Lvice zkusí doma favorita zaskočit

První dubnový pátek nabídne v ŽBL fanouškům dva duely. V Hradci Králové se domácí Lvice pokusí napodruhé více potrápit mistrovský USK. Duel se hraje od 18 hodin. O patnáct minut dříve začne ve Strakonicích velká bitva Technicu Brno s místními U19 Chance. Brňanky se pokusí ještě na poslední chvíli uninknout z poslední příčky v tabulce soutěže.

Hradecké hráčky byly v základní části nejtěžším ligovým soupeřem USK. Oba zápasy prohrály o méně než 20 bodů. Na to však v prvním semifinále na Královce vůbec nenavázaly a od první čtvrtiny jasně ztrácely. Teď se pokusí v domácím prostředí favorita soupeře víc potrápit. Duel se hraje v Hradci od 18 hodin.

Strakonický celek se výhrou v minulém kole už jistě vyhnul poslední příčce po play out a možnosti baráže. Na tomto místě je v tuhle chvíli právě Technic a pokud chce ještě zkusit předstihnout Ostravu, potřebuje každou výhru. Duel startuje ve Strakonicích v 17:45.