Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
ZVVZ USK Praha
22.9
2
ZVVZ USK Praha
22.7
3
Levhartice Chomutov
20.9
4
ZVVZ USK Praha
18.7
5
Slovanka
16.5

Doskoky

1.
KARA Trutnov
11.1
2
Žabiny Brno
9.5
3
Levhartice Chomutov
9.1
4
ZVVZ USK Praha
8.6
5
8.4

Asistence

1.
Levhartice Chomutov
5.9
2
ZVVZ USK Praha
5.5
3
ZVVZ USK Praha
5.2
4
ZVVZ USK Praha
5.1
5
ZVVZ USK Praha
4.7

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
ZVVZ USK Praha
80.9 %
2
ZVVZ USK Praha
71.1 %
3
ZVVZ USK Praha
70.9 %
4
ZVVZ USK Praha
66.7 %
5
ZVVZ USK Praha
64.7 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
KARA Trutnov
50.0 %
2
Žabiny Brno
44.9 %
3
Žabiny Brno
44.8 %
4
42.5 %
5
40.0 %

Cena Chance

1.
ZVVZ USK Praha
5.2
2
2.3
3
ZVVZ USK Praha
1.6
4
1.6
5
1.5

týmové statistiky

Vstřelené body

1.
4
73.7

Obdržené body

1.
4
71.1

Asistence

1.
3
17.9

Úspěšnost střelby za 3B

1.
2
34.7%
3
28.1%
5
27.6%

Úspěšnost střelby za 2B

1.
2
47.7%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL CH
1. Najai Jasmene Wynn-Pollard CHO R/K 25 15 30.2 20.9 6.5/12.1 54.1 0.8/2.3 34.3 5.5/6.8 80.4 3.9 5.1 9.1 0.9 1.2 1.9 0.0 5.6 2.6 25.1 -
2. Elissa Cunane ZAB P 22 14 22.6 11.9 4.2/7.9 53.6 0.1/0.5 14.3* 3.3/4.6 71.9 3.5 6.0 9.5 1.4 0.9 2.4 0.0 3.6 2.4 17.6 0.0
3. Anežka Kopecká KPB P 22 15 24.7 11.3 3.5/6.7 51.5 0.9/4.1 22.6 1.5/2.4 63.9 3.0 2.5 5.5 1.4 1.2 2.1 0.0 2.4 2.9 10.1 0.0
4. Whisper Fisher TRU K 25 14 30.6 10.8 4.1/8.1 51.3 0.2/0.7 30.0* 1.9/2.9 63.4 2.7 8.4 11.1 1.6 1.3 3.8 0.0 4.5 3.4 17.4 -
5. Petra Čípková SLA P 29 15 28.9 8.9 2.9/5.6 52.4 0.6/2.0 30.0 1.2/1.5 78.3* 2.2 4.7 6.9 2.3 1.4 1.2 0.1 2.1 1.7 14.3 -
6. Eliška Hálová SLO K/P 21 14 25.3 12.2 4.6/9.3 50.0 0.4/1.1 40.0* 1.6/2.1 79.3 2.4 2.6 5.0 1.6 1.0 2.9 0.0 3.0 2.4 12.0 0.0
7. Anacia Marchelle Wilkinson OVA K/P 25 15 28.5 12.7 4.7/9.9 48.0 0.4/1.1 35.3* 2.0/3.0 66.7 2.1 6.3 8.4 0.9 1.2 2.9 0.0 3.2 3.0 14.5 -
8. Emma Čechová ZAB P 18 16 14.1 8.3 3.1/5.1 61.0 0.0/0.2 0.0* 2.0/2.5 80.0 1.9 2.5 4.4 0.6 0.5 2.2 0.0 2.1 1.7 9.9 0.0
9. Tereza Motyčáková OVA R 31 15 27.1 7.5 1.4/4.9 28.8 0.8/3.3 24.0 2.3/3.3 71.4 2.1 2.6 4.7 2.9 1.3 3.6 0.1 4.0 3.2 6.7 -
10. Brionna, Alaine Jones USK K/P 27 8 23.0 22.9 9.1/12.9 70.9 0.1/0.8 16.7* 4.3/6.1 69.4 3.9 4.5 8.4 1.8 2.5 1.0 0.2 4.6 1.0 33.3 -
11. Klára Vojtíková HKR P 28 12 20.1 7.6 2.5/4.8 51.7 0.3/1.3 18.8* 1.8/2.8 64.7 2.4 3.5 5.9 0.9 0.9 2.0 0.0 1.9 2.5 8.7 -
12. Martina Pokorná HKR K/P 20 16 21.0 3.2 0.7/2.6 26.8 0.5/2.3 22.2 0.3/0.5 62.5* 1.8 3.3 5.0 0.8 0.8 1.3 0.0 1.1 2.1 4.2 0.0
13. Kateřina Galíčková KPB K 22 14 26.8 12.0 3.9/6.9 57.3 0.9/3.2 28.9 1.4/1.4 95.0* 1.9 2.9 4.8 1.7 1.6 1.6 0.1 1.6 1.9 13.3 0.1
14. Karolína Šotolová KPB K 23 16 28.4 10.1 2.4/5.9 40.0 1.6/4.5 34.7 0.7/1.0 68.8* 1.6 3.3 4.9 3.9 2.4 2.4 0.1 1.2 2.1 11.5 0.1
15. Kateřina Rokošová SLA P 25 15 24.8 9.7 3.2/7.0 45.7 0.5/1.9 25.0* 1.9/2.5 73.7 1.7 5.7 7.4 1.4 1.1 1.9 0.0 2.8 2.7 12.8 -
16. Petra Malíková KPB R/K 20 13 27.0 13.5 3.9/9.5 41.5 1.1/3.2 33.3 2.4/3.1 77.5 2.0 3.8 5.8 3.4 1.5 1.5 0.2 2.7 1.7 15.4 0.2
17. Monika Fučíková CHO R/K 20 15 22.6 8.6 2.7/5.3 51.3 0.5/1.9 27.6* 1.5/2.3 67.6 1.7 3.7 5.4 1.3 0.9 1.6 0.1 1.9 1.5 10.6 0.1
18. Gabriela Mervínská SLO P 29 16 24.3 6.8 3.0/5.4 55.2 0.1/0.3 20.0* 0.6/1.1 58.8* 1.6 4.3 5.9 0.9 0.4 1.2 0.0 1.2 1.6 9.6 -
19. Eva Kopecká KPB K 26 16 24.8 6.8 2.3/4.6 49.3 0.4/1.8 24.1* 1.0/1.8 55.2* 1.6 2.8 4.4 2.8 1.0 2.6 0.1 2.6 2.3 8.3 -
20. Tereza Vyoralová USK R/K 29 11 24.3 8.1 2.6/5.1 51.8 0.6/2.5 25.9 0.9/1.1 83.3* 2.1 3.3 5.4 4.5 2.5 1.0 0.4 1.1 1.4 14.9 -
21. María Conde USK K 26 12 23.1 15.8 4.9/8.9 55.1 1.2/3.4 34.1 2.4/3.0 80.6 1.9 4.9 6.8 5.2 2.3 2.2 0.2 2.1 2.1 21.7 -
22. Michaela Krejzová CHO K 24 12 26.2 11.0 3.3/7.9 42.1 0.8/2.9 28.6 1.8/2.3 78.6 1.9 3.5 5.4 1.7 1.0 1.9 0.1 2.3 2.8 9.8 -
23. Kassidy Malcolm TRU R 24 14 23.7 5.9 0.8/2.6 29.7 1.1/2.3 50.0 0.9/1.4 60.0* 1.6 2.4 4.0 0.6 0.4 1.3 0.0 1.3 1.2 6.1 -
24. Natálie Horsáková STR K 21 8 24.0 8.9 3.4/7.4 45.8 0.1/0.8 16.7* 1.8/2.5 70.0 2.8 4.3 7.0 0.6 1.9 1.8 0.1 2.9 3.1 11.0 0.1
25. Monika Satoranská CHO K/P 29 13 24.6 8.7 2.8/7.2 39.4 0.6/2.0 30.8 1.2/1.4 83.3* 1.7 3.8 5.5 0.8 0.8 1.2 0.1 2.5 2.9 8.3 -
26. Sára Iris Lišková STR K 18 13 26.3 7.2 2.5/7.1 34.8 0.2/0.7 22.2* 1.8/3.5 52.2 1.7 2.7 4.4 1.8 1.1 2.8 0.1 3.5 1.9 6.6 0.1
27. Valériane Vukosavljević USK K/P 28 10 27.3 18.7 5.1/8.0 63.8 1.2/3.1 38.7 4.9/5.6 87.5 2.1 4.7 6.8 4.7 2.4 2.2 0.2 4.7 2.1 28.0 -
28. Luisa Vydrová STR K/P 18 12 30.0 14.8 6.6/10.3 63.7 0.3/0.6 42.9* 0.9/1.1 84.6* 1.7 4.3 6.0 1.2 1.3 2.1 0.1 1.4 2.2 16.4 0.1
29. Temitope Fagbenle USK K/P 30 7 29.3 22.7 10.3/12.7 80.9 0.3/0.4 66.7* 1.3/2.6 50.0 2.9 5.7 8.6 2.6 2.4 2.3 0.2 2.7 2.3 31.7 -
30. Eliška Hamzová ZAB R 21 16 25.1 8.5 2.1/5.4 39.5 0.6/1.7 33.3* 2.6/3.1 82.0 1.3 3.5 4.8 3.9 1.5 3.2 0.1 3.1 2.8 11.4 0.1
31. Simona Sklenářová USK K 22 11 25.1 14.2 5.8/8.2 71.1 0.5/1.7 26.3* 1.2/1.5 76.5* 1.7 2.5 4.2 2.8 3.4 0.5 0.5 1.5 2.0 20.1 0.5
32. Dragana Domuzin SLO R 22 15 25.0 9.9 3.3/8.7 37.4 0.3/1.7 16.0* 2.5/3.9 64.4 1.3 3.5 4.7 2.6 1.7 4.1 0.0 3.9 3.3 7.2 0.0
33. Kateřina Káňová OVA 26 15 27.3 5.6 2.1/4.7 45.1 0.1/0.9 14.3* 0.9/1.7 53.8* 1.3 4.9 6.1 2.3 0.9 2.3 0.1 1.5 1.7 8.9 -
34. Adéla Smutná OVA K/P 23 15 31.1 15.5 3.7/8.1 45.1 1.5/4.0 38.3 3.5/4.7 74.6 1.3 3.9 5.2 2.3 1.8 2.4 0.1 4.3 2.4 16.3 0.1
35. Sofia Alina Pelander KPB P 30 12 13.9 4.6 1.9/3.6 53.5 0.0/0.0 0.0* 0.8/1.0 75.0* 1.5 2.5 4.0 0.8 0.6 2.3 0.0 1.3 2.6 4.7 -
