Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
ZVVZ USK Praha
23.4
2
ZVVZ USK Praha
18.4
3
BK Strakonice
16.8
4
KARA Trutnov
16.0
5
SBŠ Ostrava
15.6

Doskoky

1.
KP Brno
12.9
2
KARA Trutnov
11.6
3
Sokol H. Králové
9.9
4
ZVVZ USK Praha
9.9
5
ZVVZ USK Praha
8.6

Asistence

1.
ZVVZ USK Praha
5.6
2
Levhartice Chomutov
5.2
3
4.9
4
ZVVZ USK Praha
4.8
5
Žabiny Brno
4.3

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
ZVVZ USK Praha
75.5 %
2
ZVVZ USK Praha
63.5 %
3
BLK Slavia Praha
62.1 %
4
ZVVZ USK Praha
61.8 %
5
Žabiny Brno
60.4 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
KP Brno
59.3 %
2
Žabiny Brno
44.0 %
3
BLK Slavia Praha
42.1 %
4
ZVVZ USK Praha
41.2 %
5
Žabiny Brno
40.0 %

Cena RENOMIA

1.
KARA Trutnov
18.2
2
17.7
3
ZVVZ USK Praha
17.3
4
Žabiny Brno
16.3
5
BLK Slavia Praha
15.2

týmové statistiky

Vstřelené body

1.
4
73.1
5
64.9

Obdržené body

1.
4
63.4

Doskoky

1.
3
46.3

Asistence

1.
3
17.2
5
13.9

Úspěšnost střelby za 3B

1.
32.2%
2
30.8%
3
28.6%
4
28.2%

Úspěšnost střelby za 2B

1.
2
52.0%
4
46.2%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
1. Natalie Marie Kucowski KPB 23 12 29.3 12.9 4.6/8.2 56.1 0.8/2.8 27.3 1.5/2.4 62.1 4.1 8.8 12.9 1.2 1.0 2.2 0.0 2.3 0.0 20.8
2. Simona Fišerová HKR K/P 19 12 27.8 10.4 3.8/7.1 52.9 0.6/2.1 28.0 1.2/1.4 82.4* 3.8 6.2 9.9 1.8 1.0 2.5 0.1 2.3 0.0 16.5
3. Madison Caroline Wolf TRU 25 9 25.4 5.8 2.1/4.6 46.3 0.0/0.6 0.0* 1.6/2.6 60.9 3.4 8.1 11.6 1.2 1.1 2.3 0.1 3.2 0.0 15.6
4. Jordan Reynolds CHO R/K 26 11 31.7 11.8 4.7/9.7 48.6 0.4/3.0 12.1 1.3/2.0 63.6 1.1 6.4 7.5 3.0 3.0 1.9 0.1 2.3 0.0 16.0
5. Zuzana Kučerová CHO K 25 12 29.1 6.7 2.4/4.1 59.2 0.1/0.4 20.0* 1.6/2.0 79.2 1.7 4.9 6.6 0.8 0.9 1.1 0.1 2.3 0.0 12.2
6. Kateřina Rokošová SLA P 24 12 22.4 11.3 4.1/9.0 45.4 0.2/0.9 18.2* 2.7/3.7 72.7 3.7 4.8 8.5 0.8 1.1 1.8 0.0 3.2 0.0 14.1
7. Natálie Horsáková STR K 20 12 25.0 5.7 2.2/7.3 29.9 0.2/1.8 9.5* 0.8/1.6 52.6* 1.6 4.8 6.4 0.8 1.3 3.6 0.0 2.1 0.0 2.7
8. Gabriela Mervínská SLO P 28 12 24.5 6.4 3.0/5.7 52.9 0.0/0.1 0.0* 0.4/0.8 50.0* 2.3 4.8 7.0 0.9 0.7 0.8 0.1 0.9 0.0 10.5
9. Dragana Stanković USK 27 10 22.9 15.1 6.8/11.0 61.8 0.0/0.1 0.0* 1.5/2.8 53.6 4.6 5.3 9.9 2.5 2.7 1.8 0.1 2.7 0.0 25.4
10. Kateřina Bartoňová CHO R 32 12 33.1 8.1 2.4/5.3 45.3 0.8/4.8 17.5 0.8/1.4 52.9* 0.3 4.3 4.6 5.2 2.0 3.8 0.1 2.1 0.0 8.8
11. Rebecca Akl KPB 29 12 27.5 9.5 2.5/6.3 40.0 1.2/3.3 35.9 1.0/1.6 63.2* 1.3 4.3 5.6 3.2 1.3 2.5 0.1 1.8 0.0 10.5
12. Karolína Šotolová HKR K 22 12 27.2 9.9 2.9/5.2 56.5 1.0/4.6 21.8 1.1/1.6 68.4* 1.1 4.1 5.2 3.6 2.8 1.2 0.3 2.3 0.0 14.5
13. Alyssa Marie Thomas USK K/P 29 7 24.9 13.1 5.7/7.6 75.5 0.0/0.1 0.0* 1.7/2.9 60.0 1.6 7.0 8.6 5.6 3.6 2.3 0.3 3.0 0.0 27.3
14. Alžběta Levínská HKR K 21 12 19.5 6.2 2.4/5.5 43.9 0.0/0.2 0.0* 1.3/1.8 72.7* 2.2 3.9 6.1 0.9 0.7 1.3 0.1 1.5 0.0 8.2
15. Eliška Hálová SLO K/P 20 12 26.2 13.6 4.8/10.8 44.2 0.1/0.7 12.5* 3.8/4.4 86.8 3.1 3.8 6.9 1.3 1.3 1.8 0.1 4.0 0.0 15.4
16. Anna Rosecká STR K 21 12 36.3 16.8 3.7/8.9 41.1 2.4/7.1 34.1 2.2/3.2 68.4 0.4 3.8 4.3 1.7 1.2 3.9 0.0 4.6 0.0 11.4
17. Soňa Svetlíková OVA P 22 10 29.9 15.6 6.1/11.3 54.0 0.2/1.0 20.0* 2.8/5.0 56.0 1.2 4.3 5.5 1.2 0.9 2.3 0.1 4.3 0.0 16.7
18. Barbora Bušková SLO P 20 12 18.0 3.0 1.1/3.8 28.3 0.1/0.3 25.0* 0.6/1.8 31.8* 1.6 3.5 5.1 0.8 0.6 1.3 0.1 1.8 0.0 3.8
19. Stella Tarkovičová OVA K 22 12 24.3 8.2 1.8/4.7 39.3 1.0/4.9 20.3 1.5/2.0 75.0 0.9 3.4 4.3 1.8 1.1 3.1 0.0 1.8 0.0 4.4
20. Luisa Vydrová STR K/P 17 9 30.9 11.9 4.9/10.0 48.9 0.1/0.1 100.0* 1.8/2.3 76.2 2.9 4.6 7.4 2.0 1.1 3.9 0.1 2.6 0.0 13.2
21. Eliška Mircová SLA R 26 12 30.8 10.9 2.7/5.8 46.4 1.7/6.1 27.4 0.6/0.9 63.6* 0.4 3.3 3.8 3.0 1.9 1.5 0.2 1.3 0.0 10.2
22. Anna Rylichová TRU K 22 10 27.9 16.0 3.1/7.6 40.8 1.5/5.8 25.9 5.3/6.7 79.1 1.5 3.9 5.4 1.1 1.8 3.1 0.0 5.6 0.0 14.8
23. Eliška Žílová SLA R 21 11 25.5 9.9 1.5/4.7 32.7 1.5/3.5 42.1 2.5/3.4 73.0 0.3 3.5 3.7 2.5 2.2 2.3 0.1 4.4 0.0 12.3
24. Martina Pokorná HKR R 19 12 22.5 4.2 1.4/3.5 40.5 0.1/0.8 10.0* 1.1/1.7 65.0* 1.6 3.2 4.8 1.0 0.7 1.3 0.1 1.5 0.0 5.2
25. Anna Jurčenková ZAB 36 8 20.9 9.8 4.4/7.6 57.4 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.1 47.1 3.8 4.8 8.5 1.0 1.1 1.8 0.1 2.5 0.0 15.4
26. Tereza Motyčáková OVA R 29 12 28.8 7.2 1.9/5.1 37.7 0.6/2.0 29.2 1.6/2.5 63.3 2.6 3.1 5.7 4.2 2.0 4.7 0.1 5.1 0.0 10.4
27. Tereza Králová TRU K/P 20 10 19.4 8.1 2.0/5.2 38.5 0.7/4.6 15.2 2.0/2.6 76.9 1.4 3.7 5.1 0.7 0.9 2.7 0.0 2.0 0.0 4.9
28. María Conde USK K 25 9 23.7 18.4 6.6/11.2 58.4 1.1/3.4 32.3 2.0/2.3 85.7 2.7 3.9 6.6 4.8 2.0 1.6 0.3 2.0 0.0 23.8
29. Veronika Voráčková USK R/K 22 10 24.9 12.6 4.8/8.6 55.8 0.7/2.6 26.9 0.9/1.3 69.2* 1.4 3.4 4.8 2.9 2.5 1.7 0.2 0.9 0.0 14.9
30. Kateřina Zeithammerová SLO R 19 12 32.9 11.6 3.2/7.4 42.7 1.1/5.3 20.6 2.0/3.3 60.0 1.0 2.8 3.8 4.9 2.8 3.4 0.1 3.5 0.0 12.2
31. Natálie Stoupalová ZAB K/P 23 7 24.0 9.4 3.7/7.6 49.1 0.4/2.6 16.7 0.7/0.9 83.3* 2.1 4.7 6.9 1.0 1.1 1.9 0.1 2.7 0.0 10.9
32. Barbora Vorlová STR P 21 11 19.6 2.7 0.9/2.3 40.0 0.2/1.3 14.3* 0.4/0.5 80.0* 1.0 3.0 4.0 0.9 0.7 1.6 0.1 0.7 0.0 2.4
33. Kristýna Čuperková HKR R 30 12 26.7 13.0 3.7/6.8 54.3 1.2/4.5 25.9 2.2/2.6 83.9 1.7 2.8 4.4 1.3 1.4 2.3 0.0 2.6 0.0 11.0
34. Katharina Agnes Fikiel SLA 34 10 15.8 6.5 2.2/4.4 50.0 0.0/0.1 0.0* 2.1/2.6 80.8 1.8 3.2 5.0 0.9 0.4 1.9 0.0 2.3 0.0 9.5
35. Kateřina Káňová OVA 25 12 20.7 2.8 1.0/3.8 26.7 0.0/0.8 0.0* 0.8/1.3 60.0* 0.8 2.6 3.4 1.3 0.3 1.8 0.1 1.3 0.0 0.8
