Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
ZVVZ USK Praha
32.0
2
ZVVZ USK Praha
30.0
3
Žabiny Brno
22.0
4
Levhartice Chomutov
20.0
5
SBŠ Ostrava
18.0

Doskoky

1.
Žabiny Brno
15.0
2
ZVVZ USK Praha
10.0
3
ZVVZ USK Praha
10.0
4
Levhartice Chomutov
9.0
5
SBŠ Ostrava
8.0

Asistence

1.
ZVVZ USK Praha
8.0
2
7.0
3
Žabiny Brno
6.0
4
KP Brno
6.0
5
ZVVZ USK Praha
5.0

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
KP Brno
100.0 %
2
Sokol H. Králové
100.0 %
3
100.0 %
4
ZVVZ USK Praha
85.7 %
5
KP Brno
85.7 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
BLK Slavia Praha
80.0 %
2
BLK Slavia Praha
62.5 %
3
Sokol H. Králové
60.0 %
4
Žabiny Brno
60.0 %
5
ZVVZ USK Praha
57.1 %

Cena Chance

1.
SBŠ Ostrava
3.0
2
BLK Slavia Praha
2.5
3
ZVVZ USK Praha
2.0
4
Žabiny Brno
2.0
5
1.8

týmové statistiky

Vstřelené body

1.
5
83.0

Obdržené body

1.

