Sokol Hradec Králové

Rok založení
1929
Aréna
hala Sokol Hradec Králové

Sezonní info

Pozice v tabulce
6. místo

Historie

Úspěchy

  • ŽBL 2. místo: 2015, 2017, 2020, 2021
  • ŽBL 3. místo: 2013, 2014, 2019, 2022
  • Český pohár vítěz: 2019
  • Český pohár 2. místo: 2016, 2018, 2020
  • Český pohár 3. místo: 2003, 2012, 2014, 2015, 2022
  • Středoevropská liga CEWL 2. místo 2019

Bilance

Úspěšnost
56.3%
Historická tabulka
4. místo
Průměrné umístění
4. místo
Sezony v ŽBL
26
V nejvyšší soutěži
26 sezon
Tituly
0
Sestupy
3

Soupiska 2022/23

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
1 Simona Fišerová K/P 25. 1. 2002 22 183 cm 15 5 -
1 Kateřina Zeithammerová R 17. 4. 2002 21 162 cm 28 5 Slovanka MB
3 Dominika Paurová 22. 3. 2005 18 185 cm 1 2 -
4 Anna Brožová R 4. 12. 2005 18 169 cm 13 2 BK Studánka Pardubice
6 Charlotte Velichová R 25. 4. 2004 19 177 cm 23 3 TJ Loko Trutnov
7 Alena Hanušová K/P 29. 5. 1991 32 191 cm 14 14 Sokol Hradec Králové
9 Michaela Matušková R 28. 3. 1997 26 171 cm 9 9 Lipník n. B.
11 Kateřina Zavázalová R 14. 9. 1990 33 172 cm 10 14 DSK Nymburk
11 Kristýna Čuperková R 19. 9. 1991 32 173 cm 8 11 Slovanka MB
12 Klára Marečková K/P 19. 4. 1990 33 185 cm 15 -
14 Klára Vojtíková P 16. 6. 1994 29 190 cm 21 11 SBŠ Ostrava
15 Barbora Leopoldová K 18. 5. 2005 18 188 cm 11 3 Basket Poděbrady
17 Lucie Bolardtová R/K 17. 1. 2000 24 179 cm 16 6 -
21 Alžběta Levínská K 27. 7. 2000 23 178 cm 19 6 Slovanka MB
22 Tetiana Havrylchyk K/P 22. 2. 2000 24 194 cm 20 2 CB Jairis (ESP)
23 Jindřiška Hrubá R/K 28. 11. 2004 19 178 cm 11 2 BK Lvice Litoměřice
32 Pamela Therese Effangová K 1. 8. 1993 30 178 cm 26 13 BLK Slavia Praha
41 Martina Šubrtová K/P 28. 3. 2002 21 185 cm 27 4 SAM Brno
45 Natálie Vlachová K 3. 7. 2005 18 173 cm 13 2 TJ Sokol Stěžery
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
32 Pamela Therese Effangová K 30 26 31.0 16.5 4.2/9.1 46.6 1.6/4.8 33.3 3.2/5.0 62.6 1.3 2.7 4.0 2.3 2.1 2.0 0.0 4.8 2.2 15.7
1 Kateřina Zeithammerová R 21 28 30.1 14.2 4.0/8.0 49.8 1.5/5.7 26.3 1.7/3.1 54.7 0.6 3.2 3.8 2.9 2.3 2.7 0.0 3.5 1.6 12.7