36. Michaela Krejzová CHO K 23 10 31.9 14.1 3.7/8.2 45.1 1.8/5.6 32.1 1.3/1.8 72.2* 1.6 3.1 4.7 1.5 1.7 3.6 0.0 2.7 0.0 9.8
37. Pamela-Therese Effangová HKR K 28 12 28.9 15.0 3.5/7.0 50.0 1.3/4.3 30.8 4.0/4.9 81.4 0.7 2.5 3.2 1.8 1.4 1.5 0.1 4.3 0.0 15.5
38. Kateřina Zohnová KPB K 37 8 25.8 13.4 2.6/4.9 53.8 2.0/3.4 59.3 2.1/2.3 94.4 0.3 3.8 4.0 2.0 1.3 1.5 0.2 2.5 0.0 17.0
39. Klára Křivánková SLA K 25 12 28.8 7.4 3.2/7.8 40.9 0.2/1.5 11.1* 0.6/1.8 33.3* 1.3 2.5 3.8 2.1 1.6 1.9 0.1 1.8 0.0 6.6
40. Anna Kubíčková OVA P 22 12 19.8 6.3 1.6/3.1 51.4 0.7/1.8 36.4* 1.2/1.3 93.3* 0.7 2.5 3.2 0.5 0.4 1.5 0.0 1.6 0.0 6.1
41. Eliška Kubíčková OVA R 18 10 28.2 9.6 3.1/7.8 39.7 0.5/4.1 12.2 1.9/3.0 63.3 2.0 2.9 4.9 2.0 2.2 2.5 0.1 3.0 0.0 7.5
42. Ludmila Dudáčková KPB K/P 21 12 15.9 7.8 2.4/4.7 51.8 0.4/1.3 31.3* 1.8/2.7 65.6 1.4 2.4 3.8 0.5 1.0 1.8 0.0 1.6 0.0 7.4
43. Petra Malíková KPB R/K 19 12 24.0 9.2 2.8/5.8 48.6 0.8/1.8 45.5* 1.0/1.4 70.6* 0.9 2.4 3.3 1.8 1.4 2.0 0.1 1.8 0.0 9.8
44. Brionna, Alaine Jones USK K/P 26 9 23.2 23.4 8.9/14.0 63.5 0.2/0.4 50.0* 5.0/6.3 78.9 4.2 3.2 7.4 2.2 2.2 1.7 0.1 5.1 0.0 31.9
45. Petra Bakajsová SLA P 28 6 25.3 9.7 3.0/4.8 62.1 0.7/2.3 28.6 1.7/1.7 100.0* 1.3 4.5 5.8 1.7 0.7 2.2 0.1 1.3 0.0 11.5
46. Lucia Hadačová KPB K/P 26 12 11.4 1.4 0.7/2.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.1/0.7 12.5* 0.8 2.2 3.0 0.9 1.3 1.2 0.1 0.6 0.0 2.7
47. Aneta Finková TRU R 19 11 25.1 6.3 1.4/3.9 34.9 0.8/4.1 20.0 1.1/1.6 66.7* 0.5 2.4 2.8 2.5 2.1 4.3 0.1 2.8 0.0 3.5
48. Elma Dautovic HKR 20 7 13.7 7.0 1.3/3.3 39.1 1.0/3.0 33.3 1.4/2.0 71.4 0.7 3.7 4.4 0.3 0.6 1.4 0.0 1.7 0.0 6.4
49. Sofia Biliková SLA R 22 11 17.6 2.6 1.2/2.5 48.1 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.9 30.0* 1.2 2.3 3.5 1.5 1.3 2.2 0.1 1.3 0.0 3.0
50. Valentýna Kadlecová CHO R 17 12 25.4 11.5 2.4/6.4 37.7 1.5/6.3 24.0 2.2/2.8 76.5 0.9 2.1 3.0 2.1 1.5 3.1 0.1 2.8 0.0 5.3
51. Tereza Vorlová CHO K/P 35 8 29.6 12.1 4.3/10.6 40.0 0.3/0.6 40.0* 2.9/3.9 74.2 1.5 3.1 4.6 0.8 0.8 2.5 0.0 4.0 0.0 9.3
52. Kateřina Galíčková ZAB K 21 9 24.7 9.7 1.9/4.0 47.2 1.8/4.4 40.0 0.6/0.7 83.3* 1.1 2.8 3.9 2.0 1.0 2.0 0.1 1.1 0.0 9.6
53. Tereza Vyoralová USK R/K 28 10 20.3 7.9 2.8/5.0 56.0 0.4/1.6 25.0* 1.1/1.9 57.9* 1.5 2.5 4.0 3.8 2.0 1.4 0.3 1.3 0.0 11.9
54. Eliška Hamzová ZAB R 20 9 25.1 10.2 3.6/5.9 60.4 0.2/1.4 15.4* 2.4/3.1 78.6 1.6 2.7 4.2 4.3 2.6 2.4 0.2 2.9 0.0 15.6
55. Sarah Beránková ZAB R 25 8 22.5 6.5 1.1/2.3 50.0 0.9/3.5 25.0 1.6/2.0 81.3 0.4 3.0 3.4 2.0 1.0 2.1 0.1 1.8 0.0 7.0
56. Teja Oblak USK R 31 12 21.7 9.7 2.0/4.2 48.0 1.5/4.3 35.3 1.2/1.3 87.5* 0.2 1.9 2.1 4.0 2.3 2.2 0.2 1.4 0.0 10.5
57. Andrea Ondroušková SLO R/K 20 12 16.5 3.3 0.9/3.8 24.4 0.2/1.8 9.5* 1.0/1.0 100.0* 0.9 1.9 2.8 0.7 1.3 1.3 0.0 1.6 0.0 2.7
58. Michaela Potočková TRU R/K 25 10 26.4 7.2 1.2/3.6 33.3 1.4/3.6 38.9 0.6/2.1 28.6 0.9 2.3 3.2 1.1 0.9 2.3 0.0 1.7 0.0 3.8
59. Veronika Šípová USK R 22 10 19.8 6.4 2.1/4.4 47.7 0.0/0.2 0.0* 2.2/3.3 66.7 3.1 2.3 5.4 0.8 2.2 1.5 0.1 2.6 0.0 9.5
60. Adéla Junková STR K/P 17 11 22.5 6.6 1.5/4.8 30.2 1.0/2.6 37.9 0.7/1.3 57.1* 1.0 2.0 3.0 0.8 0.6 3.2 0.0 1.7 0.0 2.3
61. Eva Kopecká KPB K 25 11 25.5 8.5 1.9/3.8 50.0 1.0/2.8 35.5 1.6/2.5 66.7 0.5 2.0 2.5 2.7 1.0 2.4 0.1 2.2 0.0 8.4
62. Anežka Kopecká ZAB P 21 8 16.1 6.9 2.5/4.8 52.6 0.4/1.4 27.3* 0.8/1.1 66.7* 1.4 2.8 4.1 0.5 1.1 1.8 0.0 1.3 0.0 6.4
63. Alena Hanušová USK K/P 30 5 21.4 10.8 3.2/5.6 57.1 0.4/2.4 16.7 3.2/3.6 88.9 3.6 4.2 7.8 1.6 0.8 2.0 0.2 3.6 0.0 16.8
64. Hana Kolegarová STR 21 11 20.3 5.0 1.5/3.9 37.2 0.5/1.5 29.4* 0.7/1.4 53.3* 0.7 1.9 2.6 1.1 1.6 2.1 0.0 1.7 0.0 4.5
65. Veronika Aulichová SLA R/K 24 12 22.9 7.2 2.4/5.8 41.4 0.1/0.9 9.1* 2.1/3.1 67.6 0.8 1.7 2.5 3.5 0.8 3.7 0.1 2.9 0.0 5.2
66. Karolína Fadrhonsová KPB R/K 24 10 14.8 4.4 0.9/3.2 28.1 0.5/2.7 18.5 1.1/1.5 73.3* 0.2 2.0 2.2 2.0 1.0 1.0 0.2 1.5 0.0 3.2
67. Josipa Silov OVA 24 10 27.0 10.6 1.8/4.4 40.9 1.7/6.0 28.3 1.9/2.2 86.4 0.9 1.9 2.8 2.1 1.0 2.3 0.1 1.8 0.0 5.9
68. Michaela Jánská STR R 18 10 25.1 5.4 1.2/2.9 41.4 0.7/2.7 25.9 0.9/1.3 69.2* 0.9 1.8 2.7 2.1 1.3 3.7 0.1 2.1 0.0 3.6
69. Monika Grigalauskyté ZAB 29 4 20.5 5.5 1.8/4.5 38.9 0.3/0.5 50.0* 1.3/2.5 50.0 3.0 4.5 7.5 1.3 0.3 2.5 0.1 1.8 0.0 7.3
70. Barbora Bálintová USK 28 12 21.1 10.4 2.3/4.8 46.6 1.2/2.8 41.2 2.4/3.7 65.9 0.5 1.5 2.0 3.7 2.0 0.5 0.6 3.1 0.0 13.7
71. Michaela Stejskalová KPB K 34 11 21.0 7.5 2.1/4.7 44.2 0.5/2.5 17.9 2.0/3.4 59.5 1.2 1.5 2.7 2.0 0.7 1.1 0.2 3.6 0.0 7.5
72. Michaela Vondráčková ZAB R/K 30 8 20.3 6.5 2.1/3.9 54.8 0.5/1.8 28.6* 0.8/1.5 50.0* 1.0 1.9 2.9 2.5 2.0 1.6 0.2 1.6 0.0 8.0
73. Dominica Hynková KPB R 17 10 17.5 4.6 0.9/2.9 31.0 0.6/2.4 25.0 1.0/1.2 83.3* 0.6 1.5 2.1 2.5 1.2 1.9 0.1 1.5 0.0 5.5
74. Nikola Šafránková SLO 17 10 15.7 5.2 1.4/4.5 31.1 0.6/2.0 30.0 0.6/0.6 100.0* 0.1 1.5 1.6 0.9 0.6 1.9 0.0 0.7 0.0 0.2
75. Denisa Harapesová SLO R 31 9 23.6 6.2 0.3/1.8 18.8* 1.0/4.0 25.0 2.6/3.4 74.2 0.4 1.7 2.1 2.4 1.1 2.8 0.1 3.1 0.0 4.2
76. Michaela Matušková HKR R 24 6 17.2 9.0 1.8/3.3 55.0 1.3/5.3 25.0 1.3/1.5 88.9* 0.5 2.5 3.0 1.7 0.8 0.8 0.3 1.5 0.0 7.7
77. Sára Vadlejchová STR R 20 11 13.9 1.7 0.7/1.9 38.1* 0.0/0.0 0.0* 0.3/1.3 21.4* 1.5 1.3 2.7 1.1 1.0 2.5 0.0 1.7 0.0 0.6
78. Eliška Linhartová TRU K 19 11 14.5 1.5 0.6/1.8 35.0* 0.0/0.9 0.0* 0.2/0.5 33.3* 0.8 1.3 2.1 0.3 0.3 0.9 0.0 1.0 0.0 0.5