Úspěšnost střelby za 3B

1.
2
25.0%

Úspěšnost střelby za 2B

1.
3
42.9%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL CH
1. Najai Jasmene Wynn-Pollard CHO R/K 25 2 31.5 20.0 7.0/13.0 53.8 0.0/2.0 0.0 6.0/8.0 75.0 4.5 4.5 9.0 1.5 2.0 2.0 0.4 6.5 3.5 24.5 -
2. Elissa Cunane ZAB P 22 1 26.0 13.0 4.0/7.0 57.1 0.0/0.0 0.0* 5.0/7.0 71.4 6.0 9.0 15.0 1.0 1.0 5.0 0.2 6.0 4.0 23.0 0.2
3. Kateřina Rokošová SLA P 24 2 23.5 4.5 1.5/5.5 27.3 0.0/1.0 0.0* 1.5/2.0 75.0 2.0 5.0 7.0 1.5 2.0 2.0 0.4 2.0 1.0 8.5 -
4. Whisper Fisher TRU K 24 2 24.5 4.0 1.5/4.5 33.3 0.0/0.5 0.0* 1.0/1.5 66.7* 1.5 5.0 6.5 0.5 1.5 3.5 0.1 3.0 3.5 5.0 -
5. Kassidy Malcolm TRU R 24 2 20.5 2.5 0.5/1.0 50.0* 0.5/2.0 25.0 0.0/0.0 0.0* 2.0 3.5 5.5 0.5 1.0 1.0 0.3 0.0 1.5 5.0 -
6. Veronika Šípová USK R 23 1 29.0 16.0 6.0/7.0 85.7 0.0/0.0 0.0* 4.0/4.0 100.0 4.0 6.0 10.0 2.0 2.0 2.0 1.0 6.0 1.0 32.0 1.0
7. Eliška Mircová SLA R 26 2 29.0 17.5 4.0/6.0 66.7 3.0/6.5 46.2 0.5/1.0 50.0* 1.0 4.0 5.0 4.5 2.0 0.0 0.0 1.0 1.5 22.5 -
8. María Conde USK K 25 1 29.0 30.0 7.0/13.0 53.8 4.0/7.0 57.1 4.0/5.0 80.0 2.0 8.0 10.0 8.0 3.0 2.0 4.0 3.0 1.0 41.0 -
9. Josipa Pavič SLA K/P 23 2 22.0 11.5 5.0/7.0 71.4 0.0/0.0 0.0* 1.5/3.0 50.0 2.5 2.0 4.5 1.5 1.5 2.0 0.4 5.5 1.0 19.5 0.4
10. Petra Čípková SLA P 28 2 25.0 6.0 1.5/3.5 42.9 0.5/2.0 25.0 1.5/1.5 100.0* 1.0 3.5 4.5 4.5 3.0 1.0 2.3 1.5 2.0 13.0 -
11. Monika Satoranská CHO K/P 29 2 26.0 9.5 3.0/7.5 40.0 0.5/1.5 33.3* 2.0/3.0 66.7 1.5 3.0 4.5 1.5 1.5 1.0 0.8 3.5 3.0 10.0 -
12. Kateřina Káňová OVA 25 1 23.0 4.0 2.0/5.0 40.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 8.0 8.0 2.0 0.0 2.0 1.0 0.0 1.0 8.0 -
13. Eliška Hamzová ZAB R 21 1 24.0 11.0 4.0/7.0 57.1 0.0/2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0 6.0 8.0 6.0 2.0 3.0 2.0 4.0 1.0 23.0 2.0
14. Luisa Vydrová STR K/P 18 1 29.0 6.0 3.0/5.0 60.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 6.0 8.0 1.0 0.0 3.0 0.3 2.0 3.0 8.0 0.3
15. Adéla Smutná OVA K/P 23 1 30.0 18.0 1.0/8.0 12.5 2.0/4.0 50.0 10.0/11.0 90.9 2.0 6.0 8.0 3.0 2.0 1.0 3.0 7.0 2.0 25.0 3.0
16. Veronika Aulichová SLA R/K 24 2 17.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 3.0 4.0 5.0 1.5 4.0 0.6 0.5 3.0 4.0 -
17. Brandy Shavon Beasley SLA R 25 2 25.5 17.0 2.0/4.0 50.0 4.0/5.0 80.0 1.0/1.5 66.7* 0.5 3.0 3.5 5.0 2.5 3.5 0.7 3.0 2.5 21.5 -
18. Natálie Horsáková STR K 21 1 28.0 7.0 2.0/4.0 50.0 0.0/2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0 6.0 7.0 1.0 2.0 2.0 0.5 2.0 3.0 9.0 0.5
19. Teja Oblak USK R 31 1 33.0 10.0 4.0/8.0 50.0 0.0/3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0 3.0 6.0 5.0 3.0 1.0 5.0 3.0 3.0 16.0 -
20. Michaela Gaislerová TRU K 24 2 19.5 9.0 1.5/3.5 42.9 2.0/4.5 44.4 0.0/0.0 0.0* 1.0 2.0 3.0 2.5 0.0 2.5 0.5 1.5 0.5 8.5 -
21. Tereza Motyčáková OVA R 30 1 32.0 7.0 0.0/5.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0/6.0 66.7 2.0 4.0 6.0 0.0 1.0 2.0 0.0 7.0 2.0 7.0 -
22. Anežka Kopecká ZAB P 22 1 27.0 22.0 6.0/12.0 50.0 3.0/5.0 60.0 1.0/1.0 100.0* 3.0 3.0 6.0 5.0 1.0 4.0 1.3 3.0 1.0 26.0 1.3
23. Kristýna Čuperková HKR R 31 1 25.0 13.0 1.0/5.0 20.0 3.0/5.0 60.0 2.0/3.0 66.7 0.0 6.0 6.0 1.0 2.0 0.0 0.0 4.0 3.0 16.0 -
24. Valentýna Kadlecová CHO R 18 2 22.0 12.0 3.5/7.0 50.0 1.0/3.5 28.6 2.0/3.0 66.7 1.0 2.0 3.0 0.5 0.5 1.5 0.2 2.0 2.5 7.0 0.2
25. Eva Kopecká KPB K 26 1 26.0 13.0 6.0/7.0 85.7 0.0/0.0 0.0* 1.0/3.0 33.3 3.0 3.0 6.0 6.0 1.0 2.0 3.0 2.0 2.0 21.0 -
26. Soňa Svetlíková OVA P 23 1 24.0 6.0 3.0/11.0 27.3 0.0/0.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 2.0 3.0 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0 4.0 -1.0 0.0
27. Valériane Vukosavljević USK K/P 28 1 30.0 32.0 11.0/13.0 84.6 0.0/1.0 0.0* 10.0/10.0 100.0 2.0 3.0 5.0 5.0 3.0 3.0 1.7 5.0 4.0 40.0 -
28. Tereza Halátková USK K/P 20 1 23.0 5.0 1.0/2.0 50.0 0.0/3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0 3.0 5.0 4.0 2.0 2.0 2.0 2.0 4.0 7.0 2.0
29. Lenka Šoukalová ZAB K 25 1 19.0 9.0 3.0/4.0 75.0 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 2.0 3.0 5.0 2.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0 15.0 -
30. Aneta Finková TRU R 19 2 26.5 9.0 2.5/4.5 55.6 1.0/6.5 15.4 1.0/1.0 100.0* 0.0 2.5 2.5 3.0 0.0 5.0 0.3 2.5 4.0 0.5 0.3
31. Martina Pokorná HKR K/P 20 1 25.0 7.0 1.0/6.0 16.7 1.0/4.0 25.0 2.0/2.0 100.0 0.0 5.0 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0 1.0 9.0 0.0
32. Megan Elaine Mullings OVA K/P 29 1 25.0 14.0 5.0/8.0 62.5 1.0/1.0 100.0* 1.0/1.0 100.0* 1.0 4.0 5.0 0.0 1.0 2.0 0.0 3.0 5.0 13.0 -
33. Štěpánka Ježková SLA K/P 21 2 30.5 16.0 3.5/7.5 46.7 2.5/4.0 62.5 1.5/1.5 100.0* 1.0 1.5 2.5 2.5 1.5 1.0 1.3 1.0 2.5 15.0 1.3
34. Anastasiia Kovtun CHO P 19 2 11.0 1.0 0.5/1.5 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.5 2.5 0.5 1.0 0.5 0.5 1.0 1.0 3.5 0.5
35. Karolína Fadrhonsová KPB R/K 25 1 14.0 5.0 0.0/4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0/2.0 100.0 1.0 3.0 4.0 1.0 0.0 2.0 0.5 2.0 3.0 2.0 -
36. Natálie Stoupalová ZAB K/P 24 1 24.0 11.0 1.0/5.0 20.0 2.0/4.0 50.0 3.0/4.0 75.0 0.0 4.0 4.0 0.0 3.0 1.0 0.0 6.0 3.0 13.0 -
37. Kateřina Bartoňová CHO R 32 2 26.5 5.5 2.0/7.0 28.6 0.5/2.5 20.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 3.5 1.5 2.5 0.7 1.0 3.5 0.5 -
38. Anacia Marchelle Wilkinson OVA K/P 24 1 22.0 10.0 5.0/11.0 45.5 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 2.0 4.0 0.0 0.0 3.0 0.0 1.0 3.0 3.0 -
39. Eliška Linhartová TRU K 19 2 12.5 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.5 0.5 2.0 0.0 0.5 0.5 0.0 1.0 3.0 0.0 0.0
40. Veronika Borsová TRU R 19 2 25.0 1.0 0.5/2.5 20.0 0.0/2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.5 0.0 4.5 0.1 2.0 1.5 -5.0 0.1
41. Klára Vojtíková HKR P 28 1 22.0 12.0 6.0/7.0 85.7 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 3.0 1.0 4.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 3.0 12.0 -
42. Michaela Krejzová CHO K 24 1 19.0 1.0 0.0/6.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 4.0 4.0 2.0 0.0 6.0 0.3 2.0 3.0 -8.0 -
43. Jesika Maud Hibalová CHO R/K 19 2 15.0 4.5 1.5/1.5 100.0* 0.0/0.5 0.0* 1.5/4.0 37.5 0.0 2.0 2.0 1.0 0.0 3.5 0.1 2.0 0.5 3.5 0.2
44. Kristýna Helebrantová SLA R/K 20 2 12.5 3.5 1.0/2.5 40.0 0.5/1.5 33.3* 0.0/0.0 0.0* 1.5 0.5 2.0 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0 3.5 0.0
45. Lucie Ceralová CHO P 18 2 10.5 1.0 0.5/1.5 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 2.0 -1.0 0.0
46. Michaela Vacková ZAB K 29 1 16.0 6.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/4.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 2.0 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 7.0 -
47. Emma Čechová ZAB P 18 1 14.0 6.0 3.0/6.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 3.0 3.0 1.0 0.0 2.0 0.5 1.0 2.0 4.0 0.5
48. Kristýna Menšíková OVA R 21 1 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 3.0 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0 0.0
49. Petra Malíková KPB R/K 20 1 29.0 10.0 2.0/5.0 40.0 1.0/5.0 20.0 3.0/4.0 75.0 1.0 2.0 3.0 2.0 3.0 0.0 0.0 4.0 1.0 13.0 0.0
50. Karolína Hauserová STR K 18 1 11.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 1.0/4.0 25.0 0.0 3.0 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 4.0 1.0 1.0 0.0
51. Markéta Šmahelová TRU K/P 21 2 13.0 3.5 1.5/2.0 75.0 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.0 50.0* 0.5 1.0 1.5 0.5 0.0 1.5 0.2 1.0 1.0 3.0 0.2
52. Michaela Pitrová STR K/P 22 1 20.0 4.0 2.0/3.0 66.7 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 1.0 3.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0 1.0 4.0 0.0
53. Julie Laubertová STR R/K 17 1 8.0 1.0 0.0/2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 2.0 1.0 3.0 0.0 1.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0
54. Michaela Vondráčková ZAB R/K 30 1 20.0 4.0 2.0/5.0 40.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 3.0 3.0 3.0 0.0 2.0 1.5 2.0 3.0 3.0 -
55. Pamela Therese Effangová HKR K 29 1 29.0 17.0 5.0/8.0 62.5 1.0/4.0 25.0 4.0/7.0 57.1 1.0 2.0 3.0 5.0 3.0 1.0 5.0 7.0 1.0 24.0 -
56. Lucie Bolardtová HKR R/K 22 1 18.0 10.0 3.0/4.0 75.0 1.0/2.0 50.0 1.0/1.0 100.0* 0.0 3.0 3.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 11.0 1.0
57. Raina Tomašicka TRU R 17 2 15.5 6.0 2.0/3.0 66.7 0.0/1.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.0 1.5 1.5 0.5 0.0 3.0 0.1 1.0 1.0 3.0 0.1
58. Dominica Hynková KPB R 17 1 10.0 4.0 0.0/2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0/4.0 25.0 1.0 2.0 3.0 1.0 0.0 1.0 1.0 3.0 1.0 3.0 1.0
59. Bria Holmes ZAB P 28 1 15.0 11.0 2.0/3.0 66.7 1.0/2.0 50.0 4.0/6.0 66.7 0.0 3.0 3.0 0.0 3.0 3.0 0.0 3.0 1.0 12.0 -
60. Jindřiška Hrubá HKR R/K 17 1 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 2.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0
61. Simona Sklenářová USK K 22 1 28.0 16.0 8.0/11.0 72.7 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 2.0 3.0 0.0 8.0 3.0 0.0 1.0 2.0 19.0 0.0
62. Laura Mikšíková ZAB K 19 1 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
63. Alžběta Matasová STR K 16 1 13.0 6.0 1.0/4.0 25.0 1.0/3.0 33.3 1.0/2.0 50.0 0.0 2.0 2.0 0.0 2.0 1.0 0.0 3.0 2.0 4.0 0.0
64. Michaela Matušková HKR R 25 1 21.0 5.0 1.0/6.0 16.7 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 4.0 1.0 3.0 1.3 0.0 3.0 -1.0 -
65. Barbora Wrzesiński USK R 27 1 27.0 15.0 6.0/9.0 66.7 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 5.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0 19.0 -
66. Alžběta Seifrtová TRU K 18 2 8.5 2.0 0.0/1.5 0.0* 0.5/1.0 50.0* 0.5/2.0 25.0 1.0 0.0 1.0 0.5 1.0 2.0 0.1 1.5 1.0 -0.5 0.2
67. Anna Brožová HKR R 16 1 9.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
68. Adéla Vítová TRU R 19 2 20.0 5.5 1.0/2.0 50.0 1.0/4.0 25.0 0.5/1.0 50.0* 0.0 1.0 1.0 1.5 0.5 3.5 0.2 1.5 2.5 -0.5 0.2
69. Nikola Šafránková SLO K 18 2 14.5 6.0 0.0/1.5 0.0* 1.5/3.0 50.0 1.5/2.0 75.0 0.0 1.0 1.0 0.5 1.5 1.0 0.3 1.5 0.5 5.5 0.3
70. Sára Iris Lišková STR K 18 1 25.0 7.0 3.0/6.0 50.0 0.0/1.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 1.0 2.0 0.0 1.0 2.0 3.0 0.0
71. Anna Rosecká STR K 21 1 20.0 7.0 0.0/1.0 0.0* 2.0/8.0 25.0 1.0/2.0 50.0 0.0 1.0 1.0 3.0 2.0 3.0 1.0 3.0 0.0 5.0 1.0
72. Natálie Lukačková SLA K 20 2 6.5 3.0 0.0/0.5 0.0* 1.0/2.5 40.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 1.5 0.0 0.0
73. Anita Štenclová STR R/K 18 1 21.0 5.0 2.0/5.0 40.0 0.0/1.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 0.0 4.0 1.0
74. Michaela Jánská STR R 19 1 25.0 6.0 0.0/2.0 0.0 2.0/6.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 4.0 0.0 3.0 1.3 1.0 0.0 3.0 1.3
75. Mariana Přibylová SLA R/K 17 1 10.0 3.0 0.0/2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0/4.0 75.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 3.0 0.0 3.0 1.0
76. Camilla Angelini SLA K 21 2 3.5 1.0 0.5/1.5 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.5 0.0
77. Adéla Buřtová ZAB R/K 21 1 5.0 3.0 0.0/1.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0
78. Alžběta Levínská HKR K 22 1 18.0 8.0 4.0/4.0 100.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 3.0 0.3 1.0 5.0 1.0 0.3
79. Johana Staňková CHO K/P 18 1 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0
80. Anna Kubíčková OVA P 23 1 11.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -2.0 0.0
81. Natálie Rašková OVA R 22 1 27.0 4.0 1.0/2.0 50.0 0.0/1.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0 0.0 1.0 2.0 -2.0 0.0
82. Sofia Biliková SLA R/K 23 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
83. Mariana Opočenská SLA K 27 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
84. Klára Křivánková SLA K 25 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
85. Veronika Voráčková USK R/K 23 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
86. Kristýna Lačná TRU K/P 22 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
87. Alena Jeništová STR K/P 36 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
88. Lucie Blahůšková STR 42 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
89. Dragana Stanković USK 27 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
90. Veronika Koppová KPB 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
91. Alena Bačová OVA R 19 1 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -1.0 0.0
92. Eva Skutilová TRU K/P 32 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
93. Sára Špelinová USK 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
94. Alyssa Marie Thomas USK K/P 30 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
95. Veronika Szabó OVA R/K 19 1 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0
96. Petra Záplatová ZAB R/K 30 1 20.0 10.0 2.0/4.0 50.0 2.0/6.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 1.0 0.0 0.0 1.0 4.0 -
97. Barbora Jorová CHO 18 1 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
98. Tereza Zítková KPB K 24 1 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0 0.0 1.0 2.0 -2.0 -
99. Wiktoria Maria Duchnowska OVA R/K 21 1 22.0 8.0 1.0/5.0 20.0 2.0/5.0 40.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0 1.0 3.0 0.0
100. Adéla Mezihoráková ZAB R/K 17 1 12.0 1.0 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0 1.0 -4.0 0.0
101. Taylor Erin Goligoski TRU 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
102. Tetiana Havrylchyk KPB K/P 22 1 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0
103. Natalie Marie Kucowski KPB 23 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
104. Iva Jedovnická KPB K 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
105. Barbora Soukupová STR R/K 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
106. Markéta Löflerová CHO R/K 25 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
107. Jordan Reynolds CHO R/K 27 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
108. Naďa Salačová CHO P 28 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
109. Štěpánka Traubová CHO R 23 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
110. Tereza Vorlová CHO K/P 36 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
111. Kateřina Galíčková KPB K 22 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
112. Anna Jurčenková ZAB 37 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
113. Denisa Harapesová SLO R 32 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
114. Eliška Trollerová SLO 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
115. Tereza Procházková KPB R 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
116. Dagmar Hrabovská CHO R/K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
117. Bianka Kloknerová OVA R 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
118. Tereza Šandová OVA R/K 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
119. Jitka Pilařová SLO K 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
120. Lucie Svatoňová SLO K 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
121. Nikolina Knežević ZAB K 27 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
122. Mia Mašić SLO K 2022 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
123. Destiny Campbell SLO K 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
124. Karolína Šotolová KPB K 23 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
125. Dragana Domuzin SLO 22 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
126. Klára Brodová OVA 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
127. Zuzana Kučerová CHO K 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
128. Jana Drobná CHO R 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
129. Dorota Saviola OVA 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
130. Stella Tarkovičová OVA K 23 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
131. Monika Grigalauskyté ZAB 30 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
132. Simona Fišerová HKR K/P 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
133. Natálie Vlčková KPB K 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
134. Charlotte Velichová HKR R 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
135. Klára Marečková HKR K/P 32 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
136. Barbora Leopoldová HKR K 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
137. Elma Dautovic HKR 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
138. Tamara Jovančevič OVA 24 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
139. Anna Pavlicová OVA P 24 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
140. Marta Vulovič OVA 22 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
141. Simona Bachmanová CHO 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
142. Eliška Kubíčková OVA R/K 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
143. Kateřina Zeithammerová HKR R 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
144. Tea Samouk SLO 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
145. Gabriela Mervínská SLO P 29 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
146. Kateřina Ebenhöhová ZAB P 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
147. Sarah Beránková ZAB R 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
148. Anna Paťorková KPB K 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
149. Tereza Rosůlková KPB K/P 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
150. Michaela Stejskalová KPB K 35 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
151. Kateřina Zohnová KPB K 37 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
152. Michaela Kynclová OVA 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
153. Zuzana Vlosinská OVA 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
154. Eliška Žílová SLA R 22 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
155. Kristýna Herinková TRU K/P 24 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
156. Kateřina Hindráková TRU R/K 34 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
157. Ivana Karasová SLA K 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
158. Julia Vydrová STR P 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
159. Adéla Junková STR K/P 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
160. Madison Caroline Wolf TRU 25 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
161. Tereza Soukupová STR R/K 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
162. Tereza Pogányová TRU 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
163. Sára Vadlejchová STR R 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
164. Barbora Vorlová STR P 22 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
165. Marie Anna Machytková STR 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
166. Michaela Potočková TRU R/K 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
167. Kateřina Kozumplíková TRU R/K 29 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
168. Tereza Šípová TRU K/P 25 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
169. Hana Hajnová TRU R 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
170. Kristýna Tomšovicová STR R/K 33 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
171. Eliška Petrušková STR K/P 24 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
172. Katharina Agnes Fikiel SLA 35 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
173. Tereza Vyoralová USK R/K 28 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
174. Marie Žílová USK 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
175. Ludmila Dudáčková KPB K/P 22 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
176. Klára Stloukalová SLA K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
177. Tereza Králová TRU K/P 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
178. Anna Merhautová USK R 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
179. Tereza Jenková USK 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
180. Natálie Koucká SLO K/P 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
181. Vendula Krausová STR K 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
182. Antonie Březinová STR K 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
183. Dominika Pohunková SLO R/K 27 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
184. Monika Fučíková CHO R/K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
185. Andrea Ondroušková SLO R/K 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
186. Nella Klapková SLO K 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
187. Barbora Bušková SLO P 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
188. Eliška Brejchová CHO K 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
189. Eliška Hálová SLO K/P 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
190. Natálie Budilová SLO R 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
191. Markéta Nádvorníková SLO R 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
192. Brionna, Alaine Jones USK K/P 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
193. Nikola Strádalová CHO K/P 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
194. Viktorie Štaflová USK 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
195. Alena Hanušová USK K/P 31 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
196. Emese Eva Hof USK P 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -
197. Tereza Trávníčková KPB K 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
198. Karolína Petlanová USK 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
199. Terezie Křenková KPB R/K 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
200. Lucie Čadková STR 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
201. Hana Kolegarová STR 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
202. Anna Chromá USK R 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
203. Lucia Hadačová KPB K/P 27 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. TRU 2 0/2 0.0 15.5 9.5 13.0 12.5 50.5 104.0 12.0/28.0 42.9 6.5/26.0 25.0 7.0/10.5 66.7 10.0 22.0 32.0 10.5 6.0 30.0 16.5 20.0 0.5 25.5
2. USK 1 1/0 100.0 37.0 31.0 27.0 29.0 124.0 45.0 43.0/63.0 68.3 5.0/19.0 26.3 23.0/25.0 92.0 15.0 30.0 45.0 29.0 26.0 13.0 20.0 18.0 1.0 174.0
3. KPB 1 1/0 100.0 32.0 21.0 23.0 7.0 83.0 69.0 21.0/47.0 44.7 11.0/23.0 47.8 8.0/16.0 50.0 17.0 26.0 43.0 22.0 13.0 23.0 19.0 21.0 3.0 93.0
4. CHO 2 0/2 0.0 14.0 20.0 17.0 17.0 68.0 84.0 23.0/53.0 43.4 2.5/14.5 17.2 14.5/22.0 65.9 13.5 25.0 38.5 12.0 8.0 20.5 20.5 21.5 2.5 58.0
5. SLA 2 2/0 100.0 19.5 19.0 22.5 22.5 83.5 53.0 20.0/41.0 48.8 11.5/24.0 47.9 9.0/12.5 72.0 11.0 26.0 37.0 26.5 15.0 15.5 16.0 16.5 2.0 111.0
6. STR 1 0/1 0.0 13.0 10.0 16.0 11.0 50.0 83.0 13.0/33.0 39.4 5.0/24.0 20.8 9.0/17.0 52.9 10.0 26.0 36.0 10.0 10.0 23.0 18.0 12.0 1.0 43.0
7. HKR 1 1/0 100.0 23.0 24.0 17.0 21.0 85.0 65.0 27.0/47.0 57.4 7.0/24.0 29.2 10.0/17.0 58.8 7.0 31.0 38.0 14.0 8.0 10.0 17.0 22.0 3.0 89.0
8. OVA 1 0/1 0.0 23.0 13.0 18.0 11.0 65.0 85.0 15.0/45.0 33.3 6.0/16.0 37.5 17.0/20.0 85.0 10.0 31.0 41.0 6.0 5.0 17.0 22.0 17.0 0.0 62.0
9. ZAB 1 1/0 100.0 20.0 27.0 22.0 16.0 85.0 67.0 21.0/44.0 47.7 9.0/22.0 40.9 16.0/22.0 72.7 13.0 38.0 51.0 14.0 13.0 23.0 23.0 20.0 3.0 104.0
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Lubor Blažek CZE - 85.9 262 275 58 71
Martin Petrovický CZE - 53.4 363 194 169 0
Zdeněk Sýkora CZE - 48.8 125 79 77 31
Erika Dobrovičová - 0 54 45 99
Jan Bobrovský CZE Žabiny Brno 82.4 336 390 124 178
Eduard Gaisler CZE - 33.6 131 74 121 64
Jitka Erbenová CZE - 50.0 64 32 32 0
Jiří Bárta CZE - 52.4 206 130 98 22
Marcela Krämer SVK KP Brno 41.7 264 123 170 29
Pavel Jirman CZE - 0 13 50 63
Jana Klečková CZE - 15.6 32 13 50 31
Jan Faltýnek CZE - 0 63 112 175
Romana Ptáčková CZE Sokol H. Králové 63.9 377 241 136 0
Tomáš Veselý CZE KARA Trutnov 48.8 80 54 56 30
Miroslav Volejník CZE Sokol H. Králové 39.6 111 285 203 377
Marian Svoboda CZE - 56.6 226 129 101 4
Erin Renee Olson - 43.6 39 26 32 19
Roman Maleček CZE - 0 111 137 248
Milan Veverka CZE - 0 185 58 243
René Štěpánek CZE - 41.2 165 68 97 0
Tibor Jány SVK - 27.7 94 37 86 29
David Zdeněk CZE BLK Slavia Praha 50.9 161 123 122 84
Zdeněk Janík CZE - 50.0 30 35 40 45
Ondřej Zajíček CZE - 10.0 10 12 56 58
Richard Klein CZE - 0 52 53 105
Marek Šilhan CZE - 58.3 24 36 34 46
Roman Chocholouš CZE - 15.0 100 15 85 0
Kateřina Kulichová CZE - 0 11 55 66
Pavel Kubálek CZE ZVVZ USK Praha 0 232 88 320
Jaroslava Bernasová CZE - 0 36 39 75
Pavla Kuřitková CZE - 0 56 51 107
Petr Treml CZE - 48.9 135 66 69 0
Daniel Kurucz CZE - 48.3 230 111 119 0
Martin Marcalík CZE - 0 18 54 72
Petr Stavěl CZE - 50.0 22 69 75 122
Jiří Havran CZE - 0 104 85 189
Ivan Beneš CZE ZVVZ USK Praha 51.7 89 208 43 162
Darina Kaderková CZE - 0 48 68 116
Natália Hejková SVK ZVVZ USK Praha 100.0 184 245 0 61
Petr Kapitulčin CZE KARA Trutnov 40.0 60 63 110 113
Jiří Toušek CZE - 34.5 84 54 115 85
Michaela Uhrová CZE - 25.0 4 24 38 58
Jozef Rešetár Levhartice Chomutov 51.2 168 91 90 13
Pavel Prokeš CZE - 0 87 66 153
Jaroslav Michálek CZE - 0 81 44 125
Angelika Hendrych POL - 0 10 50 60
Ladislav Pavlát CZE - 28.6 35 38 106 109
Tomáš Pavelka CZE KP Brno 40.0 35 25 33 23
Aneta Kovářová CZE - 0 13 69 82
Viktor Pruša CZE Žabiny Brno 62.1 182 113 69 0
Kamil Havrlant CZE SBŠ Ostrava 0 38 78 116
Jiří Johanes CZE BK Strakonice 0 22 149 171
Petr Martínek CZE BK Strakonice 12.9 170 22 149 1
Jakub Gazda CZE Žabiny Brno 0 113 67 180
Jaroslav Bartoň CZE - 0 32 69 101
Michal Martišek SVK KARA Trutnov 35.1 111 61 105 55
Martin Stavěl CZE - 58.7 63 37 26 0
Lucie Zítková CZE - 16.3 80 13 67 0
Radek Šnábl CZE - 38.9 18 39 57 78
Alena Jeništová CZE BK Strakonice 0 7 82 89
Stanislav Onuška SVK - 35.0 20 26 34 40
Kamil Fajta CZE SBŠ Ostrava 50.0 12 24 46 58
Dušan Medvecký CZE BLK Slavia Praha 61.3 80 49 31 0
Jakub Nevrlý CZE KP Brno 0 48 31 79
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 SLA STR 1. 10. 2022 40 83 50 133 33 33 32 33 35 35/80 43.8 16/49 32.7 15/24 62.5 22 56 78 37 22 37 30 30 149
1 TRU USK 30. 9. 2022 40 45 124 169 79 50 36 42 41 50/88 56.8 13/43 30.2 30/37 81.1 21 51 72 40 30 48 38 38 182
1 KPB CHO 30. 9. 2022 40 83 69 152 14 46 46 39 21 45/95 47.4 12/37 32.4 26/42 61.9 30 49 79 38 23 44 40 41 161
2 HKR OVA 5. 10. 2022 40 85 65 150 20 46 37 35 32 42/92 45.7 13/40 32.5 27/37 73.0 17 62 79 20 13 27 39 39 151
2 CHO ZAB 5. 10. 2022 40 67 85 152 18 34 42 40 36 43/102 42.2 13/37 35.1 27/40 67.5 27 65 92 22 19 43 43 43 152
2 SLA TRU 5. 10. 2022 40 84 56 140 28 37 30 39 34 35/66 53.0 17/51 33.3 19/27 70.4 24 45 69 36 26 42 35 35 159
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0

