Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 1 27. 9. 2023
St 18:30
Sokol Hradec Králové
Žabiny Brno
67
63
16
22
33
33
47
46
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 4 27. 9. 2023
St 18:00
BLK Slavia Praha
KP TANY Brno
73
72
19
21
32
34
49
45
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 5 27. 9. 2023
St 19:30
DSK Basketball Brandýs
Levhartice Chomutov
59
108
15
26
28
56
36
91
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 9 29. 9. 2023
Pá 18:30
KARA Trutnov
ZVVZ USK Praha
47
95
20
26
36
46
42
76
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 6 30. 9. 2023
So 17:00
Žabiny Brno
Levhartice Chomutov
69
59
21
15
45
28
63
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 7 30. 9. 2023
So 15:30
KP TANY Brno
DSK Basketball Brandýs
89
45
29
13
46
26
68
35
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 8 1. 10. 2023
Ne 17:00
SBŠ Ostrava
BLK Slavia Praha
64
67
23
12
36
33
54
46
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 10 4. 10. 2023
St 18:30
Sokol Hradec Králové
Slovanka
86
68
18
16
43
34
67
46
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 11 6. 10. 2023
Pá 18:00
Slovanka
Žabiny Brno
63
94
16
29
29
55
44
84
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 14 6. 10. 2023
Pá 16:30
DSK Basketball Brandýs
SBŠ Ostrava
73
61
17
15
34
32
51
39
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 57 6. 10. 2023
Pá 18:30
Sokol Hradec Králové
ZVVZ USK Praha
52
90
9
31
24
48
38
74
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 13 7. 10. 2023
So 17:00
BLK Slavia Praha
KARA Trutnov
77
71
25
20
42
28
55
50
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 15 7. 10. 2023
So 15:30
Levhartice Chomutov
KP TANY Brno
67
76
20
23
33
44
56
61
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 18 13. 10. 2023
Pá 18:30
KARA Trutnov
DSK Basketball Brandýs
84
63
28
14
47
28
72
41
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 19 13. 10. 2023
Pá 18:30
Sokol Hradec Králové
BLK Slavia Praha
52
66
18
21
26
40
34
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 20 13. 10. 2023
Pá 18:00
Slovanka
ZVVZ USK Praha
58
111
17
34
31
66
43
86
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 16 15. 10. 2023
Ne 16:00
Žabiny Brno
KP TANY Brno
82
75
20
20
45
30
65
54
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 17 15. 10. 2023
Ne 17:00
SBŠ Ostrava
Levhartice Chomutov
66
86
22
24
33
47
56
68
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 23 20. 10. 2023
Pá 16:30
DSK Basketball Brandýs
Sokol Hradec Králové
59
71
11
14
28
30
43
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 67 20. 10. 2023
Pá 18:00
Slovanka
BLK Slavia Praha
76
88
18
27
37
42
59
70
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 24 21. 10. 2023
So 15:30
Levhartice Chomutov
KARA Trutnov
77
55
21
11
33
28
55
37
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 66 21. 10. 2023
So 17:00
Žabiny Brno
ZVVZ USK Praha
50
63
20
13
31
36
46
44
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 25 22. 10. 2023
Ne 16:30
KP TANY Brno
SBŠ Ostrava
72
59
23
18
46
33
66
47
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 29 27. 10. 2023
Pá 18:00
Slovanka
DSK Basketball Brandýs
80
75
20
15
39
32
58
48
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 26 28. 10. 2023
So 17:00
Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
96
57
26
13
45
28
73
46
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 30 28. 10. 2023
So 17:00
ZVVZ USK Praha
BLK Slavia Praha
97
50
32
21
50
32
78
40
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 27 29. 10. 2023
Ne 16:00
KARA Trutnov
KP TANY Brno
58
80
13
21
29
44
43
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 28 30. 10. 2023
Po 16:00
Sokol Hradec Králové
Levhartice Chomutov
66
76
13
21
25
38
44
65
základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
1. 2 3. 11. 2023
Pá 18:00
Slovanka
KARA Trutnov
89
76
21
20
37
42
65
50
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 3 17. 11. 2023
Pá 18:00
ZVVZ USK Praha
SBŠ Ostrava
96
51
22
17
51
35
