Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
BLK Slavia Praha
20.3
2
Levhartice Chomutov
17.6
3
DSK Basketball Brandýs
17.4
4
Slovanka
17.0
5
SBŠ Ostrava
16.3

Doskoky

1.
DSK Basketball Brandýs
11.4
2
Žabiny Brno
10.6
3
Levhartice Chomutov
9.4
4
SBŠ Ostrava
9.3
5
BLK Slavia Praha
8.8

Asistence

1.
Levhartice Chomutov
5.3
2
ZVVZ USK Praha
4.8
3
ZVVZ USK Praha
4.2
4
BLK Slavia Praha
4.1
5
ZVVZ USK Praha
3.9

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
ZVVZ USK Praha
72.7 %
2
ZVVZ USK Praha
71.4 %
3
ZVVZ USK Praha
67.7 %
4
Levhartice Chomutov
66.7 %
5
ZVVZ USK Praha
65.8 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
KARA Trutnov
44.0 %
2
ZVVZ USK Praha
43.1 %
3
KP TANY Brno
42.1 %
4
SBŠ Ostrava
40.5 %
5
ZVVZ USK Praha
39.1 %

Cena Chance

1.
Sokol Hradec Králové
3.0
2
KP TANY Brno
2.5
3
KP TANY Brno
2.2
4
BLK Slavia Praha
2.0
5
Sokol Hradec Králové
1.8

týmové statistiky

Vstřelené body

1.
3
80.3

Obdržené body

1.
3
71.7

Asistence

1.
2
18.9
4
16.1

Úspěšnost střelby za 3B

1.
32.6%
2
31.8%
3
31.6%
5
28.5%

Úspěšnost střelby za 2B

1.
2
52.9%
4
46.5%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL CH +/-
1. Yemiyah Morris CHO P 25 10 14.5 6.0 2.5/3.9 64.1 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.6 62.5* 2.6 4.6 7.2 0.2 0.6 1.3 0.0 1.2 0.8 12.7 0.0 6.2
2. Nyara Sabally USK K/P 24 13 18.5 13.4 5.2/7.6 67.7 0.1/0.6 12.5* 2.8/3.7 77.1 2.6 5.7 8.3 2.0 1.2 1.2 0.1 2.9 1.1 22.3 0.1 25.2
3. Leeza Chanel Burdgess BRA P 33 25 25.6 7.9 3.0/7.6 39.3 0.0/0.0 0.0* 1.9/3.6 52.8 3.7 7.7 11.4 1.6 0.8 3.2 0.0 3.4 3.0 12.9 - -8.4
4. Anastasiia Kovtun CHO P 21 10 7.9 3.5 1.6/2.4 66.7 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.6 50.0* 0.9 2.2 3.1 0.0 0.2 0.2 0.0 0.7 0.8 5.8 0.0 0.9
5. Adéla Smutná OVA K/P 24 21 26.7 13.0 2.4/5.7 41.7 1.8/5.0 36.5 2.8/3.3 85.5 0.8 4.0 4.8 1.9 1.6 2.0 0.6 2.7 2.0 13.9 0.6 -1.8
6. Hannah Ariel Little OVA K 29 10 25.5 11.4 3.2/8.9 36.0 0.1/0.5 20.0* 4.7/7.2 65.3 2.7 6.6 9.3 2.5 1.9 2.0 0.1 4.9 2.2 18.0 - -9.2
7. Najai Jasmene Wynn-Pollard CHO R/K 27 25 26.2 17.6 6.0/11.1 54.5 0.6/2.4 23.3 3.9/4.6 85.1 3.1 6.3 9.4 1.0 1.0 2.0 0.0 3.9 1.7 22.1 - 5.6
8. Elissa Cunane ZAB P 23 31 30.4 14.3 5.2/8.3 62.8 0.1/0.2 50.0* 3.5/4.4 79.6 3.4 7.2 10.6 1.7 1.2 2.0 0.0 4.2 2.6 23.7 0.0 10.9
9. Klára Vojtíková HKR P 29 27 15.4 5.0 1.9/3.8 48.5 0.1/0.6 11.8* 1.1/1.7 63.0* 1.7 3.4 5.1 0.7 0.4 1.2 0.0 1.4 2.9 5.8 - -2.0
10. India Lee Pagan OVA P 25 21 26.9 16.3 6.7/11.7 57.1 0.0/0.1 0.0* 3.0/3.7 80.5 3.8 4.7 8.5 1.8 0.8 2.8 0.0 2.7 1.8 20.0 0.0 -3.5
11. Emese Eva Hof USK P 28 30 20.4 15.2 6.4/9.7 65.8 0.0/0.1 0.0* 2.4/3.6 66.1 2.6 3.9 6.4 1.4 1.1 1.6 0.0 3.4 2.1 20.0 - 22.1
12. Tylinn Denasia Carter KPB 29 14 16.4 5.9 2.3/5.6 40.5 0.0/0.2 0.0* 1.4/2.4 55.9 1.6 3.4 5.1 0.6 0.6 1.7 0.0 1.9 1.9 6.1 - -2.2
13. Tetiana Havrylchyk HKR K/P 24 29 20.4 6.3 2.4/5.8 41.1 0.0/0.3 12.5* 1.4/2.0 69.5 2.2 4.1 6.3 0.4 1.0 2.2 0.0 2.1 2.5 7.8 0.0 -6.9
14. Kateřina Ebenhöhová BRA P 20 22 8.6 2.5 0.8/1.8 46.2* 0.2/0.9 20.0* 0.3/0.5 58.3* 1.0 1.6 2.6 0.1 0.4 0.5 0.0 0.4 1.4 2.5 0.0 -6.2
15. Eziyoda Magbegor USK K 24 30 24.6 16.0 6.3/8.7 72.7 0.4/1.3 31.6* 2.2/3.0 75.3 1.9 5.4 7.4 1.8 1.3 1.1 0.1 2.7 1.9 23.4 0.1 26.5
16. Alena Hanušová SLA K/P 33 26 31.5 20.3 5.2/10.7 48.6 1.1/3.5 32.2 6.6/7.8 84.7 1.7 7.1 8.8 2.1 0.8 2.2 0.0 6.2 2.0 25.4 - 5.3
17. Valériane Ayayi USK K/P 30 21 21.7 10.3 2.8/5.5 50.9 0.8/2.4 31.4 2.4/3.4 70.4 1.7 4.4 6.0 3.7 1.6 1.8 0.1 3.7 1.8 16.9 - 24.4
18. Lucie Ceralová BRA P 20 26 19.4 5.2 2.1/4.2 49.1 0.2/0.9 25.0* 0.4/0.8 50.0* 2.3 3.1 5.4 0.6 0.5 1.4 0.0 0.7 2.0 5.9 0.0 -13.3
19. Monika Satoranská CHO K/P 31 21 20.5 8.0 2.0/5.3 38.4 0.9/2.3 36.7 1.3/1.4 90.0* 2.0 3.4 5.4 1.1 0.8 1.0 0.1 1.4 3.0 7.9 - 1.0
20. Zuzana Kučerová CHO K 28 20 16.5 3.3 0.7/1.8 38.9* 0.5/1.2 39.1* 0.6/0.9 64.7* 1.5 2.8 4.3 0.3 0.3 0.7 0.0 0.8 1.4 5.0 - -1.6
21. Kateřina Rokošová SLA P 26 27 32.9 13.0 3.7/7.2 51.8 0.8/2.4 31.8 3.1/3.8 82.5 2.0 6.3 8.3 1.9 1.4 2.6 0.0 2.9 2.7 16.9 - 2.0
22. Veronika Šípová USK R 25 29 16.7 5.8 1.9/3.6 51.4 0.2/0.7 26.3* 1.6/2.1 75.4 2.2 2.0 4.2 1.1 1.2 0.8 0.0 1.8 1.9 9.1 0.0 20.0
23. Natálie Stoupalová ZAB K/P 25 31 26.6 10.1 2.9/6.1 48.1 0.8/2.8 27.9 1.9/2.5 76.9 1.9 4.8 6.6 2.0 1.1 1.9 0.0 2.5 2.1 13.0 - 8.1
24. María Conde USK K 27 28 22.6 11.8 4.0/7.1 56.1 0.8/2.5 32.4 1.4/1.8 80.0* 1.4 4.1 5.5 4.8 1.1 2.6 0.1 2.0 1.2 16.8 - 24.4
25. Devon Nicole Brookshire TRU 30 14 30.1 13.2 4.9/10.4 46.6 0.4/1.5 23.8* 2.4/3.4 70.8 2.3 5.0 7.3 0.4 0.6 2.1 0.0 3.4 1.4 13.6 - -11.9
26. Tereza Vyoralová USK R/K 30 28 23.6 8.1 2.3/4.5 51.6 0.9/3.3 26.9 0.8/1.0 75.9* 1.5 4.2 5.7 3.9 1.6 1.5 0.1 1.3 1.3 13.0 - 22.9
27. Gabriela Mervínská SLO P 30 25 23.7 4.9 2.0/3.6 56.7 0.0/0.4 10.0* 0.7/1.0 65.4* 1.9 3.8 5.7 0.7 0.3 0.9 0.0 1.2 1.7 8.4 - -12.3
28. Eliška Hálová SLO K/P 22 23 28.0 17.0 4.9/10.1 48.5 0.9/3.0 30.9 4.5/5.7 79.2 2.3 4.4 6.7 1.4 1.1 3.0 0.0 4.4 2.7 16.6 0.0 -11.5
29. Veronika Voráčková USK R/K 24 26 26.6 9.6 2.8/5.2 53.7 1.2/3.4 35.2 0.4/0.5 84.6* 0.6 5.6 6.2 3.5 1.7 1.8 0.1 0.8 1.5 14.0 0.1 27.3
30. Anežka Kopecká KPB P 24 33 26.9 13.5 3.4/6.0 56.9 1.5/4.8 31.0 2.3/3.2 70.8 2.2 4.1 6.2 1.2 1.1 1.2 0.0 2.6 2.8 14.5 0.0 4.6
31. Michaela Vacková OVA K 31 15 20.3 5.7 1.1/3.1 34.8 0.7/2.3 32.4 1.4/1.9 75.0* 0.4 4.3 4.7 1.0 1.1 1.1 0.1 2.0 1.1 8.5 - -3.9
32. Kateřina Galíčková KPB K 24 31 26.9 12.3 3.1/5.6 54.9 1.5/3.7 42.1 1.5/1.7 92.3* 1.8 4.4 6.2 2.3 1.3 1.7 0.0 2.1 2.4 15.5 0.0 6.5
33. Lucie Bolardtová HKR R/K 24 15 9.9 2.1 0.5/1.5 36.4* 0.3/1.1 25.0* 0.2/0.3 60.0* 1.3 1.0 2.3 0.6 0.3 0.2 0.2 0.4 1.7 1.9 0.2 -2.3
34. Emma Čechová ZAB P 19 19 18.9 5.5 2.3/5.5 42.3 0.0/0.0 0.0* 0.8/1.5 57.1* 1.8 2.5 4.3 0.9 0.9 1.9 0.0 1.5 2.1 6.1 0.0 2.5