      Body

      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      Žabiny Brno
      4
      Levhartice Chomutov
      5
      Levhartice Chomutov

      Doskoky

      1.
      Žabiny Brno
      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      Levhartice Chomutov
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      BK Strakonice

      Asistence

      1.
      ZVVZ USK Praha
      3
      BLK Slavia Praha
      4
      Levhartice Chomutov
      5
      KP Brno

      Užitečnost

      1.
      ZVVZ USK Praha
      3
      ZVVZ USK Praha
      4
      BLK Slavia Praha
      5
      Žabiny Brno

      Bloky

      1.
      Sokol H. Králové
      2
      Levhartice Chomutov
      3
      Žabiny Brno
      4
      Levhartice Chomutov
      5
      BLK Slavia Praha

      Proměněné střely za 2 body

      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      Levhartice Chomutov
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      ZVVZ USK Praha

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      ZVVZ USK Praha
      3
      BLK Slavia Praha
      4
      BLK Slavia Praha
      5
      BLK Slavia Praha

      Proměněné trestné hody

      2
      SBŠ Ostrava
      3
      Levhartice Chomutov
      4
      Žabiny Brno
      5
      Levhartice Chomutov
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 32 TRU - USK (45 : 124)
      2. María Conde ZVVZ USK Praha 30 TRU - USK (45 : 124)
      3. Anežka Kopecká KP Brno 22 KPB - CHO (83 : 69)
      4. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 20 CHO - ZAB (67 : 85)
      5. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 20 KPB - CHO (83 : 69)
      6. Brandy Shavon Beasley BLK Slavia Praha 18 SLA - TRU (84 : 56)
      7. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 18 SLA - TRU (84 : 56)
      8. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 18 HKR - OVA (85 : 65)
      9. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 17 SLA - STR (83 : 50)
      10. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 17 HKR - OVA (85 : 65)
      11. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 16 TRU - USK (45 : 124)
      12. Brandy Shavon Beasley BLK Slavia Praha 16 SLA - STR (83 : 50)
      13. Karolína Šotolová KP Brno 16 KPB - CHO (83 : 69)
      14. Štěpánka Ježková BLK Slavia Praha 16 SLA - TRU (84 : 56)
      15. Štěpánka Ježková BLK Slavia Praha 16 SLA - STR (83 : 50)
      16. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 16 TRU - USK (45 : 124)
      17. Barbora Wrzesiński ZVVZ USK Praha 15 TRU - USK (45 : 124)
      18. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 14 HKR - OVA (85 : 65)
      19. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 14 KPB - CHO (83 : 69)
      20. Aneta Finková KARA Trutnov 13 SLA - TRU (84 : 56)
      21. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 13 HKR - OVA (85 : 65)
      22. Elissa Cunane Žabiny Brno 13 CHO - ZAB (67 : 85)
      23. Josipa Pavič BLK Slavia Praha 13 SLA - TRU (84 : 56)
      24. Eva Kopecká KP Brno 13 KPB - CHO (83 : 69)
      25. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 13 HKR - OVA (85 : 65)
      26. Klára Vojtíková Sokol H. Králové 12 HKR - OVA (85 : 65)
      27. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 12 KPB - CHO (83 : 69)
      28. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 11 CHO - ZAB (67 : 85)
      29. Eliška Hamzová Žabiny Brno 11 CHO - ZAB (67 : 85)
      30. Bria Holmes Žabiny Brno 11 CHO - ZAB (67 : 85)
      31. Lucie Bolardtová Sokol H. Králové 10 HKR - OVA (85 : 65)
      32. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 10 SLA - TRU (84 : 56)
      33. Petra Čípková BLK Slavia Praha 10 SLA - STR (83 : 50)
      34. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 10 HKR - OVA (85 : 65)
      35. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 10 TRU - USK (45 : 124)
      36. Josipa Pavič BLK Slavia Praha 10 SLA - STR (83 : 50)
      37. Petra Záplatová Žabiny Brno 10 CHO - ZAB (67 : 85)
      38. Petra Malíková KP Brno 10 KPB - CHO (83 : 69)
      39. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 10 CHO - ZAB (67 : 85)
      40. Lenka Šoukalová Žabiny Brno 9 CHO - ZAB (67 : 85)
      41. Wiktoria Maria Duchnowska SBŠ Ostrava 8 HKR - OVA (85 : 65)
      42. Raina Tomašicka KARA Trutnov 8 SLA - TRU (84 : 56)
      43. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 8 HKR - OVA (85 : 65)
      44. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 8 TRU - USK (45 : 124)
      45. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 8 KPB - CHO (83 : 69)
      46. Eliška Brejchová Levhartice Chomutov 7 CHO - ZAB (67 : 85)
      47. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 7 CHO - ZAB (67 : 85)
      48. Anna Rosecká BK Strakonice 7 SLA - STR (83 : 50)
      49. Nikola Šafránková KARA Trutnov 7 TRU - USK (45 : 124)
      50. Natálie Horsáková BK Strakonice 7 SLA - STR (83 : 50)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Elissa Cunane Žabiny Brno 15 CHO - ZAB (67 : 85)
      2. María Conde ZVVZ USK Praha 10 TRU - USK (45 : 124)
      3. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 10 TRU - USK (45 : 124)
      4. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 10 KPB - CHO (83 : 69)
      5. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 8 HKR - OVA (85 : 65)
      6. Eliška Hamzová Žabiny Brno 8 CHO - ZAB (67 : 85)
      7. Kassidy Malcolm KARA Trutnov 8 SLA - TRU (84 : 56)
      8. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 CHO - ZAB (67 : 85)
      9. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 8 SLA - STR (83 : 50)
      10. Luisa Vydrová BK Strakonice 8 SLA - STR (83 : 50)
      11. Kateřina Káňová SBŠ Ostrava 8 HKR - OVA (85 : 65)
      12. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 7 SLA - STR (83 : 50)
      13. Natálie Horsáková BK Strakonice 7 SLA - STR (83 : 50)
      14. Karolína Šotolová KP Brno 7 KPB - CHO (83 : 69)
      15. Whisper Fisher KARA Trutnov 7 SLA - TRU (84 : 56)
      16. Whisper Fisher KARA Trutnov 6 TRU - USK (45 : 124)
      17. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 6 HKR - OVA (85 : 65)
      18. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 6 HKR - OVA (85 : 65)
      19. Petra Čípková BLK Slavia Praha 6 SLA - STR (83 : 50)
      20. Anežka Kopecká KP Brno 6 KPB - CHO (83 : 69)
      21. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 6 TRU - USK (45 : 124)
      22. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 6 HKR - OVA (85 : 65)
      23. Eva Kopecká KP Brno 6 KPB - CHO (83 : 69)
      24. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 6 SLA - TRU (84 : 56)
      25. Martina Pokorná Sokol H. Králové 5 HKR - OVA (85 : 65)
      26. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 5 TRU - USK (45 : 124)
      27. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 5 SLA - TRU (84 : 56)
      28. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 5 SLA - STR (83 : 50)
      29. Brandy Shavon Beasley BLK Slavia Praha 5 SLA - STR (83 : 50)
      30. Lenka Šoukalová Žabiny Brno 5 CHO - ZAB (67 : 85)
      31. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 5 KPB - CHO (83 : 69)
      32. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 5 HKR - OVA (85 : 65)
      33. Josipa Pavič BLK Slavia Praha 5 SLA - TRU (84 : 56)
      34. Eliška Brejchová Levhartice Chomutov 5 CHO - ZAB (67 : 85)
      35. Tereza Halátková ZVVZ USK Praha 5 TRU - USK (45 : 124)
      36. Soňa Svetlíková KP Brno 5 KPB - CHO (83 : 69)
      37. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 5 KPB - CHO (83 : 69)
      38. Klára Vojtíková Sokol H. Králové 4 HKR - OVA (85 : 65)
      39. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 4 SLA - TRU (84 : 56)
      40. Aneta Finková KARA Trutnov 4 TRU - USK (45 : 124)
      41. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 4 CHO - ZAB (67 : 85)
      42. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 4 CHO - ZAB (67 : 85)
      43. Anastasiia Kovtun Levhartice Chomutov 4 CHO - ZAB (67 : 85)
      44. Kateřina Galíčková KP Brno 4 KPB - CHO (83 : 69)
      45. Josipa Pavič BLK Slavia Praha 4 SLA - STR (83 : 50)
      46. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 4 HKR - OVA (85 : 65)
      47. Karolína Fadrhonsová KP Brno 4 KPB - CHO (83 : 69)