6 Charlotte Velichová R 19 23 17.8 7.1 1.9/5.2 35.8 0.7/3.4 20.5 1.3/1.7 78.9 0.3 1.5 1.8 1.4 1.0 2.2 0.0 1.5 1.0 3.3
7 Alena Hanušová K/P 32 14 23.3 7.9 2.6/4.8 53.7 0.3/2.0 14.3 1.9/2.3 81.3 1.0 4.4 5.4 1.4 0.4 1.2 0.1 1.9 1.6 10.5
14 Klára Vojtíková P 29 21 18.3 5.2 1.9/4.2 43.8 0.1/1.0 14.3 1.1/1.7 65.7 1.9 3.3 5.2 0.8 0.8 2.0 0.0 1.4 2.2 5.9
22 Tetiana Havrylchyk K/P 24 20 15.8 4.9 1.9/3.6 51.4 0.1/0.4 12.5 1.1/1.6 65.6 1.5 4.1 5.5 0.5 0.4 2.3 0.0 1.5 2.5 5.8
11 Kristýna Čuperková R 32 8 25.1 11.6 3.0/5.8 52.2 1.1/4.8 23.7 2.3/2.9 78.3 1.1 3.4 4.5 1.0 2.3 2.1 0.1 3.5 2.8 11.0
21 Alžběta Levínská K 23 19 18.8 4.6 2.0/4.2 48.1 0.1/0.2 25.0 0.4/1.0 42.1 1.0 2.5 3.5 0.7 0.9 2.6 0.0 0.8 2.6 2.5
41 Martina Šubrtová K/P 21 27 20.4 2.9 0.8/2.7 28.8 0.4/1.8 20.8 0.2/0.4 50.0 1.4 3.4 4.7 0.6 0.6 1.2 0.0 0.8 2.0 3.4
9 Michaela Matušková R 26 9 20.4 8.3 1.8/3.7 48.5 1.2/4.7 26.2 1.1/1.4 76.9 0.4 3.1 3.6 1.3 1.0 1.8 0.1 1.8 2.1 6.4
17 Lucie Bolardtová R/K 24 16 17.4 4.1 0.9/2.2 42.9 0.6/2.3 25.0 0.5/0.8 66.7 0.8 2.5 3.3 1.4 0.7 1.2 0.1 0.8 2.8 3.1
1 Simona Fišerová K/P 22 15 18.6 3.7 1.7/2.8 61.9 0.0/0.8 0.0 0.2/0.2 100.0 1.6 3.9 5.5 1.8 0.8 1.5 0.1 0.7 1.7 7.4
11 Kateřina Zavázalová R 33 10 15.9 4.4 0.8/1.7 47.1 0.8/3.2 25.0 0.4/0.6 66.7 0.8 1.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.2 1.0 2.1 3.2
4 Anna Brožová R 18 13 10.0 2.7 0.5/1.4 38.9 0.4/2.0 19.2 0.5/0.6 75.0 0.2 0.6 0.8 0.6 0.1 0.8 0.1 0.4 0.7 0.5
45 Natálie Vlachová K 18 13 13.5 1.3 0.3/1.8 16.7 0.2/1.2 13.3 0.2/0.3 75.0 0.8 0.5 1.4 0.4 0.6 1.1 0.0 0.5 1.2 -0.6
15 Barbora Leopoldová K 18 11 9.7 1.5 0.5/1.6 33.3 0.1/0.4 25.0 0.2/0.2 100.0 0.5 1.3 1.7 0.3 0.4 0.7 0.0 0.1 1.3 0.6
3 Dominika Paurová 18 1 27.0 9.0 1.0/5.0 20.0 2.0/6.0 33.3 1.0/5.0 20.0 2.0 6.0 8.0 3.0 2.0 3.0 1.0 4.0 3.0 8.0
23 Jindřiška Hrubá R/K 19 11 5.9 0.5 0.1/1.0 9.1 0.1/1.3 7.1 0.0/0.0 0.0 0.5 0.5 1.1 0.0 0.2 0.8 0.0 0.3 0.5 -1.4
12 Klára Marečková K/P 33 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