35. Alžběta Levínská SLO K 23 22 25.3 8.6 2.6/6.4 40.7 0.1/0.3 42.9* 3.0/4.3 71.3 1.8 3.7 5.5 1.2 0.8 1.9 0.0 3.0 3.0 9.4 0.0 -9.7
36. Monika Fučíková CHO R/K 22 27 23.0 6.7 1.6/4.4 35.8 0.9/3.5 24.2 1.0/1.6 61.9* 1.6 3.5 5.0 1.2 0.8 1.4 0.0 1.6 1.4 6.5 0.0 2.5
37. Natálie Svobodová CHO K 18 10 8.5 2.5 0.3/1.4 21.4* 0.5/0.7 71.4* 0.4/0.6 66.7* 0.3 1.5 1.8 0.2 0.4 0.5 0.0 1.0 0.8 3.1 0.0 1.5
38. Michaela Pitrová BRA P 24 25 14.4 2.1 0.7/1.8 40.9* 0.2/1.0 20.8* 0.1/0.1 100.0* 1.2 1.9 3.0 0.7 0.7 0.6 0.0 0.2 1.9 2.8 0.0 -1.2
39. Martina Šubrtová HKR K/P 22 31 25.2 3.8 1.2/3.2 38.0 0.3/0.9 27.6* 0.5/0.8 65.4* 1.3 3.9 5.3 0.8 0.6 1.5 0.0 1.2 1.8 5.9 0.0 -7.4
40. Johana Staňková CHO K/P 20 26 12.2 1.8 0.4/1.4 27.0* 0.3/1.4 22.2* 0.1/0.3 42.9* 0.7 1.9 2.5 0.4 0.2 0.6 0.0 0.5 2.2 0.5 0.0 -2.8
41. Lucie Svatoňová KPB K 20 33 21.1 6.0 1.2/3.6 32.8 0.9/3.2 27.4 1.0/1.6 65.4* 1.4 2.9 4.3 2.1 1.1 0.8 0.1 1.8 1.5 8.2 0.1 1.6
42. Irena Vrančič BRA R 34 25 24.1 9.5 1.9/5.0 38.7 1.0/3.9 25.5 2.6/3.4 78.6 0.8 4.1 4.9 2.7 1.0 3.2 0.0 3.8 2.8 9.2 - -7.4
43. Tereza Králová TRU K/P 22 23 19.0 9.4 2.4/5.9 40.4 0.7/2.3 31.5 2.4/2.9 83.3 1.0 2.8 3.8 0.8 0.5 1.6 0.0 2.2 2.0 7.8 0.0 -5.4
44. Eliška Hamzová ZAB R 22 27 27.3 10.1 3.1/6.1 51.2 0.5/2.1 24.6 2.3/3.3 70.5 1.2 4.0 5.2 3.6 2.6 2.6 0.1 3.1 2.9 13.8 0.1 9.8
45. Tereza Halátková OVA K/P 22 24 18.3 5.0 1.1/2.9 38.6 0.6/3.0 20.8 0.9/1.1 81.5* 0.6 2.9 3.5 1.2 0.9 1.6 0.0 1.5 2.1 4.2 0.0 -8.3
46. Petra Malíková KPB R/K 21 33 24.7 10.8 3.0/6.0 50.3 0.8/2.9 28.1 2.3/3.4 67.9 1.4 3.2 4.6 2.8 1.1 2.0 0.0 3.0 1.7 12.7 0.0 5.0
47. Jana Maršíková BRA K/P 33 22 16.7 2.6 1.0/2.5 37.5 0.2/1.5 12.5* 0.2/0.5 40.0* 1.6 1.5 3.1 0.3 0.4 1.0 0.0 0.5 2.9 0.0 - -9.6
48. Anna Rylichová CHO K 24 24 20.5 8.6 2.4/4.3 55.9 0.7/3.0 23.9 1.8/2.2 79.2 1.1 2.7 3.8 1.7 0.8 2.1 0.0 2.4 2.5 8.3 0.0 0.6
49. Dominica Hynková KPB R 19 31 22.7 6.9 1.5/3.7 40.9 0.8/2.5 31.6 1.5/2.3 65.7 1.0 3.2 4.2 2.5 1.2 1.1 0.1 2.3 1.3 10.1 0.1 5.5
50. Sára Iris Lišková SLO K 20 19 20.6 7.8 2.5/4.8 51.1 0.2/1.2 18.2* 2.2/3.3 66.7 1.0 2.8 3.8 1.5 0.8 1.7 0.0 3.2 2.6 8.7 0.0 -6.3
51. Eliška Žílová SLA R 23 26 31.8 6.8 1.6/3.9 40.2 0.7/4.0 18.4 1.5/1.8 82.6* 0.8 4.7 5.5 4.1 1.8 2.0 0.1 2.7 2.1 11.4 0.1 0.8
52. Timotea Najbrtová BRA K 19 24 16.3 3.8 1.1/2.5 44.1 0.2/1.0 20.0* 1.0/2.3 41.8 1.2 1.6 2.8 0.8 1.3 1.8 0.0 2.4 2.2 3.6 0.0 -6.5
53. Kyah Proctor TRU R 28 10 26.1 13.9 3.4/9.7 35.1 1.6/4.3 37.2 2.3/2.7 85.2 1.0 3.5 4.5 2.1 1.3 3.9 0.1 2.3 3.5 7.3 - -10.7
54. Karina Konstantinova TRU 24 14 28.6 10.1 3.1/7.6 40.6 0.3/3.0 9.5 3.1/4.1 75.9 0.7 4.1 4.9 3.4 1.8 3.4 0.1 4.0 3.6 9.0 0.1 -9.1
55. Marijana Zukanović SLA K/P 25 13 9.8 1.8 0.6/1.2 50.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5/0.5 100.0* 0.5 1.2 1.6 0.2 0.2 1.6 0.0 0.8 1.8 0.5 0.0 -7.4
56. Andrea Ondroušková SLO R/K 23 22 30.9 14.6 3.9/8.8 43.8 1.1/4.6 23.5 3.6/4.5 79.8 1.4 3.6 5.0 2.4 1.5 2.5 0.0 4.8 3.0 13.4 0.0 -7.2
57. Kateřina Káňová OVA K 27 24 25.7 5.6 2.0/5.6 36.6 0.1/0.7 12.5* 1.3/1.8 70.5* 1.3 2.8 4.1 1.7 0.9 1.9 0.0 1.7 2.5 5.1 - -9.4
58. Dominika Rusiňáková TRU 30 14 25.1 4.1 1.2/3.4 35.4 0.4/2.4 15.2 0.6/1.1 53.3* 0.9 3.1 3.9 0.8 0.6 1.5 0.0 1.6 2.1 2.7 - -12.2
59. Simona Sklenářová ZAB K 24 32 27.5 9.4 2.5/4.7 53.0 0.9/2.8 33.0 1.7/2.3 73.6 1.0 3.3 4.3 1.6 2.0 2.2 0.0 2.2 2.2 10.6 0.0 9.8
60. Kateřina Bartoňová CHO R 34 25 23.4 5.8 1.1/2.9 38.4 1.1/3.6 30.3 0.4/0.6 64.3* 0.4 3.2 3.5 5.3 1.4 2.0 0.1 1.1 2.2 8.6 - 3.9
61. Kristýna Čuperková HKR R 32 30 22.8 10.2 2.5/5.1 48.7 1.2/4.1 29.3 1.6/2.1 74.6 1.3 2.1 3.4 1.2 1.1 1.2 0.0 2.0 2.7 7.9 - -7.5
62. Karolína Petlanová USK K 19 18 9.9 2.8 0.6/1.2 52.4* 0.4/1.2 38.1* 0.2/0.6 36.4* 0.6 0.8 1.4 0.6 0.4 0.6 0.1 0.6 1.1 2.4 0.1 9.1
63. Ilina Selcova OVA 22 19 22.6 12.2 2.9/6.9 41.7 1.6/3.9 40.5 1.7/1.9 86.5* 1.0 2.3 3.3 2.5 1.1 2.4 0.1 1.8 2.6 9.3 0.1 -5.1
64. Karolina Šotolová KPB K 24 33 26.2 9.3 2.4/5.4 44.4 1.2/4.4 26.4 1.0/1.3 79.1* 0.9 2.8 3.8 3.5 1.5 2.1 0.1 1.5 2.2 9.0 0.1 6.1
65. Pamela Therese Effangová HKR K 30 32 27.9 14.5 3.0/6.8 43.4 1.7/5.3 32.5 3.4/4.8 71.7 0.9 3.1 3.9 1.7 1.3 1.5 0.0 4.1 2.0 13.3 - -4.1
66. Michaela Vondráčková KPB R/K 32 33 15.1 5.7 1.2/3.4 36.3 0.5/1.4 32.6* 1.8/2.3 78.9 0.7 1.5 2.1 1.4 0.7 2.0 0.0 2.3 1.9 4.8 - 0.6
67. Kwanza Murray BRA K 28 25 27.7 17.4 3.9/9.9 39.1 1.9/6.1 31.6 3.9/4.6 83.6 0.7 3.0 3.8 1.2 1.3 2.6 0.0 3.5 1.5 12.1 - -8.3
68. Eliška Mircová SLO R 28 22 29.6 8.0 1.3/3.4 37.8 1.5/5.4 28.8 0.8/1.0 78.3* 0.9 3.1 4.0 3.0 1.5 2.0 0.1 1.4 1.9 8.1 - -11.2
69. Jindřiška Hrubá HKR R/K 19 22 12.6 3.4 0.8/2.8 29.5 0.5/2.1 23.4 0.2/0.3 71.4* 0.4 1.3 1.7 0.4 0.5 0.5 0.0 0.2 1.6 0.3 0.0 -5.4
70. Tereza Motyčáková OVA R 32 24 24.5 4.9 1.3/4.4 30.5 0.2/2.3 7.4 1.8/2.2 79.2 1.1 2.2 3.3 3.4 1.9 2.8 0.1 3.2 3.1 5.3 - -6.0
71. Aneta Finková TRU R 21 23 17.4 3.9 0.8/2.1 36.7 0.5/1.8 26.2* 0.9/1.3 69.0* 0.3 2.0 2.3 1.2 1.4 1.9 0.0 1.3 3.0 2.3 0.0 -7.4
72. Natálie Durdová BRA R/K 20 23 10.0 2.9 0.7/2.5 25.9 0.4/1.2 33.3* 0.4/0.6 71.4* 0.4 0.9 1.3 0.5 0.5 1.5 0.0 0.4 0.9 0.3 0.0 -6.9
73. Natálie Vlčková HKR K 20 25 16.4 3.3 1.0/2.5 38.1 0.4/1.6 24.4* 0.2/0.3 57.1* 1.2 0.9 2.1 0.6 0.5 0.6 0.0 0.3 1.0 2.2 0.0 -5.5
74. Adéla Buřtová ZAB R/K 23 13 9.6 3.2 0.4/0.9 41.7* 0.5/1.2 37.5* 1.1/1.2 87.5* 0.4 0.8 1.2 1.1 0.5 0.7 0.1 1.0 1.2 3.7 0.1 4.9
75. Kateřina Suchanová SLA K 34 24 29.9 13.6 3.2/6.6 47.8 2.0/6.1 32.2 1.4/1.7 82.9* 1.1 2.7 3.8 2.3 1.4 1.5 0.1 1.9 1.2 13.0 - 3.0
76. Tereza Strýčková TRU R 18 11 6.6 0.4 0.2/0.6 28.6* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.1 0.0 0.4 0.0 0.0 0.3 0.1 0.0 -9.3