77
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 31 18. 11. 2023
So 17:00
BLK Slavia Praha
Žabiny Brno
62
71
18
19
32
35
45
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 33 18. 11. 2023
So 15:30
Levhartice Chomutov
Slovanka
94
76
21
17
45
41
69
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 34 18. 11. 2023
So 15:30
KP TANY Brno
Sokol Hradec Králové
80
77
19
9
36
32
56
49
71
71
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 77 18. 11. 2023
So 17:00
ZVVZ USK Praha
DSK Basketball Brandýs
105
42
35
13
51
25
74
31
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 35 19. 11. 2023
Ne 17:00
SBŠ Ostrava
KARA Trutnov
84
80
19
14
34
37
51
49
72
72
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 36 25. 11. 2023
So 17:00
Žabiny Brno
KARA Trutnov
86
61
22
14
43
31
67
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 39 25. 11. 2023
So 17:00
ZVVZ USK Praha
Levhartice Chomutov
92
49
24
12
48
27
70
38
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 40 25. 11. 2023
So 17:00
BLK Slavia Praha
DSK Basketball Brandýs
98
70
30
19
54
28
81
48
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 38 26. 11. 2023
Ne 14:00
Slovanka
KP TANY Brno
81
91
24
24
39
42
66
69
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 45 1. 12. 2023
Pá 18:30
KARA Trutnov
Sokol Hradec Králové
66
93
15
15
35
39
47
62
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 41 2. 12. 2023
So 18:00
DSK Basketball Brandýs
Žabiny Brno
41
90
16
29
25
52
31
72
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 42 2. 12. 2023
So 15:30
Levhartice Chomutov
BLK Slavia Praha
73
86
20
28
39
54
58
66
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 88 2. 12. 2023
So 17:00
ZVVZ USK Praha
KP TANY Brno
101
28
28
6
51
17
78
24
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 44 3. 12. 2023
Ne 00:00
SBŠ Ostrava
Slovanka
20
0
*
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 37 6. 12. 2023
St 18:30
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
85
77
25
28
41
37
63
57
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 46 8. 12. 2023
Pá 18:00
Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
92
66
26
21
45
41
71
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 47 8. 12. 2023
Pá 18:30
KARA Trutnov
Slovanka
81
75
19
20
44
42
65
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 49 8. 12. 2023
Pá 17:30
KP TANY Brno
BLK Slavia Praha
86
73
28
18
50
33
70
60
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 50 9. 12. 2023
So 15:30
Levhartice Chomutov
DSK Basketball Brandýs
72
45
19
9
37
20
50
35
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 48 10. 12. 2023
Ne 17:00
SBŠ Ostrava
ZVVZ USK Praha
63
110
12
33
26
62
42
87
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 55 15. 12. 2023
Pá 18:00
Slovanka
Sokol Hradec Králové
97
82
24
17
46
33
72
54
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 51 16. 12. 2023
So 15:30
Levhartice Chomutov
Žabiny Brno
72
79
19
22
38
45
58
61
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 52 16. 12. 2023
So 19:30
DSK Basketball Brandýs
KP TANY Brno
66
102
14
28
34
56
46
72
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 53 16. 12. 2023
So 16:00
BLK Slavia Praha
SBŠ Ostrava
79
66
17
17
39
29
60
48
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 54 16. 12. 2023
So 17:00
ZVVZ USK Praha
KARA Trutnov
111
42
35
12
58
25
73
32
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 58 5. 1. 2024
Pá 18:30
KARA Trutnov
BLK Slavia Praha
50
86
14
24
23
43
34
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 12 6. 1. 2024
So 17:00
ZVVZ USK Praha
Sokol Hradec Králové
84
51
23
24
44
30
63
34
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 56 6. 1. 2024
So 17:00
Žabiny Brno
Slovanka
104
54
26
14
57
26
82
40
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 60 6. 1. 2024
So 16:30
KP TANY Brno
Levhartice Chomutov
87
75
22
13
43
36
69
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 59 7. 1. 2024
Ne 17:00
SBŠ Ostrava
DSK Basketball Brandýs
80
90
22
19
37
43
58
67