36. Pamela Therese Effangová HKR K 29 15 29.6 15.9 4.1/8.4 48.4 1.6/4.5 35.3 2.9/4.7 62.0 1.1 2.5 3.6 2.5 2.4 1.7 0.1 4.9 1.8 16.7 -
37. Dominica Hynková KPB R 18 15 17.7 4.9 1.3/4.3 29.2 0.3/1.1 29.4* 1.4/1.9 72.4* 1.1 2.1 3.2 1.4 1.3 1.1 0.1 2.1 1.5 6.1 0.1
38. Eliška Brejchová CHO K 19 15 20.8 6.6 2.3/5.6 40.5 0.3/2.7 10.0 1.3/1.5 82.6* 1.1 1.6 2.7 0.9 0.9 1.3 0.0 1.7 1.1 4.4 0.0
39. Natálie Stoupalová ZAB K/P 24 15 22.4 11.4 2.8/5.8 48.3 1.4/3.8 36.8 1.6/2.1 75.0 1.1 4.9 6.0 1.6 0.7 1.7 0.1 2.3 2.5 12.3 -
40. Jitka Pilařová SLO K 19 15 19.7 5.6 2.1/4.8 43.1 0.1/1.3 10.5* 1.1/1.5 69.6* 1.1 1.9 2.9 1.1 0.8 1.3 0.1 1.9 1.5 5.1 0.1
41. Lenka Šoukalová ZAB K 25 16 13.3 3.6 0.9/2.1 45.5 0.3/0.7 36.4* 0.9/1.3 71.4* 1.0 0.8 1.8 1.1 1.5 0.8 0.1 1.4 1.6 5.1 -
42. Destiny Campbell SLO K 26 6 28.3 16.5 7.2/14.7 48.9 0.0/0.2 0.0* 2.2/3.3 65.0 2.5 4.7 7.2 1.0 1.3 2.0 0.1 3.7 3.8 16.2 -
43. Michaela Vacková ZAB K 29 15 19.9 4.2 0.4/1.5 27.3* 0.8/3.4 23.5 1.0/1.1 93.8* 1.0 3.1 4.1 0.7 1.3 1.1 0.0 0.7 1.1 5.3 -
44. Nikolina Knežević ZAB K 27 15 21.1 8.1 1.9/4.1 47.5 0.9/2.5 36.8 1.5/1.9 78.6* 1.0 2.2 3.2 2.4 1.9 2.3 0.1 1.6 2.1 8.6 -
45. Makeda Estreanna Clarke-Nicholas SLA K 26 7 22.1 14.3 5.7/11.4 50.0 0.0/0.6 0.0* 2.9/3.3 87.0 2.1 2.9 5.0 0.9 1.4 1.1 0.1 3.0 1.9 16.4 -
46. Megan Elaine Mullings OVA K/P 30 8 29.0 13.1 4.5/8.8 51.4 0.4/1.4 27.3* 3.0/3.5 85.7 1.8 5.9 7.6 1.0 1.8 3.3 0.0 3.4 3.6 15.1 -
47. Markéta Nádvorníková SLO R 19 12 10.5 1.1 0.3/1.0 33.3* 0.1/0.8 11.1* 0.2/0.2 100.0* 1.2 0.4 1.6 0.8 0.3 0.8 0.1 0.6 1.1 1.2 0.1
48. Lucie Bolardtová HKR R/K 23 16 17.4 4.1 0.9/2.2 42.9 0.6/2.3 25.0 0.5/0.8 66.7* 0.8 2.5 3.3 1.4 0.7 1.2 0.1 0.8 2.8 3.1 0.1
49. Alžběta Levínská HKR K 22 11 17.5 3.3 1.5/3.5 43.6 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.5 33.3* 1.2 2.3 3.5 0.5 0.5 2.5 0.0 0.8 2.6 1.0 0.0
50. Bria Holmes ZAB P 28 14 22.2 10.6 3.1/6.2 49.4 0.9/2.1 44.8 1.7/2.6 66.7 0.9 2.9 3.9 3.2 1.4 1.9 0.1 1.9 0.8 13.6 -
51. Alyssa Marie Thomas USK K/P 30 10 21.9 10.4 4.4/6.8 64.7 0.0/0.1 0.0* 1.6/2.6 61.5 1.1 6.2 7.3 5.5 2.9 2.2 0.3 3.0 1.5 22.2 -
52. Merritt Hempe USK P 28 4 28.8 21.5 7.8/12.5 62.0 0.3/1.0 25.0* 5.3/6.5 80.8 2.8 6.3 9.0 2.0 1.5 2.5 0.2 5.0 3.0 27.8 -
53. Michaela Pitrová STR K/P 22 9 16.6 1.4 0.7/1.9 35.3* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.4 25.0* 1.2 2.2 3.4 0.4 0.0 1.2 0.0 0.2 2.3 0.9 0.0
54. Lucie Ceralová CHO P 19 13 11.4 2.9 1.5/2.9 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.8 1.2 2.1 0.2 0.0 1.1 0.0 0.3 1.5 1.5 0.0
55. Andrea Ondroušková SLO R/K 21 16 22.3 8.9 1.3/4.6 28.4 1.8/4.6 37.8 1.1/1.6 65.4* 0.7 2.6 3.3 1.6 1.0 1.9 0.1 2.7 2.1 6.9 0.1
56. Eliška Linhartová TRU K 20 14 11.4 1.9 0.5/0.9 58.3* 0.3/0.6 44.4* 0.1/0.1 50.0* 0.8 0.5 1.3 0.6 0.4 1.1 0.0 0.5 1.6 1.2 0.0
57. Eliška Mircová SLA R 27 15 30.1 9.5 2.1/4.6 44.9 1.5/5.3 28.8 0.8/1.1 70.6* 0.7 2.7 3.4 3.1 1.7 1.6 0.1 1.3 1.5 9.3 -
58. Natálie Rašková OVA R 23 13 24.0 3.9 1.0/3.0 33.3 0.2/1.6 14.3* 1.2/1.8 66.7* 0.8 1.2 1.9 2.8 0.8 3.4 0.1 2.3 2.5 2.1 0.1
59. Markéta Šmahelová TRU K/P 21 11 14.8 3.5 1.4/2.8 48.4 0.1/0.1 100.0* 0.5/0.8 55.6* 0.9 0.8 1.7 0.4 0.4 0.8 0.0 1.0 1.6 2.6 0.0
60. Tereza Halátková USK K/P 21 11 17.5 5.5 2.2/3.3 66.7 0.2/1.6 11.1* 0.6/1.3 50.0* 0.9 2.2 3.1 1.6 0.8 1.0 0.1 1.3 2.4 6.0 0.1
61. Adéla Junková STR K/P 19 12 18.8 6.3 2.0/5.8 34.3 0.3/1.4 23.5* 1.3/2.6 48.4 0.8 2.3 3.2 1.7 0.6 2.0 0.1 2.0 2.6 2.8 0.1
62. Kateřina Bartoňová CHO R 33 15 27.7 3.9 1.2/3.9 31.0 0.4/2.3 17.6 0.3/0.4 83.3* 0.6 3.5 4.1 5.9 1.7 3.7 0.1 1.3 2.3 6.5 -
63. Julie Laubertová STR R/K 17 10 13.1 2.0 0.1/1.3 7.7* 0.5/1.8 27.8* 0.3/0.4 75.0* 0.9 0.6 1.5 0.9 0.7 1.4 0.1 0.8 0.9 1.0 0.1
64. Kristýna Čuperková HKR R 31 8 25.1 11.6 3.0/5.8 52.2 1.1/4.8 23.7 2.3/2.9 78.3 1.1 3.4 4.5 1.0 2.3 2.1 0.1 3.5 2.8 11.0 -
65. Michaela Gaislerová TRU K 25 14 23.4 11.8 2.6/6.1 43.5 1.5/3.8 39.6 2.0/2.1 93.3 0.6 1.9 2.6 0.9 0.4 1.9 0.0 1.9 1.1 8.7 -
66. Petra Záplatová ZAB R/K 31 13 23.7 9.7 0.9/3.2 28.6 2.4/5.3 44.9 0.7/1.0 69.2* 0.6 2.1 2.7 2.9 1.5 2.5 0.1 1.9 1.8 8.9 -
67. Natálie Koucká SLO K/P 19 11 13.3 3.1 1.1/2.7 40.0 0.2/0.5 33.3* 0.4/0.6 57.1* 0.7 1.1 1.8 0.2 0.2 0.8 0.0 0.5 1.8 1.4 0.0
68. Kateřina Ebenhöhová STR P 19 8 15.8 4.6 1.8/5.0 35.0 0.4/1.4 27.3* 0.0/0.0 0.0* 1.0 3.1 4.1 0.5 0.5 1.1 0.1 0.6 3.4 2.4 0.1
69. Kateřina Zeithammerová HKR R 20 16 28.9 14.3 4.4/8.6 51.4 1.4/4.9 27.8 1.3/2.5 52.5 0.5 3.1 3.6 2.4 2.1 2.9 0.1 3.4 1.4 12.6 0.1
70. Mariana Přibylová SLA R/K 17 13 14.4 3.4 0.9/2.8 33.3 0.1/0.9 8.3* 1.3/1.5 85.0* 0.6 1.2 1.8 0.6 0.2 1.2 0.0 1.8 1.4 2.4 0.0
71. Teja Oblak USK R 32 12 23.6 8.1 2.9/5.1 57.4 0.4/1.9 21.7* 1.0/1.0 100.0* 0.7 3.2 3.8 5.1 2.2 2.2 0.2 1.3 1.4 13.2 -
72. Alena Hanušová HKR K/P 31 11 19.7 8.3 2.4/3.8 61.9 0.7/2.5 29.6 1.4/1.5 88.2* 0.7 3.5 4.3 1.6 0.4 1.1 0.3 1.4 1.3 10.7 -
73. Aneta Finková TRU R 20 14 23.3 6.9 1.5/3.4 43.8 1.1/3.6 29.4 0.7/1.1 62.5* 0.5 2.6 3.1 2.4 1.8 3.1 0.1 3.0 3.4 5.8 0.1
74. Ludmila Dudáčková KPB K/P 22 13 15.3 5.2 1.1/3.0 35.9 0.1/0.5 16.7* 2.8/3.2 87.8 0.5 3.5 4.0 1.2 0.8 1.5 0.1 1.9 1.5 7.5 0.1
75. Eliška Kubíčková OVA R/K 19 11 25.3 9.8 2.3/4.9 46.3 1.2/3.8 31.0 1.7/2.5 70.4 0.6 2.3 2.9 2.2 1.1 2.0 0.1 1.7 1.2 8.7 0.1
76. Brandi Shavon Beasley SLA R 25 15 28.9 12.5 3.4/7.9 43.2 1.4/4.1 34.4 1.5/1.9 82.1* 0.5 3.5 4.0 3.1 2.7 3.2 0.1 2.3 2.8 11.2 -
77. Alžběta Seifrtová TRU K 18 10 10.5 2.8 0.5/1.3 38.5* 0.5/2.1 23.8 0.3/1.0 30.0* 0.7 0.3 1.0 0.6 0.6 1.2 0.1 0.8 1.0 0.5 0.1
78. Anastasiia Kovtun CHO P 20 12 8.5 1.1 0.5/1.1 46.2* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.3 33.3* 0.6 1.1 1.7 0.4 0.3 0.9 0.0 0.6 0.9 1.9 0.0