77. Veronika Szabó OVA R/K 20 15 10.4 1.7 0.4/1.8 22.2* 0.2/1.2 16.7* 0.3/0.4 83.3* 0.5 0.8 1.3 0.3 0.6 0.5 0.0 0.8 1.3 0.4 0.0 -5.6
78. Valentýna Kadlecová CHO R 20 26 22.2 11.6 3.2/7.2 43.9 1.0/4.5 23.3 2.2/2.9 74.7 0.6 2.1 2.7 1.8 1.0 2.3 0.0 2.6 2.6 6.7 0.0 3.3
79. Charlotte Velichová HKR R 20 30 16.0 7.2 1.7/3.9 43.6 1.1/4.7 22.9 0.6/0.9 70.4* 0.4 1.5 1.9 1.9 1.2 1.8 0.0 0.8 1.5 3.7 0.0 -4.8
80. Aneta Kytlicová ZAB K 18 14 13.4 5.5 1.6/3.4 48.9 0.4/1.6 21.7* 1.1/1.6 69.6* 0.6 1.0 1.6 0.7 1.0 0.6 0.1 1.4 0.9 5.5 0.1 8.1
81. Michaela Gaislerová TRU K 26 25 26.7 8.2 1.4/3.0 48.0 1.5/3.4 44.0 0.8/1.0 80.8* 0.9 2.2 3.2 0.6 0.7 0.9 0.0 1.1 1.2 7.8 - -14.6
82. Teja Oblak USK R 33 12 19.2 9.7 2.1/2.9 71.4 1.5/3.8 39.1 1.0/1.3 80.0* 0.3 2.0 2.3 4.2 1.1 2.0 0.2 1.1 1.2 11.8 - 26.0
83. Kristýna Helebrantová SLA R/K 22 15 8.6 0.8 0.2/0.6 33.3* 0.1/0.3 40.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.8 1.0 0.2 0.2 0.9 0.0 0.3 0.9 0.1 0.0 -6.7
84. Marie Žílová SLA R/K 21 23 16.2 2.4 0.6/1.7 36.8* 0.3/2.0 17.4 0.1/0.2 75.0* 0.7 1.2 1.9 1.5 0.8 1.3 0.0 0.3 1.1 1.8 0.0 -7.3
85. Nikolina Knežević ZAB K 29 30 25.7 12.2 3.1/5.5 56.4 1.2/3.3 37.8 2.3/2.9 79.1 0.4 2.6 3.0 2.8 1.3 2.1 0.0 2.6 1.3 13.4 - 8.5
86. Nikola Dudášová ZAB R/K 29 16 22.4 6.6 1.6/4.7 33.3 0.9/3.9 22.2 0.9/1.1 77.8* 0.6 1.9 2.5 1.9 1.3 1.7 0.1 1.5 1.9 3.8 - 3.6
87. Markéta Nádvorníková SLO R 21 13 10.2 2.6 0.8/1.7 50.0* 0.2/0.8 27.3* 0.2/0.3 75.0* 0.7 0.5 1.2 0.8 0.3 0.8 0.1 0.3 1.6 1.2 0.1 -5.2
88. Natálie Lukačková SLA K 22 23 10.5 2.0 0.2/0.8 26.3* 0.4/2.0 20.0* 0.3/0.3 100.0* 0.3 0.9 1.2 0.3 0.3 0.9 0.0 0.7 1.4 0.0 0.0 -5.4
89. Petra Záplatová ZAB R/K 32 26 25.4 10.2 1.3/4.3 31.5 1.8/5.7 32.2 1.9/2.3 83.3 0.7 2.1 2.8 2.1 1.3 1.8 0.0 2.8 2.1 8.1 - 4.5
90. Eliška Kubíčková OVA R/K 21 18 22.0 7.0 2.1/5.1 41.3 0.7/2.7 24.5 0.8/0.9 82.4* 0.6 1.8 2.4 1.7 0.6 1.4 0.1 1.3 0.7 5.7 0.1 -8.3
91. Veronika Borsová TRU R 21 24 19.4 2.8 0.8/3.0 27.8 0.2/1.4 11.8* 0.6/0.8 70.0* 0.6 1.5 2.1 0.8 0.8 1.8 0.0 0.8 0.9 0.9 0.0 -11.2
92. Eva Kopecká KPB K 28 32 19.7 6.1 1.4/2.8 50.5 0.6/2.1 28.8 1.4/2.2 64.3 0.2 1.9 2.1 1.9 0.7 1.8 0.0 2.2 2.3 5.3 - -0.1
93. Gabriela Andělová USK R 28 28 20.3 9.1 1.9/3.9 49.1 1.4/3.7 36.5 1.2/1.5 81.0* 0.5 1.7 2.2 2.7 1.4 1.5 0.1 1.6 1.6 9.6 - 23.0
94. Eliška Linhartová TRU K 21 24 14.2 2.1 0.6/1.3 48.4* 0.2/0.9 23.8* 0.2/0.2 100.0* 0.8 0.8 1.5 0.5 0.6 0.9 0.0 0.5 2.3 0.7 0.0 -9.0
95. Tereza Zítková SLO K 25 22 24.5 8.4 1.4/4.0 35.6 1.5/5.5 27.0 1.0/1.4 74.2* 0.1 2.5 2.6 1.2 1.1 2.0 0.0 2.0 3.0 3.4 - -8.1
96. Sara Rokkanen TRU R 28 23 25.1 11.5 2.6/6.6 39.1 1.5/4.2 35.4 2.0/2.6 76.3 0.4 2.3 2.7 1.4 0.6 2.6 0.0 2.7 3.0 6.0 - -7.6
97. Jesika Maud Hibalová CHO R/K 20 26 17.0 5.3 1.4/3.2 43.9 0.4/1.9 22.0* 1.3/2.1 61.1 0.5 1.3 1.8 2.4 1.1 1.8 0.1 2.0 1.6 5.4 0.1 -1.3
98. Zuzana Tomanová SLO R/K 19 17 9.2 1.4 0.4/1.1 33.3* 0.1/1.4 8.3* 0.3/0.4 71.4* 0.3 0.6 0.9 0.2 0.3 1.4 0.0 0.6 1.0 -1.0 0.0 -7.1
99. Khiana Johnson BRA 25 14 28.1 12.9 4.1/8.1 50.0 0.9/2.9 29.3 2.2/3.0 73.8 0.1 2.7 2.8 2.6 2.1 2.5 0.1 2.8 1.6 12.3 - -3.4
100. Vira Hrymaliuk SLO K 20 22 19.9 6.0 1.5/5.5 28.1 0.7/2.5 27.3 0.9/1.5 58.8* 0.7 1.3 2.0 1.2 0.6 2.0 0.0 1.6 2.3 0.8 0.0 -9.5
101. Kateřina Zeithammerová HKR R 22 29 26.9 11.3 2.8/6.1 46.6 1.6/6.2 26.3 0.8/1.7 45.8* 0.3 2.3 2.7 3.8 1.9 2.1 0.1 2.4 1.6 9.7 0.1 -4.9
102. Eliška Brejchová CHO K 20 27 19.8 8.5 1.3/3.8 34.0 1.3/4.1 32.4 1.9/2.3 81.0 0.8 1.1 1.9 1.0 0.8 0.6 0.1 1.8 1.3 6.4 0.1 1.4
103. Daria Dubniuk SLA R/K 21 19 30.0 12.9 3.1/5.2 60.2 1.7/6.1 28.4 1.5/1.9 80.6* 0.7 2.3 2.9 3.5 1.7 2.6 0.1 2.0 2.6 11.2 0.1 3.5
104. Anna Brožová HKR R 18 32 15.5 3.7 1.1/3.0 35.1 0.4/1.2 32.4* 0.5/0.8 62.5* 0.3 1.2 1.5 1.4 0.4 1.6 0.0 1.1 1.2 2.4 0.0 -6.7
105. Mariana Přibylová USK R/K 19 24 16.6 5.3 1.6/2.5 64.4 0.5/2.1 23.5 0.7/1.0 64.0* 0.8 0.8 1.6 1.0 0.7 0.8 0.1 1.1 0.9 5.2 0.1 18.2
106. Tereza Trávníčková KPB K 19 14 9.1 2.5 0.6/1.2 52.9* 0.3/1.2 23.5* 0.4/0.9 41.7* 0.2 0.6 0.9 0.1 0.2 0.2 0.1 0.6 1.1 1.0 0.1 -1.8
107. Lucie Válková OVA R 19 11 13.4 3.3 0.5/2.1 26.1 0.5/2.4 23.1 0.5/0.6 85.7* 0.5 0.8 1.3 1.2 0.9 2.1 0.1 1.3 1.7 0.7 0.1 -6.5
108. Kristýna Menšíková OVA R 23 9 7.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.6 0.7 0.0 0.0 0.9 0.0 0.1 0.6 -1.1 0.0 -4.6
109. Natálie Rašková OVA R 24 14 18.1 4.1 0.8/2.4 33.3 0.3/1.6 18.2* 1.6/2.5 65.7 0.6 1.1 1.7 1.6 1.0 1.9 0.1 2.4 2.0 3.2 0.1 -2.4
110. Petra Klokočníková BRA R 19 11 11.7 2.6 0.4/2.5 14.3 0.5/1.2 38.5* 0.5/1.1 50.0* 0.5 0.6 1.1 0.6 0.4 3.1 0.0 0.8 1.6 -2.6 0.0 -13.3
111. Marie Holá BRA K 19 12 11.9 2.3 0.7/2.9 22.9 0.2/0.7 25.0* 0.4/0.4 100.0* 0.4 0.7 1.1 0.1 0.2 0.5 0.0 0.4 0.6 0.2 0.0 -10.3
112. Eliška Trollerová SLO K 19 10 8.9 1.4 0.4/1.2 33.3* 0.2/0.8 25.0* 0.0/0.2 0.0* 0.1 0.7 0.8 0.4 0.2 0.7 0.1 0.5 1.4 -0.4 0.1 -9.0
113. Štěpánka Ježková SLA K/P 22 27 21.3 5.7 1.9/3.6 54.2 0.3/1.7 17.8* 0.9/1.5 61.0* 0.9 1.0 1.9 1.3 0.6 1.4 0.0 1.3 2.2 3.7 0.0 -4.7
114. Adéla Mezihoráková ZAB R/K 19 15 15.1 2.9 0.8/1.9 42.9* 0.3/2.3 14.3 0.3/0.5 62.5* 0.3 0.9 1.2 0.8 0.5 0.9 0.1 0.4 1.0 0.9 0.1 9.9
115. Alžběta Seifrtová SLA K 20 10 7.2 1.3 0.4/1.5 26.7* 0.1/0.8 12.5* 0.2/0.5 40.0* 0.3 0.2 0.5 0.3 0.3 0.5 0.1 0.5 0.5 -0.2 0.1 -11.8
116. Maite Cazorla USK R 26 23 20.5 6.3 1.3/2.1 62.5 1.1/2.5 43.1 0.4/0.7 62.5* 0.1 1.2 1.3 3.3 1.1 1.1 0.1 1.1 1.7 7.9 - 22.2
117. Martina Šťovíčková BRA K 20 26 15.0 3.4 0.8/2.5 30.8 0.4/1.6 26.2* 0.6/1.4 41.7* 0.5 0.3 0.8 0.5 0.1 1.3 0.0 1.2 0.9 0.0 0.0 -10.2
118. Tereza Plašilová TRU K 18 10 6.2 0.4 0.1/0.6 16.7* 0.0/0.3 0.0* 0.2/0.2 100.0* 0.1 0.2 0.3 0.0 0.3 0.9 0.0 0.2 0.9 -1.4 0.0 -9.8
119. Natálie Vlachová HKR K 18 15 9.6 2.1 0.5/1.4 33.3* 0.3/0.7 50.0* 0.1/0.1 100.0* 0.1 0.4 0.5 0.1 0.1 0.5 0.0 0.1 0.9 0.3 0.0 -0.3