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 63 12. 1. 2024
Pá 16:30
DSK Basketball Brandýs
KARA Trutnov
68
58
22
13
32
31
50
44
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 61 13. 1. 2024
So 15:30
KP TANY Brno
Žabiny Brno
71
82
22
19
40
46
55
65
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 62 13. 1. 2024
So 15:30
Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
69
76
10
26
27
41
43
57
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 65 13. 1. 2024
So 17:00
ZVVZ USK Praha
Slovanka
97
35
26
9
44
15
73
23
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 22 19. 1. 2024
Pá 18:00
BLK Slavia Praha
Slovanka
88
67
11
11
32
17
62
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 68 19. 1. 2024
Pá 18:30
Sokol Hradec Králové
DSK Basketball Brandýs
72
43
23
12
35
22
46
33
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 69 19. 1. 2024
Pá 18:30
KARA Trutnov
Levhartice Chomutov
63
64
21
17
39
37
55
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 21 20. 1. 2024
So 17:00
ZVVZ USK Praha
Žabiny Brno
78
60
24
16
45
30
60
45
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 70 21. 1. 2024
Ne 17:00
SBŠ Ostrava
KP TANY Brno
73
96
15
25
32
54
44
73
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 64 23. 1. 2024
Út 18:00
BLK Slavia Praha
Sokol Hradec Králové
85
71
18
13
48
32
70
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 75 26. 1. 2024
Pá 18:00
BLK Slavia Praha
ZVVZ USK Praha
41
124
8
33
21
73
32
97
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 74 2. 2. 2024
Pá 16:30
DSK Basketball Brandýs
Slovanka
92
80
30
21
57
42
71
66
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 72 3. 2. 2024
So 16:30
KP TANY Brno
KARA Trutnov
91
43
29
12
54
22
72
30
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 73 3. 2. 2024
So 15:30
Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
69
85
24
15
38
43
55
67
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 32 13. 2. 2024
Út 19:30
DSK Basketball Brandýs
ZVVZ USK Praha
52
105
12
36
32
61
39
82
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 79 13. 2. 2024
Út 18:30
Sokol Hradec Králové
KP TANY Brno
64
85
17
21
26
40
39
71
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 76 14. 2. 2024
St 18:00
Žabiny Brno
BLK Slavia Praha
88
80
21
28
45
46
63
54
76
76
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 78 14. 2. 2024
St 18:00
Slovanka
Levhartice Chomutov
59
91
20
26
30
42
42
68
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 80 14. 2. 2024
St 19:00
KARA Trutnov
SBŠ Ostrava
73
60
24
13
40
33
51
46
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 81 16. 2. 2024
Pá 18:30
KARA Trutnov
Žabiny Brno
57
78
9
24
25
44
44
64
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 83 16. 2. 2024
Pá 17:30
KP TANY Brno
Slovanka
100
82
28
17
49
37
72
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 84 16. 2. 2024
Pá 19:00
Levhartice Chomutov
ZVVZ USK Praha
37
108
6
26
17
63
23
89
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 85 16. 2. 2024
Pá 16:30
DSK Basketball Brandýs
BLK Slavia Praha
71
84
18
20
33
37
56
65
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 82 18. 2. 2024
Ne 18:00
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
91
79
25
17
45
44
64
68
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 71 20. 2. 2024
Út 20:00
SBŠ Ostrava
Žabiny Brno
77
101
23
32
44
53
58
79
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 89 23. 2. 2024
Pá 18:00
Slovanka
SBŠ Ostrava
80
88
9
19
31
40
49
61
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 90 23. 2. 2024
Pá 18:30
Sokol Hradec Králové
KARA Trutnov
58
56
20
12
37
25
46
37
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 43 24. 2. 2024
So 17:00
KP TANY Brno
ZVVZ USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
18. 86 24. 2. 2024
So 17:00
Žabiny Brno
DSK Basketball Brandýs
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
18. 87 24. 2. 2024
So 17:00
BLK Slavia Praha
Levhartice Chomutov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats