Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
ZVVZ USK Praha
23.3
2
ZVVZ USK Praha
20.3
3
Levhartice Chomutov
19.1
4
Sokol Hradec Králové
16.5
5
SBŠ Ostrava
16.3

Doskoky

1.
KARA Trutnov
10.9
2
Levhartice Chomutov
10.0
3
Žabiny Brno
9.0
4
8.9
5
ZVVZ USK Praha
8.8

Asistence

1.
ZVVZ USK Praha
5.9
2
ZVVZ USK Praha
5.8
3
Levhartice Chomutov
5.3
4
ZVVZ USK Praha
5.1
5
ZVVZ USK Praha
4.8

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
ZVVZ USK Praha
75.9 %
2
ZVVZ USK Praha
70.2 %
3
ZVVZ USK Praha
68.6 %
4
ZVVZ USK Praha
67.9 %
5
ZVVZ USK Praha
66.7 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
KARA Trutnov
47.8 %
2
KARA Trutnov
47.1 %
3
Žabiny Brno
43.0 %
4
KARA Trutnov
39.7 %
5
BK Strakonice
37.5 %

Cena Chance

1.
ZVVZ USK Praha
2.4
2
ZVVZ USK Praha
2.4
3
KP TANY Brno
2.2
4
Žabiny Brno
1.6
5
Žabiny Brno
1.5

týmové statistiky

Vstřelené body

1.
3
74.9

Obdržené body

1.
4
71.2

Úspěšnost střelby za 3B

1.
2
33.6%
3
29.5%
4
29.1%
5
28.2%

Úspěšnost střelby za 2B

1.
2
48.5%
5
44.6%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL CH +/-
1. Mia Mašić SLO K 30 11 23.7 8.7 2.4/5.5 43.3 1.0/4.1 24.4 1.0/1.5 64.7* 0.5 2.3 2.8 2.3 1.5 3.7 0.1 1.4 2.1 4.1 - 0.0
2. Luisa Vydrová STR K/P 20 20 29.7 14.1 6.2/10.9 56.7 0.3/0.8 40.0* 0.9/1.2 78.3* 2.1 4.9 7.0 1.0 1.2 2.1 0.0 1.6 2.5 15.1 0.0 0.0
3. Gabriela Mervínská SLO P 30 21 26.2 6.6 2.8/5.4 52.2 0.1/0.4 25.0* 0.7/1.1 62.5* 1.6 4.3 5.9 1.0 0.5 1.3 0.0 1.2 1.6 9.3 - 0.0
4. Natálie Lukačková SLA K 22 13 7.0 1.2 0.2/0.8 30.0* 0.2/1.2 20.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.4 0.5 0.3 0.1 0.5 0.1 0.4 0.9 -0.2 0.1 0.0
5. Anna Rosecká STR K 23 9 26.8 6.1 0.7/2.6 26.1 0.8/5.2 14.9 2.4/3.1 78.6 0.3 1.8 2.1 1.7 0.6 2.2 0.1 3.1 1.4 2.9 0.1 0.0
6. Michaela Jánská STR R 21 24 24.2 6.1 1.5/4.1 36.7 0.6/3.0 20.5 1.2/1.5 82.9* 0.7 1.8 2.4 2.1 1.1 2.0 0.0 2.3 2.1 4.6 0.0 0.0
7. Veronika Borsová TRU R 21 18 13.8 2.6 0.7/1.5 48.1* 0.3/1.2 23.8* 0.3/0.4 85.7* 0.3 0.9 1.3 1.1 0.3 2.2 0.0 0.6 0.7 1.3 0.0 0.0
8. Eliška Linhartová TRU K 21 19 12.1 1.7 0.5/0.9 55.6* 0.2/0.6 36.4* 0.1/0.2 25.0* 0.8 0.9 1.7 0.7 0.3 1.1 0.0 0.4 1.5 1.4 0.0 0.0
9. Alžběta Seifrtová TRU K 20 15 9.1 2.1 0.4/1.0 40.0* 0.3/1.5 21.7* 0.3/0.9 35.7* 0.5 0.5 1.1 0.6 0.5 0.9 0.0 0.7 0.8 0.9 0.0 0.0
10. Markéta Šmahelová TRU K/P 23 16 12.3 2.8 1.1/2.4 44.7 0.1/0.1 100.0* 0.4/0.9 50.0* 0.7 0.9 1.6 0.3 0.3 0.8 0.0 0.9 1.3 2.0 0.0 0.0
11. Adéla Vítová TRU R 21 19 15.0 3.7 0.8/2.5 31.9 0.6/2.1 28.2 0.4/0.6 66.7* 0.4 0.8 1.2 1.0 0.4 1.5 0.0 1.0 1.8 0.6 0.0 0.0
12. Aneta Finková TRU R 21 21 22.3 6.8 1.5/3.4 45.1 0.8/3.2 25.0 1.3/1.7 77.8* 0.5 2.2 2.8 2.0 2.0 2.9 0.0 2.8 3.1 5.8 0.0 0.0
13. Kateřina Kozumplíková TRU R/K 30 18 20.2 8.1 1.4/3.7 39.4 1.4/4.3 33.3 0.9/1.1 80.0* 0.3 3.4 3.7 1.7 1.2 3.1 0.0 1.4 2.6 5.2 - 0.0
14. Barbora Wrzesiński USK R 29 19 24.3 8.5 2.5/5.9 42.5 0.6/2.9 20.0 1.7/2.2 78.0 0.6 1.6 2.3 3.4 1.8 1.6 0.1 2.1 1.8 8.4 - 0.0
15. Adéla Junková STR K/P 20 20 19.1 7.7 2.1/5.9 35.9 0.7/2.0 33.3* 1.6/2.6 60.8 0.9 2.5 3.4 1.7 0.5 1.7 0.1 2.1 2.6 5.1 0.1 0.0
16. Veronika Aulichová SLA R/K 26 19 16.7 3.7 1.2/3.7 32.9 0.2/0.7 21.4* 0.8/1.4 55.6* 0.6 1.9 2.5 2.6 1.6 2.7 0.1 2.4 2.1 4.4 - 0.0
17. Eliška Kubíčková OVA R/K 21 14 25.1 8.9 2.2/5.1 43.1 1.0/3.9 25.9 1.4/2.1 69.0 0.7 2.4 3.1 2.1 1.0 2.2 0.1 1.7 1.5 6.9 0.1 0.0
18. Eliška Mircová SLA R 28 21 29.8 9.4 1.7/3.9 44.4 1.7/5.2 33.0 0.9/1.1 75.0* 0.9 2.7 3.6 2.9 1.7 1.6 0.1 1.2 1.3 10.0 - 0.0
19. Petra Čípková SLA P 30 20 28.6 7.4 2.4/4.8 50.0 0.5/1.8 25.7* 1.2/1.5 82.8* 1.9 4.5 6.4 2.2 1.1 1.2 0.1 2.1 1.8 12.2 - 0.0
20. Štěpánka Ježková SLA K/P 22 8 26.4 5.9 1.6/4.3 38.2 0.6/2.1 29.4 0.8/1.1 66.7* 0.4 1.3 1.6 1.3 0.9 2.0 0.1 1.1 1.9 2.5 0.1 0.0
21. Kateřina Rokošová SLA P 26 21 26.9 10.0 3.1/6.9 45.1 0.4/1.8 24.3* 2.6/3.5 74.0 1.6 5.3 6.9 1.4 1.0 2.2 0.0 3.4 2.9 12.5 - 0.0
22. Kristýna Helebrantová SLA R/K 22 11 8.5 1.8 0.4/1.0 36.4* 0.3/1.0 27.3* 0.3/0.4 75.0* 0.5 0.5 0.9 0.4 0.5 0.5 0.1 0.5 0.7 1.4 0.1 0.0
23. Natálie Horsáková STR K 22 8 24.0 8.9 3.4/7.4 45.8 0.1/0.8 16.7* 1.8/2.5 70.0 2.8 4.3 7.0 0.6 1.9 1.8 0.1 2.9 3.1 11.0 0.1 0.0
24. Karolína Hauserová STR K 19 20 17.3 6.1 1.3/2.9 45.6 0.9/2.9 29.8 1.0/1.8 54.3* 0.6 1.3 1.9 1.2 1.0 2.4 0.0 2.3 2.3 3.4 0.0 0.0
25. María Conde USK K 27 17 23.8 14.5 4.7/8.1 58.0 1.0/3.3 30.4 2.1/2.6 80.0 1.6 4.6 6.2 5.1 2.2 2.1 0.1 1.8 1.8 20.4 - 0.0
26. Tereza Halátková USK K/P 22 13 16.8 4.8 1.9/2.9 65.8 0.2/1.7 9.1* 0.5/1.1 50.0* 0.9 2.6 3.5 2.0 0.8 0.8 0.2 1.1 2.4 6.2 0.2 0.0
27. Brionna, Alaine Jones USK K/P 28 21 24.9 23.3 9.3/13.7 67.9 0.2/0.8 25.0* 4.2/5.4 77.2 3.7 4.4 8.1 1.9 1.9 1.2 0.1 4.0 1.5 31.6 - 0.0
28. Petra Malíková KPB R/K 21 18 28.6 13.4 3.8/10.0 38.3 1.1/3.2 35.1 2.4/3.0 79.6 1.7 3.9 5.6 3.6 1.2 1.6 0.1 2.9 1.8 14.8 0.1 0.0
29. Kateřina Bartoňová CHO R 34 26 27.5 4.3 1.2/3.7 30.9 0.5/2.8 17.8 0.5/0.6 87.5* 0.6 3.5 4.2 5.3 1.8 3.6 0.1 1.4 2.5 6.3 - 0.0
30. Anastasiia Kovtun CHO P 21 15 8.4 1.0 0.5/1.1 41.2* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.2 33.3* 0.5 1.2 1.7 0.3 0.2 0.9 0.0 0.6 0.9 1.6 0.0 0.0
31. Michaela Krejzová CHO K 26 19 26.3 11.1 2.9/7.4 39.7 0.8/3.3 25.8 2.7/3.2 83.6 2.2 3.1 5.3 1.9 1.2 2.5 0.0 2.4 2.5 9.6 - 0.0
32. Kristýna Menšíková OVA R 23 11 7.4 1.2 0.3/0.5 50.0* 0.2/0.8 22.2* 0.1/0.2 50.0* 0.5 0.6 1.1 0.3 0.1 1.1 0.0 0.2 0.9 -0.2 0.0 0.0
33. Veronika Szabó OVA R/K 21 17 8.9 0.6 0.2/0.9 25.0* 0.1/0.4 14.3* 0.0/0.2 0.0* 0.2 1.2 1.4 0.6 0.3 0.5 0.1 0.5 0.4 1.3 0.1 0.0
34. Eva Kopecká KPB K 28 21 25.6 7.3 2.3/4.8 49.0 0.5/2.0 25.6 1.0/1.8 59.5* 1.3 2.9 4.2 2.8 1.0 2.7 0.0 2.4 2.7 7.8 - 0.0
35. Michaela Vacková ZAB K 31 22 20.5 5.1 0.5/1.5 29.4* 1.0/3.4 31.1 1.1/1.3 85.7* 0.9 3.6 4.5 1.2 1.4 1.0 0.1 1.2 1.0 7.9 - 0.0
36. Barbora Leopoldová HKR K 19 11 9.7 1.5 0.5/1.6 33.3* 0.1/0.4 25.0* 0.2/0.2 100.0* 0.5 1.3 1.7 0.3 0.4 0.7 0.0 0.1 1.3 0.6 0.0 0.0
37. Lucie Bolardtová HKR R/K 24 16 17.4 4.1 0.9/2.2 42.9 0.6/2.3 25.0 0.5/0.8 66.7* 0.8 2.5 3.3 1.4 0.7 1.2 0.1 0.8 2.8 3.1 0.1 0.0
38. Alžběta Levínská HKR K 23 19 18.8 4.6 2.0/4.2 48.1 0.1/0.2 25.0* 0.4/1.0 42.1* 1.0 2.5 3.5 0.7 0.9 2.6 0.0 0.8 2.6 2.5 0.0 0.0
39. Pamela Therese Effangová HKR K 30 26 31.0 16.5 4.2/9.1 46.6 1.6/4.8 33.3 3.2/5.0 62.6 1.3 2.7 4.0 2.3 2.1 2.0 0.0 4.8 2.2 15.7 - 0.0
40. Martina Šubrtová HKR K/P 22 27 20.4 2.9 0.8/2.7 28.8 0.4/1.8 20.8* 0.2/0.4 50.0* 1.4 3.4 4.7 0.6 0.6 1.2 0.0 0.8 2.0 3.4 0.0 0.0
41. Alena Bačová OVA R 21 17 8.3 1.4 0.2/0.6 40.0* 0.2/0.9 26.7* 0.2/0.5 50.0* 0.1 0.5 0.6 0.2 0.3 0.8 0.0 0.5 0.8 0.2 0.0 0.0
42. Charlotte Velichová HKR R 20 23 17.8 7.1 1.9/5.2 35.8 0.7/3.4 20.5 1.3/1.7 78.9* 0.3 1.5 1.8 1.4 1.0 2.2 0.0 1.5 1.0 3.3 0.0 0.0
43. Simona Fišerová HKR K/P 22 15 18.6 3.7 1.7/2.8 61.9 0.0/0.8 0.0* 0.2/0.2 100.0* 1.6 3.9 5.5 1.8 0.8 1.5 0.1 0.7 1.7 7.4 0.1 0.0
44. Adéla Mezihoráková ZAB R/K 19 10 11.7 1.8 0.3/0.9 33.3* 0.3/1.4 21.4* 0.3/0.8 37.5* 0.1 0.7 0.8 1.4 0.5 0.9 0.2 0.7 0.6 1.5 0.2 0.0
45. Bria Holmes ZAB P 30 23 21.7 9.9 2.9/6.0 48.9 0.8/2.3 34.0 1.7/2.5 67.2 0.7 2.9 3.6 2.9 1.5 1.4 0.1 1.8 0.9 12.4 - 0.0
46. Natálie Stoupalová ZAB K/P 26 26 23.2 12.0 3.3/6.6 50.3 1.2/3.3 35.6 1.8/2.4 77.4 1.1 4.7 5.7 1.5 0.8 1.7 0.0 2.3 2.5 12.7 - 0.0
47. Adéla Buřtová ZAB R/K 23 13 4.4 1.5 0.4/0.7 55.6* 0.2/0.6 25.0* 0.3/0.4 80.0* 0.2 0.5 0.8 0.4 0.3 0.5 0.1 0.2 0.5 1.5 0.1 0.0
48. Petra Záplatová ZAB R/K 32 20 22.9 10.2 1.2/3.4 35.8 2.3/5.4 43.0 0.9/1.3 68.0* 0.4 2.0 2.4 3.1 1.7 2.4 0.1 2.2 1.6 9.9 - 0.0
49. Eliška Hamzová ZAB R 22 27 26.9 9.3 2.6/5.6 46.7 0.4/1.9 22.0* 2.9/3.4 84.6 1.1 3.9 4.9 4.2 2.4 2.9 0.1 3.1 3.0 13.6 0.1 0.0
50. Adéla Smutná OVA K/P 24 21 31.8 16.3 3.8/8.8 43.5 1.6/4.2 37.1 4.0/5.1 77.6 1.4 4.5 5.9 2.0 2.0 2.6 0.0 4.6 2.6 17.0 0.0 0.0
51. Michaela Vondráčková ZAB R/K 32 27 16.6 8.6 1.8/3.9 46.7 1.0/2.8 36.0 1.9/2.4 80.0 0.3 1.6 1.9 1.8 1.1 1.5 0.0 1.8 1.5 8.0 - 0.0
52. Lenka Šoukalová ZAB K 27 27 15.5 3.6 1.0/2.3 41.3 0.3/1.0 26.9* 0.9/1.3 71.4* 1.2 0.9 2.1 1.2 1.4 1.2 0.0 1.3 2.1 4.1 - 0.0
53. Kateřina Káňová OVA K 27 20 27.7 5.0 1.8/4.4 39.8 0.3/1.2 21.7* 0.8/1.4 53.6* 1.2 4.3 5.5 2.1 1.2 2.5 0.0 1.3 1.9 7.2 - 0.0
54. Tereza Motyčáková OVA R 32 21 27.5 8.2 1.4/4.7 29.3 1.0/3.4 27.8 2.6/3.4 76.1 2.1 2.9 5.0 3.6 1.2 3.8 0.0 4.5 3.3 8.7 - 0.0
55. Markéta Nádvorníková SLO R 21 16 12.8 0.9 0.3/1.1 29.4* 0.1/0.7 9.1* 0.1/0.1 100.0* 0.9 0.4 1.4 0.7 0.6 1.4 0.0 0.6 1.2 0.3 0.0 0.0
56. Eliška Brejchová CHO K 21 28 20.9 6.9 2.0/5.3 38.5 0.4/2.9 14.6 1.5/1.9 80.8* 0.9 1.1 2.0 0.8 0.8 1.3 0.0 1.8 1.3 3.6 0.0 0.0
57. Monika Fučíková CHO R/K 22 27 24.4 8.7 2.9/5.6 52.0 0.5/2.1 24.6 1.3/1.9 69.2* 1.5 3.9 5.4 1.3 0.9 1.6 0.0 1.7 1.5 10.3 0.0 0.0
58. Jesika Maud Hibalová CHO R/K 20 27 16.5 3.4 1.2/2.7 45.2 0.1/0.7 10.5* 0.7/1.4 52.6* 0.1 1.9 2.0 1.9 1.1 1.6 0.0 1.7 1.7 4.2 0.0 0.0
59. Emma Čechová ZAB P 20 23 14.5 8.2 3.3/5.7 57.3 0.0/0.2 0.0* 1.7/2.3 73.6 2.0 2.6 4.6 0.7 0.4 2.0 0.0 2.3 1.8 9.6 0.0 0.0
60. Barbora Jorová CHO K 19 10 5.5 0.5 0.1/0.4 25.0* 0.1/0.3 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.4 0.0 0.6 0.1 0.2 0.7 -0.3 0.1 0.0
61. Elissa Cunane ZAB P 23 25 23.9 12.1 4.4/7.8 56.1 0.1/0.5 15.4* 3.1/4.0 76.2 3.2 5.7 9.0 1.5 1.2 2.4 0.0 3.3 2.4 18.1 0.0 0.0
62. Anna Brožová HKR R 18 13 10.0 2.7 0.5/1.4 38.9* 0.4/2.0 19.2 0.5/0.6 75.0* 0.2 0.6 0.8 0.6 0.1 0.8 0.1 0.4 0.7 0.5 0.1 0.0
63. Eliška Hálová SLO K/P 22 14 25.3 12.2 4.6/9.3 50.0 0.4/1.1 40.0* 1.6/2.1 79.3 2.4 2.6 5.0 1.6 1.0 2.9 0.0 3.0 2.4 12.0 0.0 0.0
64. Natálie Rašková OVA R 24 19 22.8 3.8 0.9/2.8 32.1 0.3/1.6 20.0* 1.1/1.6 64.5* 0.7 1.3 2.1 2.8 0.9 3.5 0.0 2.1 2.3 2.1 0.0 0.0
65. Monika Satoranská CHO K/P 31 26 25.9 8.5 2.5/6.3 39.9 0.8/2.3 34.4 1.1/1.4 80.6* 2.0 4.2 6.2 1.1 0.7 1.1 0.0 2.1 2.7 9.3 - 0.0
66. Teja Oblak USK R 33 25 23.9 9.1 2.9/4.9 59.0 0.8/2.7 29.9 0.9/1.1 85.2* 0.4 3.0 3.4 5.8 1.9 2.2 0.1 1.2 1.6 13.6 - 0.0
67. Nikolina Knežević ZAB K 29 26 22.4 9.1 2.3/4.7 50.4 0.9/2.5 36.9 1.6/2.1 76.4 0.8 2.6 3.4 2.6 2.1 2.4 0.0 1.7 1.9 10.2 - 0.0
68. Soňa Svetlíková KPB P 24 9 14.7 5.0 2.0/4.8 41.9 0.2/0.8 28.6* 0.3/0.9 37.5* 0.8 2.6 3.3 0.4 0.1 1.3 0.0 0.9 1.9 3.9 0.0 0.0
69. Natálie Vlčková KPB K 21 12 7.8 0.9 0.4/1.4 29.4* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.3 25.0* 0.0 0.3 0.3 0.7 0.1 0.6 0.1 0.3 0.2 0.2 0.1 0.0
70. Camilla Angelini SLA K 22 9 9.3 3.4 1.2/2.8 44.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.1 90.0* 0.6 1.0 1.6 0.4 0.1 0.6 0.1 0.8 1.8 2.3 0.1 0.0
71. Brandi Shavon Beasley SLA R 26 21 28.2 12.6 3.5/7.9 44.0 1.3/3.8 33.8 1.8/2.2 80.4 0.6 3.6 4.2 2.6 2.3 3.1 0.0 2.3 2.7 10.8 - 0.0
72. Sára Iris Lišková STR K 20 22 26.5 8.0 2.6/7.2 35.8 0.2/1.0 22.7* 2.2/4.1 52.7 1.5 3.0 4.5 1.6 1.3 2.7 0.0 3.5 2.2 6.7 0.0 0.0
73. Alžběta Matasová STR K 18 21 16.4 4.0 0.9/4.8 18.8 0.3/1.5 18.8* 1.4/2.4 56.9 0.3 1.0 1.4 0.6 0.6 1.9 0.0 2.9 2.3 -0.8 0.0 0.0
74. Michaela Pitrová STR P 24 16 20.0 2.1 1.0/2.6 39.0 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.5 12.5* 1.7 3.4 5.1 0.8 0.2 1.3 0.0 0.7 2.4 3.9 0.0 0.0
75. Julie Laubertová STR R/K 18 16 12.6 1.5 0.1/1.1 11.1* 0.3/1.4 21.7* 0.3/0.4 83.3* 0.6 0.6 1.3 0.6 0.4 1.1 0.0 0.6 1.2 -0.1 0.0 0.0
76. Mariana Přibylová SLA R/K 19 18 13.1 2.7 0.8/2.6 30.4 0.1/0.7 8.3* 1.0/1.3 75.0* 0.6 1.0 1.6 0.7 0.2 1.2 0.0 1.6 1.1 1.8 0.0 0.0
77. Kassidy Malcolm TRU R 26 21 24.8 5.7 0.8/2.5 32.7 1.1/2.4 47.1 0.7/1.1 60.9* 1.3 3.0 4.3 0.7 0.3 1.3 0.0 1.0 1.3 6.1 - 0.0
78. Raina Tomašicka TRU R 19 17 23.9 13.2 3.5/7.3 47.6 1.2/3.9 29.9 2.8/2.9 94.0 0.1 1.7 1.8 1.2 0.5 2.4 0.0 2.5 1.5 8.6 0.0 0.0
79. Valériane Ayayi USK K/P 30 22 27.1 15.5 4.0/6.3 64.5 1.2/3.4 34.7 3.8/4.6 83.2 1.6 4.1 5.8 4.4 2.1 2.5 0.1 4.1 2.2 22.5 - 0.0
80. Kateřina Galíčková KPB K 24 19 28.2 12.4 3.8/6.7 56.3 1.2/3.5 34.3 1.2/1.3 91.7* 1.6 3.5 5.1 2.3 1.7 2.0 0.1 1.7 1.9 14.3 0.1 0.0
81. Anežka Kopecká KPB P 24 20 26.2 11.8 3.4/6.4 53.1 1.0/4.1 24.4 2.0/2.8 72.7 3.2 3.3 6.5 1.3 1.2 2.2 0.0 2.7 3.0 11.9 0.0 0.0
82. Karolina Šotolová KPB K 24 18 27.1 9.7 2.3/5.6 41.0 1.5/4.3 35.1 0.6/0.9 68.8* 1.6 3.5 5.1 3.7 2.3 2.3 0.1 1.2 1.9 11.5 0.1 0.0
83. Irena Vrančič BRA R 34 3 28.7 16.0 3.3/6.7 50.0 1.3/3.0 44.4 5.3/5.7 94.1 0.7 1.7 2.3 2.7 1.7 3.0 0.3 7.0 2.7 18.7 - 0.0
84. Tereza Zítková SLA K 25 13 12.5 1.9 0.4/1.4 27.8* 0.2/1.8 12.5* 0.5/0.5 85.7* 0.1 1.4 1.5 0.8 0.8 1.2 0.1 0.7 1.7 0.2 - 0.0
85. Barbora Soukupová STR R/K 20 13 18.2 6.4 1.2/3.5 35.6 0.9/2.5 37.5 1.2/1.5 78.9* 0.4 1.0 1.4 1.5 0.6 2.8 0.0 1.5 1.3 3.2 0.0 0.0
86. Anita Štenclová STR R/K 19 13 19.2 3.8 1.3/3.9 33.3 0.2/1.2 18.8* 0.5/0.8 60.0* 0.5 0.8 1.3 1.0 0.8 2.0 0.0 0.7 0.7 1.1 0.0 0.0
87. Anacia Marchelle Wilkinson OVA K/P 26 21 29.5 12.8 4.8/10.3 46.8 0.3/1.3 25.9* 2.1/3.1 69.2 2.4 6.5 8.9 1.1 1.5 3.1 0.0 3.1 3.2 14.9 - 0.0