79. Michaela Vacková ZAB K 28 5 21.2 10.4 1.2/2.2 54.5 2.2/5.0 44.0 1.4/2.2 63.6 0.2 2.8 3.0 1.4 1.2 1.8 0.2 2.0 0.0 10.8
80. Simona Sklenářová USK K 21 10 17.8 9.6 2.7/4.8 56.3 1.0/2.9 34.5 1.2/1.4 85.7* 0.9 1.4 2.3 2.1 2.7 1.0 0.2 1.0 0.0 10.4
81. Natálie Koucká SLO 18 9 9.3 2.8 1.1/2.1 52.6 0.1/0.1 100.0* 0.2/0.2 100.0* 0.7 1.6 2.2 0.2 0.1 0.6 0.0 0.4 0.0 4.6
82. Eliška Brejchová SLO R 18 11 20.6 6.2 1.5/4.6 33.3 0.8/3.5 23.1 0.6/1.1 58.3* 0.7 1.2 1.9 0.8 1.5 2.2 0.0 1.7 0.0 2.2
83. Hana Hajnová TRU R 20 8 20.6 2.5 0.5/2.1 23.5 0.4/3.0 12.5 0.4/0.5 75.0* 0.1 1.6 1.8 0.6 0.0 2.5 0.0 0.8 0.0 -1.8
84. Dominika Pohunková SLO R/K 27 8 17.9 10.6 3.0/7.4 40.7 0.9/2.6 33.3 2.0/3.1 64.0 0.6 1.6 2.3 1.4 0.9 2.8 0.1 3.1 0.0 5.8
85. Tereza Halátková USK K/P 20 9 9.8 2.1 0.9/1.6 57.1* 0.1/1.6 7.1* 0.0/0.0 0.0* 0.4 1.3 1.8 1.0 1.6 0.6 0.2 0.0 0.0 2.6
86. Petra Záplatová ZAB R/K 30 7 22.9 11.1 2.9/6.3 45.5 1.3/4.1 31.0 1.6/2.1 73.3 0.7 1.7 2.4 2.4 2.0 2.0 0.2 2.9 0.0 10.3
87. Lucie Bolardtová HKR R/K 22 10 12.0 4.2 0.7/1.8 38.9* 0.7/1.7 41.2* 0.7/1.1 63.6* 0.4 1.2 1.6 0.5 0.6 0.7 0.1 1.1 0.0 3.6
88. Naďa Salačová CHO P 28 10 10.3 2.0 0.7/1.8 38.9* 0.1/0.2 50.0* 0.3/0.4 75.0* 0.7 1.2 1.9 0.3 0.3 0.6 0.1 0.8 0.0 1.8
89. Markéta Šmahelová TRU K/P 20 6 19.7 5.3 1.8/4.7 39.3 0.2/0.3 50.0* 1.2/2.2 53.8 1.8 1.8 3.7 0.2 0.2 1.5 0.0 1.8 0.0 4.0
90. Tamara Jovančevič OVA 24 4 14.3 3.0 0.5/2.5 20.0 0.3/1.5 16.7* 1.3/2.8 45.5 0.5 2.8 3.3 0.8 0.0 2.8 0.1 1.8 0.0 -0.3
91. Kristýna Helebrantová SLA 19 8 7.8 0.8 0.1/0.8 16.7* 0.1/0.8 16.7* 0.1/0.4 33.3* 0.0 1.4 1.4 0.8 0.3 0.8 0.1 0.3 0.0 0.4
92. Bria Holmes ZAB 27 6 25.0 11.7 4.5/8.3 54.0 0.2/3.2 5.3 2.2/3.3 65.0 1.2 1.8 3.0 2.5 3.5 2.3 0.2 2.8 0.0 12.3
93. Veronika Borsová TRU R 18 10 11.9 1.3 0.2/1.3 15.4* 0.1/1.0 10.0* 0.6/0.8 75.0* 0.7 1.0 1.7 0.5 0.3 2.1 0.0 0.8 0.0 -0.5
94. Adéla Smutná OVA K/P 22 7 12.7 2.9 1.0/2.3 43.8 0.0/1.1 0.0* 0.9/0.9 100.0* 1.0 1.4 2.4 0.0 0.1 0.6 0.0 0.6 0.0 1.1
95. Simona Růžková HKR R/K 22 7 14.7 5.1 1.7/3.9 44.4 0.3/1.6 18.2* 0.9/1.3 66.7* 0.6 1.3 1.9 1.1 0.9 1.9 0.1 2.0 0.0 3.1
96. Klára Stloukalová SLA K 19 10 10.0 1.8 0.8/2.1 38.1 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.4 50.0* 0.8 0.9 1.7 0.2 0.4 1.5 0.0 0.3 0.0 0.7
97. Adéla Vítová TRU R 18 11 21.1 5.1 1.1/2.8 38.7 0.7/2.5 28.6 0.7/0.9 80.0* 0.4 0.7 1.1 1.2 0.5 1.9 0.1 1.6 0.0 1.1
98. Lucie Ceralová CHO R/K 18 7 11.1 1.7 0.7/2.7 26.3 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.3 100.0* 0.9 1.1 2.0 0.3 0.0 1.3 0.0 0.3 0.0 -0.1
99. Markéta Löflerová CHO R/K 24 12 14.3 4.3 0.9/2.3 39.3 0.5/1.3 40.0* 1.0/1.5 66.7* 1.2 0.7 1.8 0.5 0.9 1.7 0.0 1.8 0.0 2.3
100. Lucie Čadková STR 17 10 8.0 0.3 0.1/1.0 10.0* 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.3 33.3* 0.3 0.7 1.0 0.3 0.2 0.5 0.1 0.1 0.0 -0.6
101. Dunia Huwé TRU 28 5 17.4 6.0 0.8/2.0 40.0 1.2/3.2 37.5 0.8/1.2 66.7* 0.0 1.4 1.4 0.0 0.0 2.2 0.0 1.2 0.0 0.8
102. Marie Anna Machytková STR 19 4 16.8 5.3 1.3/4.8 26.3 0.3/1.3 20.0* 2.0/2.3 88.9 0.3 1.8 2.0 0.3 0.8 1.8 0.0 1.3 0.0 2.3
103. Anna Pavlicová OVA P 23 4 15.0 2.5 1.0/3.3 30.8 0.0/1.0 0.0* 0.5/1.0 50.0* 2.5 1.8 4.3 0.8 0.5 1.5 0.1 0.8 0.0 1.0
104. Štěpánka Ježková SLA K/P 20 11 12.3 2.7 0.8/2.4 34.6 0.4/0.8 44.4* 0.0/0.3 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.4 0.6 1.2 0.0 0.5 0.0 0.8
105. Marta Vulovič OVA 22 4 11.3 2.0 0.8/3.0 25.0 0.0/0.3 0.0* 0.5/0.5 100.0* 0.5 1.5 2.0 0.0 0.3 0.8 0.0 0.5 0.0 -1.0
106. Alžběta Seifrtová TRU 17 8 9.6 1.4 0.1/1.6 7.7* 0.3/1.0 25.0* 0.4/0.8 50.0* 0.0 0.6 0.6 0.1 0.1 1.0 0.0 0.5 0.0 -1.4
107. Johana Staňková CHO K/P 17 8 7.1 0.6 0.3/1.1 22.2* 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.5 25.0* 0.5 0.6 1.1 0.1 0.1 0.3 0.1 0.6 0.0 0.4
108. Natálie Vlčková HKR K 18 8 9.4 1.5 0.8/2.3 33.3 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.6 0.8 0.4 0.3 0.5 0.1 0.0 0.0 -0.1
109. Tea Samouk SLO 19 8 12.4 2.6 0.9/2.3 38.9 0.0/0.3 0.0* 0.9/1.1 77.8* 1.0 0.5 1.5 0.5 0.4 1.0 0.1 1.4 0.0 2.3
110. Karolína Hauserová STR R 17 8 10.0 0.6 0.3/1.0 25.0* 0.0/0.4 0.0* 0.1/0.3 50.0* 0.1 0.5 0.6 1.1 0.3 1.3 0.1 0.4 0.0 -1.1
111. Natalie Lukačková SLA 19 8 7.5 1.6 0.3/0.9 28.6* 0.4/1.3 30.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.3 0.1 0.6 0.1 0.3 0.0 -0.6
112. Laura Mikšíková ZAB K 18 3 13.7 3.0 1.0/1.7 60.0* 0.3/1.3 25.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.3 2.3 1.3 0.7 1.0 0.4 0.3 0.0 4.3
113. Anna Paťorková KPB K 20 4 10.0 0.5 0.3/0.8 33.3* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.5 0.0 1.0 0.1 0.0 0.0 -0.5
114. Veronika Szabó OVA 18 4 9.5 1.3 0.3/0.5 50.0* 0.3/0.3 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.8 0.8 0.0 0.0 1.0 0.0 0.3 0.0 0.8
115. Charlotte Velichová HKR 17 5 12.0 6.2 2.0/4.6 43.5 0.6/3.0 20.0 0.4/1.2 33.3* 0.4 0.6 1.0 1.0 1.0 1.2 0.2 1.4 0.0 2.6
116. Alena Bačová OVA R 19 4 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.1 0.0 0.0 0.0
117. Dagmar Hrabovská CHO R/K 20 5 2.6 1.0 0.2/0.2 100.0* 0.0/0.2 0.0* 0.6/0.8 75.0* 0.0 0.2 0.2 0.0 0.0 0.4 0.0 0.4 0.0 0.4
118. Štěpánka Traubová CHO R 22 4 2.3 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.3 0.5 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.0 -0.8
119. Kateřina Kozumplíková TRU R/K 28 5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
120. Kristýna Menšíková OVA R 21 9 7.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.0 0.1 0.6 0.4 0.9 0.1 0.1 0.0 -2.8