79. Soňa Svetlíková KPB P 23 9 14.7 5.0 2.0/4.8 41.9 0.2/0.8 28.6* 0.3/0.9 37.5* 0.8 2.6 3.3 0.4 0.1 1.3 0.0 0.9 1.9 3.9 0.0
80. Marie Žílová SLO R/K 19 14 10.1 2.1 0.6/1.8 32.0* 0.3/1.4 20.0* 0.1/0.1 100.0* 0.5 0.5 1.0 0.7 0.4 0.9 0.1 0.4 1.4 0.1 0.1
81. Michaela Jánská STR R 19 15 25.5 7.1 1.7/4.1 42.6 0.7/2.9 23.3 1.7/2.1 80.6 0.5 2.2 2.7 2.9 1.3 2.3 0.1 2.9 1.9 7.8 0.1
82. Valentýna Kadlecová CHO R 18 14 25.3 13.3 4.0/7.5 53.3 1.1/4.4 24.2 2.1/2.8 74.4 0.4 2.1 2.5 2.0 2.1 1.9 0.1 2.6 2.9 10.4 0.1
83. Lucie Svatoňová SLO K 19 15 29.9 7.2 1.2/3.9 31.0 1.3/4.9 25.7 1.0/1.6 62.5* 0.4 3.1 3.5 2.8 1.3 3.2 0.1 1.7 2.2 4.5 0.1
84. Mia Mašić SLO K 2023 11 23.7 8.7 2.4/5.5 43.3 1.0/4.1 24.4 1.0/1.5 64.7* 0.5 2.3 2.8 2.3 1.5 3.7 0.1 1.4 2.1 4.1 -
85. Karolína Hauserová STR K 18 11 14.4 4.0 1.0/2.1 47.8 0.5/2.0 22.7 0.6/1.5 41.2* 0.5 1.0 1.5 0.9 0.7 1.8 0.0 2.3 2.5 1.5 0.0
86. Michaela Vondráčková ZAB R/K 31 16 15.0 8.1 1.6/3.8 42.6 1.1/2.5 42.5 1.6/2.3 70.3 0.3 1.6 1.9 1.7 1.0 1.5 0.1 1.8 1.2 7.6 -
87. Veronika Voráčková USK R/K 23 6 28.7 13.5 5.0/8.0 62.5 0.8/3.8 21.7 1.0/1.5 66.7* 0.8 3.8 4.7 2.5 2.0 2.0 0.2 1.3 0.7 15.5 0.2
88. Jindřiška Hrubá HKR R/K 18 7 6.9 0.4 0.0/1.0 0.0* 0.1/1.6 9.1* 0.0/0.0 0.0* 0.7 0.7 1.4 0.0 0.3 1.0 0.0 0.3 0.6 -1.6 0.0
89. Camilla Angelini SLA K 21 9 9.3 3.4 1.2/2.8 44.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.1 90.0* 0.6 1.0 1.6 0.4 0.1 0.6 0.1 0.8 1.8 2.3 0.1
90. Veronika Borsová TRU R 19 11 18.2 3.9 1.0/2.0 50.0 0.5/1.8 25.0* 0.5/0.5 100.0* 0.5 1.3 1.7 1.5 0.5 2.5 0.1 1.0 0.9 2.9 0.1
91. Anita Štenclová STR R/K 18 11 20.9 4.2 1.5/4.5 34.0 0.2/1.4 13.3* 0.5/0.9 60.0* 0.5 1.0 1.5 1.0 1.0 2.3 0.0 0.8 0.7 1.0 0.0
92. Michaela Matušková HKR R 25 9 20.4 8.3 1.8/3.7 48.5 1.2/4.7 26.2 1.1/1.4 76.9* 0.4 3.1 3.6 1.3 1.0 1.8 0.1 1.8 2.1 6.4 -
93. Alžběta Matasová STR K 17 13 15.4 3.8 0.8/4.6 16.7 0.4/1.5 26.3* 1.1/1.8 58.3* 0.3 1.0 1.3 0.3 0.7 2.3 0.0 2.5 1.9 -1.3 0.0
94. Barbora Wrzesiński USK R 28 8 26.1 9.4 3.0/7.8 38.7 0.5/2.8 18.2 1.9/2.5 75.0 0.5 2.4 2.9 3.8 2.0 1.8 0.3 2.3 2.0 9.0 -
95. Adéla Vítová TRU R 19 12 14.8 3.7 0.8/2.5 30.0 0.6/2.3 25.9 0.4/0.6 71.4* 0.3 0.6 0.9 1.2 0.2 1.5 0.1 1.0 2.1 -0.3 0.1
96. Kristýna Menšíková OVA R 22 6 8.3 1.3 0.2/0.7 25.0* 0.3/1.0 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.7 0.7 1.3 0.5 0.2 1.5 0.1 0.0 0.8 -0.2 0.1
97. Barbora Leopoldová HKR K 17 9 9.7 1.9 0.7/1.9 35.3* 0.1/0.2 50.0* 0.2/0.2 100.0* 0.4 1.1 1.6 0.1 0.2 0.8 0.0 0.1 1.1 0.7 0.0
98. Jesika Maud Hibalová CHO R/K 19 14 13.9 2.1 0.8/2.1 36.7 0.0/0.6 0.0* 0.5/1.1 46.7* 0.2 1.9 2.1 1.9 0.9 1.9 0.1 1.1 1.6 2.4 0.1
99. Kateřina Kozumplíková TRU R/K 29 11 20.6 7.6 1.0/3.1 32.4 1.6/4.7 34.6 0.7/1.1 66.7* 0.3 3.0 3.3 1.7 1.0 3.3 0.0 1.5 2.9 3.5 -
100. Kristýna Helebrantová SLA R/K 20 10 8.4 1.9 0.4/1.1 36.4* 0.3/1.0 30.0* 0.2/0.2 100.0* 0.3 0.5 0.8 0.4 0.5 0.6 0.1 0.3 0.7 1.2 0.1
101. Štěpánka Ježková SLA K/P 21 8 26.4 5.9 1.6/4.3 38.2 0.6/2.1 29.4 0.8/1.1 66.7* 0.4 1.3 1.6 1.3 0.9 2.0 0.1 1.1 1.9 2.5 0.1
102. Karolína Fadrhonsová KPB R/K 25 16 13.1 6.6 1.0/3.2 31.4 0.7/2.1 33.3 2.6/3.4 75.9 0.2 1.4 1.6 1.6 0.8 1.8 0.1 2.6 2.3 4.6 -
103. Veronika Aulichová SLA R/K 25 13 15.5 3.2 1.1/2.9 36.8 0.1/0.6 12.5* 0.8/1.3 58.8* 0.2 1.6 1.8 2.8 1.3 2.5 0.1 2.3 1.7 4.5 -
104. Sofia Biliková SLA R/K 23 6 11.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 0.2/0.7 25.0* 0.5/0.7 75.0* 0.5 2.3 2.8 1.3 0.3 2.2 0.1 0.5 2.0 0.2 0.1
105. Kateřina Suchanová SLA K 33 6 27.2 12.3 2.8/6.3 44.7 1.3/4.5 29.6 2.7/2.7 100.0 0.3 2.0 2.3 2.2 1.7 1.7 0.2 1.7 1.7 10.8 -
106. Anna Brožová HKR R 17 11 11.0 3.0 0.6/1.5 41.2* 0.5/2.3 20.0 0.4/0.5 66.7* 0.2 0.7 0.9 0.7 0.1 0.8 0.1 0.4 0.8 0.5 0.1
107. Anna Rosecká STR K 22 6 27.3 6.7 0.7/2.8 23.5 0.8/5.2 16.1 2.8/3.5 81.0 0.3 1.7 2.0 2.0 0.8 3.0 0.1 2.8 1.3 2.8 0.1
108. Charlotte Velichová HKR R 18 11 14.4 4.7 1.5/3.9 37.2 0.4/2.5 14.8 0.7/1.5 50.0* 0.2 1.5 1.6 1.3 0.8 1.3 0.1 1.4 1.0 2.3 0.1
109. Alena Bačová OVA R 20 11 6.2 0.8 0.2/0.5 40.0* 0.1/0.4 25.0* 0.2/0.4 50.0* 0.2 0.4 0.5 0.2 0.2 0.5 0.0 0.4 0.3 0.6 0.0
110. Wiktoria Maria Duchnowska OVA R/K 22 15 13.5 3.6 0.9/2.0 43.3 0.5/2.3 20.0 0.5/0.7 70.0* 0.1 0.6 0.7 0.7 0.2 1.1 0.0 0.7 1.2 0.5 0.0
111. Adéla Mezihoráková ZAB R/K 17 6 16.0 2.7 0.3/1.0 33.3* 0.5/2.2 23.1 0.5/1.3 37.5* 0.2 0.8 1.0 2.0 0.7 1.3 0.3 1.2 0.8 2.2 0.3
112. Tereza Zítková KPB K 24 13 12.5 1.9 0.4/1.4 27.8* 0.2/1.8 12.5* 0.5/0.5 85.7* 0.1 1.4 1.5 0.8 0.8 1.2 0.1 0.7 1.7 0.2 -
113. Barbora Soukupová STR R/K 18 7 17.1 5.1 1.1/3.3 34.8 0.7/1.7 41.7* 0.7/1.0 71.4* 0.1 0.7 0.9 1.6 0.6 3.1 0.1 1.1 1.7 1.0 0.1
114. Natálie Lukačková SLA K 20 11 6.7 1.4 0.3/0.9 30.0* 0.3/1.2 23.1* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.2 0.1 0.5 0.0 0.4 1.0 -0.5 0.0
115. Barbora Jorová CHO K 18 7 5.1 0.3 0.1/0.6 25.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.1 0.3 0.3 0.0 0.3 0.1 0.1 0.9 -0.7 0.1
116. Veronika Szabó OVA R/K 19 11 7.7 0.5 0.1/0.6 14.3* 0.1/0.4 25.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.9 1.0 0.5 0.3 0.4 0.1 0.4 0.2 1.2 0.1
117. Raina Tomašicka TRU R 18 12 24.8 14.3 3.4/7.2 47.7 1.5/4.8 31.6 2.9/3.2 92.1 0.0 1.8 1.8 1.3 0.6 2.7 0.0 2.4 1.6 9.0 0.0
118. Nikola Šafránková TRU K 18 6 9.8 3.7 0.0/0.8 0.0* 1.0/2.5 40.0 0.7/1.0 66.7* 0.0 0.8 0.8 0.5 1.0 0.3 0.3 1.0 0.7 3.3 0.3
119. Natálie Vlčková KPB K 19 7 5.6 0.6 0.3/0.9 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.6 0.0 0.4 0.2 0.3 0.1 0.3 0.2