88. Jindřiška Hrubá HKR R/K 19 11 5.9 0.5 0.1/1.0 9.1* 0.1/1.3 7.1* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.5 1.1 0.0 0.2 0.8 0.0 0.3 0.5 -1.4 0.0 0.0
89. Dragana Domuzin SLO R 23 16 25.3 10.0 3.2/8.9 35.7 0.4/1.7 22.2* 2.5/3.8 65.6 1.2 3.6 4.8 2.5 1.8 4.4 0.0 3.9 3.3 7.0 0.0 0.0
90. Megan Elaine Mullings OVA K/P 31 8 29.0 13.1 4.5/8.8 51.4 0.4/1.4 27.3* 3.0/3.5 85.7 1.8 5.9 7.6 1.0 1.8 3.3 0.0 3.4 3.6 15.1 - 0.0
91. Wiktoria Maria Duchnowska OVA R/K 23 21 13.6 4.0 0.9/2.0 46.3* 0.6/2.4 25.5 0.3/0.5 70.0* 0.3 0.7 1.0 0.8 0.2 1.3 0.0 0.6 1.0 1.2 0.0 0.0
92. Michaela Gaislerová TRU K 26 21 24.7 12.4 2.8/6.4 43.7 1.5/3.7 39.7 2.3/2.4 96.1 0.8 2.0 2.8 0.8 0.4 2.0 0.0 2.3 1.0 9.7 - 0.0
93. Najai Jasmene Wynn-Pollard CHO R/K 27 27 30.4 19.1 6.0/11.7 50.8 0.9/3.0 28.0 4.6/5.8 79.0 3.9 6.1 10.0 1.0 1.5 2.1 0.0 5.3 2.6 23.4 - 0.0
94. Kateřina Zeithammerová HKR R 22 28 30.1 14.2 4.0/8.0 49.8 1.5/5.7 26.3 1.7/3.1 54.7 0.6 3.2 3.8 2.9 2.3 2.7 0.0 3.5 1.6 12.7 0.0 0.0
95. Tereza Šandová OVA R/K 20 7 4.7 0.4 0.0/0.6 0.0* 0.1/1.0 14.3* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.6 0.9 0.1 0.0 0.6 0.0 0.0 0.3 -0.9 0.0 0.0
96. Jitka Pilařová SLO K 21 20 20.3 5.8 1.9/5.1 37.3 0.3/1.5 20.7* 1.1/1.6 68.8* 1.1 1.7 2.8 1.1 1.1 1.4 0.0 1.7 1.6 4.7 0.0 0.0
97. Lucie Svatoňová SLO K 20 20 28.2 7.1 1.4/4.1 33.3 1.2/4.9 23.5 0.9/1.4 64.3* 0.4 2.8 3.1 2.7 1.3 3.6 0.0 1.6 2.0 3.5 0.0 0.0
98. Whisper Fisher TRU K 26 21 29.9 11.1 4.1/8.0 51.8 0.2/0.7 28.6* 2.3/3.4 66.7 2.6 8.3 10.9 1.3 1.1 3.5 0.0 4.6 2.8 17.9 - 0.0
99. Natálie Durdová BRA R/K 20 3 16.0 3.3 0.7/2.0 33.3 0.0/1.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.3 0.3 0.7 0.7 0.7 1.3 0.2 1.7 1.0 2.3 0.2 0.0
100. Simona Sklenářová USK K 24 19 22.8 12.0 4.4/6.4 68.6 0.7/1.9 37.8* 1.1/1.3 83.3* 1.5 2.1 3.6 2.3 2.6 0.9 0.1 1.2 1.7 16.2 0.1 0.0
101. Makeda Estreanna Clarke-Nicholas SLA K 27 13 22.8 12.5 5.0/10.6 47.1 0.0/0.6 0.0* 2.5/3.3 74.4 2.0 3.2 5.2 0.8 1.3 1.9 0.0 2.9 2.1 12.9 - 0.0
102. Veronika Šípová USK R 25 12 17.7 7.8 2.8/3.9 70.2 0.1/0.3 25.0* 2.1/2.3 92.6 2.6 1.8 4.3 0.7 0.8 1.2 0.1 2.3 2.3 10.8 0.1 0.0
103. Alyssa Marie Thomas USK K/P 32 20 23.7 12.2 4.9/7.5 65.8 0.1/0.1 50.0* 2.3/3.1 72.6 2.0 6.8 8.8 5.9 2.6 2.0 0.1 3.1 1.6 25.7 - 0.0
104. Veronika Voráčková USK R/K 25 12 29.1 13.7 5.0/7.5 66.7 1.0/3.6 27.9 0.7/0.9 72.7* 0.8 3.8 4.5 2.6 2.4 1.9 0.1 1.1 1.0 16.5 0.1 0.0
105. Tereza Vyoralová USK R/K 30 21 25.0 9.3 2.9/5.6 52.1 1.0/3.0 32.8 0.5/0.8 68.8* 1.7 3.9 5.5 4.8 2.7 1.1 0.2 0.9 1.6 15.8 - 0.0
106. Ludmila Dudáčková KPB K/P 24 14 15.7 5.4 1.3/3.4 38.3 0.1/0.5 14.3* 2.6/3.0 85.7 0.6 3.4 4.0 1.3 0.7 1.5 0.1 1.9 1.5 7.6 0.1 0.0
107. Karolína Fadrhonsová KPB R/K 27 21 13.6 6.6 1.0/3.0 34.4 0.6/2.0 28.6 2.8/3.5 79.5 0.3 1.3 1.7 1.6 0.7 2.1 0.0 3.0 2.3 5.0 - 0.0
108. Dominica Hynková KPB R 19 20 20.4 5.7 1.8/5.2 34.0 0.3/1.2 20.8* 1.4/2.0 70.0 1.2 2.6 3.8 2.0 1.6 1.4 0.1 2.1 1.7 7.3 0.1 0.0
109. Valentýna Kadlecová CHO R 20 27 25.8 12.8 3.6/8.4 43.2 1.2/4.7 26.2 1.9/2.7 70.8 0.6 2.1 2.7 1.7 1.8 2.1 0.0 2.6 3.1 7.6 0.0 0.0
110. Marie Žílová SLO R/K 21 19 11.8 2.3 0.5/1.7 27.3* 0.4/1.8 20.6* 0.2/0.2 100.0* 0.4 0.5 0.8 0.7 0.4 1.0 0.0 0.4 1.5 -0.5 0.0 0.0
111. Temitope Fagbenle USK K/P 31 16 25.8 20.3 8.9/11.7 75.9 0.1/0.6 22.2* 2.1/3.1 69.4 2.7 6.1 8.8 2.3 2.1 2.0 0.1 2.5 1.7 29.1 - 0.0
112. Kateřina Suchanová SLA K 34 12 27.8 11.6 3.0/6.2 48.6 1.3/5.4 23.1 1.8/1.9 95.7* 0.4 2.2 2.6 1.9 2.2 1.5 0.1 1.3 1.4 9.8 - 0.0
113. Alena Hanušová HKR K/P 33 20 21.5 8.5 2.6/4.5 56.7 0.6/2.2 25.0 1.7/2.0 85.0 1.0 4.0 4.9 1.4 0.4 1.2 0.1 1.7 1.5 10.9 - 0.0
114. Kateřina Zavázalová HKR R 33 10 15.9 4.4 0.8/1.7 47.1* 0.8/3.2 25.0 0.4/0.6 66.7* 0.8 1.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.2 1.0 2.1 3.2 - 0.0
115. Raven Northcross-Baker TRU 27 8 18.0 5.4 0.5/2.5 20.0 1.4/2.9 47.8 0.3/0.5 50.0* 0.3 2.1 2.4 0.9 0.6 1.1 0.1 0.9 2.4 2.9 - 0.0
116. Sofia Alina Pelander KPB P 31 12 13.9 4.6 1.9/3.6 53.5 0.0/0.0 0.0* 0.8/1.0 75.0* 1.5 2.5 4.0 0.8 0.6 2.3 0.0 1.3 2.6 4.7 - 0.0
117. Viola Durdová BRA 22 2 7.5 1.0 0.5/1.0 50.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.5 0.0 0.5 0.5 0.0 2.5 -0.5 0.5 0.0
118. Natálie Vlachová HKR K 19 13 13.5 1.3 0.3/1.8 16.7* 0.2/1.2 13.3* 0.2/0.3 75.0* 0.8 0.5 1.4 0.4 0.6 1.1 0.0 0.5 1.2 -0.6 0.0 0.0
119. Kateřina Ebenhöhová STR P 20 11 15.3 4.3 1.7/4.2 41.3 0.3/1.2 23.1* 0.0/0.0 0.0* 0.9 2.7 3.6 0.5 0.5 0.8 0.1 0.5 2.7 3.0 0.1 0.0
120. Lucie Klementová BRA 19 1 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -1.0 0.0 0.0
121. Natálie Koucká BRA K/P 20 17 16.1 3.4 1.2/3.2 38.2 0.2/0.8 28.6* 0.2/0.4 57.1* 0.9 1.3 2.2 0.3 0.2 0.9 0.0 0.5 2.1 1.3 0.0 0.0
122. Jana Maršíková BRA K/P 33 3 23.7 5.3 2.0/4.7 42.9 0.0/0.3 0.0* 1.3/2.3 57.1 2.3 1.3 3.7 1.3 0.0 0.7 0.7 1.3 2.7 4.3 - 0.0
123. Kateřina Matějková BRA K 41 1 21.0 6.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 2.0 2.0 2.0 1.0 0.0 5.0 5.0 - 0.0
124. Kateřina Richterová BRA K 18 2 5.5 1.0 0.5/1.5 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 1.5 -0.5 0.0 0.0
125. Kateřina Rotková BRA 40 3 10.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 0.3/1.3 25.0* 0.3/0.7 50.0* 0.7 0.7 1.3 0.3 0.0 1.0 0.1 0.7 1.7 -0.3 - 0.0
126. Hana Tomková BRA K 19 3 13.7 7.0 2.3/4.0 58.3 0.3/1.3 25.0* 1.3/1.3 100.0* 1.0 3.0 4.0 0.0 0.7 0.3 0.0 0.7 1.0 8.7 0.0 0.0
127. Marie Holá BRA K 19 2 10.5 6.0 2.5/4.5 55.6 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 3.0 0.5 3.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.5 1.0 6.5 0.0 0.0
128. Petra Klokočníková BRA R 19 3 18.7 4.0 0.7/3.7 18.2 0.3/1.3 25.0* 1.7/2.0 83.3 1.0 1.0 2.0 1.7 0.0 1.0 0.6 1.3 1.7 2.0 0.6 0.0
129. Julie Kučerová BRA K 19 2 5.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.5 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 -0.5 0.5 0.0
130. Leeza Chanel Burdgess BRA P 33 3 28.3 8.0 3.0/7.0 42.9 0.0/0.0 0.0* 2.0/3.7 54.5 4.7 9.3 14.0 2.3 1.3 2.0 0.4 4.0 2.7 19.7 - 0.0
131. Lucie Ceralová BRA P 20 24 14.0 3.5 1.6/3.6 43.7 0.1/0.2 40.0* 0.1/0.1 66.7* 1.0 1.4 2.4 0.5 0.0 1.0 0.1 0.3 1.5 2.2 0.1 0.0
132. Klára Vojtíková HKR P 30 21 18.3 5.2 1.9/4.2 43.8 0.1/1.0 14.3* 1.1/1.7 65.7* 1.9 3.3 5.2 0.8 0.8 2.0 0.0 1.4 2.2 5.9 - 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. TRU 18 2/16 11.1 21.3 20.0 19.2 17.5 66.5 87.7 19.2/43.8 43.8 9.2/27.2 33.7 13.1/17.4 75.1 12.3 32.7 45.0 12.5 8.5 25.1 20.6 21.4 1.2 72.6