Zápasy 2022/23

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 5. 10. 2022
18:00
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
85
65
23
23
47
36
64
54
základní část Review
3. kolo 8. 10. 2022
17:00
Slovanka
Sokol Hradec Králové
74
83
22
25
43
41
67
59
základní část Review
1. kolo 12. 10. 2022
18:00
Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
72
70
19
20
37
30
57
47
základní část Review
4. kolo 14. 10. 2022
17:45
BK Strakonice
Sokol Hradec Králové
55
77
20
15
33
32
50
58
základní část Review
5. kolo 19. 10. 2022
18:00
Sokol Hradec Králové
Levhartice Chomutov
64
71
17
23
31
34
53
52
základní část Review
6. kolo 22. 10. 2022
17:00
ZVVZ USK Praha
Sokol Hradec Králové
111
43
35
9
65
20
86
32
základní část Review
7. kolo 29. 10. 2022
16:00
Sokol Hradec Králové
BLK Slavia Praha
51
47
12
14
34
29
42
37
základní část Review
8. kolo 4. 11. 2022
18:30
KARA Trutnov
Sokol Hradec Králové
72
98
22
27
34
58
58
77
základní část Review
10. kolo 3. 12. 2022
16:00
Sokol Hradec Králové
Žabiny Brno
56
77
15
18
27
44
44
61
základní část Review
12. kolo 16. 12. 2022
19:00
Sokol Hradec Králové
Slovanka
94
50
26
14
54
30
79
38
základní část Review
9. kolo 4. 1. 2023
18:00
Sokol Hradec Králové
KP TANY Brno
60
70
17
19
32
37
47
53
základní část Review
13. kolo 7. 1. 2023
16:00
Sokol Hradec Králové
BK Strakonice
82
43
27
8
49
19
74
29
základní část Review
14. kolo 10. 1. 2023
19:00
Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
88
65
20
14
53
23
74
48
základní část Review
15. kolo 21. 1. 2023
16:00
Sokol Hradec Králové
ZVVZ USK Praha
25
116
11
23
15
49
20
86
základní část Review
16. kolo 28. 1. 2023
17:00
BLK Slavia Praha
Sokol Hradec Králové
73
53
12
18
33
30
57
37
základní část Review
11. kolo 1. 2. 2023
17:30
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
71
76
20
27
43
49
61
70
základní část Review
17. kolo 18. 2. 2023
19:10
Sokol Hradec Králové
KARA Trutnov
93
55
24
15
47
32
74
41
základní část Review
18. kolo 3. 3. 2023
15:30
KP TANY Brno
Sokol Hradec Králové
85
73
26
14
48
28
65
50
základní část Review
čtvrtfinále 18. 3. 2023
16:30
KP TANY Brno
Sokol Hradec Králové
59
72
18
21
23
33
36
50
play-off Review
čtvrtfinále 22. 3. 2023
18:00
Sokol Hradec Králové
KP TANY Brno
83
67
17
18
44
39
63
51
play-off Review
čtvrtfinále 25. 3. 2023
15:30
KP TANY Brno
Sokol Hradec Králové
67
69
16
15
30
33
46
55
play-off Review
semifinále 4. 4. 2023
18:00
ZVVZ USK Praha
Sokol Hradec Králové
116
62
29
18
58
35
87
49
play-off Review
semifinále 6. 4. 2023
18:00
Sokol Hradec Králové
ZVVZ USK Praha
48
109
10
32
19
59
31
86
play-off Review
semifinále 8. 4. 2023
18:00
ZVVZ USK Praha
Sokol Hradec Králové
90
44
31
17
51
28
71
37
play-off Review
o 3. místo 16. 4. 2023
17:00
Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
76
73
24
16
41
37
57
56
play-off Review
o 3. místo 18. 4. 2023
18:00
Sokol Hradec Králové
Levhartice Chomutov
60
61
23
21
34
34
44
43
play-off Review
o 3. místo 20. 4. 2023
18:00
Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
63
69
23
18
36
40
48
52
play-off Review
o 3. místo 22. 4. 2023
15:00
Sokol Hradec Králové
Levhartice Chomutov
58
74
20
11
29
35
45
51
play-off Review

Kontakty

Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové
50002 Hradec Králové, Eliščino nábřeží 777

organizační pracovník

Jiří Jirsa
od: 25. 9. 2019

jirsajiri@razdva.cz
607 887 677

1. asistent trenéra

Mgr. Miroslav Volejník
od: 25. 9. 2019

miroslav.volejnik@seznam.cz
491 611 449

technický zápis

Marek Tyahur
od: 25. 9. 2019

marek.tyahur@seznam.cz

tiskový mluvčí

Mgr. Miroslav Volejník
od: 25. 9. 2019

miroslav.volejnik@seznam.cz
491 611 449

Mgr. Miroslav Volejník
od: 25. 9. 2019

495 219 097

Hala

kapacita 600

hala Sokol Hradec Králové
Eliščino nábřeží 777,
500 03 Hradec Králové

Mapa


ID týmu: 13401

články