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. HKR 33 11/22 33.3 16.7 16.4 15.9 17.8 67.0 77.5 18.2/43.2 42.1 7.0/25.3 27.6 9.8/14.5 67.2 11.9 27.4 39.3 12.9 8.8 14.8 15.1 18.3 2.0 63.3
2. ZAB 32 25/7 78.1 21.4 19.8 18.6 16.8 77.0 63.5 21.7/43.3 50.0 6.1/20.9 29.0 15.5/20.4 76.1 12.3 30.2 42.5 15.8 11.0 16.7 19.5 17.0 2.4 93.2
3. SLA 27 16/11 59.3 19.7 17.6 17.8 17.0 72.1 75.6 17.7/37.0 47.8 6.5/23.9 27.1 14.4/17.9 80.5 9.5 27.2 36.7 14.9 8.1 15.7 16.9 15.2 2.1 77.0
4. KPB 33 21/12 63.6 22.1 19.2 17.6 17.5 76.9 71.2 19.2/41.5 46.4 8.0/25.9 31.0 14.3/20.3 70.3 13.2 29.9 43.0 18.9 9.4 15.5 19.6 17.9 2.1 90.3
6. CHO 27 14/13 51.9 18.9 18.5 19.4 19.0 76.4 73.7 20.3/45.3 44.9 7.3/26.3 27.6 13.9/18.7 74.6 14.3 31.3 45.6 15.6 8.3 14.9 18.0 19.4 2.0 82.3
7. TRU 25 5/20 20.0 16.5 16.3 13.8 15.0 61.9 80.7 15.8/39.4 40.0 5.3/18.6 28.7 11.6/15.7 74.0 9.8 24.8 34.6 8.4 7.2 17.3 15.2 19.3 0.8 47.1
8. USK 32 31/1 96.9 26.4 24.0 21.3 22.1 93.9 50.1 30.3/50.4 60.2 6.7/20.5 32.7 13.2/18.2 72.6 14.7 34.6 49.3 25.0 11.8 14.1 18.4 14.8 3.9 134.6
9. OVA 25 8/17 32.0 18.5 15.3 15.4 18.3 68.0 78.8 19.0/45.8 41.5 5.0/19.0 26.1 14.3/18.6 77.0 12.1 27.4 39.5 15.1 9.6 18.0 18.5 17.6 1.8 71.0
10. SLO 26 5/21 19.2 16.2 16.5 17.1 17.6 67.8 84.5 18.3/42.4 43.1 5.5/21.8 25.3 14.7/20.0 73.5 11.7 25.5 37.1 11.6 7.2 16.0 19.2 20.3 1.4 61.2
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Lubor Blažek CZE - 85.9 262 275 58 71
Martin Petrovický CZE - 53.4 363 194 169 0
Zdeněk Sýkora CZE - 48.8 125 79 77 31
Erika Dobrovičová - 0 54 45 99
Jan Bobrovský CZE Žabiny Brno 82.4 336 435 137 236
Eduard Gaisler CZE - 33.6 131 74 121 64
Jitka Erbenová CZE - 50.0 64 32 32 0
Jiří Bárta CZE - 52.4 206 130 98 22
Marcela Krämer SVK KP TANY Brno 45.1 319 157 191 29
Pavel Jirman CZE - 0 13 50 63
Jana Klečková CZE - 15.6 32 13 50 31
Jan Faltýnek CZE - 0 63 112 175
Romana Ptáčková CZE Sokol Hradec Králové 61.8 422 261 161 0
Tomáš Veselý CZE - 42.7 96 56 70 30
Miroslav Volejník CZE Sokol Hradec Králové 38.5 122 308 240 426
Marian Svoboda CZE - 56.6 226 129 101 4
Erin Renee Olson - 43.6 39 26 32 19
Roman Maleček CZE - 0 111 137 248
Milan Veverka CZE - 0 185 58 243
René Štěpánek CZE - 41.2 165 68 97 0
Tibor Jány SVK - 27.7 94 37 86 29
David Zdeněk CZE - 45.5 200 132 152 84
Zdeněk Janík CZE - 50.0 30 35 40 45
Ondřej Zajíček CZE - 10.0 10 12 56 58
Richard Klein CZE - 0 52 53 105
Marek Šilhan CZE - 58.3 24 36 34 46
Roman Chocholouš CZE - 15.0 100 15 85 0
Kateřina Kulichová CZE - 0 11 55 66
Pavel Kubálek CZE ZVVZ USK Praha 0 276 88 364
Jaroslava Bernasová CZE - 0 36 39 75
Pavla Kuřitková CZE - 0 56 51 107
Petr Treml CZE - 48.9 135 66 69 0
Daniel Kurucz CZE DSK Basketball Brandýs 46.3 259 120 139 0
Martin Marcalík CZE - 0 18 54 72
Petr Stavěl CZE Slovanka 40.0 30 75 101 146
Jiří Havran CZE - 0 104 85 189
Ivan Beneš CZE ZVVZ USK Praha 51.7 89 265 44 220
Darina Kaderková CZE - 0 48 68 116
Natália Hejková SVK ZVVZ USK Praha 99.6 242 302 1 61
Petr Kapitulčin CZE KARA Trutnov 40.0 60 71 139 150
Jiří Toušek CZE Slovanka 30.8 120 62 143 85
Michaela Uhrová CZE - 25.0 4 24 38 58
Jozef Rešetár Levhartice Chomutov 52.4 212 116 109 13
Pavel Prokeš CZE - 0 87 66 153
Jaroslav Michálek CZE - 0 81 44 125
Angelika Hendrych POL - 0 10 50 60
Ladislav Pavlát CZE - 28.6 35 38 106 109
Tomáš Pavelka CZE - 40.0 35 38 37 40
Aneta Kovářová CZE - 0 13 69 82
Viktor Pruša CZE Žabiny Brno 65.8 240 158 82 0
Kamil Havrlant CZE SBŠ Ostrava 0 54 107 161
Jiří Johanes CZE - 0 24 170 194
Petr Martínek CZE - 12.9 170 24 170 24
Jakub Gazda CZE KP TANY Brno 0 148 82 230
Jaroslav Bartoň CZE - 0 32 69 101
Michal Martišek SVK Žabiny Brno 33.3 138 96 141 99
Martin Stavěl CZE Slovanka 58.7 63 42 43 22
Lucie Zítková CZE - 16.3 80 13 67 0
Radek Šnábl CZE - 38.9 18 39 57 78
Alena Jeništová CZE - 0 8 98 106
Stanislav Onuška SVK - 35.0 20 26 34 40
Martin Pospíšil SVK ZVVZ USK Praha 65.2 23 46 9 32
Kamil Fajta CZE SBŠ Ostrava 50.0 12 40 75 103
Dušan Medvecký CZE BLK Slavia Praha 57.8 128 74 54 0
Jakub Nevrlý CZE KP TANY Brno 0 74 43 117
Iveta Rašková CZE SBŠ Ostrava 33.0 94 31 63 0
Petr Treml CZE Levhartice Chomutov 0 43 39 82
Pavel Staněk CZE Levhartice Chomutov 51.9 27 26 28 27
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 HKR ZAB 27. 9. 2023 40 67 63 130 4 38 28 27 37 38/89 42.7 12/44 27.3 18/24 75.0 23 63 86 30 24 34 30 30 153
1 SLO TRU 3. 11. 2023 40 89 76 165 13 41 38 36 50 40/86 46.5 16/49 32.7 37/50 74.0 21 62 83 39 18 31 44 44 184
1 USK OVA 17. 11. 2023 40 96 51 147 45 39 47 33 28 48/114 42.1 11/38 28.9 18/30 60.0 35 64 99 45 27 43 34 34 183
1 SLA KPB 27. 9. 2023 40 73 72 145 1 40 26 28 51 33/76 43.4 19/56 33.9 22/38 57.9 23 64 87 32 14 27 38 38 157
1 BRA CHO 27. 9. 2023 40 59 108 167 49 41 43 43 40 37/91 40.7 19/39 48.7 36/54 66.7 27 54 81 26 26 36 36 36 172
2 ZAB CHO 30. 9. 2023 40 69 59 128 10 36 37 32 23 39/83 47.0 10/58 17.2 20/31 64.5 29 70 99 28 23 39 32 32 141
2 KPB BRA 30. 9. 2023 40 89 45 134 44 42 30 31 31 42/88 47.7 11/50 22.0 17/23 73.9 28 56 84 35 31 52 33 33 146
2 OVA SLA 1. 10. 2023 40 64 67 131 3 35 34 31 31 37/87 42.5 11/57 19.3 24/31 77.4 36 60 96 28 20 40 38 39 132
2 TRU USK 29. 9. 2023 40 47 95 142 48 46 36 36 24 45/82 54.9 10/41 24.4 22/36 61.1 28 47 75 22 19 33 40 41 145
2 HKR SLO 4. 10. 2023 40 86 68 154 18 34 43 36 41 43/88 48.9 11/48 22.9 35/48 72.9 25 61 86 31 19 32 40 43 167
3 SLO ZAB 6. 10. 2023 40 63 94 157 31 45 39 44 29 39/76 51.3 14/53 26.4 37/43 86.0 30 49 79 26 16 36 43 45 165
3 USK HKR 6. 1. 2024 40 84 51 135 33 47 27 23 38 41/92 44.6 8/44 18.2 29/39 74.4 25 65 90 28 12 29 35 35 147
3 SLA TRU 7. 10. 2023 0 77 71 148 6 45 25 35 43 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BRA OVA 6. 10. 2023 40 73 61 134 12 32 34 24 44 36/87 41.4 10/38 26.3 32/43 74.4 31 55 86 21 25 49 41 41 127
3 CHO KPB 7. 10. 2023 40 67 76 143 9 43 34 40 26 38/74 51.4 13/41 31.7 28/42 66.7 26 46 72 14 14 28 39 39 139
4 ZAB KPB 15. 10. 2023 40 82 75 157 7 40 35 44 38 37/82 45.1 18/49 36.7 29/40 72.5 22 59 81 28 13 28 39 39 171
4 OVA CHO 15. 10. 2023 40 66 86 152 20 46 34 44 28 50/106 47.2 6/41 14.6 34/46 73.9 33 64 97 28 23 35 36 36 165
4 TRU BRA 13. 10. 2023 40 84 63 147 21 42 33 38 34 37/94 39.4 12/37 32.4 37/53 69.8 32 59 91 11 16 33 39 39 136
4 HKR SLA 13. 10. 2023 40 52 66 118 14 39 27 20 32 32/84 38.1 14/51 27.5 12/16 75.0 28 63 91 23 15 28 30 30 131
4 SLO USK 13. 10. 2023 40 58 111 169 53 51 46 32 40 50/84 59.5 17/50 34.0 18/27 66.7 21 53 74 50 20 33 35 35 207
5 USK ZAB 20. 1. 2024 40 78 60 138 18 40 35 30 33 34/80 42.5 14/46 30.4 28/37 75.7 21 60 81 40 17 29 41 42 163
5 SLA SLO 19. 1. 2024 40 88 67 155 21 22 27 55 51 46/98 46.9 14/44 31.8 21/24 87.5 23 59 82 40 19 31 27 27 183
5 BRA HKR 20. 10. 2023 0 59 71 130 12 25 33 40 32 35/80 43.8 7/25 28.0 39/52 75.0 32 49 81 6 16 12 35 24 140
5 CHO TRU 21. 10. 2023 40 77 55 132 22 32 29 31 40 35/97 36.1 13/42 31.0 23/31 74.2 21 68 89 16 14 26 34 34 113
5 KPB OVA 22. 10. 2023 40 72 59 131 13 41 38 34 18 30/88 34.1 14/53 26.4 29/39 74.4 39 60 99 35 18 28 34 34 152
6 ZAB OVA 28. 10. 2023 40 96 57 153 39 39 34 46 34 40/92 43.5 9/37 24.3 46/56 82.1 18 64 82 28 18 39 41 42 159
6 TRU KPB 29. 10. 2023 40 58 80 138 22 34 39 29 36 39/76 51.3 12/40 30.0 24/32 75.0 16 53 69 16 7 18 28 28 139
6 HKR CHO 30. 10. 2023 40 66 76 142 10 34 29 46 33 34/91 37.4 16/49 32.7 26/42 61.9 32 64 96 25 16 31 37 37 146
6 SLO BRA 27. 10. 2023 40 80 75 155 5 35 36 35 49 37/93 39.8 15/50 30.0 36/54 66.7 34 65 99 33 16 33 48 49 166
6 USK SLA 28. 10. 2023 40 97 50 147 47 53 29 36 29 43/88 48.9 13/48 27.1 22/30 73.3 34 44 78 41 26 47 32 32 166
7 SLA ZAB 18. 11. 2023 40 62 71 133 9 37 30 34 32 46/84 54.8 5/35 14.3 26/35 74.3 21 45 66 28 17 29 37 37 140
