Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
3. 138 16. 4. 2021
Pá 17:00
ZVVZ USK Praha
Sokol H. Králové
105
66
29
15
58
33
79
47
Play off - finále
Vysílame na TV Com
review
2. 137 13. 4. 2021
Út 16:30
Sokol H. Králové
ZVVZ USK Praha
68
100
12
29
35
47
57
72
Play off - finále
Vysílame na TV Com
review
3. 133 11. 4. 2021
Ne 14:00
Žabiny Brno
KP Brno
73
67
17
23
35
35
57
49
Play off - o 3. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 136 10. 4. 2021
So 17:00
ZVVZ USK Praha
Sokol H. Králové
101
68
30
25
62
36
83
51
Play off - finále
Vysílame na TV Com
review
2. 132 9. 4. 2021
Pá 17:00
KP Brno
Žabiny Brno
75
83
22
20
34
38
56
58
Play off - o 3. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 112 7. 4. 2021
St 17:00
Slovanka
BK ST - U19 Chance
75
64
13
12
33
33
52
43
o 9. místo - o 9.-10. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 131 7. 4. 2021
St 14:00
Žabiny Brno
KP Brno
76
68
18
27
32
41
51
58
Play off - o 3. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 122 1. 4. 2021
Čt 14:00
Žabiny Brno
Sokol H. Králové
66
71
16
20
36
35
53
57
Play off - semifinále
Vysílame na TV Com
review
1. 128 31. 3. 2021
St 17:00
Levhartice Chomutov
Loko Trutnov
69
60
21
14
29
25
48
44
O 5.-8. MÍSTO - o 5.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 119 30. 3. 2021
Út 17:00
ZVVZ USK Praha
KP Brno
88
44
21
12
46
18
71
34
Play off - semifinále
Vysílame na TV Com
review
3. 120 30. 3. 2021
Út 16:00
Sokol H. Králové
Žabiny Brno
83
61
22
5
39
31
56
51
Play off - semifinále
Vysílame na TV Com
review
1. 127 28. 3. 2021
Ne 15:00
Loko Trutnov
Levhartice Chomutov
73
76
22
33
41
42
60
64
O 5.-8. MÍSTO - o 5.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 117 27. 3. 2021
So 14:00
KP Brno
ZVVZ USK Praha
61
100
13
28
31
47
45
78
Play off - semifinále
Vysílame na TV Com
review
2. 118 27. 3. 2021
So 14:00
Žabiny Brno
Sokol H. Králové
85
76
26
21
53
44
68
61
Play off - semifinále
Vysílame na TV Com
review
1. 114 24. 3. 2021
St 14:30
SBŠ Ostrava
Levhartice Chomutov
75
63
19
18
36
37
53
48
O 5.-8. MÍSTO - o 5.-8. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 115 24. 3. 2021
St 17:00
ZVVZ USK Praha
KP Brno
98
75
20
19
43
33
64
49
Play off - semifinále
Vysílame na TV Com
review
1. 116 24. 3. 2021
St 16:00
Sokol H. Králové
Žabiny Brno
89
60
20
19
45
38
72
46
Play off - semifinále
Vysílame na TV Com
review
1. 91 20. 3. 2021
So 17:00
ZVVZ USK Praha
Loko Trutnov
137
50
41
12
75
28
108
38
Play off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
1. 113 20. 3. 2021
So 15:00
Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
75
58
20
15
40
31
57
41
O 5.-8. MÍSTO - o 5.-8. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 102 17. 3. 2021
St 17:00
KP Brno
BLK Slavia Praha
20
0
*
Play off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
2. 98 13. 3. 2021
So 18:00
BLK Slavia Praha
KP Brno
60
76
25
22
39
46
48
59
Play off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
3. 100 13. 3. 2021
So 16:00
Sokol H. Králové
Levhartice Chomutov
95
83
22
22
52
38
81
61
Play off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
3. 101 13. 3. 2021
So 16:00
Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
86
59
27
12
48
36
68
52
Play off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
1. 94 10. 3. 2021
St 16:30
KP Brno
BLK Slavia Praha
82
65
18
16
37
31
54
52
Play off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
2. 96 10. 3. 2021
St 18:00
Levhartice Chomutov
Sokol H. Králové
50
117
8
31
22
65
34
92
Play off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
2. 97 10. 3. 2021
St 14:00
SBŠ Ostrava
Žabiny Brno
67
94
25
28
36
62
48
90
Play off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
1. 92 8. 3. 2021
Po 16:30
Sokol H. Králové
Levhartice Chomutov
80
52
24
14
44
22
67
36
Play off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
1. 93 8. 3. 2021
Po 16:00
Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
77
51
19
18
38
26
59
33
Play off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
1. 111 6. 3. 2021
So 13:00
BK ST - U19 Chance
Slovanka
67
65
14
14
33
31
55
47
o 9. místo - o 9.-10. místo
Vysílame na TV Com
review