2. USK 18 18/0 100.0 44.2 41.7 39.2 35.7 109.2 47.7 57.1/89.7 63.6 7.4/25.6 29.1 24.4/31.4 77.7 23.8 51.2 75.1 44.9 25.4 21.7 27.6 22.4 5.4 236.8
3. KPB 18 14/4 77.8 22.3 21.6 23.8 17.9 74.9 71.2 24.4/55.7 43.8 6.9/24.4 28.4 16.0/21.5 74.4 16.8 34.0 50.8 21.3 12.3 21.8 21.4 23.0 3.2 95.6
4. CHO 18 11/7 61.1 26.7 30.5 25.9 28.5 74.7 75.8 34.5/78.5 43.9 7.6/31.7 23.9 20.4/27.1 75.4 21.9 44.8 66.7 22.6 14.4 25.6 28.2 29.7 2.9 116.4
5. SLA 18 9/9 50.0 19.2 20.0 19.8 18.6 66.3 68.8 22.7/51.8 43.8 6.3/23.3 27.2 13.6/18.0 75.6 12.8 31.9 44.7 17.7 12.4 20.5 20.1 20.1 3.1 84.3
6. STR 18 1/17 5.6 20.9 19.3 18.1 18.9 55.8 85.3 23.8/61.2 38.8 5.4/22.2 24.3 13.9/22.6 61.8 15.8 31.7 47.5 15.2 10.5 25.8 24.6 27.1 1.6 59.6
7. HKR 18 9/9 50.0 28.7 25.7 26.6 23.8 69.3 71.9 30.2/67.2 45.0 9.3/38.8 23.9 16.5/25.5 64.7 19.0 45.2 64.2 19.5 15.6 28.1 26.5 29.2 2.6 100.3
8. OVA 18 8/10 44.4 21.9 17.8 17.9 16.8 65.1 72.4 20.2/48.7 41.5 6.2/22.6 27.6 15.3/21.4 71.5 13.5 33.3 46.8 17.2 10.3 25.3 22.4 21.2 2.9 75.7
9. ZAB 18 15/3 83.3 34.6 31.8 29.2 30.1 84.5 64.4 33.4/67.7 49.4 11.2/32.9 34.0 25.3/33.0 76.6 19.8 47.2 67.0 29.7 19.8 27.9 29.9 27.0 4.1 157.2
10. SLO 18 3/15 16.7 19.2 18.9 17.3 17.7 67.6 88.7 22.8/56.5 40.3 6.1/22.4 27.0 10.4/15.4 67.5 13.1 27.4 40.4 14.8 9.9 25.2 19.6 22.8 2.1 56.1
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 SLA STR 1. 10. 2022 40 83 50 133 33 33 32 33 35 35/80 43.8 16/49 32.7 15/24 62.5 22 56 78 37 22 37 30 30 149
1 TRU USK 30. 9. 2022 40 45 124 169 79 50 36 42 41 50/88 56.8 13/43 30.2 30/37 81.1 21 51 72 40 30 48 38 38 182
1 KPB CHO 30. 9. 2022 40 83 69 152 14 46 46 39 21 45/95 47.4 12/37 32.4 26/42 61.9 30 49 79 38 23 44 40 41 161
1 ZAB HKR 12. 10. 2022 40 72 70 142 2 39 28 37 38 26/80 32.5 20/59 33.9 30/37 81.1 36 60 96 33 17 33 38 38 158
1 OVA SLO 26. 10. 2022 40 79 42 121 37 30 36 17 38 43/103 41.7 5/29 17.2 20/42 47.6 28 65 93 41 15 35 39 39 136
2 STR SLO 21. 12. 2022 40 69 72 141 3 39 30 29 43 46/88 52.3 6/37 16.2 31/41 75.6 15 51 66 34 23 37 42 42 133
2 HKR OVA 5. 10. 2022 40 85 65 150 20 46 37 35 32 42/92 45.7 13/40 32.5 27/37 73.0 17 62 79 20 13 27 39 39 151
2 CHO ZAB 5. 10. 2022 40 67 85 152 18 34 42 40 36 43/102 42.2 13/37 35.1 27/40 67.5 27 65 92 22 19 43 43 43 152
2 USK KPB 30. 12. 2022 40 102 65 167 37 46 36 40 45 53/108 49.1 11/36 30.6 28/42 66.7 23 62 85 39 17 30 31 32 191
2 SLA TRU 5. 10. 2022 40 84 56 140 28 37 30 39 34 35/66 53.0 17/51 33.3 19/27 70.4 24 45 69 36 26 42 35 35 159
3 TRU STR 7. 10. 2022 40 79 68 147 11 36 40 35 36 41/82 50.0 15/42 35.7 20/28 71.4 27 45 72 30 13 33 33 33 154
3 KPB SLA 9. 10. 2022 40 74 61 135 13 40 26 46 23 38/88 43.2 14/43 32.6 17/26 65.4 24 57 81 40 19 36 31 32 153
3 ZAB USK 28. 10. 2022 40 54 82 136 28 38 37 29 32 47/100 47.0 8/34 23.5 18/28 64.3 26 55 81 44 24 39 32 32 160
3 OVA CHO 9. 10. 2022 40 65 62 127 3 38 27 27 35 37/90 41.1 9/40 22.5 26/35 74.3 26 60 86 28 23 44 41 44 130
3 SLO HKR 8. 10. 2022 40 74 83 157 9 47 37 42 31 49/98 50.0 12/41 29.3 23/37 62.2 26 54 80 30 31 49 42 43 160
4 STR HKR 14. 10. 2022 40 55 77 132 22 35 30 43 24 39/95 41.1 11/43 25.6 21/30 70.0 29 63 92 20 15 30 37 37 132
4 CHO SLO 14. 10. 2022 40 88 69 157 19 45 33 43 36 56/127 44.1 6/29 20.7 27/36 75.0 35 63 98 26 21 39 41 41 168
4 USK OVA 14. 10. 2022 40 79 37 116 42 34 30 26 26 42/96 43.8 3/43 7.0 23/30 76.7 29 66 95 25 23 47 40 40 118
4 SLA ZAB 15. 10. 2022 40 61 88 149 27 31 50 34 34 40/93 43.0 17/48 35.4 18/28 64.3 28 58 86 32 19 38 33 35 156
4 TRU KPB 14. 10. 2022 40 72 84 156 12 44 39 42 31 40/75 53.3 14/51 27.5 34/41 82.9 25 51 76 19 10 22 43 43 160
5 KPB STR 19. 10. 2022 40 90 58 148 32 38 43 37 30 44/107 41.1 10/30 33.3 30/39 76.9 31 54 85 49 27 54 42 43 170
5 ZAB TRU 19. 10. 2022 40 85 59 144 26 40 44 39 21 41/85 48.2 13/37 35.1 23/31 74.2 21 47 68 30 24 49 40 40 147
5 OVA SLA 15. 1. 2023 40 64 98 162 34 44 32 41 45 40/82 48.8 18/43 41.9 28/31 90.3 18 50 68 38 19 36 36 36 186
5 SLO USK 19. 10. 2022 40 60 105 165 45 59 35 29 42 66/123 53.7 7/34 20.6 12/14 85.7 36 46 82 44 35 44 29 30 202
5 HKR CHO 19. 10. 2022 40 64 71 135 7 40 25 40 30 40/89 44.9 10/46 21.7 25/34 73.5 32 57 89 26 19 34 38 38 143
6 STR CHO 21. 10. 2022 40 70 85 155 15 42 28 39 46 45/89 50.6 11/30 36.7 32/39 82.1 20 47 67 36 21 36 39 39 176
6 USK HKR 22. 10. 2022 40 111 43 154 68 44 41 33 36 51/108 47.2 11/45 24.4 19/32 59.4 40 58 98 38 23 41 36 36 172
6 SLA SLO 11. 1. 2023 40 82 34 116 48 21 35 25 35 38/100 38.0 5/33 15.2 25/34 73.5 28 63 91 30 23 43 34 34 125
6 TRU OVA 21. 10. 2022 40 53 73 126 20 28 32 43 23 37/98 37.8 10/43 23.3 22/31 71.0 32 64 96 13 9 33 35 35 112
6 KPB ZAB 23. 10. 2022 40 65 64 129 1 31 37 28 33 34/94 36.2 11/45 24.4 28/37 75.7 30 64 94 33 19 36 37 37 141
7 ZAB STR 29. 10. 2022 40 92 60 152 32 43 40 24 45 40/96 41.7 15/37 40.5 27/43 62.8 31 58 89 27 27 45 43 43 163
7 OVA KPB 30. 10. 2022 40 58 66 124 8 27 38 35 24 33/82 40.2 10/48 20.8 28/32 87.5 37 52 89 29 20 40 41 42 133
7 SLO TRU 29. 10. 2022 40 84 91 175 7 43 59 37 36 50/104 48.1 16/31 51.6 27/41 65.9 24 51 75 34 21 40 38 40 187
7 HKR SLA 29. 10. 2022 40 51 47 98 4 26 37 16 19 24/64 37.5 9/56 16.1 23/35 65.7 29 64 93 14 25 43 39 39 90
7 CHO USK 15. 2. 2023 40 76 115 191 39 43 45 45 58 55/96 57.3 17/39 43.6 30/40 75.0 20 47 67 52 22 33 33 33 228
8 STR USK 4. 11. 2022 40 44 119 163 75 44 37 45 37 54/100 54.0 6/27 22.2 37/55 67.3 25 51 76 32 22 38 47 48 156
8 SLA CHO 5. 11. 2022 40 64 59 123 5 37 36 32 18 39/104 37.5 10/38 26.3 15/24 62.5 29 67 96 25 8 25 32 32 127
8 TRU HKR 4. 11. 2022 40 72 98 170 26 49 43 43 35 44/82 53.7 23/53 43.4 13/21 61.9 15 56 71 23 23 37 31 31 174
8 KPB SLO 5. 11. 2022 40 77 67 144 10 36 37 39 32 46/100 46.0 10/40 25.0 22/35 62.9 27 61 88 32 21 40 39 39 153
8 ZAB OVA 5. 11. 2022 40 87 77 164 10 48 42 40 34 38/79 48.1 20/51 39.2 28/36 77.8 19 58 77 46 19 35 37 37 197
9 OVA STR 5. 3. 2023 40 65 56 121 9 36 29 23 33 34/90 37.8 12/44 27.3 17/31 54.8 31 63 94 26 25 48 37 37 111
9 SLO ZAB 4. 3. 2023 40 64 102 166 38 43 43 46 34 49/96 51.0 15/40 37.5 23/31 74.2 19 55 74 36 30 42 31 31 189
9 HKR KPB 4. 1. 2023 40 60 70 130 10 36 33 31 30 43/112 38.4 8/48 16.7 20/32 62.5 44 71 115 37 22 36 36 36 155
9 CHO TRU 11. 11. 2022 40 79 76 155 3 32 38 51 34 47/93 50.5 12/44 27.3 25/28 89.3 21 56 77 27 17 28 32 32 174