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. KPB 16 12/4 75.0 19.0 19.3 21.8 13.6 73.7 71.1 20.9/48.1 43.6 6.0/21.4 28.1 13.8/18.8 73.4 15.4 28.1 43.6 17.9 11.1 18.8 18.0 20.4 2.9 80.6
2. ZAB 16 13/3 81.3 23.2 21.3 19.9 19.3 83.7 65.4 21.0/44.1 47.7 8.4/22.8 36.7 16.6/22.1 75.1 14.8 31.7 46.4 19.4 12.0 20.1 20.0 17.9 2.9 103.0
3. USK 14 14/0 100.0 30.6 26.7 26.7 24.6 108.6 47.7 39.6/62.9 63.0 4.3/16.0 26.8 16.5/22.0 75.0 16.1 34.4 50.5 29.6 18.6 13.9 19.6 15.4 3.8 160.4
4. CHO 15 9/6 60.0 17.9 20.1 18.7 17.8 74.5 74.5 24.2/52.3 46.3 4.2/18.2 23.1 13.5/17.9 75.5 14.7 28.6 43.3 15.2 9.3 17.1 18.7 19.3 2.2 80.4
5. HKR 16 8/8 50.0 18.9 16.8 17.4 14.4 67.6 72.2 19.4/42.6 45.6 6.3/26.3 23.8 10.0/15.9 62.7 13.1 28.7 41.8 12.4 10.3 17.7 17.4 18.7 1.6 65.5
6. SLO 16 3/13 18.8 17.4 16.8 15.6 16.8 67.6 88.2 21.5/50.1 42.9 4.9/18.6 26.5 9.8/14.7 66.4 12.4 25.1 37.5 13.6 8.4 21.0 17.7 20.2 1.9 56.3
7. STR 15 1/14 6.7 15.8 14.7 12.9 14.1 57.5 85.5 18.3/46.6 39.2 3.5/14.9 23.7 10.3/16.7 61.8 11.7 23.3 35.0 12.7 9.1 21.1 18.7 20.1 1.2 45.9
8. OVA 15 6/9 40.0 17.7 16.7 16.3 14.5 65.1 73.0 18.3/42.4 43.1 5.0/18.1 27.6 13.5/19.1 70.7 11.1 28.6 39.7 14.3 8.3 20.7 19.4 17.3 2.5 67.8
9. SLA 15 8/7 53.3 16.3 17.4 17.9 16.3 67.9 67.3 20.1/45.3 44.5 5.5/19.6 27.9 11.2/14.3 78.1 10.5 27.5 38.0 16.3 10.7 17.0 17.0 17.3 2.7 75.6
10. TRU 14 2/12 14.3 18.3 17.0 17.1 15.3 68.8 86.9 16.2/37.1 43.7 8.7/25.1 34.7 10.2/14.1 72.6 10.8 25.9 36.7 11.6 7.2 22.3 17.9 19.6 1.3 59.6
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Lubor Blažek CZE - 85.9 262 275 58 71
Martin Petrovický CZE - 53.4 363 194 169 0
Zdeněk Sýkora CZE - 48.8 125 79 77 31
Erika Dobrovičová - 0 54 45 99
Jan Bobrovský CZE Žabiny Brno 82.4 336 402 127 193
Eduard Gaisler CZE - 33.6 131 74 121 64
Jitka Erbenová CZE - 50.0 64 32 32 0
Jiří Bárta CZE - 52.4 206 130 98 22
Marcela Krämer SVK KP Brno 43.4 279 134 174 29
Pavel Jirman CZE - 0 13 50 63
Jana Klečková CZE - 15.6 32 13 50 31
Jan Faltýnek CZE - 0 63 112 175
Romana Ptáčková CZE Sokol H. Králové 63.3 392 248 144 0
Tomáš Veselý CZE KARA Trutnov 44.6 92 56 66 30
Miroslav Volejník CZE Sokol H. Králové 39.6 111 292 211 392
Marian Svoboda CZE - 56.6 226 129 101 4
Erin Renee Olson - 43.6 39 26 32 19
Roman Maleček CZE - 0 111 137 248
Milan Veverka CZE - 0 185 58 243
René Štěpánek CZE - 41.2 165 68 97 0
Tibor Jány SVK - 27.7 94 37 86 29
David Zdeněk CZE BK Strakonice 47.3 188 130 142 84
Zdeněk Janík CZE - 50.0 30 35 40 45
Ondřej Zajíček CZE - 10.0 10 12 56 58
Richard Klein CZE - 0 52 53 105
Marek Šilhan CZE - 58.3 24 36 34 46
Roman Chocholouš CZE - 15.0 100 15 85 0
Kateřina Kulichová CZE - 0 11 55 66
Pavel Kubálek CZE ZVVZ USK Praha 0 245 88 333
Jaroslava Bernasová CZE - 0 36 39 75
Pavla Kuřitková CZE - 0 56 51 107
Petr Treml CZE - 48.9 135 66 69 0
Daniel Kurucz CZE - 48.3 230 111 119 0
Martin Marcalík CZE - 0 18 54 72
Petr Stavěl CZE Slovanka 50.0 22 70 75 123
Jiří Havran CZE - 0 104 85 189
Ivan Beneš CZE ZVVZ USK Praha 51.7 89 221 43 175
Darina Kaderková CZE - 0 48 68 116
Natália Hejková SVK ZVVZ USK Praha 100.0 197 258 0 61
Petr Kapitulčin CZE KARA Trutnov 40.0 60 65 120 125
Jiří Toušek CZE Slovanka 33.3 96 57 124 85
Michaela Uhrová CZE - 25.0 4 24 38 58
Jozef Rešetár Levhartice Chomutov 52.5 181 100 94 13
Pavel Prokeš CZE - 0 87 66 153
Jaroslav Michálek CZE - 0 81 44 125
Angelika Hendrych POL - 0 10 50 60
Ladislav Pavlát CZE - 28.6 35 38 106 109
Tomáš Pavelka CZE KP Brno 40.0 35 36 37 38
Aneta Kovářová CZE - 0 13 69 82
Viktor Pruša CZE Žabiny Brno 63.5 197 125 72 0
Kamil Havrlant CZE SBŠ Ostrava 0 44 86 130
Jiří Johanes CZE BK Strakonice 0 23 162 185
Petr Martínek CZE BK Strakonice 12.9 170 23 162 15
Jakub Gazda CZE Žabiny Brno 0 125 70 195
Jaroslav Bartoň CZE - 0 32 69 101
Michal Martišek SVK KARA Trutnov 33.3 117 63 115 61
Martin Stavěl CZE - 58.7 63 37 26 0
Lucie Zítková CZE - 16.3 80 13 67 0
Radek Šnábl CZE - 38.9 18 39 57 78
Alena Jeništová CZE BK Strakonice 0 8 95 103
Stanislav Onuška SVK - 35.0 20 26 34 40
Kamil Fajta CZE SBŠ Ostrava 50.0 12 30 54 72
Dušan Medvecký CZE BLK Slavia Praha 59.1 93 55 38 0
Jakub Nevrlý CZE KP Brno 0 59 35 94
Iveta Rašková CZE SBŠ Ostrava 33.3 63 21 42 0
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 SLA STR 1. 10. 2022 40 83 50 133 33 33 32 33 35 35/80 43.8 16/49 32.7 15/24 62.5 22 56 78 37 22 37 30 30 149
1 TRU USK 30. 9. 2022 40 45 124 169 79 50 36 42 41 50/88 56.8 13/43 30.2 30/37 81.1 21 51 72 40 30 48 38 38 182
1 KPB CHO 30. 9. 2022 40 83 69 152 14 46 46 39 21 45/95 47.4 12/37 32.4 26/42 61.9 30 49 79 38 23 44 40 41 161
1 ZAB HKR 12. 10. 2022 40 72 70 142 2 39 28 37 38 26/80 32.5 20/59 33.9 30/37 81.1 36 60 96 33 17 33 38 38 158
1 OVA SLO 26. 10. 2022 40 79 42 121 37 30 36 17 38 43/103 41.7 5/29 17.2 20/42 47.6 28 65 93 41 15 35 39 39 136
2 STR SLO 21. 12. 2022 40 69 72 141 3 39 30 29 43 46/88 52.3 6/37 16.2 31/41 75.6 15 51 66 34 23 37 42 42 133
2 HKR OVA 5. 10. 2022 40 85 65 150 20 46 37 35 32 42/92 45.7 13/40 32.5 27/37 73.0 17 62 79 20 13 27 39 39 151
2 CHO ZAB 5. 10. 2022 40 67 85 152 18 34 42 40 36 43/102 42.2 13/37 35.1 27/40 67.5 27 65 92 22 19 43 43 43 152
2 USK KPB 30. 12. 2022 40 102 65 167 37 46 36 40 45 53/108 49.1 11/36 30.6 28/42 66.7 23 62 85 39 17 30 31 32 191
2 SLA TRU 5. 10. 2022 40 84 56 140 28 37 30 39 34 35/66 53.0 17/51 33.3 19/27 70.4 24 45 69 36 26 42 35 35 159
3 TRU STR 7. 10. 2022 40 79 68 147 11 36 40 35 36 41/82 50.0 15/42 35.7 20/28 71.4 27 45 72 30 13 33 33 33 154
3 KPB SLA 9. 10. 2022 40 74 61 135 13 40 26 46 23 38/88 43.2 14/43 32.6 17/26 65.4 24 57 81 40 19 36 31 32 153
3 ZAB USK 28. 10. 2022 40 54 82 136 28 38 37 29 32 47/100 47.0 8/34 23.5 18/28 64.3 26 55 81 44 24 39 32 32 160
3 OVA CHO 9. 10. 2022 40 65 62 127 3 38 27 27 35 37/90 41.1 9/40 22.5 26/35 74.3 26 60 86 28 23 44 41 44 130
3 SLO HKR 8. 10. 2022 40 74 83 157 9 47 37 42 31 49/98 50.0 12/41 29.3 23/37 62.2 26 54 80 30 31 49 42 43 160
4 STR HKR 14. 10. 2022 40 55 77 132 22 35 30 43 24 39/95 41.1 11/43 25.6 21/30 70.0 29 63 92 20 15 30 37 37 132
4 CHO SLO 14. 10. 2022 40 88 69 157 19 45 33 43 36 56/127 44.1 6/29 20.7 27/36 75.0 35 63 98 26 21 39 41 41 168
4 USK OVA 14. 10. 2022 40 79 37 116 42 34 30 26 26 42/96 43.8 3/43 7.0 23/30 76.7 29 66 95 25 23 47 40 40 118
4 SLA ZAB 15. 10. 2022 40 61 88 149 27 31 50 34 34 40/93 43.0 17/48 35.4 18/28 64.3 28 58 86 32 19 38 33 35 156