7 BRA USK 13. 2. 2024 40 52 105 157 53 48 45 28 36 51/97 52.6 13/38 34.2 16/27 59.3 26 50 76 29 27 49 36 36 158
7 CHO SLO 18. 11. 2023 40 94 76 170 18 38 48 41 43 46/90 51.1 14/55 25.5 36/54 66.7 26 70 96 23 7 19 44 48 171
7 KPB HKR 18. 11. 2023 45 80 77 157 3 28 40 37 37 35/88 39.8 17/62 27.4 36/48 75.0 28 74 102 41 20 34 47 48 180
7 OVA TRU 19. 11. 2023 45 84 80 164 4 33 38 29 44 45/105 42.9 12/44 27.3 38/50 76.0 34 65 99 34 25 53 41 41 169
8 ZAB TRU 25. 11. 2023 40 86 61 147 25 36 38 45 28 42/77 54.5 13/38 34.2 24/32 75.0 10 52 62 22 20 41 36 36 143
8 HKR OVA 6. 12. 2023 40 85 77 162 8 53 25 42 42 47/91 51.6 16/56 28.6 20/30 66.7 25 65 90 34 22 36 33 33 185
8 SLO KPB 26. 11. 2023 40 81 91 172 10 48 33 54 37 50/98 51.0 14/42 33.3 30/39 76.9 21 57 78 27 25 30 37 37 191
8 USK CHO 25. 11. 2023 40 92 49 141 43 36 39 33 33 46/93 49.5 10/53 18.9 19/24 79.2 26 65 91 47 22 33 31 31 177
8 SLA BRA 25. 11. 2023 40 98 70 168 28 49 33 47 39 43/93 46.2 16/46 34.8 34/46 73.9 30 57 87 37 15 25 40 40 194
9 BRA ZAB 2. 12. 2023 40 41 90 131 49 45 32 26 28 36/78 46.2 9/34 26.5 32/56 57.1 26 52 78 21 27 47 39 42 118
9 CHO SLA 2. 12. 2023 40 73 86 159 13 48 45 31 35 48/104 46.2 10/42 23.8 33/37 89.2 22 66 88 31 10 22 36 36 175
9 KPB USK 24. 2. 2024 40 64 89 153 25 47 35 31 40 45/85 52.9 13/46 28.3 24/39 61.5 27 49 76 43 16 35 35 36 172
9 OVA SLO 3. 12. 2023 0 20 0 20 20 0 20 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TRU HKR 1. 12. 2023 40 66 93 159 27 30 44 35 50 43/95 45.3 15/42 35.7 28/42 66.7 23 62 85 23 16 32 36 36 161
10 ZAB HKR 8. 12. 2023 40 92 66 158 26 47 39 37 35 49/97 50.5 14/40 35.0 18/22 81.8 25 51 76 32 19 31 30 30 183
10 TRU SLO 8. 12. 2023 40 81 75 156 6 39 47 31 39 35/71 49.3 17/57 29.8 35/46 76.1 28 53 81 20 18 32 42 42 156
10 OVA USK 10. 12. 2023 40 63 110 173 47 45 43 41 44 54/96 56.3 14/47 29.8 23/29 79.3 19 59 78 47 19 34 32 32 208
10 KPB SLA 8. 12. 2023 40 86 73 159 13 46 37 47 29 36/69 52.2 13/49 26.5 48/60 80.0 23 48 71 41 23 40 45 47 174
10 CHO BRA 9. 12. 2023 40 72 45 117 27 28 29 28 32 29/95 30.5 9/53 17.0 32/43 74.4 45 71 116 20 21 40 38 38 117
11 CHO ZAB 16. 12. 2023 40 72 79 151 7 41 42 36 32 52/95 54.7 7/42 16.7 26/36 72.2 24 58 82 31 16 35 35 35 163
11 BRA KPB 16. 12. 2023 40 66 102 168 36 42 48 28 50 34/88 38.6 22/38 57.9 34/47 72.3 23 50 73 22 25 43 38 39 165
11 SLA OVA 16. 12. 2023 40 79 66 145 13 34 34 40 37 36/94 38.3 14/52 26.9 31/43 72.1 38 62 100 32 15 31 36 36 160
11 USK TRU 16. 12. 2023 40 111 42 153 69 47 36 22 48 42/85 49.4 16/49 32.7 21/30 70.0 18 61 79 46 20 33 29 29 184
11 SLO HKR 15. 12. 2023 40 97 82 179 15 41 38 47 53 48/95 50.5 15/40 37.5 38/56 67.9 25 50 75 29 16 32 43 43 178
12 ZAB SLO 6. 1. 2024 40 104 54 158 50 40 43 39 36 48/85 56.5 9/41 22.0 35/45 77.8 21 54 75 30 22 39 41 41 171
12 HKR USK 6. 10. 2023 40 52 90 142 38 40 32 40 30 45/90 50.0 14/47 29.8 10/20 50.0 27 55 82 34 17 30 23 23 161
12 TRU SLA 5. 1. 2024 40 50 86 136 36 38 28 26 44 40/79 50.6 14/47 29.8 14/18 77.8 16 58 74 22 12 32 23 23 141
12 OVA BRA 7. 1. 2024 40 80 90 170 10 41 39 45 45 44/92 47.8 13/36 36.1 43/54 79.6 22 52 74 36 24 42 42 43 180
12 KPB CHO 6. 1. 2024 40 87 75 162 12 35 44 45 38 36/85 42.4 20/57 35.1 30/41 73.2 24 63 87 42 13 25 42 42 186
13 KPB ZAB 13. 1. 2024 40 71 82 153 11 41 45 34 33 37/77 48.1 20/51 39.2 19/32 59.4 27 49 76 42 19 36 34 34 176
13 CHO OVA 13. 1. 2024 40 69 76 145 7 36 32 32 45 40/98 40.8 10/35 28.6 35/47 74.5 28 61 89 26 29 45 44 44 151
13 BRA TRU 12. 1. 2024 40 68 58 126 10 35 28 31 32 42/87 48.3 7/38 18.4 21/27 77.8 13 68 81 23 24 38 30 30 135
13 SLA HKR 23. 1. 2024 40 85 71 156 14 31 49 42 34 52/97 53.6 8/37 21.6 28/36 77.8 26 53 79 33 23 33 37 37 182
13 USK SLO 13. 1. 2024 40 97 35 132 62 35 24 37 36 42/96 43.8 8/45 17.8 24/37 64.9 36 59 95 34 15 34 35 35 143
14 ZAB USK 21. 10. 2023 40 50 63 113 13 33 34 23 23 30/79 38.0 12/46 26.1 17/22 77.3 24 61 85 26 13 24 30 30 132
14 SLO SLA 20. 10. 2023 40 76 88 164 12 45 34 50 35 45/85 52.9 11/38 28.9 41/43 95.3 19 48 67 20 21 38 43 46 167
14 HKR BRA 19. 1. 2024 40 72 43 115 29 35 22 22 36 29/86 33.7 13/41 31.7 18/28 64.3 26 61 87 12 15 40 31 31 98
14 TRU CHO 19. 1. 2024 40 63 64 127 1 38 38 31 20 31/82 37.8 14/47 29.8 23/30 76.7 28 60 88 18 8 25 35 35 129
14 OVA KPB 21. 1. 2024 40 73 96 169 23 40 46 31 52 45/97 46.4 19/48 39.6 22/25 88.0 24 57 81 46 22 29 29 30 209
15 OVA ZAB 20. 2. 2024 40 77 101 178 24 55 42 40 41 49/91 53.8 15/40 37.5 35/44 79.5 16 52 68 39 25 43 40 41 198
15 KPB TRU 3. 2. 2024 40 91 43 134 48 41 35 26 32 31/81 38.3 16/54 29.6 24/28 85.7 31 57 88 33 17 31 29 30 156
15 CHO HKR 3. 2. 2024 40 69 85 154 16 39 42 41 32 41/99 41.4 15/42 35.7 27/33 81.8 26 58 84 31 19 27 32 32 173
15 BRA SLO 2. 2. 2024 40 92 80 172 12 51 48 38 35 52/101 51.5 12/39 30.8 32/51 62.7 27 57 84 20 20 35 47 48 165
15 SLA USK 26. 1. 2024 40 41 124 165 83 41 53 35 36 46/77 59.7 18/55 32.7 19/25 76.0 20 47 67 49 22 34 24 24 197
16 ZAB SLA 14. 2. 2024 45 88 80 168 8 49 42 26 35 45/97 46.4 14/44 31.8 36/43 83.7 21 61 82 34 13 25 37 38 186
16 USK BRA 18. 11. 2023 40 105 42 147 63 48 28 29 42 43/95 45.3 15/52 28.8 16/28 57.1 24 68 92 38 19 34 31 31 169
16 SLO CHO 14. 2. 2024 40 59 91 150 32 46 26 38 40 46/95 48.4 11/42 26.2 25/34 73.5 19 64 83 36 15 23 35 35 175
16 HKR KPB 13. 2. 2024 40 64 85 149 21 38 28 44 39 33/81 40.7 16/54 29.6 35/40 87.5 21 67 88 24 18 30 36 36 162
16 TRU OVA 14. 2. 2024 40 73 60 133 13 37 36 24 36 29/81 35.8 15/41 36.6 30/41 73.2 21 60 81 20 21 31 41 42 137
17 TRU ZAB 16. 2. 2024 40 57 78 135 21 33 36 39 27 38/80 47.5 13/42 31.0 20/26 76.9 19 53 72 25 16 30 34 34 144
17 OVA HKR 18. 2. 2024 40 91 79 170 12 42 47 43 38 51/92 55.4 14/50 28.0 26/37 70.3 23 59 82 41 21 33 43 43 202
17 KPB SLO 16. 2. 2024 40 100 82 182 18 45 41 45 51 43/84 51.2 17/47 36.2 45/63 71.4 19 57 76 57 12 30 42 45 209
17 CHO USK 16. 2. 2024 40 37 108 145 71 32 48 32 33 49/110 44.5 10/38 26.3 17/21 81.0 25 65 90 31 19 26 28 28 172
17 BRA SLA 16. 2. 2024 40 71 84 155 13 38 32 51 34 36/93 38.7 13/45 28.9 44/54 81.5 27 67 94 27 13 26 38 39 165
18 ZAB BRA 24. 2. 2024 40 95 44 139 51 37 34 44 24 41/77 53.2 12/51 23.5 21/27 77.8 29 49 78 26 19 38 28 28 148
18 SLA CHO 24. 2. 2024 40 81 76 157 5 22 34 45 56 45/82 54.9 13/57 22.8 28/36 77.8 22 61 83 33 11 20 30 30 177
18 USK KPB 2. 12. 2023 40 101 28 129 73 34 34 34 27 39/83 47.0 7/40 17.5 30/40 75.0 27 52 79 37 20 39 38 38 144
18 SLO OVA 23. 2. 2024 40 80 88 168 8 28 43 39 58 53/99 53.5 12/51 23.5 26/32 81.3 27 62 89 34 14 25 33 33 194
18 HKR TRU 23. 2. 2024 40 58 56 114 2 32 30 21 31 26/72 36.1 13/51 25.5 23/36 63.9 28 63 91 21 16 38 38 38 114
1 SLA USK 2. 3. 2024 40 44 105 149 61 45 38 35 31 49/99 49.5 12/36 33.3 15/26 57.7 20 55 75 39 20 34 25 25 170
1 ZAB KPB 3. 3. 2024 40 76 74 150 2 55 47 25 23 34/78 43.6 24/54 44.4 10/19 52.6 23 55 78 37 21 35 34 34 172
2 HKR ZAB 6. 3. 2024 40 40 72 112 32 30 35 16 31 31/83 37.3 11/52 21.2 17/24 70.8 32 66 98 23 16 33 28 28 118
2 KPB SLA 6. 3. 2024 40 87 58 145 29 41 31 35 38 35/80 43.8 18/58 31.0 21/27 77.8 30 54 84 45 15 29 19 19 175
3 USK ZAB 9. 3. 2024 40 86 68 154 18 47 40 35 32 47/79 59.5 14/45 31.1 18/23 78.3 19 45 64 40 22 32 30 30 184
3 KPB HKR 10. 3. 2024 40 79 63 142 16 44 36 28 34 41/85 48.2 13/44 29.5 21/38 55.3 25 54 79 39 22 30 35 35 165
4 ZAB SLA 13. 3. 2024 40 94 54 148 40 38 40 33 37 46/72 63.9 8/40 20.0 32/37 86.5 22 38 60 32 28 48 35 35 159
4 HKR USK 13. 3. 2024 40 53 87 140 34 32 25 43 40 44/94 46.8 13/39 33.3 13/20 65.0 26 53 79 36 16 26 25 25 167
5 USK KPB 17. 3. 2024 40 81 52 133 29 35 43 31 24 39/91 42.9 10/44 22.7 25/33 75.8 30 56 86 33 27 45 36 36 145
5 SLA HKR 16. 3. 2024 40 73 53 126 20 31 29 31 35 31/78 39.7 12/49 24.5 28/42 66.7 20 66 86 37 19 33 34 34 145
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0

