Pauzu vyplní Ostrava se Strakonicemi

Ani reprezentační přestávka nedovolí všem týmům v Chance ŽBL pauzu. Na středu, den před důležitým kvalifikačním zápasem si domluvily předehrávku osmnáctého ligového kola celky Strakonic a Ostravy.

Jelikož ani jeden z týmů nemá hráčky v akci v reprezentačních dresech, může jít pro fanoušky ženského basketbalu o zajímavou konfrontaci a předkrm před čtvrtečním duelem českých lvic v Nizozemsku. Strakonice i po sedmi odehraných utkáních čekají na svou úvodní výhru v tomto ligovém ročníku a mohou se pokusit zabojovat proti Ostravě. Ta měla krátce před přestávkou velmi dobrou herní formu a sbírala výhry, než dvakrát podlehla silným brněnským soupeřům z čela tabulky. Ani v těchto soubojích ale SBŠ nepůsobila špatně, navíc má za sebou slušné působení na úvodním turnaji Evropské ligy EWBL v lotyšské Rize. Pomůže svému týmu k výhře zatím jednička tabulky v nové Ceně Chance – ostravská Veronika Szabó?

Utkání BK Strakonice – SBŠ Ostrava se hraje ve STARZ Aréně ve Strakonicích ve středu 23. listopadu od 16:30.