12. 57 27. 2. 2021
So 14:30
Levhartice Chomutov
BLK Slavia Praha
56
61
24
19
35
39
49
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 70 27. 2. 2021
So 11:00
Slovanka
BK ST - U19 Chance
65
50
16
12
34
27
45
40
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 86 27. 2. 2021
So 14:30
SBŠ Ostrava
Loko Trutnov
20
0
*
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 52 24. 2. 2021
St 18:00
Loko Trutnov
BK ST - U19 Chance
79
67
20
18
37
38
58
49
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 87 20. 2. 2021
So 17:00
ZVVZ USK Praha
KP Brno
87
40
27
9
47
18
69
30
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 88 20. 2. 2021
So 16:00
BLK Slavia Praha
BK ST - U19 Chance
76
55
10
16
27
32
48
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 90 19. 2. 2021
Pá 18:00
Levhartice Chomutov
Žabiny Brno
50
74
5
21
18
38
38
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 49 17. 2. 2021
St 17:30
BK ST - U19 Chance
ZVVZ USK Praha
41
147
10
41
19
76
33
106
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 82 13. 2. 2021
So 11:00
Slovanka
Levhartice Chomutov
57
62
24
20
32
38
44
54
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 84 13. 2. 2021
So 18:00
KP Brno
BLK Slavia Praha
97
60
21
12
44
29
73
41
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 85 13. 2. 2021
So 18:00
Loko Trutnov
ZVVZ USK Praha
47
126
17
37
22
73
34
100
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 76 10. 2. 2021
St 16:30
SBŠ Ostrava
ZVVZ USK Praha
73
117
23
36
36
66
43
98
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 83 4. 2. 2021
Čt 16:00
BK ST - U19 Chance
Sokol H. Králové
41
91
14
22
20
48
29
72
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 61 30. 1. 2021
So 14:30
BK ST - U19 Chance
SBŠ Ostrava
69
89
11
13
31
40
43
57
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 78 28. 1. 2021
Čt 16:00
Sokol H. Králové
KP Brno
79
78
21
18
41
37
60
50
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 81 27. 1. 2021
St 17:00
Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
74
55
23
10
43
20
59
39
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 46 24. 1. 2021
Ne 14:30
SBŠ Ostrava
Levhartice Chomutov
69
59
19
17
37
32
57
47
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 77 23. 1. 2021
So 17:00
BLK Slavia Praha
Loko Trutnov
80
61
20
20
48
33
68
45
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 80 23. 1. 2021
So 16:00
Žabiny Brno
Slovanka
98
74
22
20
46
38
70
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 79 22. 1. 2021
Pá 18:00
Levhartice Chomutov
BK ST - U19 Chance
84
63
21
7
41
32
62
48
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 41 20. 1. 2021
St 18:00
Loko Trutnov
SBŠ Ostrava
57
77
10
24
26
41
40
67
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 71 16. 1. 2021
So 14:00
Slovanka
SBŠ Ostrava
65
76
16
20
32
39
53
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 72 16. 1. 2021
So 16:30
BK ST - U19 Chance
Žabiny Brno
40
83
6
32
14
43
26
70
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 74 16. 1. 2021
So 16:00
Loko Trutnov
Sokol H. Králové
59
128
11
32
23
68
39
100
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 75 16. 1. 2021
So 19:00
ZVVZ USK Praha
BLK Slavia Praha
102
49
22
11
50
21
71
38
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 42 13. 1. 2021
St 17:30
KP Brno
ZVVZ USK Praha
57
89
19
26
30
44
39
65
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 47 13. 1. 2021
St 17:00
Žabiny Brno
Sokol H. Králové
94
96
24
26
48
55
66
83
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 40 10. 1. 2021
Ne 11:00
ZVVZ USK Praha
Loko Trutnov
141
31
34
3
67
10
111
22
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 66 9. 1. 2021
So 14:00
SBŠ Ostrava
BLK Slavia Praha
80
82
17
14
35
29
54
46
75
75
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 68 9. 1. 2021
So 16:00
Levhartice Chomutov
Loko Trutnov
78
56
26
17
54
28
63
40
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 69 9. 1. 2021
So 16:00
Žabiny Brno
KP Brno
76
83
19
20
41
44
57
63
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 64 6. 1. 2021
St 18:00
ZVVZ USK Praha
Levhartice Chomutov
124
35