      Body

      2
      DSK Basketball Brandýs
      3
      KARA Trutnov
      4
      KP TANY Brno
      5
      BLK Slavia Praha

      Doskoky

      1.
      DSK Basketball Brandýs
      2
      Žabiny Brno
      3
      Žabiny Brno
      4
      DSK Basketball Brandýs
      5
      SBŠ Ostrava

      Asistence

      1.
      Levhartice Chomutov
      2
      BLK Slavia Praha
      3
      ZVVZ USK Praha
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      Žabiny Brno

      Užitečnost

      1.
      Žabiny Brno
      3
      BLK Slavia Praha
      4
      SBŠ Ostrava
      5
      ZVVZ USK Praha

      Bloky

      1.
      ZVVZ USK Praha
      2
      Levhartice Chomutov
      3
      Levhartice Chomutov
      4
      Sokol Hradec Králové
      5
      KP TANY Brno

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      SBŠ Ostrava
      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      SBŠ Ostrava
      5
      KP TANY Brno

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      Sokol Hradec Králové
      2
      Levhartice Chomutov
      3
      Žabiny Brno
      4
      SBŠ Ostrava
      5
      Sokol Hradec Králové

      Proměněné trestné hody

      1.
      BLK Slavia Praha
      2
      BLK Slavia Praha
      3
      Sokol Hradec Králové
      5
      BLK Slavia Praha