4 TRU KPB 14. 10. 2022 40 72 84 156 12 44 39 42 31 40/75 53.3 14/51 27.5 34/41 82.9 25 51 76 19 10 22 43 43 160
5 KPB STR 19. 10. 2022 40 90 58 148 32 38 43 37 30 44/107 41.1 10/30 33.3 30/39 76.9 31 54 85 49 27 54 42 43 170
5 ZAB TRU 19. 10. 2022 40 85 59 144 26 40 44 39 21 41/85 48.2 13/37 35.1 23/31 74.2 21 47 68 30 24 49 40 40 147
5 OVA SLA 15. 1. 2023 40 64 98 162 34 44 32 41 45 40/82 48.8 18/43 41.9 28/31 90.3 18 50 68 38 19 36 36 36 186
5 SLO USK 19. 10. 2022 40 60 105 165 45 59 35 29 42 66/123 53.7 7/34 20.6 12/14 85.7 36 46 82 44 35 44 29 30 202
5 HKR CHO 19. 10. 2022 40 64 71 135 7 40 25 40 30 40/89 44.9 10/46 21.7 25/34 73.5 32 57 89 26 19 34 38 38 143
6 STR CHO 21. 10. 2022 40 70 85 155 15 42 28 39 46 45/89 50.6 11/30 36.7 32/39 82.1 20 47 67 36 21 36 39 39 176
6 USK HKR 22. 10. 2022 40 111 43 154 68 44 41 33 36 51/108 47.2 11/45 24.4 19/32 59.4 40 58 98 38 23 41 36 36 172
6 SLA SLO 11. 1. 2023 40 82 34 116 48 21 35 25 35 38/100 38.0 5/33 15.2 25/34 73.5 28 63 91 30 23 43 34 34 125
6 TRU OVA 21. 10. 2022 40 53 73 126 20 28 32 43 23 37/98 37.8 10/43 23.3 22/31 71.0 32 64 96 13 9 33 35 35 112
6 KPB ZAB 23. 10. 2022 40 65 64 129 1 31 37 28 33 34/94 36.2 11/45 24.4 28/37 75.7 30 64 94 33 19 36 37 37 141
7 ZAB STR 29. 10. 2022 40 92 60 152 32 43 40 24 45 40/96 41.7 15/37 40.5 27/43 62.8 31 58 89 27 27 45 43 43 163
7 OVA KPB 30. 10. 2022 40 58 66 124 8 27 38 35 24 33/82 40.2 10/48 20.8 28/32 87.5 37 52 89 29 20 40 41 42 133
7 SLO TRU 29. 10. 2022 40 84 91 175 7 43 59 37 36 50/104 48.1 16/31 51.6 27/41 65.9 24 51 75 34 21 40 38 40 187
7 HKR SLA 29. 10. 2022 40 51 47 98 4 26 37 16 19 24/64 37.5 9/56 16.1 23/35 65.7 29 64 93 14 25 43 39 39 90
8 STR USK 4. 11. 2022 40 44 119 163 75 44 37 45 37 54/100 54.0 6/27 22.2 37/55 67.3 25 51 76 32 22 38 47 48 156
8 SLA CHO 5. 11. 2022 40 64 59 123 5 37 36 32 18 39/104 37.5 10/38 26.3 15/24 62.5 29 67 96 25 8 25 32 32 127
8 TRU HKR 4. 11. 2022 40 72 98 170 26 49 43 43 35 44/82 53.7 23/53 43.4 13/21 61.9 15 56 71 23 23 37 31 31 174
8 KPB SLO 5. 11. 2022 40 77 67 144 10 36 37 39 32 46/100 46.0 10/40 25.0 22/35 62.9 27 61 88 32 21 40 39 39 153
8 ZAB OVA 5. 11. 2022 40 87 77 164 10 48 42 40 34 38/79 48.1 20/51 39.2 28/36 77.8 19 58 77 46 19 35 37 37 197
9 HKR KPB 4. 1. 2023 40 60 70 130 10 36 33 31 30 43/112 38.4 8/48 16.7 20/32 62.5 44 71 115 37 22 36 36 36 155
9 CHO TRU 11. 11. 2022 40 79 76 155 3 32 38 51 34 47/93 50.5 12/44 27.3 25/28 89.3 21 56 77 27 17 28 32 32 174
9 USK SLA 12. 11. 2022 40 138 23 161 115 49 45 28 39 59/109 54.1 8/40 20.0 19/26 73.1 27 59 86 50 33 48 30 30 200
10 CHO KPB 2. 12. 2022 40 80 59 139 21 31 39 40 29 49/98 50.0 4/33 12.1 29/42 69.0 27 56 83 28 19 36 40 40 148
10 HKR ZAB 3. 12. 2022 40 56 77 133 21 33 38 34 28 31/75 41.3 17/46 37.0 20/35 57.1 25 53 78 28 16 41 39 39 133
10 SLO OVA 3. 12. 2022 40 84 86 170 2 49 47 41 33 53/94 56.4 10/39 25.6 34/47 72.3 21 43 64 30 18 33 37 39 146
11 SLO STR 10. 12. 2022 40 85 40 125 45 33 26 35 31 47/101 46.5 6/38 15.8 13/20 65.0 31 58 89 30 21 36 31 31 141
11 OVA HKR 1. 2. 2023 40 71 76 147 5 47 45 39 16 35/89 39.3 16/45 35.6 29/43 67.4 34 57 91 36 22 42 41 41 161
11 ZAB CHO 30. 11. 2022 40 89 56 145 33 40 36 30 39 37/95 38.9 15/44 34.1 26/39 66.7 28 63 91 32 26 44 37 37 155
11 KPB USK 10. 12. 2022 40 50 86 136 36 32 34 42 28 48/99 48.5 6/31 19.4 22/31 71.0 27 54 81 41 32 56 32 32 157
11 TRU SLA 9. 12. 2022 40 69 81 150 12 37 38 37 38 42/87 48.3 13/42 31.0 27/36 75.0 27 53 80 21 11 27 35 35 154
12 STR TRU 15. 12. 2022 40 78 73 151 5 37 42 35 37 41/93 44.1 13/37 35.1 30/44 68.2 28 58 86 30 21 37 42 43 162
12 SLA KPB 17. 12. 2022 40 71 72 143 1 48 38 32 25 41/86 47.7 12/36 33.3 25/35 71.4 20 55 75 39 17 31 34 34 168
12 USK ZAB 18. 12. 2022 40 106 63 169 43 44 36 48 41 52/94 55.3 10/30 33.3 35/48 72.9 16 49 65 48 29 41 38 38 200
12 CHO OVA 30. 1. 2023 40 81 67 148 14 35 36 42 35 41/102 40.2 14/38 36.8 24/33 72.7 28 61 89 27 16 30 34 34 160
12 HKR SLO 16. 12. 2022 40 94 50 144 44 40 44 33 27 48/116 41.4 13/43 30.2 9/14 64.3 36 63 99 33 10 31 25 25 155
13 HKR STR 7. 1. 2023 40 82 43 125 39 35 33 35 22 41/99 41.4 10/54 18.5 13/22 59.1 40 68 108 30 20 37 28 28 142
13 SLO CHO 7. 1. 2023 40 74 86 160 12 39 45 34 42 47/102 46.1 14/39 35.9 24/25 96.0 26 53 79 38 14 31 36 36 183
13 OVA USK 6. 1. 2023 40 38 102 140 64 31 46 36 27 53/97 54.6 5/34 14.7 19/36 52.8 28 52 80 33 24 42 34 34 155
13 ZAB SLA 7. 1. 2023 40 66 56 122 10 42 23 31 26 35/90 38.9 9/39 23.1 25/38 65.8 26 63 89 27 20 43 37 38 111
13 KPB TRU 7. 1. 2023 40 73 55 128 18 32 32 34 30 33/87 37.9 11/51 21.6 29/36 80.6 31 64 95 34 22 54 43 45 130
14 STR KPB 13. 1. 2023 40 74 103 177 29 53 53 42 29 50/97 51.5 11/22 50.0 44/60 73.3 18 47 65 45 19 35 47 48 202
14 TRU ZAB 13. 1. 2023 40 64 105 169 41 42 45 43 39 48/89 53.9 16/41 39.0 25/34 73.5 23 48 71 27 29 48 30 31 175
14 SLA OVA 19. 10. 2022 40 60 70 130 10 29 31 38 32 40/78 51.3 10/38 26.3 20/25 80.0 19 50 69 28 28 39 28 28 151
14 USK SLO 14. 1. 2023 40 126 71 197 55 62 38 48 49 65/107 60.7 9/28 32.1 40/45 88.9 18 45 63 50 28 40 42 42 236
14 CHO HKR 10. 1. 2023 40 88 65 153 23 34 42 46 31 46/83 55.4 11/42 26.2 28/37 75.7 21 52 73 28 22 41 36 36 160
15 CHO STR 20. 1. 2023 40 97 63 160 34 45 38 41 36 47/105 44.8 9/38 23.7 39/52 75.0 34 46 80 31 22 33 47 48 164
15 HKR USK 21. 1. 2023 40 25 116 141 91 34 30 42 35 42/99 42.4 7/35 20.0 36/42 85.7 19 68 87 30 26 39 32 32 160
15 SLO SLA 21. 1. 2023 40 66 74 140 8 31 29 38 42 36/96 37.5 14/32 43.8 26/34 76.5 20 61 81 32 25 36 37 38 162
15 ZAB KPB 21. 1. 2023 40 91 72 163 19 43 36 53 31 52/98 53.1 8/38 21.1 35/49 71.4 22 62 84 34 22 41 43 45 175
16 STR ZAB 27. 1. 2023 40 46 89 135 43 33 29 29 44 38/84 45.2 10/49 20.4 29/38 76.3 33 56 89 33 25 47 38 38 147
16 KPB OVA 28. 1. 2023 40 76 69 145 7 38 44 39 24 38/102 37.3 16/39 41.0 21/32 65.6 33 56 89 31 24 34 34 34 161
16 TRU SLO 27. 1. 2023 45 99 100 199 1 36 52 44 34 51/106 48.1 22/55 40.0 31/48 64.6 22 58 80 23 13 31 47 50 156
16 SLA HKR 28. 1. 2023 40 73 53 126 20 30 33 31 32 44/93 47.3 3/37 8.1 29/45 64.4 14 61 75 29 13 21 41 41 128
16 USK CHO 27. 1. 2023 40 125 50 175 75 46 43 43 43 63/107 58.9 12/51 23.5 13/19 68.4 25 62 87 55 20 28 28 28 226
18 STR OVA 23. 11. 2022 40 44 57 101 13 25 30 18 28 35/70 50.0 5/28 17.9 16/34 47.1 12 47 59 17 14 36 31 31 82
18 ZAB SLO 4. 1. 2023 40 132 49 181 83 46 43 48 44 52/93 55.9 15/42 35.7 32/35 91.4 21 49 70 45 22 32 39 39 219
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0

