Vyhledávaní

Nymburk po změně stran uhájil těsné vítězství

Až na utkání s ZVVZ USK Praha v základní části Bonver ŽBL suverénní Nymburk měl v prvním semifinále velmi těžkou práci s Hradeckými Lvicemi. Ty se v úvodu utkání dostaly do vedení a nehodlaly se ho jen tak vzdát. Pak ale přišla třetí čtvrtina, která vlastně rozhodla o osudu utkání. Nymburk se v ní dostal z poločasového manka a díky dílčímu vítězství 22:10 se ujal vedení.

SF: Reprízy jsou tady. USK je starým favoritem, Nymburk novým

Loni bylo obsazení semifinále Bonver Ženské basketbalové ligy novátorské. Poprvé se nedostalo na celek z Brna. Letos jsou série ZVVZ USK Praha versus Kara Trutnov a DSK Basketball Nymburk kontra Sokol ZVUS Hradec Králové reprízou těch rok starých. Ale něco málo se přece změnilo: na rozdíl od loňska je favoritem jednoho z duelů celek z Nymburka, který dokázal Hradec pokořit v tomto ročníku už třikrát.

Komu přinesou Velikonoce nadílku a postoupí už USK a Nymburk?

Dva a dva. Takové je rozložení sil před třetími zápasy čtvrtfinálových sérií Bonver ŽBL. Dva celky už mohou slavit postup do semiinále - ZVVZ USK Praha a DSK Basketball Nymburk. Dvě série jsou naopak vyrovnané 1:1 a tak budou sobotní zápasy válkou nervů o postupový mečbol.

ASG: Faleška Lenky-B či sesterský souboj

Bude to jedna z velkých novinek pondělní Kooperativa NBL All-Star Game v Ústí nad Labem. Týmy v dovednostní štafetové soutěži doplní vedle hráče Kooperativa NBL, hráčky Bonver ŽBL a známé osobnosti i jeden reprezentant na vozíku.

Trutnov čerpal ze super startu, Slavia loupila u Lvic

Trutnov vlétl do čtvrtfinále ve velkém stylu a svkělou první čtvrtinou se nasměroval k vítězství. Slavia jako jediná uspěla na hřišti soupeře, když se mohl spolehnout na zahraniční posily, ale i dvacetiletou Češku s novým osobním maximem.