9 USK SLA 12. 11. 2022 40 138 23 161 115 49 45 28 39 59/109 54.1 8/40 20.0 19/26 73.1 27 59 86 50 33 48 30 30 200
10 STR SLA 23. 2. 2023 40 54 69 123 15 29 30 34 30 31/75 41.3 11/37 29.7 28/39 71.8 22 53 75 34 12 24 36 37 123
10 USK TRU 26. 2. 2023 40 108 31 139 77 45 32 23 39 50/89 56.2 10/40 25.0 9/17 52.9 26 46 72 38 27 49 18 18 153
10 CHO KPB 2. 12. 2022 40 80 59 139 21 31 39 40 29 49/98 50.0 4/33 12.1 29/42 69.0 27 56 83 28 19 36 40 40 148
10 HKR ZAB 3. 12. 2022 40 56 77 133 21 33 38 34 28 31/75 41.3 17/46 37.0 20/35 57.1 25 53 78 28 16 41 39 39 133
10 SLO OVA 3. 12. 2022 40 84 86 170 2 49 47 41 33 53/94 56.4 10/39 25.6 34/47 72.3 21 43 64 30 18 33 37 39 146
11 SLO STR 10. 12. 2022 40 85 40 125 45 33 26 35 31 47/101 46.5 6/38 15.8 13/20 65.0 31 58 89 30 21 36 31 31 141
11 OVA HKR 1. 2. 2023 40 71 76 147 5 47 45 39 16 35/89 39.3 16/45 35.6 29/43 67.4 34 57 91 36 22 42 41 41 161
11 ZAB CHO 30. 11. 2022 40 89 56 145 33 40 36 30 39 37/95 38.9 15/44 34.1 26/39 66.7 28 63 91 32 26 44 37 37 155
11 KPB USK 10. 12. 2022 40 50 86 136 36 32 34 42 28 48/99 48.5 6/31 19.4 22/31 71.0 27 54 81 41 32 56 32 32 157
11 TRU SLA 9. 12. 2022 40 69 81 150 12 37 38 37 38 42/87 48.3 13/42 31.0 27/36 75.0 27 53 80 21 11 27 35 35 154
12 STR TRU 15. 12. 2022 40 78 73 151 5 37 42 35 37 41/93 44.1 13/37 35.1 30/44 68.2 28 58 86 30 21 37 42 43 162
12 SLA KPB 17. 12. 2022 40 71 72 143 1 48 38 32 25 41/86 47.7 12/36 33.3 25/35 71.4 20 55 75 39 17 31 34 34 168
12 USK ZAB 18. 12. 2022 40 106 63 169 43 44 36 48 41 52/94 55.3 10/30 33.3 35/48 72.9 16 49 65 48 29 41 38 38 200
12 CHO OVA 30. 1. 2023 40 81 67 148 14 35 36 42 35 41/102 40.2 14/38 36.8 24/33 72.7 28 61 89 27 16 30 34 34 160
12 HKR SLO 16. 12. 2022 40 94 50 144 44 40 44 33 27 48/116 41.4 13/43 30.2 9/14 64.3 36 63 99 33 10 31 25 25 155
13 HKR STR 7. 1. 2023 40 82 43 125 39 35 33 35 22 41/99 41.4 10/54 18.5 13/22 59.1 40 68 108 30 20 37 28 28 142
13 SLO CHO 7. 1. 2023 40 74 86 160 12 39 45 34 42 47/102 46.1 14/39 35.9 24/25 96.0 26 53 79 38 14 31 36 36 183
13 OVA USK 6. 1. 2023 40 38 102 140 64 31 46 36 27 53/97 54.6 5/34 14.7 19/36 52.8 28 52 80 33 24 42 34 34 155
13 ZAB SLA 7. 1. 2023 40 66 56 122 10 42 23 31 26 35/90 38.9 9/39 23.1 25/38 65.8 26 63 89 27 20 43 37 38 111
13 KPB TRU 7. 1. 2023 40 73 55 128 18 32 32 34 30 33/87 37.9 11/51 21.6 29/36 80.6 31 64 95 34 22 54 43 45 130
14 STR KPB 13. 1. 2023 40 74 103 177 29 53 53 42 29 50/97 51.5 11/22 50.0 44/60 73.3 18 47 65 45 19 35 47 48 202
14 TRU ZAB 13. 1. 2023 40 64 105 169 41 42 45 43 39 48/89 53.9 16/41 39.0 25/34 73.5 23 48 71 27 29 48 30 31 175
14 SLA OVA 19. 10. 2022 40 60 70 130 10 29 31 38 32 40/78 51.3 10/38 26.3 20/25 80.0 19 50 69 28 28 39 28 28 151
14 USK SLO 14. 1. 2023 40 126 71 197 55 62 38 48 49 65/107 60.7 9/28 32.1 40/45 88.9 18 45 63 50 28 40 42 42 236
14 CHO HKR 10. 1. 2023 40 88 65 153 23 34 42 46 31 46/83 55.4 11/42 26.2 28/37 75.7 21 52 73 28 22 41 36 36 160
15 CHO STR 20. 1. 2023 40 97 63 160 34 45 38 41 36 47/105 44.8 9/38 23.7 39/52 75.0 34 46 80 31 22 33 47 48 164
15 HKR USK 21. 1. 2023 40 25 116 141 91 34 30 42 35 42/99 42.4 7/35 20.0 36/42 85.7 19 68 87 30 26 39 32 32 160
15 SLO SLA 21. 1. 2023 40 66 74 140 8 31 29 38 42 36/96 37.5 14/32 43.8 26/34 76.5 20 61 81 32 25 36 37 38 162
15 OVA TRU 22. 2. 2023 40 81 73 154 8 52 33 42 27 36/85 42.4 16/46 34.8 34/48 70.8 30 59 89 30 23 40 41 45 165
15 ZAB KPB 21. 1. 2023 40 91 72 163 19 43 36 53 31 52/98 53.1 8/38 21.1 35/49 71.4 22 62 84 34 22 41 43 45 175
16 STR ZAB 27. 1. 2023 40 46 89 135 43 33 29 29 44 38/84 45.2 10/49 20.4 29/38 76.3 33 56 89 33 25 47 38 38 147
16 KPB OVA 28. 1. 2023 40 76 69 145 7 38 44 39 24 38/102 37.3 16/39 41.0 21/32 65.6 33 56 89 31 24 34 34 34 161
16 TRU SLO 27. 1. 2023 45 99 100 199 1 36 52 44 34 51/106 48.1 22/55 40.0 31/48 64.6 22 58 80 23 13 31 47 50 156
16 SLA HKR 28. 1. 2023 40 73 53 126 20 30 33 31 32 44/93 47.3 3/37 8.1 29/45 64.4 14 61 75 29 13 21 41 41 128
16 USK CHO 27. 1. 2023 40 125 50 175 75 46 43 43 43 63/107 58.9 12/51 23.5 13/19 68.4 25 62 87 55 20 28 28 28 226
17 USK STR 17. 2. 2023 40 118 32 150 86 41 43 29 37 53/113 46.9 7/33 21.2 23/35 65.7 29 62 91 40 22 37 38 38 172
17 CHO SLA 17. 2. 2023 40 70 56 126 14 30 32 33 31 33/88 37.5 10/46 21.7 30/37 81.1 25 67 92 21 24 39 34 36 126
17 HKR TRU 18. 2. 2023 40 93 55 148 38 39 40 36 33 43/97 44.3 13/42 31.0 23/39 59.0 30 64 94 18 28 44 37 37 148
17 SLO KPB 18. 2. 2023 40 72 84 156 12 34 42 35 45 45/103 43.7 17/40 42.5 15/22 68.2 20 64 84 35 20 29 33 33 180
17 OVA ZAB 19. 2. 2023 40 50 80 130 30 35 26 28 41 31/72 43.1 11/48 22.9 35/48 72.9 25 62 87 33 31 48 43 43 149
18 STR OVA 23. 11. 2022 40 44 57 101 13 25 30 18 28 35/70 50.0 5/28 17.9 16/34 47.1 12 47 59 17 14 36 31 31 82
18 ZAB SLO 4. 1. 2023 40 132 49 181 83 46 43 48 44 52/93 55.9 15/42 35.7 32/35 91.4 21 49 70 45 22 32 39 39 219
18 KPB HKR 3. 3. 2023 40 85 73 158 12 40 36 39 43 44/99 44.4 12/44 27.3 34/47 72.3 22 71 93 40 18 38 39 40 174
18 TRU CHO 8. 3. 2023 40 75 80 155 5 41 36 36 42 48/95 50.5 11/40 27.5 26/32 81.3 20 60 80 19 16 22 28 28 166
18 SLA USK 4. 3. 2023 40 51 104 155 53 30 48 45 32 56/93 60.2 8/34 23.5 19/26 73.1 16 48 64 34 25 41 24 24 170
1 USK SLO 28. 3. 2023 40 113 35 148 78 34 42 28 44 47/104 45.2 9/36 25.0 27/33 81.8 22 59 81 38 26 49 32 34 158
1 ZAB OVA 18. 3. 2023 40 96 42 138 54 37 35 30 36 36/86 41.9 12/40 30.0 30/35 85.7 26 55 81 31 32 44 38 38 161
1 KPB HKR 18. 3. 2023 40 59 72 131 13 39 17 30 45 37/85 43.5 10/50 20.0 27/33 81.8 27 63 90 32 23 37 43 43 150
1 CHO SLA 18. 3. 2023 40 66 63 129 3 32 38 30 29 38/98 38.8 10/44 22.7 23/26 88.5 37 56 93 26 19 34 33 33 142
2 SLO USK 26. 3. 2023 40 51 117 168 66 55 43 45 25 57/97 58.8 9/36 25.0 27/32 84.4 21 43 64 46 19 36 35 36 194
2 OVA ZAB 22. 3. 2023 40 67 86 153 19 48 33 41 31 35/80 43.8 16/47 34.0 35/42 83.3 25 52 77 37 22 39 45 45 171
2 HKR KPB 22. 3. 2023 40 83 67 150 16 35 48 31 36 49/102 48.0 8/32 25.0 28/30 93.3 24 53 77 21 20 34 30 31 158
2 SLA CHO 21. 3. 2023 40 70 73 143 3 27 40 35 41 45/99 45.5 9/38 23.7 26/38 68.4 29 56 85 32 24 31 37 37 165
3 USK SLO 31. 3. 2023 40 114 31 145 83 38 40 44 23 53/107 49.5 8/36 22.2 15/18 83.3 32 49 81 39 27 38 23 23 176
3 ZAB OVA 25. 3. 2023 40 83 59 142 24 46 23 31 42 34/78 43.6 16/48 33.3 26/35 74.3 17 62 79 40 24 36 30 30 171
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0