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. KPB /0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
2. USK 12 12/0 100.0 29.0 28.3 27.3 24.2 108.8 51.7 37.3/64.7 57.7 5.7/18.4 30.8 17.1/23.8 71.7 20.7 31.0 51.7 27.8 21.5 14.3 20.5 16.9 4.3 156.1
3. HKR 13 11/2 84.6 18.5 21.2 18.4 19.7 77.8 58.2 19.2/38.8 49.4 5.5/21.1 25.9 11.5/15.2 75.8 12.9 27.1 40.0 11.5 8.8 12.7 15.7 16.2 2.8 77.2
4. SLA 12 8/4 66.7 18.2 14.8 15.0 16.2 64.2 65.7 19.8/46.0 43.1 4.4/16.1 27.5 11.3/17.2 65.5 13.1 28.0 41.1 15.8 10.3 19.8 18.0 18.8 2.1 69.0
5. STR 12 0/12 0.0 13.4 13.6 12.9 14.5 54.4 84.6 15.9/42.4 37.5 4.9/17.4 28.2 7.8/12.8 61.4 12.0 26.0 38.0 10.5 8.8 26.9 16.7 19.6 1.1 39.0
6. SLO 12 5/7 41.7 16.9 17.1 14.6 16.3 64.9 79.4 19.5/49.8 39.1 4.3/18.6 22.9 13.2/19.1 69.0 14.6 25.8 40.4 13.6 10.4 18.8 20.2 19.1 2.6 63.4
7. CHO 12 3/9 25.0 17.2 14.3 15.4 17.8 64.8 72.0 18.1/41.1 44.0 4.6/20.0 22.9 9.3/13.4 69.6 10.4 25.2 35.6 12.3 9.8 16.9 15.8 17.6 1.8 57.0
8. TRU /0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
9. OVA 12 2/10 16.7 15.7 13.3 13.7 16.4 59.1 84.2 16.9/41.1 41.2 4.4/21.3 20.7 12.0/17.8 67.6 12.8 24.8 37.5 13.9 8.1 21.7 19.1 22.0 2.3 49.3
10. ZAB /0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Lubor Blažek CZE - 85.9 262 275 58 71
Martin Petrovický CZE - 53.4 363 194 169 0
Zdeněk Sýkora CZE - 48.8 125 79 77 31
Erika Dobrovičová - 0 54 45 99
Jan Bobrovský CZE Žabiny Brno 82.4 336 371 115 150
Eduard Gaisler CZE - 33.6 131 74 121 64
Jitka Erbenová CZE - 50.0 64 32 32 0
Jiří Bárta CZE - 52.4 206 130 98 22
Marcela Krämer SVK Slovanka 43.2 250 121 158 29
Pavel Jirman CZE - 0 13 50 63
Jana Klečková CZE - 15.6 32 13 50 31
Jan Faltýnek CZE - 0 63 112 175
Romana Ptáčková CZE Sokol H. Králové 64.4 360 232 128 0
Tomáš Veselý CZE - 50.0 78 54 54 30
Miroslav Volejník CZE Sokol H. Králové 39.6 111 276 195 360
Marian Svoboda CZE - 56.6 226 129 101 4
Erin Renee Olson - 43.6 39 26 32 19
Roman Maleček CZE - 0 111 137 248
Milan Veverka CZE - 0 185 58 243
René Štěpánek CZE - 41.2 165 68 97 0
Tibor Jány SVK - 27.7 94 37 86 29
David Zdeněk CZE BLK Slavia Praha 50.7 144 114 114 84
Zdeněk Janík CZE - 50.0 30 35 40 45
Ondřej Zajíček CZE - 10.0 10 12 56 58
Richard Klein CZE - 0 52 53 105
Marek Šilhan CZE - 58.3 24 36 34 46
Roman Chocholouš CZE - 15.0 100 15 85 0
Kateřina Kulichová CZE - 0 11 55 66
Pavel Kubálek CZE ZVVZ USK Praha 0 216 88 304
Jaroslava Bernasová CZE - 0 36 39 75
Pavla Kuřitková CZE - 0 56 51 107
Petr Treml CZE - 48.9 135 66 69 0
Daniel Kurucz CZE - 48.3 230 111 119 0
Martin Marcalík CZE - 0 18 54 72
Petr Stavěl CZE - 50.0 22 69 75 122
Jiří Havran CZE - 0 104 85 189
Ivan Beneš CZE ZVVZ USK Praha 51.7 89 192 43 146
Darina Kaderková CZE - 0 48 68 116
Natália Hejková SVK ZVVZ USK Praha 100.0 168 229 0 61
Petr Kapitulčin CZE KARA Trutnov 40.0 60 55 97 92
Jiří Toušek CZE - 34.5 84 54 115 85
Michaela Uhrová CZE - 25.0 4 24 38 58
Jozef Rešetár Levhartice Chomutov 51.0 151 82 82 13
Pavel Prokeš CZE - 0 87 66 153
Jaroslav Michálek CZE - 0 81 44 125
Angelika Hendrych POL - 0 10 50 60
Ladislav Pavlát CZE - 28.6 35 38 106 109
Aneta Kovářová CZE - 0 13 69 82
Viktor Pruša CZE Žabiny Brno 61.0 154 94 60 0
Kamil Havrlant CZE SBŠ Ostrava 0 34 68 102
Jiří Johanes CZE BK Strakonice 0 19 140 159
Petr Martínek CZE BK Strakonice 11.9 159 19 140 0
Jakub Gazda CZE Žabiny Brno 0 94 58 152
Jaroslav Bartoň CZE - 0 32 69 101
Michal Martišek SVK KARA Trutnov 33.7 92 53 92 53
Martin Stavěl CZE - 58.7 63 37 26 0
Lucie Zítková CZE - 16.3 80 13 67 0
Radek Šnábl CZE Slovanka 38.9 18 39 51 72
Alena Jeništová CZE BK Strakonice 0 4 73 77
Stanislav Onuška SVK - 35.0 20 26 34 40
Kamil Fajta CZE SBŠ Ostrava 50.0 12 20 36 44
Dušan Medvecký CZE KP Brno 65.1 63 41 22 0
Jakub Nevrlý CZE KP Brno 0 41 22 63
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 ZAB TRU 25. 9. 2021 40 83 44 127 39 41 34 27 25 36/91 39.6 15/52 28.8 10/17 58.8 27 68 95 37 24 41 29 29 152
1 SLA USK 25. 9. 2021 40 38 85 123 47 34 27 36 26 38/86 44.2 7/43 16.3 26/37 70.3 28 63 91 30 28 45 34 34 134
1 KPB OVA 26. 9. 2021 40 68 52 120 16 31 23 31 35 32/83 38.6 10/49 20.4 26/50 52.0 33 67 100 35 20 28 46 46 140
1 CHO HKR 24. 9. 2021 40 66 69 135 3 24 46 29 36 38/100 38.0 11/40 27.5 26/36 72.2 22 74 96 26 16 34 42 42 140
1 STR SLO 24. 9. 2021 40 64 79 143 15 37 34 34 38 44/113 38.9 7/20 35.0 34/50 68.0 36 56 92 28 15 38 47 47 142
2 TRU SLO 3. 10. 2021 40 69 82 151 13 40 52 30 29 44/96 45.8 13/40 32.5 24/32 75.0 21 59 80 19 13 25 33 33 153
2 HKR STR 2. 10. 2021 40 68 38 106 30 29 38 24 15 31/92 33.7 8/34 23.5 20/27 74.1 24 66 90 12 13 37 28 28 97
2 KPB CHO 2. 10. 2021 40 70 54 124 16 40 36 21 27 32/87 36.8 15/45 33.3 15/29 51.7 23 67 90 37 19 30 35 35 143
2 USK OVA 2. 10. 2021 40 106 45 151 61 55 32 28 36 35/93 37.6 16/57 28.1 33/49 67.3 49 58 107 34 25 42 52 52 169
2 ZAB SLA 2. 10. 2021 40 79 57 136 22 28 34 30 44 34/83 41.0 12/37 32.4 32/46 69.6 27 51 78 27 19 40 44 44 134
3 SLA TRU 9. 10. 2021 40 79 55 134 24 34 32 31 37 36/77 46.8 10/39 25.6 32/42 76.2 25 50 75 32 21 39 37 37 147
3 OVA ZAB 10. 10. 2021 40 56 91 147 35 38 37 35 37 45/78 57.7 13/43 30.2 18/35 51.4 20 54 74 36 31 61 38 38 150
3 CHO USK 29. 9. 2021 40 66 111 177 45 46 46 34 51 56/101 55.4 16/39 41.0 17/22 77.3 20 51 71 21 27 40 36 36 179
