasy 2023/24

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 27. 9. 2023
18:30
Sokol Hradec Králové
Žabiny Brno
67
63
16
22
33
33
47
46
základní část Review
2. kolo 4. 10. 2023
18:30
Sokol Hradec Králové
Slovanka
86
68
18
16
43
34
67
46
základní část Review
12. kolo 6. 10. 2023
18:30
Sokol Hradec Králové
ZVVZ USK Praha
52
90
9
31
24
48
38
74
základní část Review
4. kolo 13. 10. 2023
18:30
Sokol Hradec Králové
BLK Slavia Praha
52
66
18
21
26
40
34
52
základní část Review
5. kolo 20. 10. 2023
16:30
DSK Basketball Brandýs
Sokol Hradec Králové
59
71
11
14
28
30
43
55
základní část Review
6. kolo 30. 10. 2023
16:00
Sokol Hradec Králové
Levhartice Chomutov
66
76
13
21
25
38
44
65
základní část Review
7. kolo 18. 11. 2023
15:30
KP TANY Brno
Sokol Hradec Králové
80
77
19
9
36
32
56
49
71
71
základní část Review
9. kolo 1. 12. 2023
18:30
KARA Trutnov
Sokol Hradec Králové
66
93
15
15
35
39
47
62
základní část Review
8. kolo 6. 12. 2023
18:30
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
85
77
25
28
41
37
63
57
základní část Review
10. kolo 8. 12. 2023
18:00
Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
92
66
26
21
45
41
71
52
základní část Review
11. kolo 15. 12. 2023
18:00
Slovanka
Sokol Hradec Králové
97
82
24
17
46
33
72
54
základní část Review
3. kolo 6. 1. 2024
17:00
ZVVZ USK Praha
Sokol Hradec Králové
84
51
23
24
44
30
63
34
základní část Review
14. kolo 19. 1. 2024
18:30
Sokol Hradec Králové
DSK Basketball Brandýs
72
43
23
12
35
22
46
33
základní část Review
13. kolo 23. 1. 2024
18:00
BLK Slavia Praha
Sokol Hradec Králové
85
71
18
13
48
32
70
52
základní část Review
15. kolo 3. 2. 2024
15:30
Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
69
85
24
15
38
43
55
67
základní část Review
16. kolo 13. 2. 2024
18:30
Sokol Hradec Králové
KP TANY Brno
64
85
17
21
26
40
39
71
základní část Review
17. kolo 18. 2. 2024
18:00
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
91
79
25
17
45
44
64
68
základní část Review
18. kolo 23. 2. 2024
18:30
Sokol Hradec Králové
KARA Trutnov
58
56
20
12
37
25
46
37
základní část Review
2. kolo 6. 3. 2024
18:30
Sokol Hradec Králové
Žabiny Brno
40
72
8
22
17
48
25
56
skupina A1 Review
3. kolo 10. 3. 2024
10:30
KP TANY Brno
Sokol Hradec Králové
79
63
23
21
45
35
61
47
skupina A1 Review
4. kolo 13. 3. 2024
18:30
Sokol Hradec Králové
ZVVZ USK Praha
53
87
11
21
17
40
32
68
skupina A1 Review
5. kolo 16. 3. 2024
17:00
BLK Slavia Praha
Sokol Hradec Králové
73
53
21
10
38
22
55
36
skupina A1 Review
čtvrtfinále 21. 3. 2024
18:00
BLK Slavia Praha
Sokol Hradec Králové
70
71
27
23
45
37
57
54
play-off Review
čtvrtfinále 24. 3. 2024
16:00
Sokol Hradec Králové
BLK Slavia Praha
70
71
12
21
36
31
54
50
play-off Review
čtvrtfinále 27. 3. 2024
18:00
BLK Slavia Praha
Sokol Hradec Králové
79
64
22
18
47
31
64
45
play-off Review
čtvrtfinále 29. 3. 2024
18:30
Sokol Hradec Králové
BLK Slavia Praha
80
71
25
18
49
37
60
58
play-off Review
čtvrtfinále 31. 3. 2024
17:00
BLK Slavia Praha
Sokol Hradec Králové
63
73
17
20
38
42
52
55
play-off Review
semifinále 2. 4. 2024
15:00
ZVVZ USK Praha
Sokol Hradec Králové
95
48
32
10
56
18
72
31
play-off Review
semifinále 4. 4. 2024
17:00
Sokol Hradec Králové
ZVVZ USK Praha
63
103
21
28
38
55
51
85
play-off Review
semifinále 6. 4. 2024
15:00
ZVVZ USK Praha
Sokol Hradec Králové
106
64
34
16
60
33
80
50
play-off Review
o 3. místo 16. 4. 2024
18:00
KP TANY Brno
Sokol Hradec Králové
80
74
19
22
36
42
56
62
play-off Review
o 3. místo 19. 4. 2024
17:00
Sokol Hradec Králové
KP TANY Brno
56
86
12
19
26
47
41
65
play-off Review
o 3. místo 21. 4. 2024
10:30
KP TANY Brno
Sokol Hradec Králové
75
61
22
18
41
35
53
56
play-off Review

Kontakty

Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové
50002 Hradec Králové, Eliščino nábřeží 777

Mgr. Miroslav Volejník
od: 25. 9. 2019

miroslav.volejnik@seznam.cz
491 611 449

organizační pracovník

Jiří Jirsa
od: 25. 9. 2019

jirsajiri@razdva.cz
725 450 130

trenér

Mgr. Miroslav Volejník
od: 21. 3. 2024

miroslav.volejnik@seznam.cz
491 611 449

technický zápis

Marek Tyahur
od: 25. 9. 2019

marek.tyahur@seznam.cz

tiskový mluvčí

Mgr. Miroslav Volejník
od: 25. 9. 2019

miroslav.volejnik@seznam.cz
491 611 449

1. asistent trenéra

Ondřej Matýs
od: 21. 3. 2024

matys789@centrum.cz
777 145 963

Mgr. Miroslav Volejník
od: 25. 9. 2019

495 219 097

Hala

kapacita 600

hala Sokol Hradec Králové
Eliščino nábřeží 777,
500 03 Hradec Králové

Mapa


ID týmu: 13401

články