      Body

      1.
      2
      Sokol Hradec Králové
      3
      ZVVZ USK Praha
      4
      ZVVZ USK Praha

      Doskoky

      1.
      Levhartice Chomutov
      2
      DSK Basketball Brandýs
      3
      KARA Trutnov
      4
      Sokol Hradec Králové
      5
      ZVVZ USK Praha

      Asistence

      1.
      ZVVZ USK Praha
      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      Levhartice Chomutov
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      Levhartice Chomutov

      Užitečnost

      1.
      Levhartice Chomutov
      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      ZVVZ USK Praha
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      ZVVZ USK Praha

      Bloky

      1.
      BLK Slavia Praha
      4
      KARA Trutnov
      5
      KP TANY Brno

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      2
      ZVVZ USK Praha
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      ZVVZ USK Praha

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      Sokol Hradec Králové
      2
      Sokol Hradec Králové

      Proměněné trestné hody

      1.
      SBŠ Ostrava
      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      Levhartice Chomutov
      4
      KP TANY Brno
      5
      ZVVZ USK Praha

      Plus/minus

      1.
      DSK Basketball Brandýs
      2
      KARA Trutnov
      3
      KARA Trutnov
      4
      KARA Trutnov
      5
      KARA Trutnov
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 37 CHO - USK (76 : 115)
      2. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 36 OVA - HKR (71 : 76)
      3. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 35 USK - SLO (126 : 71)
      4. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 34 SLA - USK (51 : 104)
      5. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 32 TRU - USK (45 : 124)
      6. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 32 USK - ZAB (87 : 54)
      7. Destiny Campbell Slovanka 32 SLO - TRU (84 : 91)
      8. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 32 USK - STR (118 : 32)
      9. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 31 USK - KPB (102 : 65)
      10. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 31 CHO - HKR (88 : 65)
      11. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 31 KPB - HKR (59 : 72)
      12. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 31 HKR - CHO (64 : 71)
      13. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 31 USK - SLA (138 : 23)
      14. María Conde ZVVZ USK Praha 30 TRU - USK (45 : 124)
      15. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 29 OVA - TRU (81 : 73)
      16. Raina Tomašicka KARA Trutnov 29 TRU - SLO (99 : 100)
      17. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 29 STR - USK (44 : 119)
      18. Irena Vrančič DSK Basketball Brandýs 28 STR - BRA (71 : 76)
      19. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 28 STR - CHO (70 : 85)
      20. María Conde ZVVZ USK Praha 28 USK - HKR (111 : 43)
      21. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 28 OVA - USK (38 : 102)
      22. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 28 HKR - SLO (94 : 50)
      23. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 28 SLO - USK (60 : 105)
      24. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 27 SLO - TRU (84 : 91)
      25. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 27 USK - KPB (102 : 65)
      26. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 27 ZAB - STR (92 : 60)
      27. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 27 KPB - USK (50 : 86)
      28. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 27 HKR - CHO (58 : 74)
      29. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 27 USK - CHO (125 : 50)
      30. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 27 KPB - OVA (76 : 69)
      31. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 26 CHO - STR (97 : 63)
      32. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 26 SLO - USK (51 : 117)
      33. Luisa Vydrová BK Strakonice 26 STR - SLO (69 : 72)
      34. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 26 USK - ZAB (106 : 63)
      35. Brandi Shavon Beasley BLK Slavia Praha 26 SLA - CHO (70 : 73)
      36. María Conde ZVVZ USK Praha 26 USK - SLA (138 : 23)
      37. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 26 ZAB - SLO (132 : 49)
      38. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 26 CHO - HKR (76 : 73)
      39. Dragana Domuzin Slovanka 26 TRU - SLO (99 : 100)
      40. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 25 USK - HKR (116 : 62)
      41. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 25 SLA - OVA (60 : 70)
      42. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 25 USK - SLO (113 : 35)
      43. Anežka Kopecká KP TANY Brno 25 KPB - SLO (77 : 67)
      44. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 25 USK - ZAB (89 : 73)
      45. Luisa Vydrová BK Strakonice 25 STR - TRU (61 : 81)
      46. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 25 CHO - OVA (81 : 67)
      47. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 24 OVA - ZAB (67 : 86)
      48. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 24 SLO - USK (51 : 117)
      49. Andrea Ondroušková Slovanka 24 USK - SLO (126 : 71)
      50. Emma Čechová Žabiny Brno 24 ZAB - SLO (132 : 49)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 23 HKR - CHO (58 : 74)
      2. Whisper Fisher KARA Trutnov 23 TRU - SLO (99 : 100)
      3. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 23 BRA - STR (79 : 76)
      4. Tetiana Havrylchyk Sokol Hradec Králové 19 HKR - STR (82 : 43)
      5. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 18 USK - SLO (114 : 31)
      6. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 18 KPB - USK (50 : 86)
      7. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 18 USK - ZAB (89 : 73)
      8. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 17 USK - STR (118 : 32)
      9. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 17 USK - SLA (138 : 23)
      10. Gabriela Mervínská Slovanka 16 SLO - SLA (66 : 74)
      11. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 16 CHO - HKR (76 : 73)
      12. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 16 CHO - STR (97 : 63)
      13. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 16 OVA - TRU (81 : 73)
      14. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 16 USK - KPB (102 : 65)
      15. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 16 HKR - CHO (60 : 61)
      16. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 15 OVA - CHO (65 : 62)
      17. Elissa Cunane Žabiny Brno 15 ZAB - STR (92 : 60)
      18. Whisper Fisher KARA Trutnov 15 TRU - STR (63 : 49)
      19. Elissa Cunane Žabiny Brno 15 CHO - ZAB (67 : 85)
      20. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 15 CHO - HKR (63 : 69)
      21. Whisper Fisher KARA Trutnov 15 TRU - STR (79 : 68)
      22. Andrea Ondroušková DSK Basketball Brandýs 15 BRA - STR (79 : 76)
      23. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 15 SLA - SLO (82 : 34)
      24. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 14 CHO - KPB (80 : 59)
      25. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 14 HKR - USK (25 : 116)
      26. María Conde ZVVZ USK Praha 14 ZAB - USK (54 : 82)
      27. Whisper Fisher KARA Trutnov 14 STR - TRU (78 : 73)
      28. Whisper Fisher KARA Trutnov 14 SLO - TRU (84 : 91)
      29. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 14 SLO - SLA (66 : 74)
      30. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 14 TRU - OVA (53 : 73)
      31. Petra Čípková BLK Slavia Praha 14 SLA - HKR (73 : 53)
      32. Whisper Fisher KARA Trutnov 13 OVA - TRU (81 : 73)
      33. Elissa Cunane Žabiny Brno 13 STR - ZAB (46 : 89)
      34. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 13 HKR - CHO (64 : 71)
      35. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 13 OVA - ZAB (67 : 86)
      36. Luisa Vydrová BK Strakonice 13 BRA - STR (79 : 76)
      37. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 13 ZAB - HKR (72 : 70)
      38. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 13 OVA - ZAB (50 : 80)
      39. Sára Iris Lišková BK Strakonice 13 STR - SLA (54 : 69)
      40. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 13 SLA - CHO (64 : 59)
      41. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 13 SLO - OVA (84 : 86)
      42. Dragana Domuzin Slovanka 13 CHO - SLO (88 : 69)
      43. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 13 HKR - SLA (51 : 47)
      44. Whisper Fisher KARA Trutnov 13 TRU - SLA (69 : 81)
      45. Sofia Alina Pelander KP TANY Brno 13 HKR - KPB (60 : 70)
      46. Destiny Campbell Slovanka 12 CHO - SLO (88 : 69)
      47. Anežka Kopecká KP TANY Brno 12 KPB - HKR (59 : 72)
      48. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 12 SLO - USK (51 : 117)
      49. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 12 SLO - CHO (74 : 86)
      50. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 12 KPB - OVA (76 : 69)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 11 USK - ZAB (106 : 63)
      2. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 11 SLO - USK (51 : 117)
      3. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 10 USK - KPB (102 : 65)
      4. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 10 SLO - CHO (74 : 86)
      5. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 10 CHO - SLO (88 : 69)
      6. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 10 CHO - TRU (79 : 76)
      7. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 9 CHO - KPB (80 : 59)
      8. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 9 ZAB - USK (71 : 94)
      9. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 9 USK - HKR (90 : 44)
      10. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 9 SLA - USK (51 : 104)
      11. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 9 ZAB - OVA (87 : 77)
      12. María Conde ZVVZ USK Praha 9 USK - CHO (125 : 50)
      13. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 9 USK - ZAB (89 : 73)
      14. Karolina Šotolová KP TANY Brno 8 KPB - SLO (77 : 67)
      15. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 8 OVA - SLO (79 : 42)
      16. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 8 USK - HKR (116 : 62)
      17. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 8 USK - SLO (114 : 31)
      18. Bria Holmes Žabiny Brno 8 ZAB - SLO (132 : 49)
      19. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 8 ZAB - USK (71 : 94)
      20. Eliška Hamzová Žabiny Brno 8 KPB - ZAB (65 : 64)
      21. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 8 USK - SLA (138 : 23)
      22. María Conde ZVVZ USK Praha 8 ZAB - USK (71 : 94)
      23. Barbora Wrzesiński ZVVZ USK Praha 8 USK - SLA (138 : 23)
      24. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 8 USK - CHO (125 : 50)
      25. Eva Kopecká KP TANY Brno 8 STR - KPB (74 : 103)
      26. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 8 USK - SLO (113 : 35)
      27. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 8 HKR - STR (82 : 43)
      28. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 8 ZAB - OVA (83 : 59)
      29. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 8 USK - KPB (102 : 65)
      30. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 8 USK - SLO (114 : 31)
      31. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 8 ZAB - OVA (83 : 59)
      32. Eliška Hamzová Žabiny Brno 8 SLA - ZAB (61 : 88)
      33. Petra Čípková BLK Slavia Praha 8 SLA - HKR (73 : 53)
      34. María Conde ZVVZ USK Praha 8 TRU - USK (45 : 124)
      35. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 7 USK - KPB (102 : 65)
      36. Eliška Hamzová Žabiny Brno 7 OVA - ZAB (50 : 80)
      37. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 7 OVA - ZAB (67 : 86)
      38. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 7 CHO - USK (76 : 115)
      39. María Conde ZVVZ USK Praha 7 ZAB - USK (54 : 82)