      Body

      1.
      Sokol H. Králové
      2
      ZVVZ USK Praha
      5
      ZVVZ USK Praha

      Doskoky

      1.
      KARA Trutnov
      2
      Sokol H. Králové
      3
      ZVVZ USK Praha
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      Levhartice Chomutov

      Asistence

      1.
      ZVVZ USK Praha
      2
      Levhartice Chomutov
      3
      ZVVZ USK Praha
      4
      Levhartice Chomutov
      5
      Levhartice Chomutov

      Užitečnost

      1.
      ZVVZ USK Praha
      2
      ZVVZ USK Praha
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      Sokol H. Králové

      Bloky

      1.
      BLK Slavia Praha
      2
      KARA Trutnov
      3
      SBŠ Ostrava
      4
      Žabiny Brno
      5
      SBŠ Ostrava

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      3
      ZVVZ USK Praha
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      ZVVZ USK Praha

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      Sokol H. Králové
      2
      Sokol H. Králové

      Proměněné trestné hody

      1.
      ZVVZ USK Praha
      5
      SBŠ Ostrava
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 36 OVA - HKR (71 : 76)
      2. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 35 USK - SLO (126 : 71)
      3. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 32 TRU - USK (45 : 124)
      4. Destiny Campbell Slovanka 32 SLO - TRU (84 : 91)
      5. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 31 USK - KPB (102 : 65)
      6. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 31 HKR - CHO (64 : 71)
      7. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 31 USK - SLA (138 : 23)
      8. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 31 CHO - HKR (88 : 65)
      9. María Conde ZVVZ USK Praha 30 TRU - USK (45 : 124)
      10. Raina Tomašicka KARA Trutnov 29 TRU - SLO (99 : 100)
      11. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 29 STR - USK (44 : 119)
      12. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 28 HKR - SLO (94 : 50)
      13. María Conde ZVVZ USK Praha 28 USK - HKR (111 : 43)
      14. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 28 STR - CHO (70 : 85)
      15. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 28 SLO - USK (60 : 105)
      16. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 28 OVA - USK (38 : 102)
      17. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 27 ZAB - STR (92 : 60)
      18. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 27 KPB - USK (50 : 86)
      19. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 27 KPB - OVA (76 : 69)
      20. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 27 USK - CHO (125 : 50)
      21. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 27 USK - KPB (102 : 65)
      22. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 27 SLO - TRU (84 : 91)
      23. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 26 CHO - STR (97 : 63)
      24. Dragana Domuzin Slovanka 26 TRU - SLO (99 : 100)
      25. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 26 USK - ZAB (106 : 63)
      26. María Conde ZVVZ USK Praha 26 USK - SLA (138 : 23)
      27. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 26 ZAB - SLO (132 : 49)
      28. Luisa Vydrová BK Strakonice 26 STR - SLO (69 : 72)
      29. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 25 CHO - OVA (81 : 67)
      30. Anežka Kopecká KP Brno 25 KPB - SLO (77 : 67)
      31. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 25 SLA - OVA (60 : 70)
      32. Bria Holmes Žabiny Brno 24 ZAB - SLA (66 : 56)
      33. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 24 SLO - CHO (74 : 86)
      34. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 24 CHO - SLO (88 : 69)
      35. Emma Čechová Žabiny Brno 24 ZAB - SLO (132 : 49)
      36. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 24 TRU - HKR (72 : 98)
      37. Andrea Ondroušková Slovanka 24 SLO - OVA (84 : 86)
      38. Andrea Ondroušková Slovanka 24 USK - SLO (126 : 71)
      39. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 24 USK - CHO (125 : 50)
      40. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 23 USK - ZAB (106 : 63)
      41. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 23 SLO - OVA (84 : 86)
      42. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 23 OVA - USK (38 : 102)
      43. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 23 CHO - TRU (79 : 76)
      44. Tereza Halátková ZVVZ USK Praha 23 SLO - USK (60 : 105)
      45. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 23 USK - SLA (138 : 23)
      46. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 23 OVA - USK (38 : 102)
      47. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 23 SLO - OVA (84 : 86)
      48. Emma Čechová Žabiny Brno 23 TRU - ZAB (64 : 105)
      49. Elissa Cunane Žabiny Brno 23 ZAB - KPB (91 : 72)
      50. Kateřina Suchanová BLK Slavia Praha 22 SLA - KPB (71 : 72)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Whisper Fisher KARA Trutnov 23 TRU - SLO (99 : 100)
      2. Tetiana Havrylchyk Sokol H. Králové 19 HKR - STR (82 : 43)
      3. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 18 KPB - USK (50 : 86)
      4. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 17 USK - SLA (138 : 23)
      5. Gabriela Mervínská Slovanka 16 SLO - SLA (66 : 74)
      6. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 16 USK - KPB (102 : 65)
      7. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 16 CHO - STR (97 : 63)
      8. Elissa Cunane Žabiny Brno 15 CHO - ZAB (67 : 85)
      9. Whisper Fisher KARA Trutnov 15 TRU - STR (79 : 68)
      10. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 15 OVA - CHO (65 : 62)
      11. Elissa Cunane Žabiny Brno 15 ZAB - STR (92 : 60)
      12. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 15 SLA - SLO (82 : 34)
      13. Petra Čípková BLK Slavia Praha 14 SLA - HKR (73 : 53)
      14. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 14 TRU - OVA (53 : 73)
      15. Whisper Fisher KARA Trutnov 14 STR - TRU (78 : 73)
      16. Whisper Fisher KARA Trutnov 14 SLO - TRU (84 : 91)
      17. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 14 HKR - USK (25 : 116)
      18. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 14 SLO - SLA (66 : 74)
      19. María Conde ZVVZ USK Praha 14 ZAB - USK (54 : 82)
      20. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 14 CHO - KPB (80 : 59)
      21. Sofia Alina Pelander KP Brno 13 HKR - KPB (60 : 70)
      22. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 13 SLA - CHO (64 : 59)
      23. Elissa Cunane Žabiny Brno 13 STR - ZAB (46 : 89)
      24. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 13 HKR - CHO (64 : 71)
      25. Whisper Fisher KARA Trutnov 13 TRU - SLA (69 : 81)
      26. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 13 SLO - OVA (84 : 86)
      27. Dragana Domuzin Slovanka 13 CHO - SLO (88 : 69)
      28. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 13 ZAB - HKR (72 : 70)
      29. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 13 HKR - SLA (51 : 47)
      30. Destiny Campbell Slovanka 12 CHO - SLO (88 : 69)
      31. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 12 SLO - CHO (74 : 86)
      32. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 12 KPB - OVA (76 : 69)
      33. Elissa Cunane Žabiny Brno 12 ZAB - CHO (89 : 56)
      34. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 12 USK - HKR (111 : 43)
      35. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 12 USK - HKR (111 : 43)
      36. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 12 CHO - SLO (88 : 69)
      37. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 12 SLA - OVA (60 : 70)
      38. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 12 SLA - CHO (64 : 59)
      39. Elissa Cunane Žabiny Brno 12 ZAB - SLA (66 : 56)
      40. Gabriela Mervínská Slovanka 11 HKR - SLO (94 : 50)
      41. Tetiana Havrylchyk Sokol H. Králové 11 HKR - SLO (94 : 50)
      42. Natálie Horsáková BK Strakonice 11 STR - CHO (70 : 85)
      43. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 11 OVA - HKR (71 : 76)
      44. Klára Vojtíková Sokol H. Králové 11 HKR - KPB (60 : 70)
      45. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 11 USK - SLA (138 : 23)
      46. Whisper Fisher KARA Trutnov 11 CHO - TRU (79 : 76)
      47. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 11 USK - ZAB (106 : 63)
      48. Luisa Vydrová BK Strakonice 11 STR - HKR (55 : 77)
      49. Whisper Fisher KARA Trutnov 11 KPB - TRU (73 : 55)
      50. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 11 ZAB - CHO (89 : 56)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 11 USK - ZAB (106 : 63)
      2. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 10 CHO - TRU (79 : 76)
      3. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 10 USK - KPB (102 : 65)
      4. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 10 CHO - SLO (88 : 69)
      5. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 10 SLO - CHO (74 : 86)
      6. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 9 ZAB - OVA (87 : 77)
      7. María Conde ZVVZ USK Praha 9 USK - CHO (125 : 50)
      8. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 9 CHO - KPB (80 : 59)
      9. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 8 HKR - STR (82 : 43)
      10. Bria Holmes Žabiny Brno 8 ZAB - SLO (132 : 49)
      11. Karolína Šotolová KP Brno 8 KPB - SLO (77 : 67)
      12. Petra Čípková BLK Slavia Praha 8 SLA - HKR (73 : 53)
      13. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 8 OVA - SLO (79 : 42)
      14. Eliška Hamzová Žabiny Brno 8 SLA - ZAB (61 : 88)
      15. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 8 USK - CHO (125 : 50)
      16. Barbora Wrzesiński ZVVZ USK Praha 8 USK - SLA (138 : 23)
      17. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 8 USK - SLA (138 : 23)
      18. Eliška Hamzová Žabiny Brno 8 KPB - ZAB (65 : 64)
      19. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 8 USK - KPB (102 : 65)
      20. Eva Kopecká KP Brno 8 STR - KPB (74 : 103)
      21. María Conde ZVVZ USK Praha 8 TRU - USK (45 : 124)
      22. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 7 SLA - STR (83 : 50)
      23. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 7 STR - CHO (70 : 85)
      24. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 7 USK - KPB (102 : 65)
      25. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 7 USK - HKR (111 : 43)
      26. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 7 USK - SLA (138 : 23)
      27. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 7 USK - SLO (126 : 71)
      28. Lucie Bolardtová Sokol H. Králové 7 HKR - SLO (94 : 50)
      29. María Conde ZVVZ USK Praha 7 USK - SLA (138 : 23)
      30. Michaela Jánská BK Strakonice 7 KPB - STR (90 : 58)
      31. Michaela Jánská BK Strakonice 7 STR - TRU (78 : 73)
      32. Dominica Hynková KP Brno 7 SLA - KPB (71 : 72)
      33. María Conde ZVVZ USK Praha 7 ZAB - USK (54 : 82)
      34. Natálie Rašková SBŠ Ostrava 7 OVA - SLO (79 : 42)
      35. Petra Malíková KP Brno 7 CHO - KPB (80 : 59)
      36. Karolína Šotolová KP Brno 7 KPB - SLA (74 : 61)
      37. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 7 USK - CHO (125 : 50)
      38. Brandi Shavon Beasley BLK Slavia Praha 7 SLA - KPB (71 : 72)