      48. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 4 CHO - ZAB (67 : 85)
      49. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 4 CHO - ZAB (67 : 85)
      50. Michaela Vacková Žabiny Brno 3 CHO - ZAB (67 : 85)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. María Conde ZVVZ USK Praha 8 TRU - USK (45 : 124)
      2. Karolína Šotolová KP Brno 7 KPB - CHO (83 : 69)
      3. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 7 SLA - STR (83 : 50)
      4. Eliška Hamzová Žabiny Brno 6 CHO - ZAB (67 : 85)
      5. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 6 KPB - CHO (83 : 69)
      6. Petra Čípková BLK Slavia Praha 6 SLA - STR (83 : 50)
      7. Eva Kopecká KP Brno 6 KPB - CHO (83 : 69)
      8. Brandy Shavon Beasley BLK Slavia Praha 6 SLA - TRU (84 : 56)
      9. Barbora Wrzesiński ZVVZ USK Praha 5 TRU - USK (45 : 124)
      10. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 5 TRU - USK (45 : 124)
      11. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 5 SLA - TRU (84 : 56)
      12. Anežka Kopecká KP Brno 5 KPB - CHO (83 : 69)
      13. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 5 HKR - OVA (85 : 65)
      14. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 5 TRU - USK (45 : 124)
      15. Michaela Matušková Sokol H. Králové 4 HKR - OVA (85 : 65)
      16. Tereza Halátková ZVVZ USK Praha 4 TRU - USK (45 : 124)
      17. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 4 KPB - CHO (83 : 69)
      18. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 4 SLA - STR (83 : 50)
      19. Michaela Jánská BK Strakonice 4 SLA - STR (83 : 50)
      20. Aneta Finková KARA Trutnov 4 TRU - USK (45 : 124)
      21. Brandy Shavon Beasley BLK Slavia Praha 4 SLA - STR (83 : 50)
      22. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 3 SLA - TRU (84 : 56)
      23. Anna Rosecká BK Strakonice 3 SLA - STR (83 : 50)
      24. Petra Čípková BLK Slavia Praha 3 SLA - TRU (84 : 56)
      25. Štěpánka Ježková BLK Slavia Praha 3 SLA - TRU (84 : 56)
      26. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 3 CHO - ZAB (67 : 85)
      27. Josipa Pavič BLK Slavia Praha 3 SLA - TRU (84 : 56)
      28. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 3 TRU - USK (45 : 124)
      29. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 3 KPB - CHO (83 : 69)
      30. Adéla Vítová KARA Trutnov 3 SLA - TRU (84 : 56)
      31. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 3 HKR - OVA (85 : 65)
      32. Kateřina Káňová SBŠ Ostrava 2 HKR - OVA (85 : 65)
      33. Štěpánka Ježková BLK Slavia Praha 2 SLA - STR (83 : 50)
      34. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 2 SLA - STR (83 : 50)
      35. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 2 CHO - ZAB (67 : 85)
      36. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 2 TRU - USK (45 : 124)
      37. Petra Malíková KP Brno 2 KPB - CHO (83 : 69)
      38. Aneta Finková KARA Trutnov 2 SLA - TRU (84 : 56)
      39. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 2 SLA - TRU (84 : 56)
      40. Lenka Šoukalová Žabiny Brno 2 CHO - ZAB (67 : 85)
      41. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 2 CHO - ZAB (67 : 85)
      42. Luisa Vydrová BK Strakonice 1 SLA - STR (83 : 50)
      43. Markéta Šmahelová KARA Trutnov 1 TRU - USK (45 : 124)
      44. Kristýna Helebrantová BLK Slavia Praha 1 SLA - STR (83 : 50)
      45. Kassidy Malcolm KARA Trutnov 1 SLA - TRU (84 : 56)
      46. Whisper Fisher KARA Trutnov 1 SLA - TRU (84 : 56)
      47. Karolína Fadrhonsová KP Brno 1 KPB - CHO (83 : 69)
      48. Nikola Šafránková KARA Trutnov 1 TRU - USK (45 : 124)
      49. Jesika Maud Hibalová Levhartice Chomutov 1 KPB - CHO (83 : 69)
      50. Natálie Horsáková BK Strakonice 1 SLA - STR (83 : 50)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. María Conde ZVVZ USK Praha 41 TRU - USK (45 : 124)
      2. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 40 TRU - USK (45 : 124)
      3. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 32 TRU - USK (45 : 124)
      4. Anežka Kopecká KP Brno 26 KPB - CHO (83 : 69)
      5. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 26 SLA - TRU (84 : 56)
      6. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 25 KPB - CHO (83 : 69)
      7. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 25 HKR - OVA (85 : 65)
      8. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 24 HKR - OVA (85 : 65)
      9. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 24 CHO - ZAB (67 : 85)
      10. Elissa Cunane Žabiny Brno 23 CHO - ZAB (67 : 85)
      11. Brandy Shavon Beasley BLK Slavia Praha 23 SLA - STR (83 : 50)
      12. Karolína Šotolová KP Brno 23 KPB - CHO (83 : 69)
      13. Eliška Hamzová Žabiny Brno 23 CHO - ZAB (67 : 85)
      14. Eva Kopecká KP Brno 21 KPB - CHO (83 : 69)
      15. Josipa Pavič BLK Slavia Praha 21 SLA - TRU (84 : 56)
      16. Brandy Shavon Beasley BLK Slavia Praha 20 SLA - TRU (84 : 56)
      17. Barbora Wrzesiński ZVVZ USK Praha 19 TRU - USK (45 : 124)
      18. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 19 SLA - STR (83 : 50)
      19. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 19 TRU - USK (45 : 124)
      20. Josipa Pavič BLK Slavia Praha 18 SLA - STR (83 : 50)
      21. Petra Čípková BLK Slavia Praha 17 SLA - STR (83 : 50)
      22. Štěpánka Ježková BLK Slavia Praha 16 SLA - TRU (84 : 56)
      23. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 16 KPB - CHO (83 : 69)
      24. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 16 HKR - OVA (85 : 65)
      25. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 16 TRU - USK (45 : 124)
      26. Lenka Šoukalová Žabiny Brno 15 CHO - ZAB (67 : 85)
      27. Štěpánka Ježková BLK Slavia Praha 14 SLA - STR (83 : 50)
      28. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 14 HKR - OVA (85 : 65)
      29. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 13 KPB - CHO (83 : 69)
      30. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 13 HKR - OVA (85 : 65)
      31. Petra Malíková KP Brno 13 KPB - CHO (83 : 69)
      32. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 13 CHO - ZAB (67 : 85)
      33. Klára Vojtíková Sokol H. Králové 12 HKR - OVA (85 : 65)
      34. Bria Holmes Žabiny Brno 12 CHO - ZAB (67 : 85)
      35. Lucie Bolardtová Sokol H. Králové 11 HKR - OVA (85 : 65)
      36. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 9 SLA - TRU (84 : 56)
      37. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 9 SLA - TRU (84 : 56)
      38. Natálie Horsáková BK Strakonice 9 SLA - STR (83 : 50)
      39. Petra Čípková BLK Slavia Praha 9 SLA - TRU (84 : 56)
      40. Martina Pokorná Sokol H. Králové 9 HKR - OVA (85 : 65)
      41. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 9 KPB - CHO (83 : 69)
      42. Jesika Maud Hibalová Levhartice Chomutov 9 CHO - ZAB (67 : 85)
      43. Kassidy Malcolm KARA Trutnov 8 SLA - TRU (84 : 56)
      44. Luisa Vydrová BK Strakonice 8 SLA - STR (83 : 50)
      45. Kateřina Káňová SBŠ Ostrava 8 HKR - OVA (85 : 65)
      46. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 8 TRU - USK (45 : 124)
      47. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 8 SLA - STR (83 : 50)
      48. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 8 SLA - STR (83 : 50)
      49. Raina Tomašicka KARA Trutnov 7 SLA - TRU (84 : 56)
      50. Kateřina Galíčková KP Brno 7 KPB - CHO (83 : 69)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Martina Pokorná Sokol H. Králové 3 HKR - OVA (85 : 65)
      2. Josipa Pavič BLK Slavia Praha 2 SLA - STR (83 : 50)
      3. Jesika Maud Hibalová Levhartice Chomutov 2 CHO - ZAB (67 : 85)
      4. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 2 KPB - CHO (83 : 69)
      5. Anežka Kopecká KP Brno 2 KPB - CHO (83 : 69)
      6. Michaela Pitrová BK Strakonice 1 SLA - STR (83 : 50)
      7. Michaela Vacková Žabiny Brno 1 CHO - ZAB (67 : 85)
      8. Soňa Svetlíková KP Brno 1 KPB - CHO (83 : 69)
      9. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 1 CHO - ZAB (67 : 85)
      10. Eliška Hamzová Žabiny Brno 1 CHO - ZAB (67 : 85)
      11. Josipa Pavič BLK Slavia Praha 1 SLA - TRU (84 : 56)
      12. Whisper Fisher KARA Trutnov 1 SLA - TRU (84 : 56)
      13. Štěpánka Ježková BLK Slavia Praha 1 SLA - TRU (84 : 56)