      40. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 7 STR - CHO (70 : 85)
      41. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 7 CHO - USK (76 : 115)
      42. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 7 STR - SLA (54 : 69)
      43. Karolina Šotolová KP TANY Brno 7 KPB - CHO (83 : 69)
      44. Brandi Shavon Beasley BLK Slavia Praha 7 SLA - KPB (71 : 72)
      45. Petra Malíková KP TANY Brno 7 CHO - KPB (80 : 59)
      46. Natálie Rašková SBŠ Ostrava 7 OVA - SLO (79 : 42)
      47. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 7 USK - STR (118 : 32)
      48. Michaela Jánská BK Strakonice 7 STR - TRU (78 : 73)
      49. Michaela Jánská BK Strakonice 7 KPB - STR (90 : 58)
      50. Petra Malíková KP TANY Brno 7 KPB - HKR (85 : 73)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 50 HKR - CHO (58 : 74)
      2. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 47 USK - ZAB (89 : 73)
      3. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 47 USK - SLO (126 : 71)
      4. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 47 USK - SLA (138 : 23)
      5. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 45 SLO - USK (60 : 105)
      6. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 45 USK - ZAB (87 : 54)
      7. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 45 USK - KPB (102 : 65)
      8. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 44 OVA - HKR (71 : 76)
      9. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 44 OVA - TRU (81 : 73)
      10. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 43 USK - CHO (125 : 50)
      11. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 42 KPB - OVA (76 : 69)
      12. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 42 USK - STR (118 : 32)
      13. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 41 STR - USK (44 : 119)
      14. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 41 SLA - USK (51 : 104)
      15. María Conde ZVVZ USK Praha 41 USK - SLA (138 : 23)
      16. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 41 CHO - HKR (88 : 65)
      17. María Conde ZVVZ USK Praha 41 TRU - USK (45 : 124)
      18. Elissa Cunane Žabiny Brno 40 STR - ZAB (46 : 89)
      19. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 40 TRU - USK (45 : 124)
      20. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 39 CHO - STR (97 : 63)
      21. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 39 USK - SLA (138 : 23)
      22. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 39 CHO - USK (76 : 115)
      23. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 39 KPB - USK (50 : 86)
      24. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 38 USK - ZAB (106 : 63)
      25. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 38 SLO - USK (51 : 117)
      26. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 37 OVA - USK (38 : 102)
      27. Destiny Campbell Slovanka 37 SLO - TRU (84 : 91)
      28. Eliška Hálová Slovanka 37 SLO - HKR (74 : 83)
      29. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 36 USK - SLO (114 : 31)
      30. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 36 KPB - HKR (59 : 72)
      31. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 35 HKR - CHO (60 : 61)
      32. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 35 USK - SLO (114 : 31)
      33. Irena Vrančič DSK Basketball Brandýs 35 STR - BRA (71 : 76)
      34. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 35 SLO - OVA (84 : 86)
      35. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 35 HKR - USK (25 : 116)
      36. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 35 HKR - USK (48 : 109)
      37. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 35 OVA - USK (38 : 102)
      38. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 34 USK - CHO (125 : 50)
      39. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 34 CHO - USK (76 : 115)
      40. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 34 HKR - USK (48 : 109)
      41. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 34 USK - SLO (113 : 35)
      42. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 34 ZAB - SLO (132 : 49)
      43. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 34 SLA - SLO (82 : 34)
      44. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 34 SLO - CHO (74 : 86)
      45. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 33 STR - CHO (70 : 85)
      46. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 33 USK - SLO (126 : 71)
      47. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 33 SLO - USK (51 : 117)
      48. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 33 HKR - USK (25 : 116)
      49. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 33 USK - KPB (102 : 65)
      50. Elissa Cunane Žabiny Brno 33 OVA - ZAB (50 : 80)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 4 SLA - OVA (60 : 70)
      2. Soňa Svetlíková KP TANY Brno 4 KPB - STR (90 : 58)
      3. Whisper Fisher KARA Trutnov 4 CHO - TRU (79 : 76)
      4. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 4 OVA - ZAB (50 : 80)
      5. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 4 ZAB - OVA (83 : 59)
      6. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 4 OVA - TRU (81 : 73)
      7. Tetiana Havrylchyk Sokol Hradec Králové 3 HKR - STR (82 : 43)
      8. Soňa Svetlíková KP TANY Brno 3 KPB - SLO (77 : 67)
      9. Eliška Hamzová Žabiny Brno 3 HKR - ZAB (56 : 77)
      10. Emma Čechová Žabiny Brno 3 ZAB - STR (92 : 60)
      11. Michaela Pitrová BK Strakonice 3 STR - TRU (61 : 81)
      12. Makeda Estreanna Clarke-Nicholas BLK Slavia Praha 3 CHO - SLA (66 : 63)
      13. Makeda Estreanna Clarke-Nicholas BLK Slavia Praha 3 SLO - SLA (66 : 74)
      14. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 3 OVA - USK (38 : 102)
      15. Alena Hanušová Sokol Hradec Králové 3 HKR - KPB (83 : 67)
      16. Martina Šubrtová Sokol Hradec Králové 3 HKR - OVA (85 : 65)
      17. Elissa Cunane Žabiny Brno 3 OVA - ZAB (50 : 80)
      18. Michaela Pitrová BK Strakonice 3 OVA - STR (65 : 56)
      19. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 3 OVA - USK (38 : 102)
      20. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 3 USK - KPB (102 : 65)
      21. Alena Hanušová Sokol Hradec Králové 3 HKR - KPB (60 : 70)
      22. Kateřina Káňová SBŠ Ostrava 3 OVA - CHO (65 : 62)
      23. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 3 SLA - SLO (82 : 34)
      24. María Conde ZVVZ USK Praha 3 KPB - USK (50 : 86)
      25. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 2 USK - OVA (79 : 37)
      26. Anežka Kopecká KP TANY Brno 2 CHO - KPB (80 : 59)
      27. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 2 KPB - CHO (83 : 69)
      28. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 2 CHO - SLO (88 : 69)
      29. María Conde ZVVZ USK Praha 2 USK - OVA (79 : 37)
      30. Emma Čechová Žabiny Brno 2 SLA - ZAB (61 : 88)
      31. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 2 USK - SLA (138 : 23)
      32. Elissa Cunane Žabiny Brno 2 HKR - ZAB (56 : 77)
      33. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 2 USK - KPB (102 : 65)
      34. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 2 STR - OVA (44 : 57)
      35. Eliška Hálová Slovanka 2 CHO - SLO (88 : 69)
      36. Whisper Fisher KARA Trutnov 2 KPB - TRU (73 : 55)
      37. Whisper Fisher KARA Trutnov 2 SLO - TRU (84 : 91)
      38. Bria Holmes Žabiny Brno 2 ZAB - OVA (87 : 77)
      39. Soňa Svetlíková KP TANY Brno 2 KPB - USK (50 : 86)
      40. Kateřina Galíčková KP TANY Brno 2 HKR - KPB (60 : 70)
      41. Tereza Trávníčková KP TANY Brno 2 KPB - TRU (73 : 55)
      42. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 2 SLO - USK (60 : 105)
      43. Destiny Campbell Slovanka 2 SLO - HKR (74 : 83)
      44. Kateřina Ebenhöhová BK Strakonice 2 SLO - STR (85 : 40)
      45. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 2 USK - ZAB (106 : 63)
      46. Anežka Kopecká KP TANY Brno 2 KPB - CHO (83 : 69)
      47. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 2 SLO - USK (60 : 105)
      48. Kateřina Galíčková KP TANY Brno 2 KPB - TRU (73 : 55)
      49. Kateřina Ebenhöhová BK Strakonice 2 HKR - STR (82 : 43)
      50. Kateřina Galíčková KP TANY Brno 2 USK - KPB (102 : 65)
      # Hráč Klub Cena RENOMIA Zápas
      1. Kristýna Menšíková SBŠ Ostrava 60 HKR - OVA (85 : 65)
      2. Tetiana Havrylchyk Sokol Hradec Králové 40 HKR - STR (82 : 43)
      3. Karolína Půroková BK Strakonice 40 STR - HKR (55 : 77)
      4. Natálie Horsáková BK Strakonice 40 STR - OVA (44 : 57)
      5. Alena Bačová SBŠ Ostrava 40 TRU - OVA (53 : 73)
      6. Barbora Leopoldová Sokol Hradec Králové 40 HKR - SLA (51 : 47)
      7. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 35.8 USK - STR (118 : 32)
      8. Anežka Kopecká KP TANY Brno 35 HKR - KPB (60 : 70)
      9. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 30.7 BRA - STR (79 : 76)
      10. Jindřiška Hrubá Sokol Hradec Králové 30 HKR - OVA (85 : 65)
      11. Elissa Cunane Žabiny Brno 30 ZAB - STR (92 : 60)
      12. Emma Čechová Žabiny Brno 30 ZAB - HKR (72 : 70)
      13. Anastasiia Kovtun Levhartice Chomutov 28.6 STR - CHO (70 : 85)
      14. Karolina Šotolová KP TANY Brno 28.6 KPB - HKR (85 : 73)
      15. Kristýna Menšíková SBŠ Ostrava 26.7 OVA - SLO (79 : 42)
      16. Soňa Svetlíková KP TANY Brno 26.7 OVA - KPB (58 : 66)
      17. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 26.7 HKR - USK (25 : 116)
      18. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 26.7 USK - SLO (114 : 31)
      19. Sofia Biliková BLK Slavia Praha 26.7 USK - SLA (138 : 23)
      20. Adéla Buřtová Žabiny Brno 26.7 SLA - ZAB (61 : 88)
      21. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 26.7 CHO - STR (97 : 63)
      22. Tetiana Havrylchyk Sokol Hradec Králové 25.9 HKR - SLO (94 : 50)
      23. Simona Fišerová Sokol Hradec Králové 25.9 KPB - HKR (59 : 72)
      24. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 25 SLA - SLO (82 : 34)
      25. Sofia Alina Pelander KP TANY Brno 24.8 HKR - KPB (60 : 70)
      26. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 24.2 HKR - CHO (58 : 74)
      27. Whisper Fisher KARA Trutnov 24.2 TRU - SLO (99 : 100)
      28. Petra Záplatová Žabiny Brno 24 CHO - ZAB (54 : 97)
      29. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 24 USK - HKR (111 : 43)
      30. Elissa Cunane Žabiny Brno 24 CHO - ZAB (67 : 85)
      31. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 24 USK - HKR (111 : 43)
      32. Tereza Halátková ZVVZ USK Praha 24 CHO - USK (76 : 115)
      33. Elissa Cunane Žabiny Brno 23.6 STR - ZAB (46 : 89)
      34. Emma Čechová Žabiny Brno 23.5 SLA - ZAB (61 : 88)
      35. Tetiana Havrylchyk Sokol Hradec Králové 23.5 SLA - HKR (73 : 53)
      36. Katarina Trehub KP TANY Brno 23.2 KPB - HKR (85 : 73)
      37. Elissa Cunane Žabiny Brno 22.9 ZAB - CHO (89 : 56)
      38. Barbora Keliarová KARA Trutnov 22.9 OVA - TRU (81 : 73)
      39. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 22.4 SLO - SLA (66 : 74)
      40. Simona Fišerová Sokol Hradec Králové 22.2 HKR - TRU (93 : 55)
      41. Michaela Pitrová BK Strakonice 22.2 STR - SLO (69 : 72)
      42. Petra Malíková KP TANY Brno 22.2 KPB - TRU (73 : 55)
      43. Whisper Fisher KARA Trutnov 22 KPB - TRU (73 : 55)
      44. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 22 ZAB - CHO (89 : 56)
      45. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 21.8 USK - HKR (111 : 43)
      46. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 21.5 TRU - OVA (53 : 73)
      47. Whisper Fisher KARA Trutnov 21.4 TRU - STR (63 : 49)
      48. Simona Fišerová Sokol Hradec Králové 21.2 OVA - HKR (71 : 76)
      49. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 21 CHO - SLA (70 : 56)
      50. Elissa Cunane Žabiny Brno 20.9 ZAB - OVA (96 : 42)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 15 USK - SLO (126 : 71)
      2. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 14 USK - SLA (138 : 23)
      3. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 14 SLA - USK (51 : 104)
      4. Destiny Campbell Slovanka 14 SLO - TRU (84 : 91)
