Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 4 24. 9. 2021
Pá 19:30
Levhartice Chomutov
Sokol H. Králové
66
69
13
11
36
34
45
54
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 7 2. 10. 2021
So 16:00
Sokol H. Králové
BK Strakonice
68
38
17
12
43
24
57
34
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 61 7. 10. 2021
Čt 20:15
Sokol H. Králové
KARA Trutnov
90
46
20
17
52
30
75
38
základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
4. 16 17. 10. 2021
Ne 14:30
KARA Trutnov
Sokol H. Králové
40
87
7
26
25
44
29
66
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 27 30. 10. 2021
So 17:00
ZVVZ USK Praha
Sokol H. Králové
98
66
23
16
54
26
81
45
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 15 5. 11. 2021
Pá 17:30
Sokol H. Králové
Slovanka
79
50
16
10
38
25
56
38
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 38 20. 11. 2021
So 19:30
BLK Slavia Praha
Sokol H. Králové
64
46
23
9
38
17
45
33
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 43 27. 11. 2021
So 16:00
Sokol H. Králové
SBŠ Ostrava
95
49
19
11
50
26
72
40
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 49 3. 12. 2021
Pá 18:30
Sokol H. Králové
Levhartice Chomutov
72
65
20
14
44
32
54
50
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 52 10. 12. 2021
Pá 18:00
BK Strakonice
Sokol H. Králové
54
95
18
21
27
41
43
65
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 25 15. 12. 2021
St 18:30
Sokol H. Králové
KP Brno
68
60
20
13
39
28
45
49
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 60 19. 12. 2021
Ne 17:00
Slovanka
Sokol H. Králové
49
95
12
24
28
44
38
68
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 70 19. 1. 2022
St 18:00
KP Brno
Sokol H. Králové
77
81
20
21
37
44
57
65
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 72 22. 1. 2022
So 16:00
Sokol H. Králové
ZVVZ USK Praha
65
95
8
24
30
55
49
79
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 83 19. 2. 2022
So 16:00
Sokol H. Králové
BLK Slavia Praha
48
47
11
10
31
22
42
32
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 34 23. 2. 2022
St 18:00
Sokol H. Králové
Žabiny Brno
76
78
18
15
34
33
58
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 79 2. 3. 2022
St 18:00
Žabiny Brno
Sokol H. Králové
76
63
14
15
34
41
52
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 88 6. 3. 2022
Ne 17:00
SBŠ Ostrava
Sokol H. Králové
44
66
14
16
25
37
37
54
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 93 9. 3. 2022
St 18:00
Sokol H. Králové
Levhartice Chomutov
70
85
24
22
44
38
58
65
play-off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
2. 97 12. 3. 2022
So 17:00
Levhartice Chomutov
Sokol H. Králové
68
75
18
20
26
31
40
57
play-off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
3. 101 15. 3. 2022
Út 18:00
Sokol H. Králové
Levhartice Chomutov
60
51
17
10
30
25
44
43
play-off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
4. 105 17. 3. 2022
Čt 18:30
Levhartice Chomutov
Sokol H. Králové
77
72
14
11
23
33
41
52
69
69
play-off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
5. 109 19. 3. 2022
So 16:00
Sokol H. Králové
Levhartice Chomutov
67
56
11
14
32
30
51
40
play-off - čtvrtfinále
Vysílame na TV Com
review
1. 117 25. 3. 2022
Pá 18:30
Žabiny Brno
Sokol H. Králové
76
55
23
13
50
24
67
41
play-off - semifinále
Vysílame na TV Com
review
2. 119 28. 3. 2022
Po 18:00
Sokol H. Králové
Žabiny Brno
61
76
17
23
33
35
50
58
play-off - semifinále
Vysílame na TV Com
review
3. 121 31. 3. 2022
Čt 16:00
Žabiny Brno
Sokol H. Králové
84
57
24
13
42
26
61
44
play-off - semifinále
Vysílame na TV Com
review
1. 134 5. 4. 2022
Út 18:45
Sokol H. Králové
KP Brno
85
66
24
14
44
22
67
40
play-off - o 3. místo
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
2. 135 9. 4. 2022
So 15:30
KP Brno
Sokol H. Králové
71
80
18
21
33
38
59
50
69
69
play-off - o 3. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 136 12. 4. 2022
Út 18:00
Sokol H. Králové
KP Brno
70
67
20
10
41
29
59
48
play-off - o 3. místo
Vysílame na TV Com
review