3 STR KPB 8. 10. 2021 40 59 79 138 20 42 21 40 35 37/86 43.0 15/44 34.1 19/26 73.1 25 56 81 35 29 47 28 28 156
3 HKR SLO 5. 11. 2021 40 79 50 129 29 26 37 31 35 45/106 42.5 9/37 24.3 12/22 54.5 33 61 94 22 17 34 38 38 131
4 TRU HKR 17. 10. 2021 40 40 87 127 47 33 36 26 32 29/72 40.3 15/48 31.3 24/36 66.7 23 59 82 23 23 38 37 37 131
4 KPB SLO 16. 10. 2021 40 75 62 137 13 37 31 34 35 42/100 42.0 13/44 29.5 14/17 82.4 26 60 86 42 17 36 18 18 155
4 ZAB CHO 16. 10. 2021 40 74 52 126 22 22 22 41 41 44/101 43.6 7/38 18.4 17/28 60.7 30 65 95 29 22 37 33 33 141
4 SLA OVA 16. 10. 2021 40 83 59 142 24 40 26 30 46 40/80 50.0 11/34 32.4 29/41 70.7 17 49 66 34 20 32 40 40 159
5 OVA TRU 24. 10. 2021 40 80 79 159 1 46 32 31 50 43/84 51.2 16/50 32.0 25/40 62.5 23 60 83 36 18 30 44 45 179
5 CHO SLA 24. 10. 2021 40 51 55 106 4 34 21 21 30 29/75 38.7 8/44 18.2 24/36 66.7 31 56 87 22 30 42 38 38 113
5 STR ZAB 23. 10. 2021 40 58 91 149 33 42 45 35 27 50/94 53.2 9/36 25.0 22/31 71.0 22 52 74 32 25 44 36 36 161
5 SLO USK 24. 10. 2021 40 47 125 172 78 43 54 41 34 58/109 53.2 8/26 30.8 32/38 84.2 24 48 72 55 39 58 40 40 209
5 HKR KPB 15. 12. 2021 40 68 60 128 8 33 34 27 34 35/84 41.7 9/44 20.5 31/42 73.8 31 57 88 16 14 29 34 34 126
6 USK HKR 30. 10. 2021 40 98 66 164 32 39 41 46 38 49/115 42.6 12/41 29.3 30/45 66.7 39 59 98 44 25 42 45 45 186
6 SLO ZAB 28. 9. 2021 40 50 69 119 19 27 37 27 28 38/87 43.7 6/44 13.6 25/37 67.6 32 61 93 20 27 40 40 40 124
6 SLA STR 30. 10. 2021 40 85 56 141 29 36 38 28 39 41/101 40.6 12/34 35.3 23/33 69.7 33 51 84 38 27 51 41 42 152
6 OVA CHO 31. 10. 2021 40 52 75 127 23 34 27 28 38 30/68 44.1 14/55 25.5 25/31 80.6 24 55 79 34 18 38 37 37 137
7 CHO TRU 17. 11. 2021 40 89 58 147 31 30 40 38 39 42/84 50.0 13/51 25.5 24/33 72.7 28 51 79 25 24 44 42 42 148
7 STR OVA 5. 1. 2022 40 56 87 143 31 38 32 35 38 45/83 54.2 8/31 25.8 29/42 69.0 27 37 64 24 24 50 37 37 131
7 SLO SLA 17. 11. 2021 40 78 86 164 8 43 38 35 48 47/99 47.5 13/33 39.4 31/44 70.5 28 48 76 34 23 34 42 42 180
7 KPB USK 17. 11. 2021 40 65 101 166 36 47 44 34 41 54/106 50.9 11/34 32.4 25/43 58.1 34 47 81 44 31 39 38 38 194
8 TRU USK 21. 11. 2021 40 42 126 168 84 37 34 46 51 66/104 63.5 7/33 21.2 15/27 55.6 21 45 66 37 39 60 30 30 181
8 ZAB KPB 20. 11. 2021 40 71 54 125 17 31 29 27 38 35/74 47.3 10/40 25.0 25/31 80.6 20 51 71 26 23 42 37 37 136
8 SLA HKR 20. 11. 2021 40 64 46 110 18 32 23 23 32 34/76 44.7 6/42 14.3 24/34 70.6 22 56 78 28 12 30 38 38 113
8 OVA SLO 21. 11. 2021 40 79 82 161 3 44 38 43 36 42/91 46.2 13/48 27.1 38/53 71.7 32 58 90 36 27 39 47 48 181
8 CHO STR 19. 11. 2021 40 68 44 112 24 30 18 33 31 42/94 44.7 5/31 16.1 13/25 52.0 23 58 81 28 27 53 33 33 109
9 STR TRU 26. 11. 2021 40 71 86 157 15 42 33 39 43 43/89 48.3 14/55 25.5 29/46 63.0 41 54 95 24 12 26 41 41 162
9 HKR OVA 27. 11. 2021 40 95 49 144 46 30 46 36 32 38/87 43.7 14/50 28.0 26/32 81.3 27 63 90 25 11 29 37 37 153
9 KPB SLA 28. 11. 2021 40 74 57 131 17 31 18 44 38 38/79 48.1 12/45 26.7 19/37 51.4 28 53 81 38 19 33 35 35 150
9 ZAB USK 27. 11. 2021 40 69 91 160 22 39 43 37 41 55/111 49.5 8/28 28.6 26/39 66.7 36 45 81 41 17 36 37 37 183
10 USK SLA 4. 12. 2021 40 113 33 146 80 34 40 42 30 52/112 46.4 8/32 25.0 18/29 62.1 29 60 89 42 30 41 32 32 177
10 OVA KPB 7. 12. 2021 40 58 90 148 32 45 45 26 32 40/88 45.5 11/39 28.2 35/48 72.9 25 55 80 31 21 35 44 44 159
10 HKR CHO 3. 12. 2021 40 72 65 137 7 34 42 28 33 35/76 46.1 10/55 18.2 37/40 92.5 29 59 88 12 13 28 42 42 135
10 SLO STR 22. 12. 2021 40 70 66 136 4 38 38 32 28 40/90 44.4 9/39 23.1 29/40 72.5 27 57 84 28 22 40 45 45 147
11 SLO TRU 12. 12. 2021 40 77 57 134 20 32 28 43 31 34/88 38.6 10/47 21.3 36/48 75.0 31 63 94 27 19 29 43 43 150
11 STR HKR 10. 12. 2021 40 54 95 149 41 39 29 40 41 37/88 42.0 14/40 35.0 33/45 73.3 26 55 81 27 18 44 45 45 148
11 CHO KPB 10. 12. 2021 40 66 68 134 2 32 24 46 32 38/99 38.4 11/44 25.0 25/33 75.8 25 72 97 19 12 26 30 30 138
11 OVA USK 12. 12. 2021 40 36 118 154 82 38 40 50 26 51/113 45.1 9/36 25.0 25/35 71.4 36 56 92 34 30 47 38 38 176
12 TRU SLA 19. 12. 2021 40 36 66 102 30 25 31 29 17 27/82 32.9 13/52 25.0 9/22 40.9 21 79 100 23 26 45 30 30 103
12 USK CHO 18. 12. 2021 40 105 68 173 37 54 49 33 37 50/100 50.0 12/50 24.0 37/45 82.2 36 53 89 41 28 43 39 39 193
12 KPB STR 18. 12. 2021 40 81 42 123 39 26 24 39 34 43/93 46.2 7/45 15.6 16/24 66.7 28 60 88 29 19 39 25 25 129
12 SLO HKR 19. 12. 2021 40 49 95 144 46 36 36 34 38 52/116 44.8 8/36 22.2 16/34 47.1 35 66 101 36 24 33 36 36 169
13 HKR TRU 7. 10. 2021 40 90 46 136 44 37 45 31 23 47/100 47.0 8/40 20.0 18/29 62.1 33 56 89 26 26 45 35 35 143
13 SLO KPB 9. 1. 2022 40 53 89 142 36 35 36 33 38 34/89 38.2 14/43 32.6 32/47 68.1 26 65 91 33 21 36 42 42 163
13 STR USK 7. 1. 2022 40 45 126 171 81 52 39 33 47 63/122 51.6 10/31 32.3 15/21 71.4 28 53 81 37 28 51 28 28 185
13 CHO ZAB 7. 1. 2022 40 57 86 143 29 36 33 42 32 44/95 46.3 12/58 20.7 19/30 63.3 35 68 103 22 22 34 36 36 151
13 OVA SLA 9. 1. 2022 40 56 67 123 11 33 30 30 30 38/80 47.5 10/37 27.0 17/24 70.8 22 49 71 31 17 34 31 31 140
14 KPB HKR 19. 1. 2022 40 77 81 158 4 41 40 41 36 39/81 48.1 17/51 33.3 29/46 63.0 22 60 82 38 10 25 41 41 173
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0