      14. Elissa Cunane Žabiny Brno 1 CHO - ZAB (67 : 85)
      15. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 1 TRU - USK (45 : 124)
      16. Luisa Vydrová BK Strakonice 0 SLA - STR (83 : 50)
      17. Tereza Zítková KP Brno 0 KPB - CHO (83 : 69)
      18. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 0 TRU - USK (45 : 124)
      19. Anna Rosecká BK Strakonice 0 SLA - STR (83 : 50)
      20. Karolína Hauserová BK Strakonice 0 SLA - STR (83 : 50)
      21. Natálie Horsáková BK Strakonice 0 SLA - STR (83 : 50)
      22. Tetiana Havrylchyk KP Brno 0 KPB - CHO (83 : 69)
      23. Štěpánka Ježková BLK Slavia Praha 0 SLA - STR (83 : 50)
      24. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 0 TRU - USK (45 : 124)
      25. Petra Čípková BLK Slavia Praha 0 SLA - STR (83 : 50)
      26. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 0 SLA - STR (83 : 50)
      27. Kristýna Helebrantová BLK Slavia Praha 0 SLA - STR (83 : 50)
      28. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 0 SLA - STR (83 : 50)
      29. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 0 SLA - STR (83 : 50)
      30. Natálie Lukačková BLK Slavia Praha 0 SLA - STR (83 : 50)
      31. Lucie Ceralová Levhartice Chomutov 0 KPB - CHO (83 : 69)
      32. Jesika Maud Hibalová Levhartice Chomutov 0 KPB - CHO (83 : 69)
      33. Karolína Fadrhonsová KP Brno 0 KPB - CHO (83 : 69)
      34. Eva Kopecká KP Brno 0 KPB - CHO (83 : 69)
      35. Ludmila Dudáčková KP Brno 0 KPB - CHO (83 : 69)
      36. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 0 TRU - USK (45 : 124)
      37. Tereza Halátková ZVVZ USK Praha 0 TRU - USK (45 : 124)
      38. María Conde ZVVZ USK Praha 0 TRU - USK (45 : 124)
      39. Markéta Šmahelová KARA Trutnov 0 TRU - USK (45 : 124)
      40. Eliška Linhartová KARA Trutnov 0 TRU - USK (45 : 124)
      41. Jindřiška Hrubá Sokol H. Králové 0 HKR - OVA (85 : 65)
      42. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 0 KPB - CHO (83 : 69)
      43. Nikola Šafránková KARA Trutnov 0 TRU - USK (45 : 124)
      44. Eliška Brejchová Levhartice Chomutov 0 KPB - CHO (83 : 69)
      45. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 0 KPB - CHO (83 : 69)
      46. Natálie Vlčková KP Brno 0 KPB - CHO (83 : 69)
      47. Karolína Šotolová KP Brno 0 KPB - CHO (83 : 69)
      48. Kateřina Galíčková KP Brno 0 KPB - CHO (83 : 69)
      49. Anastasiia Kovtun Levhartice Chomutov 0 KPB - CHO (83 : 69)
      50. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 0 KPB - CHO (83 : 69)
      # Hráč Klub Cena RENOMIA Zápas
      1. Kristýna Menšíková SBŠ Ostrava 60 HKR - OVA (85 : 65)
      2. Jindřiška Hrubá Sokol H. Králové 30 HKR - OVA (85 : 65)
      3. Elissa Cunane Žabiny Brno 24 CHO - ZAB (67 : 85)
      4. Laura Mikšíková Žabiny Brno 16 CHO - ZAB (67 : 85)
      5. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 15.2 SLA - STR (83 : 50)
      6. Julie Laubertová BK Strakonice 15 SLA - STR (83 : 50)
      7. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 14.7 SLA - STR (83 : 50)
      8. Kateřina Káňová SBŠ Ostrava 14.5 HKR - OVA (85 : 65)
      9. María Conde ZVVZ USK Praha 14.3 TRU - USK (45 : 124)
      10. Eliška Hamzová Žabiny Brno 13.9 CHO - ZAB (67 : 85)
      11. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 13.8 TRU - USK (45 : 124)
      12. Camilla Angelini BLK Slavia Praha 13.3 SLA - STR (83 : 50)
      13. Dominica Hynková KP Brno 13.3 KPB - CHO (83 : 69)
      14. Kassidy Malcolm KARA Trutnov 12.8 SLA - TRU (84 : 56)
      15. Karolína Fadrhonsová KP Brno 12.3 KPB - CHO (83 : 69)
      16. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 12.1 KPB - CHO (83 : 69)
      17. Anastasiia Kovtun Levhartice Chomutov 11.4 CHO - ZAB (67 : 85)
      18. Whisper Fisher KARA Trutnov 11.2 SLA - TRU (84 : 56)
      19. Luisa Vydrová BK Strakonice 11 SLA - STR (83 : 50)
      20. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 11 CHO - ZAB (67 : 85)
      21. Karolína Hauserová BK Strakonice 10.9 SLA - STR (83 : 50)
      22. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 10.7 HKR - OVA (85 : 65)
      23. Lenka Šoukalová Žabiny Brno 10.5 CHO - ZAB (67 : 85)
      24. Whisper Fisher KARA Trutnov 10.4 TRU - USK (45 : 124)
      25. Johana Staňková Levhartice Chomutov 10 CHO - ZAB (67 : 85)
      26. Natálie Horsáková BK Strakonice 10 SLA - STR (83 : 50)
      27. Karolína Šotolová KP Brno 10 KPB - CHO (83 : 69)
      28. Eva Kopecká KP Brno 9.6 KPB - CHO (83 : 69)
      29. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 9.6 HKR - OVA (85 : 65)
      30. Josipa Pavič BLK Slavia Praha 9.5 SLA - TRU (84 : 56)
      31. Anežka Kopecká KP Brno 9.2 KPB - CHO (83 : 69)
      32. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 9.2 SLA - TRU (84 : 56)
      33. Eliška Brejchová Levhartice Chomutov 9.1 CHO - ZAB (67 : 85)
      34. Kristýna Helebrantová BLK Slavia Praha 8.9 SLA - TRU (84 : 56)
      35. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 8.9 HKR - OVA (85 : 65)
      36. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 8.9 CHO - ZAB (67 : 85)
      37. Anna Brožová Sokol H. Králové 8.9 HKR - OVA (85 : 65)
      38. Alžběta Seifrtová KARA Trutnov 8.9 TRU - USK (45 : 124)
      39. Brandy Shavon Beasley BLK Slavia Praha 8.7 SLA - STR (83 : 50)
      40. Tereza Halátková ZVVZ USK Praha 8.7 TRU - USK (45 : 124)
      41. Emma Čechová Žabiny Brno 8.6 CHO - ZAB (67 : 85)
      42. Petra Čípková BLK Slavia Praha 8.6 SLA - STR (83 : 50)
      43. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 8.4 CHO - ZAB (67 : 85)
      44. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 8.4 SLA - TRU (84 : 56)
      45. Martina Pokorná Sokol H. Králové 8.3 HKR - OVA (85 : 65)
      46. Soňa Svetlíková KP Brno 8.3 KPB - CHO (83 : 69)
      47. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 8.3 HKR - OVA (85 : 65)
      48. Kassidy Malcolm KARA Trutnov 8 TRU - USK (45 : 124)
      49. Bria Holmes Žabiny Brno 8 CHO - ZAB (67 : 85)
      50. Adéla Buřtová Žabiny Brno 8 CHO - ZAB (67 : 85)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 11 TRU - USK (45 : 124)
      2. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 8 TRU - USK (45 : 124)
      3. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 CHO - ZAB (67 : 85)
      4. María Conde ZVVZ USK Praha 7 TRU - USK (45 : 124)
      5. Klára Vojtíková Sokol H. Králové 6 HKR - OVA (85 : 65)
      6. Eva Kopecká KP Brno 6 KPB - CHO (83 : 69)
      7. Anežka Kopecká KP Brno 6 KPB - CHO (83 : 69)
      8. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 6 TRU - USK (45 : 124)
      9. Barbora Wrzesiński ZVVZ USK Praha 6 TRU - USK (45 : 124)
      10. Kateřina Zeithammerová Sokol H. Králové 6 HKR - OVA (85 : 65)
      11. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 6 KPB - CHO (83 : 69)
      12. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 5 SLA - STR (83 : 50)
      13. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 5 HKR - OVA (85 : 65)
      14. Josipa Pavič BLK Slavia Praha 5 SLA - STR (83 : 50)
      15. Anacia Marchelle Wilkinson SBŠ Ostrava 5 HKR - OVA (85 : 65)
      16. Josipa Pavič BLK Slavia Praha 5 SLA - TRU (84 : 56)
      17. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 5 KPB - CHO (83 : 69)
      18. Aneta Finková KARA Trutnov 5 SLA - TRU (84 : 56)
      19. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 5 HKR - OVA (85 : 65)
      20. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 4 TRU - USK (45 : 124)
      21. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 4 KPB - CHO (83 : 69)
      22. Elissa Cunane Žabiny Brno 4 CHO - ZAB (67 : 85)
      23. Štěpánka Ježková BLK Slavia Praha 4 SLA - STR (83 : 50)
      24. Eliška Hamzová Žabiny Brno 4 CHO - ZAB (67 : 85)
      25. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 4 HKR - OVA (85 : 65)
      26. Emma Čechová Žabiny Brno 3 CHO - ZAB (67 : 85)
      27. Štěpánka Ježková BLK Slavia Praha 3 SLA - TRU (84 : 56)
      28. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 3 SLA - TRU (84 : 56)
      29. Sára Iris Lišková BK Strakonice 3 SLA - STR (83 : 50)
      30. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 3 KPB - CHO (83 : 69)
      31. Petra Čípková BLK Slavia Praha 3 SLA - STR (83 : 50)
      32. Jesika Maud Hibalová Levhartice Chomutov 3 CHO - ZAB (67 : 85)