      39. Karolína Šotolová KP Brno 7 KPB - CHO (83 : 69)
      40. Nikolina Knežević Žabiny Brno 7 ZAB - KPB (91 : 72)
      41. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 6 HKR - CHO (64 : 71)
      42. Brandi Shavon Beasley BLK Slavia Praha 6 SLA - TRU (84 : 56)
      43. Kateřina Galíčková KP Brno 6 HKR - KPB (60 : 70)
      44. Karolína Šotolová KP Brno 6 KPB - USK (50 : 86)
      45. Eva Kopecká KP Brno 6 KPB - CHO (83 : 69)
      46. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 6 USK - ZAB (106 : 63)
      47. Kateřina Galíčková KP Brno 6 SLA - KPB (71 : 72)
      48. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 6 KPB - USK (50 : 86)
      49. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 6 USK - OVA (79 : 37)
      50. Adéla Vítová KARA Trutnov 6 TRU - STR (79 : 68)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 47 USK - SLO (126 : 71)
      2. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 47 USK - SLA (138 : 23)
      3. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 45 SLO - USK (60 : 105)
      4. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 45 USK - KPB (102 : 65)
      5. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 44 OVA - HKR (71 : 76)
      6. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 43 USK - CHO (125 : 50)
      7. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 42 KPB - OVA (76 : 69)
      8. María Conde ZVVZ USK Praha 41 USK - SLA (138 : 23)
      9. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 41 CHO - HKR (88 : 65)
      10. María Conde ZVVZ USK Praha 41 TRU - USK (45 : 124)
      11. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 41 STR - USK (44 : 119)
      12. Elissa Cunane Žabiny Brno 40 STR - ZAB (46 : 89)
      13. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 40 TRU - USK (45 : 124)
      14. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 39 CHO - STR (97 : 63)
      15. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 39 KPB - USK (50 : 86)
      16. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 39 USK - SLA (138 : 23)
      17. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 38 USK - ZAB (106 : 63)
      18. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 37 OVA - USK (38 : 102)
      19. Destiny Campbell Slovanka 37 SLO - TRU (84 : 91)
      20. Eliška Hálová Slovanka 37 SLO - HKR (74 : 83)
      21. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 35 SLO - OVA (84 : 86)
      22. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 35 HKR - USK (25 : 116)
      23. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 35 OVA - USK (38 : 102)
      24. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 34 SLO - CHO (74 : 86)
      25. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 34 ZAB - SLO (132 : 49)
      26. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 34 USK - CHO (125 : 50)
      27. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 34 SLA - SLO (82 : 34)
      28. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 33 USK - SLO (126 : 71)
      29. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 33 USK - KPB (102 : 65)
      30. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 33 STR - CHO (70 : 85)
      31. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 33 USK - HKR (111 : 43)
      32. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 33 HKR - USK (25 : 116)
      33. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 32 TRU - OVA (53 : 73)
      34. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 32 HKR - SLO (94 : 50)
      35. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 32 USK - ZAB (106 : 63)
      36. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 32 CHO - KPB (80 : 59)
      37. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 32 SLA - OVA (60 : 70)
      38. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 32 TRU - USK (45 : 124)
      39. Elissa Cunane Žabiny Brno 31 ZAB - KPB (91 : 72)
      40. Luisa Vydrová BK Strakonice 31 STR - SLO (69 : 72)
      41. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 31 ZAB - STR (92 : 60)
      42. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 31 CHO - SLO (88 : 69)
      43. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 31 USK - SLA (138 : 23)
      44. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 31 HKR - USK (25 : 116)
      45. Petra Malíková KP Brno 30 KPB - STR (90 : 58)
      46. Alena Hanušová Žabiny Brno 30 ZAB - OVA (87 : 77)
      47. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 30 HKR - CHO (64 : 71)
      48. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 30 SLO - USK (60 : 105)
      49. Bria Holmes Žabiny Brno 30 ZAB - SLA (66 : 56)
      50. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 30 USK - OVA (79 : 37)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 4 SLA - OVA (60 : 70)
      2. Whisper Fisher KARA Trutnov 4 CHO - TRU (79 : 76)
      3. Soňa Svetlíková KP Brno 4 KPB - STR (90 : 58)
      4. Soňa Svetlíková KP Brno 3 KPB - SLO (77 : 67)
      5. Martina Pokorná Sokol H. Králové 3 HKR - OVA (85 : 65)
      6. Eliška Hamzová Žabiny Brno 3 HKR - ZAB (56 : 77)
      7. Makeda Estreanna Clarke-Nicholas BLK Slavia Praha 3 SLO - SLA (66 : 74)
      8. María Conde ZVVZ USK Praha 3 KPB - USK (50 : 86)
      9. Kateřina Káňová SBŠ Ostrava 3 OVA - CHO (65 : 62)
      10. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 3 SLA - SLO (82 : 34)
      11. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 3 OVA - USK (38 : 102)
      12. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 3 USK - KPB (102 : 65)
      13. Tetiana Havrylchyk Sokol H. Králové 3 HKR - STR (82 : 43)
      14. Alena Hanušová Sokol H. Králové 3 HKR - KPB (60 : 70)
      15. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 3 OVA - USK (38 : 102)
      16. Emma Čechová Žabiny Brno 3 ZAB - STR (92 : 60)
      17. Elissa Cunane Žabiny Brno 2 HKR - ZAB (56 : 77)
      18. Jesika Maud Hibalová Levhartice Chomutov 2 CHO - ZAB (67 : 85)
      19. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 2 STR - CHO (70 : 85)
      20. Destiny Campbell Slovanka 2 SLO - TRU (84 : 91)
      21. Martina Pokorná Sokol H. Králové 2 HKR - CHO (64 : 71)
      22. Anežka Kopecká KP Brno 2 CHO - KPB (80 : 59)
      23. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 2 KPB - CHO (83 : 69)
      24. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 2 USK - SLA (138 : 23)
      25. María Conde ZVVZ USK Praha 2 USK - OVA (79 : 37)
      26. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 2 USK - OVA (79 : 37)
      27. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 2 USK - OVA (79 : 37)
      28. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 2 CHO - SLO (88 : 69)
      29. Emma Čechová Žabiny Brno 2 SLA - ZAB (61 : 88)
      30. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 2 USK - KPB (102 : 65)
      31. Kateřina Ebenhöhová BK Strakonice 2 HKR - STR (82 : 43)
      32. Bria Holmes Žabiny Brno 2 ZAB - OVA (87 : 77)
      33. Whisper Fisher KARA Trutnov 2 SLO - TRU (84 : 91)
      34. Whisper Fisher KARA Trutnov 2 KPB - TRU (73 : 55)
      35. Eliška Hálová Slovanka 2 CHO - SLO (88 : 69)
      36. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 2 STR - OVA (44 : 57)
      37. Destiny Campbell Slovanka 2 OVA - SLO (79 : 42)
      38. Kateřina Galíčková KP Brno 2 USK - KPB (102 : 65)
      39. Josipa Pavič BLK Slavia Praha 2 SLA - STR (83 : 50)
      40. Soňa Svetlíková KP Brno 2 KPB - USK (50 : 86)
      41. Kateřina Galíčková KP Brno 2 HKR - KPB (60 : 70)
      42. Tereza Trávníčková KP Brno 2 KPB - TRU (73 : 55)
      43. Kateřina Galíčková KP Brno 2 KPB - TRU (73 : 55)
      44. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 2 SLO - USK (60 : 105)
      45. Anežka Kopecká KP Brno 2 KPB - CHO (83 : 69)
      46. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 2 USK - ZAB (106 : 63)
      47. Kateřina Ebenhöhová BK Strakonice 2 SLO - STR (85 : 40)
      48. Destiny Campbell Slovanka 2 SLO - HKR (74 : 83)
      49. Elissa Cunane Žabiny Brno 2 ZAB - STR (92 : 60)
      50. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 2 SLO - USK (60 : 105)
      # Hráč Klub Cena RENOMIA Zápas
      1. Kristýna Menšíková SBŠ Ostrava 60 HKR - OVA (85 : 65)
      2. Tetiana Havrylchyk Sokol H. Králové 40 HKR - STR (82 : 43)
      3. Natálie Horsáková BK Strakonice 40 STR - OVA (44 : 57)
      4. Karolína Půroková BK Strakonice 40 STR - HKR (55 : 77)
      5. Alena Bačová SBŠ Ostrava 40 TRU - OVA (53 : 73)
      6. Barbora Leopoldová Sokol H. Králové 40 HKR - SLA (51 : 47)
      7. Anežka Kopecká KP Brno 35 HKR - KPB (60 : 70)
      8. Jindřiška Hrubá Sokol H. Králové 30 HKR - OVA (85 : 65)
      9. Elissa Cunane Žabiny Brno 30 ZAB - STR (92 : 60)
      10. Emma Čechová Žabiny Brno 30 ZAB - HKR (72 : 70)
      11. Anastasiia Kovtun Levhartice Chomutov 28.6 STR - CHO (70 : 85)
      12. Sofia Biliková BLK Slavia Praha 26.7 USK - SLA (138 : 23)
      13. Adéla Buřtová Žabiny Brno 26.7 SLA - ZAB (61 : 88)
      14. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 26.7 CHO - STR (97 : 63)
      15. Kristýna Menšíková SBŠ Ostrava 26.7 OVA - SLO (79 : 42)
      16. Soňa Svetlíková KP Brno 26.7 OVA - KPB (58 : 66)
      17. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 26.7 HKR - USK (25 : 116)
      18. Tetiana Havrylchyk Sokol H. Králové 25.9 HKR - SLO (94 : 50)
      19. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 25 SLA - SLO (82 : 34)
      20. Sofia Alina Pelander KP Brno 24.8 HKR - KPB (60 : 70)
      21. Whisper Fisher KARA Trutnov 24.2 TRU - SLO (99 : 100)
      22. Elissa Cunane Žabiny Brno 24 CHO - ZAB (67 : 85)
      23. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 24 USK - HKR (111 : 43)
      24. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 24 USK - HKR (111 : 43)
      25. Elissa Cunane Žabiny Brno 23.6 STR - ZAB (46 : 89)
      26. Tetiana Havrylchyk Sokol H. Králové 23.5 SLA - HKR (73 : 53)
      27. Emma Čechová Žabiny Brno 23.5 SLA - ZAB (61 : 88)
      28. Elissa Cunane Žabiny Brno 22.9 ZAB - CHO (89 : 56)
      29. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 22.4 SLO - SLA (66 : 74)
      30. Petra Malíková KP Brno 22.2 KPB - TRU (73 : 55)
      31. Michaela Pitrová BK Strakonice 22.2 STR - SLO (69 : 72)
      32. Whisper Fisher KARA Trutnov 22 KPB - TRU (73 : 55)
      33. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 22 ZAB - CHO (89 : 56)
      34. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 21.8 USK - HKR (111 : 43)
      35. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 21.5 TRU - OVA (53 : 73)
      36. Simona Fišerová Sokol H. Králové 21.2 OVA - HKR (71 : 76)
      37. María Conde ZVVZ USK Praha 20.7 ZAB - USK (54 : 82)
      38. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 20.7 OVA - CHO (65 : 62)
      39. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 20.6 USK - SLA (138 : 23)
      40. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 20.6 USK - KPB (102 : 65)
      41. Emma Čechová Žabiny Brno 20 ZAB - CHO (89 : 56)
      42. Marie Žílová Slovanka 20 CHO - SLO (88 : 69)
      43. Natálie Lukačková BLK Slavia Praha 20 OVA - SLA (64 : 98)
      44. Tereza Šandová SBŠ Ostrava 20 OVA - SLO (79 : 42)
      45. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 20 OVA - USK (38 : 102)
      46. Soňa Svetlíková KP Brno 20 SLA - KPB (71 : 72)
      47. Dominica Hynková KP Brno 20 CHO - KPB (80 : 59)
