Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
2. 10 30. 9. 2020
St 19:30
Levhartice Chomutov
Sokol H. Králové
64
76
12
33
31
44
45
62
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 11 2. 10. 2020
Pá 17:30
Sokol H. Králové
SBŠ Ostrava
87
66
26
10
44
28
62
43
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 20 7. 10. 2020
St 17:30
BLK Slavia Praha
Sokol H. Králové
76
83
22
17
35
35
57
65
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 22 9. 10. 2020
Pá 17:30
Sokol H. Králové
ZVVZ USK Praha
79
85
18
16
40
43
55
64
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 29 21. 11. 2020
So 14:30
Sokol H. Králové
Loko Trutnov
80
63
24
17
48
34
57
51
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 33 25. 11. 2020
St 17:30
KP Brno
Sokol H. Králové
63
81
10
21
24
44
51
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 67 26. 11. 2020
Čt 18:00
ZVVZ USK Praha
Sokol H. Králové
94
60
27
9
45
24
71
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 38 28. 11. 2020
So 16:00
Sokol H. Králové
BK Strakonice
93
49
17
12
47
24
69
38
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 2 2. 12. 2020
St 17:00
Sokol H. Králové
Žabiny Brno
78
71
24
16
40
32
62
51
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 44 5. 12. 2020
So 15:00
Sokol H. Králové
Slovanka
88
49
29
14
48
29
71
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 89 28. 12. 2020
Po 17:00
Slovanka
Sokol H. Králové
65
81
15
22
32
49
47
64
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 55 29. 12. 2020
Út 14:00
Sokol H. Králové
Levhartice Chomutov
106
48
27
20
53
34
83
39
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 56 3. 1. 2021
Ne 14:00
SBŠ Ostrava
Sokol H. Králové
78
96
21
36
41
59
58
80
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 65 6. 1. 2021
St 16:00
Sokol H. Králové
BLK Slavia Praha
77
62
22
19
42
34
60
50
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 47 13. 1. 2021
St 17:00
Žabiny Brno
Sokol H. Králové
94
96
24
26
48
55
66
83
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 74 16. 1. 2021
So 16:00
Loko Trutnov
Sokol H. Králové
59
128
11
32
23
68
39
100
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 78 28. 1. 2021
Čt 16:00
Sokol H. Králové
KP Brno
79
78
21
18
41
37
60
50
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 83 4. 2. 2021
Čt 16:00
BK Strakonice
Sokol H. Králové
41
91
14
22
20
48
29
72
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 92 8. 3. 2021
Po 16:30
Sokol H. Králové
Levhartice Chomutov
80
52
24
14
44
22
67
36
Play off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
2. 96 10. 3. 2021
St 18:00
Levhartice Chomutov
Sokol H. Králové
50
117
8
31
22
65
34
92
Play off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
3. 100 13. 3. 2021
So 16:00
Sokol H. Králové
Levhartice Chomutov
95
83
22
22
52
38
81
61
Play off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
1. 116 24. 3. 2021
St 16:00
Sokol H. Králové
Žabiny Brno
89
60
20
19
45
38
72
46
Play off - semifinále
Vysílame na TV Com
review
2. 118 27. 3. 2021
So 14:00
Žabiny Brno
Sokol H. Králové
85
76
26
21
53
44
68
61
Play off - semifinále
Vysílame na TV Com
review
3. 120 30. 3. 2021
Út 16:00
Sokol H. Králové
Žabiny Brno
83
61
22
5
39
31
56
51
Play off - semifinále
Vysílame na TV Com
review
4. 122 1. 4. 2021
Čt 14:00
Žabiny Brno
Sokol H. Králové
66
71
16
20
36
35
53
57
Play off - semifinále
Vysílame na TV Com
review
1. 136 10. 4. 2021
So 17:00
ZVVZ USK Praha
Sokol H. Králové
101
68
30
25
62
36
83
51
Play off - finále
Vysílame na TV Com
review
2. 137 13. 4. 2021
Út 16:30
Sokol H. Králové
ZVVZ USK Praha
68
100
12
29
35
47
57
72
Play off - finále
Vysílame na TV Com
review
3. 138 16. 4. 2021
Pá 17:00
ZVVZ USK Praha
Sokol H. Králové
105
66
29
15
58
33
79
47
Play off - finále
Vysílame na TV Com
review