      Body

      1.
      2
      ZVVZ USK Praha
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      KARA Trutnov

      Asistence

      1.
      ZVVZ USK Praha
      2
      ZVVZ USK Praha
      4
      Levhartice Chomutov
      5
      Levhartice Chomutov

      Užitečnost

      1.
      ZVVZ USK Praha
      2
      ZVVZ USK Praha
      5
      ZVVZ USK Praha

      Bloky

      1.
      ZVVZ USK Praha
      3
      Sokol H. Králové
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      Žabiny Brno

      Cena RENOMIA

      1.
      Levhartice Chomutov
      2
      Levhartice Chomutov
      3
      BLK Slavia Praha

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      ZVVZ USK Praha
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      SBŠ Ostrava

      Proměněné střely za 3 body

      3
      Žabiny Brno
      4
      BLK Slavia Praha
      5
      Levhartice Chomutov

      Proměněné trestné hody

      1.
      KARA Trutnov
      2
      Sokol H. Králové
      3
      KARA Trutnov
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      BLK Slavia Praha
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 31 USK - CHO (105 : 68)
      2. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 30 ZAB - USK (69 : 91)
      3. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 29 SLO - USK (47 : 125)
      4. Dominika Pohunková Slovanka 29 TRU - SLO (69 : 82)
      5. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 27 STR - OVA (56 : 87)
      6. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 27 STR - USK (45 : 126)
      7. Kateřina Zohnová KP Brno 27 SLO - KPB (53 : 89)
      8. Anna Rylichová KARA Trutnov 27 STR - TRU (71 : 86)
      9. Eliška Hálová Slovanka 26 OVA - SLO (79 : 82)
      10. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 26 HKR - KPB (68 : 60)
      11. Anna Rosecká BK Strakonice 26 STR - TRU (71 : 86)
      12. Anna Rylichová KARA Trutnov 25 TRU - SLO (69 : 82)
      13. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 25 OVA - USK (36 : 118)
      14. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 24 SLO - SLA (78 : 86)
      15. Kateřina Zeithammerová Slovanka 24 OVA - SLO (79 : 82)
      16. Kateřina Zeithammerová Slovanka 24 SLO - SLA (78 : 86)
      17. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 23 USK - CHO (105 : 68)
      18. Luisa Vydrová BK Strakonice 23 SLO - STR (70 : 66)
      19. María Conde ZVVZ USK Praha 22 KPB - USK (65 : 101)
      20. Petra Záplatová Žabiny Brno 22 ZAB - KPB (71 : 54)
      21. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 22 CHO - ZAB (57 : 86)
      22. María Conde ZVVZ USK Praha 22 CHO - USK (66 : 111)
      23. Kateřina Zohnová KP Brno 22 KPB - SLA (74 : 57)
      24. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 22 SLA - OVA (83 : 59)
      25. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 21 TRU - USK (42 : 126)
      26. Petra Záplatová Žabiny Brno 21 ZAB - USK (69 : 91)
      27. Anna Rosecká BK Strakonice 21 STR - HKR (54 : 95)
      28. Eliška Hálová Slovanka 21 KPB - SLO (75 : 62)
      29. Zuzana Kučerová Levhartice Chomutov 21 CHO - TRU (89 : 58)
      30. Anna Rosecká BK Strakonice 21 CHO - STR (68 : 44)
      31. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 21 HKR - CHO (72 : 65)
      32. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 21 OVA - USK (36 : 118)
      33. Natalie Marie Kucowski KP Brno 21 STR - KPB (59 : 79)
      34. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 21 HKR - OVA (95 : 49)
      35. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 20 SLA - STR (85 : 56)
      36. Josipa Silov SBŠ Ostrava 20 OVA - TRU (80 : 79)
      37. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 20 USK - CHO (105 : 68)
      38. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 20 USK - HKR (98 : 66)
      39. Josipa Silov SBŠ Ostrava 20 OVA - SLO (79 : 82)
      40. Eliška Brejchová Slovanka 20 KPB - SLO (75 : 62)
      41. Petra Malíková KP Brno 20 STR - KPB (59 : 79)
      42. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 20 SLO - USK (47 : 125)
      43. Natalie Marie Kucowski KP Brno 20 KPB - STR (81 : 42)
      44. Petra Bakajsová BLK Slavia Praha 20 SLA - HKR (64 : 46)
      45. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 20 TRU - HKR (40 : 87)
      46. María Conde ZVVZ USK Praha 20 SLA - USK (38 : 85)
      47. Josipa Silov SBŠ Ostrava 20 SLA - OVA (83 : 59)
      48. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 20 HKR - OVA (95 : 49)
      49. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 20 SLA - TRU (79 : 55)
      50. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 20 TRU - HKR (40 : 87)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Natalie Marie Kucowski KP Brno 21 SLO - KPB (53 : 89)
      2. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 20 STR - TRU (71 : 86)
      3. Natalie Marie Kucowski KP Brno 18 KPB - SLO (75 : 62)
      4. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 18 OVA - USK (36 : 118)
      5. Natalie Marie Kucowski KP Brno 18 CHO - KPB (66 : 68)
      6. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 17 OVA - TRU (80 : 79)
      7. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 17 TRU - SLA (36 : 66)
      8. Natalie Marie Kucowski KP Brno 16 HKR - KPB (68 : 60)
      9. Eliška Hálová Slovanka 16 OVA - SLO (79 : 82)
      10. Simona Fišerová Sokol H. Králové 16 HKR - CHO (72 : 65)
      11. Rebecca Akl KP Brno 15 KPB - CHO (70 : 54)
      12. Natalie Marie Kucowski KP Brno 15 KPB - STR (81 : 42)
      13. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 14 USK - HKR (98 : 66)
      14. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 14 TRU - HKR (40 : 87)
      15. Natalie Marie Kucowski KP Brno 14 STR - KPB (59 : 79)
      16. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 13 USK - OVA (106 : 45)
      17. Luisa Vydrová BK Strakonice 13 STR - SLO (64 : 79)
      18. Zuzana Kučerová Levhartice Chomutov 13 OVA - CHO (52 : 75)
      19. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 13 USK - OVA (106 : 45)
      20. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 13 SLA - USK (38 : 85)
      21. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 13 USK - CHO (105 : 68)
      22. Anna Jurčenková Žabiny Brno 13 CHO - ZAB (57 : 86)
      23. Natálie Horsáková BK Strakonice 13 KPB - STR (81 : 42)
      24. Luisa Vydrová BK Strakonice 13 SLO - STR (70 : 66)
      25. Simona Fišerová Sokol H. Králové 12 SLO - HKR (49 : 95)
      26. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 12 ZAB - USK (69 : 91)
      27. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 12 ZAB - CHO (74 : 52)
      28. Monika Grigalauskyté Žabiny Brno 12 CHO - ZAB (57 : 86)
      29. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 12 ZAB - CHO (74 : 52)
      30. Simona Fišerová Sokol H. Králové 12 TRU - HKR (40 : 87)
      31. Gabriela Mervínská Slovanka 12 STR - SLO (64 : 79)
      32. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 12 CHO - SLA (51 : 55)
      33. Anna Jurčenková Žabiny Brno 12 ZAB - SLA (79 : 57)
      34. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 12 HKR - STR (68 : 38)
      35. Anežka Kopecká Žabiny Brno 11 STR - ZAB (58 : 91)
      36. Eliška Hamzová Žabiny Brno 11 SLO - ZAB (50 : 69)
      37. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 11 HKR - TRU (90 : 46)
      38. María Conde ZVVZ USK Praha 11 USK - OVA (106 : 45)
      39. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 11 ZAB - USK (69 : 91)
      40. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 ZAB - USK (69 : 91)
      41. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 11 CHO - TRU (89 : 58)
      42. Anna Rylichová KARA Trutnov 11 STR - TRU (71 : 86)
      43. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 11 SLA - HKR (64 : 46)
      44. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 STR - USK (45 : 126)
      45. Natálie Horsáková BK Strakonice 11 CHO - STR (68 : 44)
      46. Natalie Marie Kucowski KP Brno 10 KPB - CHO (70 : 54)
      47. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 10 CHO - TRU (89 : 58)
      48. Natalie Marie Kucowski KP Brno 10 KPB - SLA (74 : 57)
      49. Rebecca Akl KP Brno 10 KPB - SLA (74 : 57)
      50. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 10 CHO - HKR (66 : 69)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 11 USK - CHO (105 : 68)
      2. Kateřina Zeithammerová Slovanka 10 KPB - SLO (75 : 62)
      3. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 10 SLO - USK (47 : 125)
      4. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 9 CHO - STR (68 : 44)
      5. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 8 KPB - CHO (70 : 54)
      6. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 8 USK - HKR (98 : 66)
      7. María Conde ZVVZ USK Praha 8 ZAB - USK (69 : 91)
      8. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 8 USK - CHO (105 : 68)
      9. Kateřina Zeithammerová Slovanka 8 STR - SLO (64 : 79)
      10. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 7 SLO - USK (47 : 125)
      11. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 7 USK - CHO (105 : 68)
      12. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 7 ZAB - USK (69 : 91)
      13. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 7 CHO - SLA (51 : 55)
      14. Eliška Hamzová Žabiny Brno 7 ZAB - TRU (83 : 44)
      15. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 7 KPB - SLA (74 : 57)
      16. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 7 CHO - TRU (89 : 58)
      17. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 7 CHO - TRU (89 : 58)
      18. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 7 CHO - USK (66 : 111)
      19. Kateřina Zeithammerová Slovanka 7 SLO - SLA (78 : 86)
      20. María Conde ZVVZ USK Praha 7 STR - USK (45 : 126)
      21. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 7 SLO - HKR (49 : 95)
      22. Kateřina Galíčková Žabiny Brno 7 STR - ZAB (58 : 91)
      23. María Conde ZVVZ USK Praha 7 KPB - USK (65 : 101)
      24. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 7 CHO - ZAB (57 : 86)
      25. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 7 OVA - CHO (52 : 75)
      26. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 7 SLA - USK (38 : 85)
      27. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 7 SLO - SLA (78 : 86)
      28. Kateřina Zeithammerová Slovanka 7 OVA - SLO (79 : 82)
      29. Dominica Hynková KP Brno 7 KPB - STR (81 : 42)
      30. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 6 SLA - TRU (79 : 55)
      31. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 6 STR - OVA (56 : 87)
      32. Eliška Hamzová Žabiny Brno 6 ZAB - KPB (71 : 54)
      33. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 6 USK - SLA (113 : 33)
      34. Eva Kopecká KP Brno 6 KPB - SLO (75 : 62)
      35. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 6 SLA - OVA (83 : 59)
      36. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 6 SLA - OVA (83 : 59)
      37. Denisa Harapesová Slovanka 6 STR - SLO (64 : 79)
      38. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 6 OVA - ZAB (56 : 91)
      39. Natalie Marie Kucowski KP Brno 6 SLO - KPB (53 : 89)