      33. Lenka Šoukalová Žabiny Brno 3 CHO - ZAB (67 : 85)
      34. Lucie Bolardtová Sokol H. Králové 3 HKR - OVA (85 : 65)
      35. Luisa Vydrová BK Strakonice 3 SLA - STR (83 : 50)
      36. Soňa Svetlíková KP Brno 3 KPB - CHO (83 : 69)
      37. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 3 KPB - CHO (83 : 69)
      38. Eliška Brejchová Levhartice Chomutov 3 KPB - CHO (83 : 69)
      39. Raina Tomašicka KARA Trutnov 3 SLA - TRU (84 : 56)
      40. Eliška Brejchová Levhartice Chomutov 3 CHO - ZAB (67 : 85)
      41. Eliška Linhartová KARA Trutnov 2 SLA - TRU (84 : 56)
      42. Natálie Horsáková BK Strakonice 2 SLA - STR (83 : 50)
      43. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 2 SLA - TRU (84 : 56)
      44. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 2 CHO - ZAB (67 : 85)
      45. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 2 CHO - ZAB (67 : 85)
      46. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 2 CHO - ZAB (67 : 85)
      47. Karolína Šotolová KP Brno 2 KPB - CHO (83 : 69)
      48. Kateřina Galíčková KP Brno 2 KPB - CHO (83 : 69)
      49. Adéla Vítová KARA Trutnov 2 SLA - TRU (84 : 56)
      50. Markéta Šmahelová KARA Trutnov 2 TRU - USK (45 : 124)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. María Conde ZVVZ USK Praha 4 TRU - USK (45 : 124)
      2. Karolína Šotolová KP Brno 4 KPB - CHO (83 : 69)
      3. Brandy Shavon Beasley BLK Slavia Praha 4 SLA - TRU (84 : 56)
      4. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 4 SLA - TRU (84 : 56)
      5. Brandy Shavon Beasley BLK Slavia Praha 4 SLA - STR (83 : 50)
      6. Anežka Kopecká KP Brno 3 KPB - CHO (83 : 69)
      7. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 3 HKR - OVA (85 : 65)
      8. Štěpánka Ježková BLK Slavia Praha 3 SLA - TRU (84 : 56)
      9. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 2 SLA - TRU (84 : 56)
      10. Petra Záplatová Žabiny Brno 2 CHO - ZAB (67 : 85)
      11. Štěpánka Ježková BLK Slavia Praha 2 SLA - STR (83 : 50)
      12. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 2 SLA - STR (83 : 50)
      13. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 2 HKR - OVA (85 : 65)
      14. Wiktoria Maria Duchnowska SBŠ Ostrava 2 HKR - OVA (85 : 65)
      15. Nikola Šafránková KARA Trutnov 2 TRU - USK (45 : 124)
      16. Michaela Vacková Žabiny Brno 2 CHO - ZAB (67 : 85)
      17. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 2 TRU - USK (45 : 124)
      18. Anna Rosecká BK Strakonice 2 SLA - STR (83 : 50)
      19. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 2 CHO - ZAB (67 : 85)
      20. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 2 CHO - ZAB (67 : 85)
      21. Adéla Vítová KARA Trutnov 2 TRU - USK (45 : 124)
      22. Michaela Jánská BK Strakonice 2 SLA - STR (83 : 50)
      23. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 1 KPB - CHO (83 : 69)
      24. Nikola Šafránková KARA Trutnov 1 SLA - TRU (84 : 56)
      25. Alžběta Matasová BK Strakonice 1 SLA - STR (83 : 50)
      26. Barbora Wrzesiński ZVVZ USK Praha 1 TRU - USK (45 : 124)
      27. Petra Čípková BLK Slavia Praha 1 SLA - STR (83 : 50)
      28. Adéla Buřtová Žabiny Brno 1 CHO - ZAB (67 : 85)
      29. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 1 HKR - OVA (85 : 65)
      30. Natálie Lukačková BLK Slavia Praha 1 SLA - STR (83 : 50)
      31. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 1 CHO - ZAB (67 : 85)
      32. Kristýna Helebrantová BLK Slavia Praha 1 SLA - STR (83 : 50)
      33. Aneta Finková KARA Trutnov 1 TRU - USK (45 : 124)
      34. Martina Pokorná Sokol H. Králové 1 HKR - OVA (85 : 65)
      35. Aneta Finková KARA Trutnov 1 SLA - TRU (84 : 56)
      36. Bria Holmes Žabiny Brno 1 CHO - ZAB (67 : 85)
      37. Alžběta Seifrtová KARA Trutnov 1 SLA - TRU (84 : 56)
      38. Lenka Šoukalová Žabiny Brno 1 CHO - ZAB (67 : 85)
      39. Kateřina Galíčková KP Brno 1 KPB - CHO (83 : 69)
      40. Dominica Hynková KP Brno 1 KPB - CHO (83 : 69)
      41. Petra Malíková KP Brno 1 KPB - CHO (83 : 69)
      42. Karolína Fadrhonsová KP Brno 1 KPB - CHO (83 : 69)
      43. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 1 CHO - ZAB (67 : 85)
      44. Megan Elaine Mullings SBŠ Ostrava 1 HKR - OVA (85 : 65)
      45. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 1 HKR - OVA (85 : 65)
      46. Lucie Bolardtová Sokol H. Králové 1 HKR - OVA (85 : 65)
      47. Natálie Lukačková BLK Slavia Praha 1 SLA - TRU (84 : 56)
      48. Kassidy Malcolm KARA Trutnov 1 TRU - USK (45 : 124)
      49. Michaela Matušková Sokol H. Králové 1 HKR - OVA (85 : 65)
      50. Jindřiška Hrubá Sokol H. Králové 0 HKR - OVA (85 : 65)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 10 HKR - OVA (85 : 65)
      2. Valériane Vukosavljević ZVVZ USK Praha 10 TRU - USK (45 : 124)
      3. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 KPB - CHO (83 : 69)
      4. Elissa Cunane Žabiny Brno 5 CHO - ZAB (67 : 85)
      5. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 4 HKR - OVA (85 : 65)
      6. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 4 KPB - CHO (83 : 69)
      7. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 4 TRU - USK (45 : 124)
      8. María Conde ZVVZ USK Praha 4 TRU - USK (45 : 124)
      9. Bria Holmes Žabiny Brno 4 CHO - ZAB (67 : 85)
      10. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 4 HKR - OVA (85 : 65)
      11. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 4 CHO - ZAB (67 : 85)
      12. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 3 CHO - ZAB (67 : 85)
      13. Jesika Maud Hibalová Levhartice Chomutov 3 KPB - CHO (83 : 69)
      14. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 3 CHO - ZAB (67 : 85)
      15. Mariana Přibylová BLK Slavia Praha 3 SLA - TRU (84 : 56)
      16. Natálie Horsáková BK Strakonice 3 SLA - STR (83 : 50)
      17. Petra Malíková KP Brno 3 KPB - CHO (83 : 69)
      18. Tereza Halátková ZVVZ USK Praha 3 TRU - USK (45 : 124)
      19. Josipa Pavič BLK Slavia Praha 3 SLA - TRU (84 : 56)
      20. Eliška Hamzová Žabiny Brno 3 CHO - ZAB (67 : 85)
      21. Brandy Shavon Beasley BLK Slavia Praha 2 SLA - TRU (84 : 56)
      22. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 2 SLA - STR (83 : 50)
      23. Štěpánka Ježková BLK Slavia Praha 2 SLA - STR (83 : 50)
      24. Nikola Šafránková KARA Trutnov 2 SLA - TRU (84 : 56)
      25. Raina Tomašicka KARA Trutnov 2 TRU - USK (45 : 124)
      26. Petra Čípková BLK Slavia Praha 2 SLA - TRU (84 : 56)
      27. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 2 CHO - ZAB (67 : 85)
      28. Raina Tomašicka KARA Trutnov 2 SLA - TRU (84 : 56)
      29. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 2 HKR - OVA (85 : 65)
      30. Aneta Finková KARA Trutnov 2 TRU - USK (45 : 124)
      31. Martina Pokorná Sokol H. Králové 2 HKR - OVA (85 : 65)
      32. Karolína Fadrhonsová KP Brno 2 KPB - CHO (83 : 69)
      33. Natálie Rašková SBŠ Ostrava 2 HKR - OVA (85 : 65)
      34. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 2 TRU - USK (45 : 124)
      35. Monika Fučíková Levhartice Chomutov 2 KPB - CHO (83 : 69)
      36. Anna Rosecká BK Strakonice 1 SLA - STR (83 : 50)
      37. Karolína Hauserová BK Strakonice 1 SLA - STR (83 : 50)
      38. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 1 KPB - CHO (83 : 69)
      39. Whisper Fisher KARA Trutnov 1 SLA - TRU (84 : 56)
      40. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 1 SLA - STR (83 : 50)
      41. Markéta Šmahelová KARA Trutnov 1 TRU - USK (45 : 124)
      42. Eva Kopecká KP Brno 1 KPB - CHO (83 : 69)
      43. Petra Čípková BLK Slavia Praha 1 SLA - STR (83 : 50)
      44. Adéla Vítová KARA Trutnov 1 SLA - TRU (84 : 56)
      45. Alžběta Seifrtová KARA Trutnov 1 SLA - TRU (84 : 56)
      46. Anežka Kopecká KP Brno 1 KPB - CHO (83 : 69)
      47. Adéla Mezihoráková Žabiny Brno 1 CHO - ZAB (67 : 85)
      48. Lucie Bolardtová Sokol H. Králové 1 HKR - OVA (85 : 65)
      49. Štěpánka Ježková BLK Slavia Praha 1 SLA - TRU (84 : 56)
      50. Nikola Šafránková KARA Trutnov 1 TRU - USK (45 : 124)
      Ligové statistiky jsou k dispozici až od sezóny 1998/99. Statistiky jsou přebírány z údajů v zápisech o utkání a od externího dodavatele FIBA Europe, resp. Genius Sports.
      Více informací o statistikách a případném hlášení chyb naleznete zde