      5. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 13 CHO - USK (76 : 115)
      6. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 13 KPB - USK (50 : 86)
      7. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 12 OVA - USK (38 : 102)
      8. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 12 USK - ZAB (87 : 54)
      9. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 12 USK - STR (118 : 32)
      10. Luisa Vydrová BK Strakonice 12 STR - SLO (69 : 72)
      11. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 12 SLO - USK (51 : 117)
      12. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 12 USK - CHO (125 : 50)
      13. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 11 USK - KPB (102 : 65)
      14. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 USK - KPB (102 : 65)
      15. Emma Čechová Žabiny Brno 11 TRU - ZAB (64 : 105)
      16. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 USK - SLO (114 : 31)
      17. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 11 CHO - SLO (88 : 69)
      18. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 11 HKR - CHO (64 : 71)
      19. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 11 TRU - USK (45 : 124)
      20. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 USK - TRU (108 : 31)
      21. Tereza Halátková ZVVZ USK Praha 11 SLO - USK (60 : 105)
      22. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 USK - CHO (125 : 50)
      23. Luisa Vydrová BK Strakonice 11 STR - TRU (61 : 81)
      24. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 11 USK - ZAB (106 : 63)
      25. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 11 CHO - HKR (88 : 65)
      26. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 11 OVA - USK (38 : 102)
      27. Luisa Vydrová BK Strakonice 10 TRU - STR (79 : 68)
      28. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 10 USK - SLO (113 : 35)
      29. Luisa Vydrová BK Strakonice 10 STR - OVA (44 : 57)
      30. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 10 USK - SLA (138 : 23)
      31. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 10 SLO - USK (51 : 117)
      32. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 10 USK - HKR (116 : 62)
      33. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 9 CHO - HKR (76 : 73)
      34. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 9 SLA - OVA (60 : 70)
      35. Emma Čechová Žabiny Brno 9 SLO - ZAB (64 : 102)
      36. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 9 USK - OVA (79 : 37)
      37. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 9 TRU - OVA (53 : 73)
      38. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 9 USK - SLO (114 : 31)
      39. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 9 OVA - USK (38 : 102)
      40. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 9 HKR - TRU (93 : 55)
      41. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 9 STR - USK (44 : 119)
      42. Luisa Vydrová BK Strakonice 9 CHO - STR (97 : 63)
      43. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 9 SLO - TRU (84 : 91)
      44. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 9 SLO - USK (60 : 105)
      45. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 9 SLO - OVA (84 : 86)
      46. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 9 SLA - HKR (73 : 53)
      47. Emma Čechová Žabiny Brno 9 ZAB - SLO (132 : 49)
      48. Destiny Campbell Slovanka 9 SLO - HKR (74 : 83)
      49. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 9 HKR - USK (48 : 109)
      50. María Conde ZVVZ USK Praha 9 USK - SLA (138 : 23)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 6 OVA - HKR (71 : 76)
      2. Andrea Ondroušková Slovanka 6 SLO - OVA (84 : 86)
      3. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 6 HKR - SLO (94 : 50)
      4. Lucie Svatoňová Slovanka 5 TRU - SLO (99 : 100)
      5. Andrea Ondroušková Slovanka 5 USK - SLO (126 : 71)
      6. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 5 USK - HKR (90 : 44)
      7. Kateřina Galíčková KP TANY Brno 5 KPB - HKR (85 : 73)
      8. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 5 ZAB - SLO (132 : 49)
      9. Petra Záplatová Žabiny Brno 5 ZAB - CHO (96 : 62)
      10. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 5 HKR - ZAB (56 : 77)
      11. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 5 KPB - HKR (67 : 69)
      12. María Conde ZVVZ USK Praha 4 TRU - USK (45 : 124)
      13. Andrea Ondroušková DSK Basketball Brandýs 4 BRA - STR (79 : 76)
      14. Karolina Šotolová KP TANY Brno 4 KPB - CHO (83 : 69)
      15. María Conde ZVVZ USK Praha 4 USK - HKR (111 : 43)
      16. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 4 SLA - TRU (84 : 56)
      17. Eliška Kubíčková SBŠ Ostrava 4 KPB - OVA (76 : 69)
      18. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 4 CHO - USK (76 : 115)
      19. Brandi Shavon Beasley BLK Slavia Praha 4 SLA - TRU (84 : 56)
      20. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 4 STR - SLA (54 : 69)
      21. Karolína Hauserová BK Strakonice 4 OVA - STR (65 : 56)
      22. Michaela Vacková Žabiny Brno 4 TRU - ZAB (64 : 105)
      23. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 4 KPB - OVA (76 : 69)
      24. Petra Záplatová Žabiny Brno 4 HKR - ZAB (56 : 77)
      25. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 4 USK - CHO (125 : 50)
      26. Andrea Ondroušková Slovanka 4 SLO - CHO (74 : 86)
      27. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 4 HKR - STR (82 : 43)
      28. Brandi Shavon Beasley BLK Slavia Praha 4 SLA - STR (83 : 50)
      29. Petra Záplatová Žabiny Brno 4 SLA - ZAB (61 : 88)
      30. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 4 OVA - SLA (64 : 98)
      31. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 4 CHO - SLA (79 : 78)
      32. Petra Záplatová Žabiny Brno 4 ZAB - HKR (72 : 70)
      33. Petra Záplatová Žabiny Brno 4 ZAB - OVA (87 : 77)
      34. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 4 ZAB - CHO (85 : 66)
      35. Eliška Kubíčková SBŠ Ostrava 4 OVA - HKR (71 : 76)
      36. Kristýna Čuperková Sokol Hradec Králové 3 HKR - OVA (85 : 65)
      37. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 3 USK - SLA (138 : 23)
      38. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 3 ZAB - OVA (87 : 77)
      39. Karolina Šotolová KP TANY Brno 3 SLA - KPB (71 : 72)
      40. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 3 OVA - CHO (65 : 62)
      41. Kassidy Malcolm KARA Trutnov 3 CHO - TRU (79 : 76)
      42. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 3 ZAB - HKR (72 : 70)
      43. Anežka Kopecká KP TANY Brno 3 KPB - CHO (83 : 69)
      44. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 3 SLA - ZAB (61 : 88)
      45. Julie Laubertová BK Strakonice 3 STR - TRU (78 : 73)
      46. Kateřina Suchanová BLK Slavia Praha 3 SLA - KPB (71 : 72)
      47. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 3 ZAB - CHO (89 : 56)
      48. Martina Šubrtová Sokol Hradec Králové 3 STR - HKR (55 : 77)
      49. Anna Brožová Sokol Hradec Králové 3 TRU - HKR (72 : 98)
      50. Kateřina Kozumplíková KARA Trutnov 3 CHO - TRU (79 : 76)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 14 OVA - TRU (81 : 73)
      2. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 11 USK - SLO (126 : 71)
      3. Ludmila Dudáčková KP TANY Brno 11 STR - KPB (74 : 103)
      4. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 11 HKR - CHO (58 : 74)
      5. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 11 STR - USK (44 : 119)
      6. Anna Rosecká BK Strakonice 10 CHO - STR (97 : 63)
      7. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 10 HKR - OVA (85 : 65)
      8. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 10 TRU - USK (45 : 124)
      9. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 10 CHO - HKR (76 : 73)
      10. Elissa Cunane Žabiny Brno 10 STR - ZAB (46 : 89)
      11. Charlotte Velichová Sokol Hradec Králové 9 HKR - KPB (83 : 67)
      12. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 9 STR - CHO (70 : 85)
      13. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 9 USK - ZAB (89 : 73)
      14. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 9 USK - KPB (102 : 65)
      15. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 9 USK - ZAB (89 : 73)
      16. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 9 CHO - SLA (79 : 78)
      17. Irena Vrančič DSK Basketball Brandýs 9 STR - BRA (71 : 76)
      18. Dragana Domuzin Slovanka 9 USK - SLO (126 : 71)
      19. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 9 HKR - USK (25 : 116)
      20. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 9 OVA - KPB (58 : 66)
      21. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 8 CHO - USK (76 : 115)
      22. Jennifer Briel Coleman Slovanka 8 SLO - KPB (72 : 84)
      23. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 CHO - STR (97 : 63)
      24. Karolína Fadrhonsová KP TANY Brno 8 KPB - ZAB (65 : 64)
      25. Brandi Shavon Beasley BLK Slavia Praha 8 CHO - SLA (79 : 78)
      26. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 8 ZAB - OVA (96 : 42)
      27. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 8 USK - STR (118 : 32)
      28. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 KPB - CHO (83 : 69)
      29. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 8 HKR - USK (48 : 109)
      30. Karolína Fadrhonsová KP TANY Brno 8 KPB - HKR (59 : 72)
      31. Kristýna Čuperková Sokol Hradec Králové 8 HKR - CHO (64 : 71)
      32. Ludmila Dudáčková KP TANY Brno 8 ZAB - KPB (91 : 72)
      33. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 8 USK - SLO (113 : 35)
      34. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 8 USK - ZAB (87 : 54)
      35. Kateřina Suchanová BLK Slavia Praha 7 SLA - KPB (71 : 72)
      36. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 7 CHO - OVA (81 : 67)
      37. Raina Tomašicka KARA Trutnov 7 TRU - KPB (72 : 84)
      38. Aneta Finková KARA Trutnov 7 STR - TRU (61 : 81)
      39. Anežka Kopecká KP TANY Brno 7 KPB - HKR (85 : 73)
      40. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 7 HKR - USK (48 : 109)
      41. Barbora Wrzesiński ZVVZ USK Praha 7 STR - USK (44 : 119)
      42. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 7 ZAB - OVA (83 : 59)
      43. Elissa Cunane Žabiny Brno 7 OVA - ZAB (50 : 80)
      44. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 7 HKR - CHO (60 : 61)
      45. Gabriela Mervínská Slovanka 7 STR - SLO (69 : 72)
      46. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 7 CHO - SLO (88 : 69)
      47. Elissa Cunane Žabiny Brno 7 ZAB - KPB (91 : 72)
      48. Makeda Estreanna Clarke-Nicholas BLK Slavia Praha 7 OVA - SLA (64 : 98)
      49. Eliška Kubíčková SBŠ Ostrava 7 OVA - SLA (64 : 98)
      50. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 7 TRU - OVA (53 : 73)
      # Hráč Klub +/- Zápas
      1. Natálie Horsáková BK Strakonice SLA - STR (83 : 50)
      2. Tereza Zítková KP TANY Brno KPB - CHO (83 : 69)
      3. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha TRU - USK (45 : 124)
      4. Raina Tomašicka KARA Trutnov TRU - USK (45 : 124)
      5. Kassidy Malcolm KARA Trutnov TRU - USK (45 : 124)
      6. Whisper Fisher KARA Trutnov TRU - USK (45 : 124)
      7. Barbora Jorová Levhartice Chomutov KPB - CHO (83 : 69)
      8. Jesika Maud Hibalová Levhartice Chomutov KPB - CHO (83 : 69)
      9. Nikola Šafránková KARA Trutnov TRU - USK (45 : 124)
      10. Eliška Brejchová Levhartice Chomutov KPB - CHO (83 : 69)
      11. Monika Fučíková Levhartice Chomutov KPB - CHO (83 : 69)
      12. Tetiana Havrylchyk KP TANY Brno KPB - CHO (83 : 69)
      13. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov KPB - CHO (83 : 69)
      14. Michaela Gaislerová KARA Trutnov TRU - USK (45 : 124)
      15. Karolína Hauserová BK Strakonice SLA - STR (83 : 50)
      16. Anna Rosecká BK Strakonice SLA - STR (83 : 50)
      17. Luisa Vydrová BK Strakonice SLA - STR (83 : 50)
      18. Kristýna Helebrantová BLK Slavia Praha SLA - STR (83 : 50)