      40. Klára Křivánková BLK Slavia Praha 6 SLA - OVA (83 : 59)
      41. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 6 OVA - TRU (80 : 79)
      42. Karolína Fadrhonsová KP Brno 6 SLO - KPB (53 : 89)
      43. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 6 KPB - CHO (70 : 54)
      44. Kateřina Zeithammerová Slovanka 6 SLO - USK (47 : 125)
      45. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 6 HKR - OVA (95 : 49)
      46. Rebecca Akl KP Brno 6 KPB - SLA (74 : 57)
      47. Eliška Hamzová Žabiny Brno 6 ZAB - USK (69 : 91)
      48. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 6 SLO - USK (47 : 125)
      49. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 6 KPB - OVA (68 : 52)
      50. María Conde ZVVZ USK Praha 6 SLO - USK (47 : 125)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 44 STR - USK (45 : 126)
      2. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 44 OVA - USK (36 : 118)
      3. Eliška Hálová Slovanka 43 OVA - SLO (79 : 82)
      4. Natalie Marie Kucowski KP Brno 41 SLO - KPB (53 : 89)
      5. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 40 USK - CHO (105 : 68)
      6. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 37 USK - CHO (105 : 68)
      7. Luisa Vydrová BK Strakonice 37 SLO - STR (70 : 66)
      8. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 36 SLO - USK (47 : 125)
      9. Natalie Marie Kucowski KP Brno 35 KPB - STR (81 : 42)
      10. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 35 ZAB - USK (69 : 91)
      11. Anna Rylichová KARA Trutnov 35 STR - TRU (71 : 86)
      12. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 35 ZAB - USK (69 : 91)
      13. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 34 OVA - USK (36 : 118)
      14. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 34 STR - OVA (56 : 87)
      15. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 33 OVA - USK (36 : 118)
      16. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 32 USK - HKR (98 : 66)
      17. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 32 STR - TRU (71 : 86)
      18. María Conde ZVVZ USK Praha 32 STR - USK (45 : 126)
      19. María Conde ZVVZ USK Praha 31 KPB - USK (65 : 101)
      20. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 31 TRU - HKR (40 : 87)
      21. Zuzana Kučerová Levhartice Chomutov 31 CHO - TRU (89 : 58)
      22. María Conde ZVVZ USK Praha 31 USK - SLA (113 : 33)
      23. Natalie Marie Kucowski KP Brno 30 STR - KPB (59 : 79)
      24. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 30 OVA - USK (36 : 118)
      25. Petra Malíková KP Brno 30 STR - KPB (59 : 79)
      26. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 30 SLO - USK (47 : 125)
      27. Eliška Hálová Slovanka 29 SLO - TRU (77 : 57)
      28. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 29 KPB - USK (65 : 101)
      29. Kateřina Zohnová KP Brno 29 SLO - KPB (53 : 89)
      30. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 29 SLO - USK (47 : 125)
      31. Anna Rylichová KARA Trutnov 28 TRU - SLO (69 : 82)
      32. Klára Křivánková BLK Slavia Praha 28 SLA - TRU (79 : 55)
      33. Petra Bakajsová BLK Slavia Praha 28 SLA - HKR (64 : 46)
      34. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 28 OVA - TRU (80 : 79)
      35. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 28 SLA - USK (38 : 85)
      36. Petra Záplatová Žabiny Brno 27 ZAB - USK (69 : 91)
      37. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 27 TRU - USK (42 : 126)
      38. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 27 USK - HKR (98 : 66)
      39. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 27 USK - SLA (113 : 33)
      40. Kateřina Zeithammerová Slovanka 27 STR - SLO (64 : 79)
      41. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 27 SLA - STR (85 : 56)
      42. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 27 SLO - SLA (78 : 86)
      43. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 27 KPB - USK (65 : 101)
      44. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 27 OVA - USK (36 : 118)
      45. Natalie Marie Kucowski KP Brno 26 CHO - KPB (66 : 68)
      46. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 26 HKR - KPB (68 : 60)
      47. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 26 TRU - HKR (40 : 87)
      48. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 26 CHO - SLA (51 : 55)
      49. María Conde ZVVZ USK Praha 26 SLA - USK (38 : 85)
      50. Kateřina Zohnová KP Brno 26 KPB - SLA (74 : 57)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 5 OVA - USK (36 : 118)
      2. Natalie Marie Kucowski KP Brno 4 SLO - KPB (53 : 89)
      3. Simona Fišerová Sokol H. Králové 4 SLO - HKR (49 : 95)
      4. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 4 TRU - USK (42 : 126)
      5. Anna Jurčenková Žabiny Brno 4 ZAB - SLA (79 : 57)
      6. Stella Tarkovičová SBŠ Ostrava 3 OVA - SLA (56 : 67)
      7. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 3 USK - OVA (106 : 45)
      8. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 3 USK - OVA (106 : 45)
      9. Martina Pokorná Sokol H. Králové 3 HKR - STR (68 : 38)
      10. Natalie Marie Kucowski KP Brno 3 ZAB - KPB (71 : 54)
      11. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 3 STR - USK (45 : 126)
      12. Anna Jurčenková Žabiny Brno 3 ZAB - TRU (83 : 44)
      13. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 3 ZAB - CHO (74 : 52)
      14. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 3 CHO - KPB (66 : 68)
      15. Barbora Bušková Slovanka 3 SLO - STR (70 : 66)
      16. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 3 OVA - SLA (56 : 67)
      17. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 2 CHO - STR (68 : 44)
      18. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 2 ZAB - USK (69 : 91)
      19. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 2 KPB - OVA (68 : 52)
      20. Naďa Salačová Levhartice Chomutov 2 CHO - SLA (51 : 55)
      21. Luisa Vydrová BK Strakonice 2 SLA - STR (85 : 56)
      22. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 2 OVA - SLO (79 : 82)
      23. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 2 ZAB - SLA (79 : 57)
      24. Natalie Marie Kucowski KP Brno 2 HKR - KPB (68 : 60)
      25. Natálie Koucká Slovanka 2 SLO - TRU (77 : 57)
      26. Lucia Hadačová KP Brno 2 KPB - SLO (75 : 62)
      27. Lucia Hadačová KP Brno 2 KPB - SLA (74 : 57)
      28. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 2 HKR - STR (68 : 38)
      29. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 2 USK - SLA (113 : 33)
      30. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 2 USK - SLA (113 : 33)
      31. Simona Fišerová Sokol H. Králové 2 HKR - OVA (95 : 49)
      32. Lucia Hadačová KP Brno 2 STR - KPB (59 : 79)
      33. Natalie Marie Kucowski KP Brno 2 KPB - STR (81 : 42)
      34. Simona Fišerová Sokol H. Králové 2 HKR - TRU (90 : 46)
      35. Eliška Hamzová Žabiny Brno 2 STR - ZAB (58 : 91)
      36. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 2 ZAB - USK (69 : 91)
      37. Anna Rylichová KARA Trutnov 2 CHO - TRU (89 : 58)
      38. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 2 OVA - TRU (80 : 79)
      39. Kateřina Káňová SBŠ Ostrava 2 OVA - SLO (79 : 82)
      40. Barbora Bušková Slovanka 2 SLO - TRU (77 : 57)
      41. Eliška Hamzová Žabiny Brno 2 ZAB - TRU (83 : 44)
      42. Hana Kolegarová BK Strakonice 2 SLA - STR (85 : 56)
      43. Simona Fišerová Sokol H. Králové 2 STR - HKR (54 : 95)
      44. Gabriela Mervínská Slovanka 2 SLO - STR (70 : 66)
      45. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 2 HKR - TRU (90 : 46)
      46. Anna Kubíčková SBŠ Ostrava 2 OVA - USK (36 : 118)
      47. Eva Kopecká KP Brno 2 ZAB - KPB (71 : 54)
      48. Natalie Marie Kucowski KP Brno 2 OVA - KPB (58 : 90)
      49. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 2 CHO - USK (66 : 111)
      50. Natálie Koucká Slovanka 2 SLO - USK (47 : 125)
      # Hráč Klub Cena RENOMIA Zápas
      1. Natalie Lukačková BLK Slavia Praha 40 SLA - HKR (64 : 46)
      2. Štěpánka Traubová Levhartice Chomutov 40 CHO - TRU (89 : 58)
      3. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 40 ZAB - TRU (83 : 44)
      4. Dagmar Hrabovská Levhartice Chomutov 40 CHO - STR (68 : 44)
      5. Tereza Rosůlková KP Brno 40 KPB - SLO (75 : 62)
      6. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 32.4 TRU - SLA (36 : 66)
      7. Naďa Salačová Levhartice Chomutov 26.7 CHO - KPB (66 : 68)
      8. Johana Staňková Levhartice Chomutov 26.7 CHO - SLA (51 : 55)
      9. Natalie Marie Kucowski KP Brno 26.7 KPB - SLO (75 : 62)
      10. Klára Stloukalová BLK Slavia Praha 26.7 SLA - HKR (64 : 46)
      11. Anna Jurčenková Žabiny Brno 26 CHO - ZAB (57 : 86)
      12. Gabriela Mervínská Slovanka 25 TRU - SLO (69 : 82)
      13. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 24.8 USK - OVA (106 : 45)
      14. Natalie Marie Kucowski KP Brno 24.7 SLO - KPB (53 : 89)
      15. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 24.2 STR - TRU (71 : 86)
      16. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 24 OVA - USK (36 : 118)
      17. Rebecca Akl KP Brno 22.2 KPB - CHO (70 : 54)
      18. Barbora Leopoldová Sokol H. Králové 22.2 HKR - TRU (90 : 46)
      19. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 22 HKR - TRU (90 : 46)
      20. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 22 STR - USK (45 : 126)
      21. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 22 SLA - HKR (64 : 46)
      22. Monika Grigalauskyté Žabiny Brno 21.8 CHO - ZAB (57 : 86)
      23. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 21.8 ZAB - USK (69 : 91)
      24. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 21.8 HKR - STR (68 : 38)
      25. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 21.5 TRU - HKR (40 : 87)
      26. Natalie Marie Kucowski KP Brno 21.4 KPB - STR (81 : 42)
      27. María Conde ZVVZ USK Praha 21 USK - OVA (106 : 45)
      28. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 20.8 USK - OVA (106 : 45)
      29. Natalie Marie Kucowski KP Brno 20.6 HKR - KPB (68 : 60)
      30. Simona Fišerová Sokol H. Králové 20.6 HKR - CHO (72 : 65)
      31. Anna Jurčenková Žabiny Brno 20 ZAB - SLA (79 : 57)
      32. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 20 STR - USK (45 : 126)
      33. Anna Jurčenková Žabiny Brno 20 OVA - ZAB (56 : 91)
      34. Barbora Leopoldová Sokol H. Králové 20 CHO - HKR (66 : 69)
      35. Lucia Hadačová KP Brno 20 KPB - CHO (70 : 54)
      36. Gabriela Mervínská Slovanka 20 STR - SLO (64 : 79)
      37. Johana Staňková Levhartice Chomutov 20 CHO - STR (68 : 44)
      38. Lucia Hadačová KP Brno 20 KPB - STR (81 : 42)
      39. Natalie Marie Kucowski KP Brno 20 CHO - KPB (66 : 68)
      40. Karolína Fadrhonsová KP Brno 20 CHO - KPB (66 : 68)
      41. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 19.3 USK - HKR (98 : 66)
      42. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 19.2 ZAB - CHO (74 : 52)
      43. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 19.2 CHO - SLA (51 : 55)
      44. Natálie Horsáková BK Strakonice 19.1 CHO - STR (68 : 44)
      45. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 18.9 OVA - TRU (80 : 79)