      Plus/minus

      1.
      ZVVZ USK Praha
      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      ZVVZ USK Praha
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      ZVVZ USK Praha
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Eliška Hálová Slovanka 38 SLO - TRU (89 : 76)
      2. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 32 OVA - BRA (80 : 90)
      3. Kyah Proctor KARA Trutnov 31 TRU - SLO (81 : 75)
      4. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 30 BRA - USK (52 : 105)
      5. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 30 HKR - OVA (85 : 77)
      6. Karolina Šotolová KP TANY Brno 30 SLO - KPB (81 : 91)
      7. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 30 SLO - SLA (76 : 88)
      8. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 30 BRA - SLA (71 : 84)
      9. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 30 KPB - CHO (87 : 75)
      10. Eliška Hálová Slovanka 30 SLA - SLO (88 : 67)
      11. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 29 CHO - BRA (95 : 67)
      12. Eliška Hálová Slovanka 29 BRA - SLO (85 : 88)
      13. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 29 SLO - OVA (73 : 90)
      14. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 29 CHO - USK (37 : 108)
      15. Kateřina Galíčková KP TANY Brno 29 KPB - HKR (80 : 74)
      16. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 29 HKR - SLA (70 : 71)
      17. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 29 SLO - OVA (80 : 88)
      18. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 28 HKR - USK (63 : 103)
      19. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 28 CHO - SLA (73 : 86)
      20. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 28 OVA - HKR (91 : 79)
      21. Andrea Ondroušková Slovanka 28 SLO - ZAB (63 : 94)
      22. Devon Nicole Brookshire KARA Trutnov 28 BRA - TRU (60 : 85)
      23. Khiana Johnson DSK Basketball Brandýs 28 SLO - BRA (62 : 82)
      24. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 27 CHO - SLA (73 : 86)
      25. Elissa Cunane Žabiny Brno 27 SLA - ZAB (62 : 71)
      26. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 26 TRU - OVA (73 : 60)
      27. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 26 HKR - SLA (80 : 71)
      28. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 26 SLA - BRA (98 : 70)
      29. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 25 SLA - HKR (85 : 71)
      30. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 25 ZAB - USK (50 : 63)
      31. Elissa Cunane Žabiny Brno 25 ZAB - SLA (88 : 80)
      32. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 25 ZAB - SLA (94 : 54)
      33. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 25 CHO - KPB (79 : 70)
      34. Anežka Kopecká KP TANY Brno 25 SLA - KPB (73 : 72)
      35. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 25 OVA - HKR (91 : 79)
      36. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 25 BRA - OVA (73 : 61)
      37. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 25 SLA - HKR (70 : 71)
      38. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 25 USK - TRU (94 : 37)
      39. Sara Rokkanen KARA Trutnov 25 SLO - TRU (89 : 76)
      40. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 25 BRA - USK (52 : 105)
      41. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 25 CHO - SLA (73 : 86)
      42. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 25 USK - SLO (97 : 35)
      43. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 25 CHO - HKR (69 : 85)
      44. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 25 TRU - USK (47 : 95)
      45. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 24 USK - CHO (92 : 49)
      46. Nikolina Knežević Žabiny Brno 24 ZAB - KPB (82 : 75)
      47. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 24 CHO - OVA (69 : 76)
      48. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 24 SLA - OVA (79 : 66)
      49. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 24 SLO - BRA (80 : 75)
      50. Petra Malíková KP TANY Brno 24 HKR - KPB (64 : 85)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 24 BRA - SLO (85 : 88)
      2. Elissa Cunane Žabiny Brno 23 ZAB - SLA (88 : 80)
      3. Elissa Cunane Žabiny Brno 23 ZAB - KPB (75 : 56)
      4. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 20 BRA - SLO (56 : 65)
      5. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 20 SLO - BRA (62 : 82)
      6. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 20 KPB - OVA (72 : 59)
      7. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 19 USK - SLO (97 : 35)
      8. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 17 BRA - SLA (71 : 84)
      9. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 17 SLA - HKR (70 : 71)
      10. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 17 OVA - TRU (84 : 80)
      11. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 17 SLO - BRA (80 : 75)
      12. Elissa Cunane Žabiny Brno 17 ZAB - KPB (76 : 66)
      13. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 16 CHO - BRA (72 : 45)
      14. Madison Caroline Wolf KP TANY Brno 16 KPB - BRA (89 : 45)
      15. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 16 CHO - OVA (69 : 76)
      16. Elissa Cunane Žabiny Brno 16 ZAB - OVA (81 : 54)
      17. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 15 HKR - CHO (66 : 76)
      18. Rashida Timbilla KARA Trutnov 15 TRU - SLO (81 : 75)
      19. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 15 SLA - HKR (85 : 71)
      20. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 15 USK - TRU (94 : 37)
      21. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 15 ZAB - OVA (71 : 41)
      22. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 15 HKR - SLA (80 : 71)
      23. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 15 USK - SLO (97 : 35)
      24. Elissa Cunane Žabiny Brno 15 ZAB - SLO (104 : 54)
      25. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 14 USK - CHO (92 : 49)
      26. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 14 CHO - SLO (94 : 76)
      27. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 14 BRA - ZAB (41 : 90)
      28. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 14 USK - ZAB (78 : 60)
      29. Elissa Cunane Žabiny Brno 14 HKR - ZAB (40 : 72)
      30. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 14 OVA - CHO (66 : 86)
      31. Kateřina Galíčková KP TANY Brno 14 KPB - CHO (83 : 82)
      32. Irena Vrančič DSK Basketball Brandýs 14 BRA - SLA (71 : 84)
      33. Julia Vydrová Sokol Hradec Králové 14 ZAB - HKR (92 : 66)
      34. Elissa Cunane Žabiny Brno 14 ZAB - SLA (94 : 54)
      35. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 14 KPB - CHO (83 : 82)
      36. Anežka Kopecká KP TANY Brno 14 SLA - KPB (73 : 72)
      37. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 14 CHO - SLA (73 : 86)
      38. Kateřina Galíčková KP TANY Brno 14 KPB - SLA (87 : 58)
      39. Rashida Timbilla KARA Trutnov 14 OVA - TRU (84 : 80)
      40. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 14 SLO - BRA (70 : 79)
      41. Nyara Sabally ZVVZ USK Praha 14 USK - KPB (101 : 28)
      42. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 14 CHO - SLA (73 : 86)
      43. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 13 BRA - SLO (92 : 80)
      44. Anežka Kopecká KP TANY Brno 13 KPB - SLO (100 : 82)
      45. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 13 OVA - BRA (80 : 90)
      46. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 13 SLA - CHO (81 : 76)
      47. Nyara Sabally ZVVZ USK Praha 13 USK - OVA (96 : 51)
      48. Kateřina Galíčková KP TANY Brno 13 KPB - HKR (80 : 77)
      49. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 13 SLA - USK (44 : 105)
      50. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 13 USK - ZAB (86 : 68)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 11 CHO - BRA (95 : 67)
      2. María Conde ZVVZ USK Praha 10 HKR - USK (63 : 103)
      3. María Conde ZVVZ USK Praha 10 USK - HKR (95 : 48)
      4. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 10 SLA - BRA (98 : 70)
      5. María Conde ZVVZ USK Praha 9 SLA - USK (41 : 124)
      6. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 9 HKR - SLA (80 : 71)
      7. Petra Záplatová Žabiny Brno 9 KPB - ZAB (71 : 82)
      8. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 9 SLA - USK (41 : 124)
      9. Maite Cazorla ZVVZ USK Praha 9 USK - TRU (100 : 37)
      10. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 9 SLO - CHO (59 : 91)
      11. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 9 CHO - SLA (73 : 86)
      12. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 9 USK - TRU (111 : 42)
      13. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 9 HKR - SLA (80 : 71)
      14. Daria Dubniuk BLK Slavia Praha 9 SLA - BRA (98 : 70)
      15. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 8 KPB - CHO (83 : 70)
      16. Gabriela Andělová ZVVZ USK Praha 8 USK - KPB (101 : 28)
      17. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 8 USK - BRA (105 : 42)
      18. Karolina Šotolová KP TANY Brno 8 KPB - CHO (87 : 75)
      19. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 8 CHO - SLO (94 : 76)
      20. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 8 USK - TRU (111 : 42)
      21. Sára Iris Lišková Slovanka 8 KPB - SLO (100 : 82)
      22. María Conde ZVVZ USK Praha 8 OVA - USK (63 : 110)
      23. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 8 USK - HKR (106 : 64)
      24. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 8 ZAB - CHO (69 : 59)
      25. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 8 KPB - SLA (87 : 58)
      26. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 8 HKR - SLA (70 : 71)
      27. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 8 KPB - HKR (75 : 61)
      28. María Conde ZVVZ USK Praha 8 SLO - USK (58 : 111)