35
8
68
14
96
24
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 65 6. 1. 2021
St 16:00
Sokol H. Králové
BLK Slavia Praha
77
62
22
19
42
34
60
50
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 62 5. 1. 2021
Út 17:00
Slovanka
KP Brno
56
85
17
20
32
41
45
62
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 63 5. 1. 2021
Út 17:00
Loko Trutnov
Žabiny Brno
53
103
13
32
31
56
41
77
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 56 3. 1. 2021
Ne 14:00
SBŠ Ostrava
Sokol H. Králové
78
96
21
36
41
59
58
80
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 53 30. 12. 2020
St 15:00
ZVVZ USK Praha
Slovanka
87
45
34
13
53
17
70
35
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 60 30. 12. 2020
St 14:00
BK ST - U19 Chance
KP Brno
51
73
10
19
24
42
38
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 55 29. 12. 2020
Út 14:00
Sokol H. Králové
Levhartice Chomutov
106
48
27
20
53
34
83
39
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 89 28. 12. 2020
Po 17:00
Slovanka
Sokol H. Králové
65
81
15
22
32
49
47
64
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 59 19. 12. 2020
So 16:00
Slovanka
Loko Trutnov
79
85
20
20
50
43
60
53
74
74
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 9 16. 12. 2020
St 18:00
Žabiny Brno
BLK Slavia Praha
82
61
20
18
44
40
60
50
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 51 12. 12. 2020
So 14:30
KP Brno
SBŠ Ostrava
79
57
22
15
48
30
67
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 54 12. 12. 2020
So 17:00
BLK Slavia Praha
Žabiny Brno
70
76
19
19
39
33
57
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 14 11. 12. 2020
Pá 19:00
Loko Trutnov
Slovanka
62
70
24
12
39
32
60
53
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 48 9. 12. 2020
St 18:00
Slovanka
BLK Slavia Praha
64
80
12
26
16
47
38
61
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 50 9. 12. 2020
St 18:00
KP Brno
Loko Trutnov
89
56
24
16
46
33
66
48
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 73 6. 12. 2020
Ne 12:00
KP Brno
Levhartice Chomutov
81
56
17
11
38
22
64
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 43 5. 12. 2020
So 16:00
BK ST - U19 Chance
BLK Slavia Praha
63
89
18
19
35
42
48
67
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 44 5. 12. 2020
So 15:00
Sokol H. Králové
Slovanka
88
49
29
14
48
29
71
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 45 5. 12. 2020
So 16:00
Žabiny Brno
Levhartice Chomutov
88
77
36
14
46
37
67
53
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 25 4. 12. 2020
Pá 17:00
BK ST - U19 Chance
Slovanka
77
71
12
22
25
37
46
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 2 2. 12. 2020
St 17:00
Sokol H. Králové
Žabiny Brno
78
71
24
16
40
32
62
51
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 36 28. 11. 2020
So 14:00
SBŠ Ostrava
Žabiny Brno
77
66
19
24
41
42
56
48
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 37 28. 11. 2020
So 16:00
Levhartice Chomutov
Slovanka
88
69
23
16
45
32
64
49
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 38 28. 11. 2020
So 16:00
Sokol H. Králové
BK ST - U19 Chance
93
49
17
12
47
24
69
38
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 39 28. 11. 2020
So 17:00
BLK Slavia Praha
KP Brno
49
85
13
24
23
37
32
65
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 67 26. 11. 2020
Čt 18:00
ZVVZ USK Praha
Sokol H. Králové
94
60
27
9
45
24
71
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 32 25. 11. 2020
St 16:00
Loko Trutnov
BLK Slavia Praha
79
82
16
19
39
41
65
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 33 25. 11. 2020
St 17:30
KP Brno
Sokol H. Králové
63
81
10
21
24
44
51
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 34 25. 11. 2020
St 17:00
BK ST - U19 Chance
Levhartice Chomutov
51
82
9
16
20
38
33
57
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 35 25. 11. 2020
St 17:00
Slovanka
Žabiny Brno
51
84
8
24
21
50
37
66
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 31 24. 11. 2020
Út 14:00
ZVVZ USK Praha
SBŠ Ostrava
113
26
30
4
58
10
81
15
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 26 21. 11. 2020
So 14:00
SBŠ Ostrava
Slovanka
76
56