      46. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 18.9 HKR - OVA (95 : 49)
      47. Michaela Matušková Sokol H. Králové 18.9 STR - HKR (54 : 95)
      48. Barbora Bušková Slovanka 18.8 SLO - SLA (78 : 86)
      49. Barbora Vorlová BK Strakonice 18.8 STR - TRU (71 : 86)
      50. Zuzana Kučerová Levhartice Chomutov 18.7 KPB - CHO (70 : 54)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 13 STR - USK (45 : 126)
      2. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 USK - CHO (105 : 68)
      3. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 11 STR - OVA (56 : 87)
      4. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 SLO - USK (47 : 125)
      5. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 ZAB - USK (69 : 91)
      6. Eliška Hálová Slovanka 10 OVA - SLO (79 : 82)
      7. María Conde ZVVZ USK Praha 10 CHO - USK (66 : 111)
      8. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 10 USK - CHO (105 : 68)
      9. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 10 USK - HKR (98 : 66)
      10. Zuzana Kučerová Levhartice Chomutov 10 CHO - TRU (89 : 58)
      11. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 9 CHO - USK (66 : 111)
      12. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 9 OVA - USK (36 : 118)
      13. Klára Křivánková BLK Slavia Praha 9 SLA - TRU (79 : 55)
      14. María Conde ZVVZ USK Praha 9 TRU - USK (42 : 126)
      15. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 9 TRU - USK (42 : 126)
      16. Anna Rosecká BK Strakonice 9 STR - TRU (71 : 86)
      17. Natalie Marie Kucowski KP Brno 9 STR - KPB (59 : 79)
      18. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 8 SLO - USK (47 : 125)
      19. Natalie Marie Kucowski KP Brno 8 KPB - SLA (74 : 57)
      20. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 8 HKR - KPB (68 : 60)
      21. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 8 STR - ZAB (58 : 91)
      22. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 8 STR - USK (45 : 126)
      23. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 8 SLO - SLA (78 : 86)
      24. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 8 CHO - STR (68 : 44)
      25. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 8 OVA - ZAB (56 : 91)
      26. Eliška Hálová Slovanka 8 KPB - SLO (75 : 62)
      27. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 8 OVA - USK (36 : 118)
      28. Petra Záplatová Žabiny Brno 7 ZAB - KPB (71 : 54)
      29. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 7 CHO - TRU (89 : 58)
      30. María Conde ZVVZ USK Praha 7 KPB - USK (65 : 101)
      31. María Conde ZVVZ USK Praha 7 SLO - USK (47 : 125)
      32. Luisa Vydrová BK Strakonice 7 SLO - STR (70 : 66)
      33. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 7 SLA - STR (85 : 56)
      34. Anna Rylichová KARA Trutnov 7 STR - TRU (71 : 86)
      35. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 7 HKR - CHO (72 : 65)
      36. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 7 CHO - TRU (89 : 58)
      37. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 7 ZAB - USK (69 : 91)
      38. Anna Jurčenková Žabiny Brno 7 ZAB - TRU (83 : 44)
      39. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 7 OVA - SLA (56 : 67)
      40. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 7 ZAB - USK (69 : 91)
      41. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 7 TRU - USK (42 : 126)
      42. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 7 SLA - OVA (83 : 59)
      43. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 7 KPB - USK (65 : 101)
      44. Eliška Hálová Slovanka 7 SLO - SLA (78 : 86)
      45. Charlotte Velichová Sokol H. Králové 7 HKR - TRU (90 : 46)
      46. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 7 TRU - USK (42 : 126)
      47. Eliška Hálová Slovanka 7 TRU - SLO (69 : 82)
      48. Anna Rylichová KARA Trutnov 7 TRU - SLO (69 : 82)
      49. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 7 OVA - TRU (80 : 79)
      50. Luisa Vydrová BK Strakonice 7 STR - SLO (64 : 79)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Kateřina Zohnová KP Brno 6 KPB - SLA (74 : 57)
      2. Kateřina Zohnová KP Brno 5 SLO - KPB (53 : 89)
      3. Michaela Vacková Žabiny Brno 5 ZAB - TRU (83 : 44)
      4. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 5 OVA - SLA (56 : 67)
      5. Michaela Jánská BK Strakonice 4 STR - TRU (71 : 86)
      6. Eliška Brejchová Slovanka 4 KPB - SLO (75 : 62)
      7. Michaela Potočková KARA Trutnov 4 OVA - TRU (80 : 79)
      8. Anna Rosecká BK Strakonice 4 SLA - STR (85 : 56)
      9. Anna Rosecká BK Strakonice 4 STR - OVA (56 : 87)
      10. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 4 KPB - CHO (70 : 54)
      11. Anna Rosecká BK Strakonice 4 STR - HKR (54 : 95)
      12. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 4 CHO - USK (66 : 111)
      13. Kateřina Galíčková Žabiny Brno 4 ZAB - USK (69 : 91)
      14. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 4 USK - CHO (105 : 68)
      15. Kateřina Galíčková Žabiny Brno 3 ZAB - KPB (71 : 54)
      16. Kateřina Galíčková Žabiny Brno 3 ZAB - TRU (83 : 44)
      17. Josipa Silov SBŠ Ostrava 3 OVA - CHO (52 : 75)
      18. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 3 USK - OVA (106 : 45)
      19. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 3 CHO - SLA (51 : 55)
      20. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 3 CHO - SLA (51 : 55)
      21. Adéla Junková BK Strakonice 3 STR - KPB (59 : 79)
      22. Dominika Pohunková Slovanka 3 TRU - SLO (69 : 82)
      23. Stella Tarkovičová SBŠ Ostrava 3 OVA - CHO (52 : 75)
      24. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 3 CHO - USK (66 : 111)
      25. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 3 HKR - SLO (79 : 50)
      26. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 3 SLA - TRU (79 : 55)
      27. Josipa Silov SBŠ Ostrava 3 SLA - OVA (83 : 59)
      28. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 3 SLA - OVA (83 : 59)
      29. Anna Rylichová KARA Trutnov 3 CHO - TRU (89 : 58)
      30. Eva Kopecká KP Brno 3 KPB - CHO (70 : 54)
      31. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 3 CHO - USK (66 : 111)
      32. Rebecca Akl KP Brno 3 KPB - CHO (70 : 54)
      33. Tereza Králová KARA Trutnov 3 OVA - TRU (80 : 79)
      34. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 3 CHO - TRU (89 : 58)
      35. Michaela Potočková KARA Trutnov 3 TRU - SLO (69 : 82)
      36. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 3 SLA - HKR (64 : 46)
      37. Anna Rosecká BK Strakonice 3 STR - ZAB (58 : 91)
      38. Anna Rosecká BK Strakonice 3 STR - SLO (64 : 79)
      39. Dominica Hynková KP Brno 3 KPB - SLO (75 : 62)
      40. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 3 USK - HKR (98 : 66)
      41. Eliška Brejchová Slovanka 3 SLO - SLA (78 : 86)
      42. Michaela Vacková Žabiny Brno 3 OVA - ZAB (56 : 91)
      43. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 3 TRU - HKR (40 : 87)
      44. Denisa Harapesová Slovanka 3 SLO - TRU (77 : 57)
      45. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 3 HKR - OVA (95 : 49)
      46. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 3 TRU - HKR (40 : 87)
      47. Eva Kopecká KP Brno 3 CHO - KPB (66 : 68)
      48. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 3 CHO - USK (66 : 111)
      49. Anna Rylichová KARA Trutnov 3 TRU - SLO (69 : 82)
      50. Michaela Vacková Žabiny Brno 3 ZAB - SLA (79 : 57)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Anna Rylichová KARA Trutnov 13 STR - TRU (71 : 86)
      2. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 11 HKR - CHO (72 : 65)
      3. Anna Rylichová KARA Trutnov 10 SLA - TRU (79 : 55)
      4. Katharina Agnes Fikiel BLK Slavia Praha 9 SLO - SLA (78 : 86)
      5. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 9 USK - CHO (105 : 68)
      6. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 9 USK - CHO (105 : 68)
      7. Luisa Vydrová BK Strakonice 9 SLO - STR (70 : 66)
      8. Zuzana Kučerová Levhartice Chomutov 8 HKR - CHO (72 : 65)
      9. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 8 ZAB - USK (69 : 91)
      10. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 8 HKR - OVA (95 : 49)
      11. Dominika Pohunková Slovanka 8 TRU - SLO (69 : 82)
      12. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 8 USK - OVA (106 : 45)
      13. Eliška Hálová Slovanka 8 STR - SLO (64 : 79)
      14. Anna Rylichová KARA Trutnov 8 OVA - TRU (80 : 79)
      15. Anna Rosecká BK Strakonice 7 CHO - STR (68 : 44)
      16. Denisa Harapesová Slovanka 7 SLO - TRU (77 : 57)
      17. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 7 HKR - KPB (68 : 60)
      18. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 7 ZAB - SLA (79 : 57)
      19. Ludmila Dudáčková KP Brno 7 SLO - KPB (53 : 89)
      20. Eliška Hálová Slovanka 7 SLO - STR (70 : 66)
      21. Anna Rylichová KARA Trutnov 7 SLO - TRU (77 : 57)
      22. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 7 OVA - SLA (56 : 67)
      23. Josipa Silov SBŠ Ostrava 7 SLA - OVA (83 : 59)
      24. Eliška Kubíčková SBŠ Ostrava 7 STR - OVA (56 : 87)
      25. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 7 USK - HKR (98 : 66)
      26. Tereza Králová KARA Trutnov 7 SLO - TRU (77 : 57)
      27. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 7 CHO - SLA (51 : 55)
      28. Josipa Silov SBŠ Ostrava 6 OVA - SLO (79 : 82)
      29. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 6 OVA - USK (36 : 118)
      30. Kateřina Zeithammerová Slovanka 6 STR - SLO (64 : 79)
      31. Eliška Hamzová Žabiny Brno 6 ZAB - KPB (71 : 54)
      32. Petra Malíková KP Brno 6 STR - KPB (59 : 79)
      33. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 6 SLA - STR (85 : 56)
      34. Kateřina Zeithammerová Slovanka 6 SLO - SLA (78 : 86)
      35. Eliška Hálová Slovanka 6 SLO - TRU (77 : 57)
      36. Marie Anna Machytková BK Strakonice 6 HKR - STR (68 : 38)
      37. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 6 CHO - HKR (66 : 69)
      38. Bria Holmes Žabiny Brno 5 STR - ZAB (58 : 91)
      39. Karolína Fadrhonsová KP Brno 5 OVA - KPB (58 : 90)
      40. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 5 STR - HKR (54 : 95)
      41. Michaela Stejskalová KP Brno 5 KPB - OVA (68 : 52)
      42. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 5 OVA - SLO (79 : 82)
      43. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 5 SLA - HKR (64 : 46)
      44. Denisa Harapesová Slovanka 5 OVA - SLO (79 : 82)
      45. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 5 TRU - HKR (40 : 87)
      46. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 5 USK - OVA (106 : 45)
      47. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 5 CHO - SLA (51 : 55)
      48. Anna Rosecká BK Strakonice 5 STR - SLO (64 : 79)
      49. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 5 HKR - STR (68 : 38)
      50. Ludmila Dudáčková KP Brno 5 OVA - KPB (58 : 90)
      Ligové statistiky jsou k dispozici až od sezóny 1998/99. Statistiky jsou přebírány z údajů v zápisech o utkání a od externího dodavatele FIBA Europe, resp. Genius Sports.
      Více informací o statistikách a případném hlášení chyb naleznete zde