      48. Dominica Hynková KP Brno 20 KPB - SLO (77 : 67)
      49. Tetiana Havrylchyk KP Brno 20 TRU - KPB (72 : 84)
      50. Jesika Maud Hibalová Levhartice Chomutov 20 OVA - CHO (65 : 62)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 15 USK - SLO (126 : 71)
      2. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 14 USK - SLA (138 : 23)
      3. Destiny Campbell Slovanka 14 SLO - TRU (84 : 91)
      4. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 13 KPB - USK (50 : 86)
      5. Luisa Vydrová BK Strakonice 12 STR - SLO (69 : 72)
      6. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 12 OVA - USK (38 : 102)
      7. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 12 USK - CHO (125 : 50)
      8. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 11 USK - KPB (102 : 65)
      9. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 11 CHO - SLO (88 : 69)
      10. Emma Čechová Žabiny Brno 11 TRU - ZAB (64 : 105)
      11. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 11 HKR - CHO (64 : 71)
      12. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 USK - KPB (102 : 65)
      13. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 11 OVA - USK (38 : 102)
      14. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 11 CHO - HKR (88 : 65)
      15. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 11 TRU - USK (45 : 124)
      16. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 11 USK - ZAB (106 : 63)
      17. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 USK - CHO (125 : 50)
      18. Tereza Halátková ZVVZ USK Praha 11 SLO - USK (60 : 105)
      19. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 10 USK - SLA (138 : 23)
      20. Luisa Vydrová BK Strakonice 10 TRU - STR (79 : 68)
      21. Luisa Vydrová BK Strakonice 10 STR - OVA (44 : 57)
      22. María Conde ZVVZ USK Praha 9 USK - SLA (138 : 23)
      23. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 9 STR - USK (44 : 119)
      24. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 9 SLA - OVA (60 : 70)
      25. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 9 TRU - OVA (53 : 73)
      26. Emma Čechová Žabiny Brno 9 ZAB - SLO (132 : 49)
      27. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 9 USK - OVA (79 : 37)
      28. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 9 OVA - USK (38 : 102)
      29. Destiny Campbell Slovanka 9 SLO - HKR (74 : 83)
      30. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 9 SLO - TRU (84 : 91)
      31. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 9 SLA - HKR (73 : 53)
      32. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 9 SLO - OVA (84 : 86)
      33. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 9 SLO - USK (60 : 105)
      34. Luisa Vydrová BK Strakonice 9 CHO - STR (97 : 63)
      35. Temitope Fagbenle ZVVZ USK Praha 8 HKR - USK (25 : 116)
      36. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 8 CHO - HKR (88 : 65)
      37. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 CHO - ZAB (67 : 85)
      38. Petra Čípková BLK Slavia Praha 8 TRU - SLA (69 : 81)
      39. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 CHO - TRU (79 : 76)
      40. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 8 HKR - KPB (60 : 70)
      41. Elissa Cunane Žabiny Brno 8 ZAB - KPB (91 : 72)
      42. Luisa Vydrová BK Strakonice 8 STR - TRU (78 : 73)
      43. Petra Malíková KP Brno 8 ZAB - KPB (91 : 72)
      44. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 8 SLO - OVA (84 : 86)
      45. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 8 ZAB - STR (92 : 60)
      46. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 STR - CHO (70 : 85)
      47. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 8 TRU - USK (45 : 124)
      48. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 8 HKR - USK (25 : 116)
      49. Elissa Cunane Žabiny Brno 8 ZAB - SLO (132 : 49)
      50. Whisper Fisher KARA Trutnov 8 STR - TRU (78 : 73)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 6 HKR - SLO (94 : 50)
      2. Andrea Ondroušková Slovanka 6 SLO - OVA (84 : 86)
      3. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 6 OVA - HKR (71 : 76)
      4. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 5 ZAB - SLO (132 : 49)
      5. Andrea Ondroušková Slovanka 5 USK - SLO (126 : 71)
      6. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 5 HKR - ZAB (56 : 77)
      7. Lucie Svatoňová Slovanka 5 TRU - SLO (99 : 100)
      8. María Conde ZVVZ USK Praha 4 USK - HKR (111 : 43)
      9. Eliška Kubíčková SBŠ Ostrava 4 KPB - OVA (76 : 69)
      10. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 4 SLA - TRU (84 : 56)
      11. Karolína Šotolová KP Brno 4 KPB - CHO (83 : 69)
      12. Michaela Vacková Žabiny Brno 4 TRU - ZAB (64 : 105)
      13. Petra Záplatová Žabiny Brno 4 ZAB - OVA (87 : 77)
      14. Brandi Shavon Beasley BLK Slavia Praha 4 SLA - TRU (84 : 56)
      15. Eliška Kubíčková SBŠ Ostrava 4 OVA - HKR (71 : 76)
      16. Andrea Ondroušková Slovanka 4 SLO - CHO (74 : 86)
      17. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 4 HKR - STR (82 : 43)
      18. María Conde ZVVZ USK Praha 4 TRU - USK (45 : 124)
      19. Petra Záplatová Žabiny Brno 4 HKR - ZAB (56 : 77)
      20. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 4 KPB - OVA (76 : 69)
      21. Petra Záplatová Žabiny Brno 4 SLA - ZAB (61 : 88)
      22. Brandi Shavon Beasley BLK Slavia Praha 4 SLA - STR (83 : 50)
      23. Petra Záplatová Žabiny Brno 4 ZAB - HKR (72 : 70)
      24. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 4 OVA - SLA (64 : 98)
      25. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 4 USK - CHO (125 : 50)
      26. Kateřina Kozumplíková KARA Trutnov 3 TRU - HKR (72 : 98)
      27. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 3 ZAB - HKR (72 : 70)
      28. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 3 TRU - HKR (72 : 98)
      29. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 3 OVA - CHO (65 : 62)
      30. Anežka Kopecká KP Brno 3 KPB - SLO (77 : 67)
      31. Michaela Matušková Sokol H. Králové 3 ZAB - HKR (72 : 70)
      32. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 3 ZAB - OVA (87 : 77)
      33. Kassidy Malcolm KARA Trutnov 3 CHO - TRU (79 : 76)
      34. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 3 HKR - OVA (85 : 65)
      35. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 3 USK - SLA (138 : 23)
      36. Karolína Šotolová KP Brno 3 SLA - KPB (71 : 72)
      37. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 3 SLO - TRU (84 : 91)
      38. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 3 TRU - HKR (72 : 98)
      39. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 3 OVA - CHO (65 : 62)
      40. Karolína Šotolová KP Brno 3 KPB - SLA (74 : 61)
      41. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 3 ZAB - CHO (89 : 56)
      42. Kateřina Kozumplíková KARA Trutnov 3 CHO - TRU (79 : 76)
      43. Martina Pokorná Sokol H. Králové 3 STR - HKR (55 : 77)
      44. Anežka Kopecká KP Brno 3 KPB - CHO (83 : 69)
      45. Anna Brožová Sokol H. Králové 3 TRU - HKR (72 : 98)
      46. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 3 SLA - ZAB (61 : 88)
      47. Julie Laubertová BK Strakonice 3 STR - TRU (78 : 73)
      48. Kateřina Suchanová BLK Slavia Praha 3 SLA - KPB (71 : 72)
      49. Petra Malíková KP Brno 3 OVA - KPB (58 : 66)
      50. Kateřina Kozumplíková KARA Trutnov 3 SLO - TRU (84 : 91)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Ludmila Dudáčková KP Brno 11 STR - KPB (74 : 103)
      2. Merritt Hempe ZVVZ USK Praha 11 STR - USK (44 : 119)
      3. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 11 USK - SLO (126 : 71)
      4. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 10 TRU - USK (45 : 124)
      5. Anna Rosecká BK Strakonice 10 CHO - STR (97 : 63)
      6. Elissa Cunane Žabiny Brno 10 STR - ZAB (46 : 89)
      7. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 10 HKR - OVA (85 : 65)
      8. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 9 HKR - USK (25 : 116)
      9. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 9 STR - CHO (70 : 85)
      10. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 9 OVA - KPB (58 : 66)
      11. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 9 USK - KPB (102 : 65)
      12. Dragana Domuzin Slovanka 9 USK - SLO (126 : 71)
      13. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 KPB - CHO (83 : 69)
      14. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 CHO - STR (97 : 63)
      15. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 8 HKR - CHO (64 : 71)
      16. Ludmila Dudáčková KP Brno 8 ZAB - KPB (91 : 72)
      17. Karolína Fadrhonsová KP Brno 8 KPB - ZAB (65 : 64)
      18. Makeda Estreanna Clarke-Nicholas BLK Slavia Praha 7 OVA - SLA (64 : 98)
      19. Dragana Domuzin Slovanka 7 TRU - SLO (99 : 100)
      20. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 7 CHO - OVA (81 : 67)
      21. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 7 CHO - SLO (88 : 69)
      22. Eliška Kubíčková SBŠ Ostrava 7 OVA - SLA (64 : 98)
      23. Kateřina Galíčková KP Brno 7 KPB - TRU (73 : 55)
      24. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 7 TRU - OVA (53 : 73)
      25. Elissa Cunane Žabiny Brno 7 ZAB - KPB (91 : 72)
      26. Kateřina Suchanová BLK Slavia Praha 7 SLA - KPB (71 : 72)
      27. Gabriela Mervínská Slovanka 7 STR - SLO (69 : 72)
      28. Raina Tomašicka KARA Trutnov 7 TRU - KPB (72 : 84)
      29. Barbora Wrzesiński ZVVZ USK Praha 7 STR - USK (44 : 119)
      30. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 6 OVA - SLO (79 : 42)
      31. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 6 SLO - HKR (74 : 83)
      32. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 6 HKR - CHO (64 : 71)
      33. Raina Tomašicka KARA Trutnov 6 CHO - TRU (79 : 76)
      34. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 6 CHO - KPB (80 : 59)
      35. Eliška Hamzová Žabiny Brno 6 USK - ZAB (106 : 63)
      36. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 6 TRU - ZAB (64 : 105)
      37. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 6 OVA - CHO (65 : 62)
      38. Karolína Fadrhonsová KP Brno 6 STR - KPB (74 : 103)
      39. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 6 CHO - TRU (79 : 76)
      40. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 6 STR - OVA (44 : 57)
      41. Emma Čechová Žabiny Brno 6 ZAB - SLA (66 : 56)
      42. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 6 HKR - USK (25 : 116)
      43. Kassidy Malcolm KARA Trutnov 6 TRU - KPB (72 : 84)
      44. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 6 USK - ZAB (106 : 63)
      45. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 6 CHO - HKR (88 : 65)
      46. Luisa Vydrová BK Strakonice 6 STR - TRU (78 : 73)
      47. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 6 USK - OVA (79 : 37)
      48. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 6 ZAB - TRU (85 : 59)
      49. Bria Holmes Žabiny Brno 6 ZAB - SLA (66 : 56)
      50. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 6 TRU - SLA (69 : 81)
      Ligové statistiky jsou k dispozici až od sezóny 1998/99. Statistiky jsou přebírány z údajů v zápisech o utkání a od externího dodavatele FIBA Europe, resp. Genius Sports.
      Více informací o statistikách a případném hlášení chyb naleznete zde