22
14
38
25
55
39
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 27 21. 11. 2020
So 16:00
Žabiny Brno
BK ST - U19 Chance
106
39
32
13
59
27
78
33
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 29 21. 11. 2020
So 14:30
Sokol H. Králové
Loko Trutnov
80
63
24
17
48
34
57
51
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 30 21. 11. 2020
So 17:00
BLK Slavia Praha
ZVVZ USK Praha
60
111
17
33
30
63
43
94
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 28 20. 11. 2020
Pá 18:00
Levhartice Chomutov
KP Brno
61
88
19
16
37
45
49
69
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 58 19. 11. 2020
Čt 14:00
Žabiny Brno
ZVVZ USK Praha
45
83
12
21
22
45
36
64
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 13 18. 11. 2020
St 18:00
ZVVZ USK Praha
Žabiny Brno
95
52
21
15
47
25
72
31
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 17 17. 11. 2020
Út 14:00
KP Brno
Slovanka
87
61
16
12
33
38
59
50
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 23 11. 10. 2020
Ne 17:00
Loko Trutnov
Levhartice Chomutov
69
84
23
19
32
43
51
64
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 21 10. 10. 2020
So 14:00
BLK Slavia Praha
SBŠ Ostrava
89
55
23
13
49
28
70
37
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 24 10. 10. 2020
So 16:30
KP Brno
Žabiny Brno
65
77
17
21
36
38
52
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 22 9. 10. 2020
Pá 17:30
Sokol H. Králové
ZVVZ USK Praha
79
85
18
16
40
43
55
64
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 16 7. 10. 2020
St 19:15
SBŠ Ostrava
BK ST - U19 Chance
93
68
33
14
52
32
75
50
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 18 7. 10. 2020
St 18:00
Žabiny Brno
Loko Trutnov
98
59
28
17
52
31
74
46
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 19 7. 10. 2020
St 19:30
Levhartice Chomutov
ZVVZ USK Praha
46
84
8
19
14
46
30
64
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 20 7. 10. 2020
St 17:30
BLK Slavia Praha
Sokol H. Králové
76
83
22
17
35
35
57
65
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 12 3. 10. 2020
So 17:00
BLK Slavia Praha
Levhartice Chomutov
74
67
14
24
33
38
58
61
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 15 3. 10. 2020
So 15:30
KP Brno
BK ST - U19 Chance
86
35
26
6
48
21
64
28
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 11 2. 10. 2020
Pá 17:30
Sokol H. Králové
SBŠ Ostrava
87
66
26
10
44
28
62
43
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 6 30. 9. 2020
St 19:15
SBŠ Ostrava
KP Brno
64
69
11
14
31
32
41
48
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 7 30. 9. 2020
St 18:00
BK ST - U19 Chance
Loko Trutnov
62
102
14
23
22
49
44
75
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 8 30. 9. 2020
St 18:00
Slovanka
ZVVZ USK Praha
55
130
10
31
24
63
47
92
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 10 30. 9. 2020
St 19:30
Levhartice Chomutov
Sokol H. Králové
64
76
12
33
31
44
45
62
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 5 27. 9. 2020
Ne 17:00
Loko Trutnov
KP Brno
94
92
22
21
50
47
75
78
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 4 26. 9. 2020
So 17:00
ZVVZ USK Praha
BK ST - U19 Chance
127
52
35
12
75
26
94
43
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 1 25. 9. 2020
Pá 19:30
Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
72
43
15
14
38
24
50
30
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 3 25. 9. 2020
Pá 20:00
BLK Slavia Praha
Slovanka
70
53
20
17
40
31
58
45
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 95
00:00
Loko Trutnov
ZVVZ USK Praha
0
20
*
Play off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
3. 99
00:00
ZVVZ USK Praha
Loko Trutnov
20
0
*
Play off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
1. 125
00:00
Loko Trutnov
BLK Slavia Praha
20
0
*
O 5.-8. MÍSTO - o 5.-8. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 126
00:00
BLK Slavia Praha
Loko Trutnov
0
20
*
O 5.-8. MÍSTO - o 5.-8. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 129
00:00
SBŠ Ostrava
BLK Slavia Praha
20
0
*
O 5.-8. MÍSTO - o 7.-8. místo
review
1. 130
00:00
BLK Slavia Praha
SBŠ Ostrava
0
20
*
O 5.-8. MÍSTO - o 7.-8. místo
review