      29. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 8 USK - HKR (106 : 64)
      30. Natalie Marie Kucowski KP TANY Brno 7 OVA - KPB (73 : 96)
      31. Ilina Selcova SBŠ Ostrava 7 OVA - HKR (91 : 79)
      32. Nikolina Knežević Žabiny Brno 7 ZAB - SLA (94 : 54)
      33. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 7 OVA - KPB (73 : 96)
      34. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 7 SLA - USK (44 : 105)
      35. Karolina Šotolová KP TANY Brno 7 KPB - SLA (87 : 58)
      36. Nikola Dudášová Žabiny Brno 7 OVA - ZAB (64 : 81)
      37. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 7 CHO - KPB (79 : 70)
      38. Eliška Hamzová Žabiny Brno 7 ZAB - KPB (76 : 74)
      39. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 7 HKR - SLA (52 : 66)
      40. Lucie Svatoňová KP TANY Brno 7 KPB - CHO (83 : 82)
      41. Eva Kopecká KP TANY Brno 7 KPB - SLO (100 : 82)
      42. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 7 HKR - USK (53 : 87)
      43. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 7 SLA - HKR (73 : 53)
      44. María Conde ZVVZ USK Praha 7 USK - HKR (84 : 51)
      45. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 7 USK - CHO (92 : 49)
      46. Petra Malíková KP TANY Brno 7 KPB - CHO (83 : 70)
      47. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 7 CHO - OVA (89 : 58)
      48. Nikolina Knežević Žabiny Brno 7 ZAB - SLA (88 : 80)
      49. Charlotte Velichová Sokol Hradec Králové 7 OVA - HKR (91 : 79)
      50. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 7 SLO - USK (58 : 111)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Elissa Cunane Žabiny Brno 51 ZAB - SLA (88 : 80)
      2. Eliška Hálová Slovanka 46 SLO - TRU (89 : 76)
      3. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 44 CHO - SLA (73 : 86)
      4. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 42 SLO - OVA (73 : 90)
      5. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 41 USK - SLO (97 : 35)
      6. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 40 HKR - SLA (70 : 71)
      7. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 40 BRA - SLA (71 : 84)
      8. Elissa Cunane Žabiny Brno 40 SLA - ZAB (62 : 71)
      9. Anežka Kopecká KP TANY Brno 39 KPB - SLO (100 : 82)
      10. Petra Malíková KP TANY Brno 39 HKR - KPB (64 : 85)
      11. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 38 SLA - HKR (85 : 71)
      12. Kateřina Galíčková KP TANY Brno 38 KPB - HKR (80 : 74)
      13. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 38 CHO - SLA (73 : 86)
      14. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 38 BRA - USK (52 : 105)
      15. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 38 OVA - TRU (84 : 80)
      16. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 38 CHO - KPB (79 : 70)
      17. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 37 CHO - USK (37 : 108)
      18. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 37 OVA - HKR (91 : 79)
      19. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 37 USK - TRU (94 : 37)
      20. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 37 USK - SLO (97 : 35)
      21. Eliška Hálová Slovanka 37 BRA - SLO (85 : 88)
      22. Elissa Cunane Žabiny Brno 37 ZAB - OVA (81 : 54)
      23. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 37 HKR - USK (63 : 103)
      24. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 37 SLO - OVA (80 : 88)
      25. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 36 SLA - HKR (79 : 64)
      26. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 36 SLA - HKR (70 : 71)
      27. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 36 USK - CHO (92 : 49)
      28. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 36 USK - TRU (94 : 37)
      29. Elissa Cunane Žabiny Brno 35 HKR - ZAB (40 : 72)
      30. Eliška Hálová Slovanka 35 SLA - SLO (88 : 67)
      31. Karolina Šotolová KP TANY Brno 35 SLO - KPB (81 : 91)
      32. Elissa Cunane Žabiny Brno 35 ZAB - KPB (75 : 56)
      33. Kateřina Galíčková KP TANY Brno 35 KPB - HKR (80 : 77)
      34. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 34 SLA - BRA (98 : 70)
      35. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 34 SLA - USK (44 : 105)
      36. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 34 KPB - SLA (86 : 73)
      37. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 34 CHO - BRA (95 : 67)
      38. Irena Vrančič DSK Basketball Brandýs 34 BRA - SLA (71 : 84)
      39. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 34 HKR - OVA (85 : 77)
      40. Nyara Sabally ZVVZ USK Praha 33 USK - OVA (96 : 51)
      41. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 33 HKR - OVA (85 : 77)
      42. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 33 OVA - ZAB (64 : 81)
      43. Devon Nicole Brookshire KARA Trutnov 33 BRA - TRU (60 : 85)
      44. Anežka Kopecká KP TANY Brno 33 HKR - KPB (56 : 86)
      45. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 33 USK - OVA (96 : 51)
      46. Nyara Sabally ZVVZ USK Praha 33 ZAB - USK (71 : 69)
      47. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 33 OVA - BRA (80 : 90)
      48. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 33 SLO - SLA (76 : 88)
      49. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 33 TRU - USK (47 : 95)
      50. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 32 SLA - SLO (88 : 67)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 6 USK - OVA (96 : 51)
      2. Tetiana Havrylchyk Sokol Hradec Králové 5 OVA - HKR (91 : 79)
      3. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 5 CHO - TRU (77 : 55)
      4. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 5 CHO - ZAB (72 : 79)
      5. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 4 USK - ZAB (68 : 51)
      6. Anežka Kopecká KP TANY Brno 4 KPB - HKR (80 : 77)
      7. Emma Čechová Žabiny Brno 4 USK - ZAB (83 : 61)
      8. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 3 OVA - ZAB (64 : 81)
      9. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 3 HKR - OVA (85 : 77)
      10. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 3 ZAB - HKR (92 : 66)
      11. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 3 SLA - OVA (79 : 66)
      12. Petra Malíková KP TANY Brno 3 KPB - CHO (83 : 70)
      13. Tetiana Havrylchyk Sokol Hradec Králové 3 HKR - TRU (58 : 56)
      14. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 3 SLA - HKR (79 : 64)
      15. Elissa Cunane Žabiny Brno 3 ZAB - OVA (96 : 57)
      16. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 3 SLA - HKR (85 : 71)
      17. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 3 HKR - USK (63 : 103)
      18. Lucie Svatoňová KP TANY Brno 3 HKR - KPB (64 : 85)
      19. Anežka Kopecká KP TANY Brno 3 KPB - TRU (91 : 43)
      20. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 3 SLA - TRU (77 : 71)
      21. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 2 KPB - BRA (89 : 45)
      22. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 2 KPB - ZAB (71 : 82)
      23. Emma Čechová Žabiny Brno 2 ZAB - CHO (69 : 59)
      24. Emma Čechová Žabiny Brno 2 HKR - ZAB (67 : 63)
      25. Eliška Hamzová Žabiny Brno 2 TRU - ZAB (57 : 78)
      26. Kateřina Suchanová BLK Slavia Praha 2 KPB - SLA (86 : 73)
      27. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 2 CHO - BRA (72 : 45)
      28. Kateřina Suchanová BLK Slavia Praha 2 SLA - TRU (77 : 71)
      29. Gabriela Andělová ZVVZ USK Praha 2 USK - TRU (111 : 42)
      30. Emma Čechová Žabiny Brno 2 SLO - ZAB (63 : 94)
      31. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 2 KPB - CHO (87 : 75)
      32. Kateřina Suchanová BLK Slavia Praha 2 HKR - SLA (52 : 66)
      33. Tereza Králová KARA Trutnov 2 TRU - BRA (84 : 63)
      34. Tetiana Havrylchyk Sokol Hradec Králové 2 HKR - SLO (86 : 68)
      35. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 2 USK - SLO (97 : 35)
      36. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 2 USK - SLA (97 : 50)
      37. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 2 USK - BRA (105 : 42)
      38. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 2 OVA - USK (63 : 110)
      39. Gabriela Mervínská Slovanka 2 SLO - ZAB (63 : 94)
      40. Simona Sklenářová Žabiny Brno 2 OVA - ZAB (77 : 101)
      41. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 2 ZAB - KPB (82 : 75)
      42. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 2 USK - SLA (97 : 50)
      43. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 2 USK - OVA (96 : 51)
      44. María Conde ZVVZ USK Praha 2 USK - HKR (84 : 51)
      45. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 2 USK - KPB (101 : 28)
      46. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 2 ZAB - SLA (88 : 80)
      47. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 2 SLA - TRU (77 : 71)
      48. Adéla Smutná Žabiny Brno 2 ZAB - OVA (96 : 57)
      49. Anastasiia Kovtun Levhartice Chomutov 2 CHO - USK (37 : 108)
      50. Kateřina Káňová SBŠ Ostrava 2 OVA - ZAB (77 : 101)
      # Hráč Klub Cena RENOMIA Zápas
      1. Nyara Sabally ZVVZ USK Praha 46.7 USK - KPB (101 : 28)
      2. Madison Caroline Wolf KP TANY Brno 40 SLA - KPB (73 : 72)
      3. Markéta Šmahelová KARA Trutnov 40 ZAB - TRU (86 : 61)
      4. Nela Nétková Žabiny Brno 40 HKR - ZAB (40 : 72)
      5. Adéla Buřtová Žabiny Brno 40 ZAB - USK (48 : 85)
      6. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 40 ZAB - USK (71 : 69)
      7. Nela Nétková Žabiny Brno 40 ZAB - USK (48 : 85)
      8. Nella Klapková Sokol Hradec Králové 40 HKR - SLA (52 : 66)
      9. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 36 CHO - KPB (67 : 76)
      10. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 34.8 BRA - SLO (56 : 65)
      11. Klára Vojtíková Sokol Hradec Králové 30 BRA - HKR (59 : 71)
      12. Nyara Sabally ZVVZ USK Praha 28.9 USK - OVA (96 : 51)
      13. Kateřina Ebenhöhová DSK Basketball Brandýs 28.6 TRU - BRA (84 : 63)
      14. Tetiana Havrylchyk Sokol Hradec Králové 28 KPB - HKR (79 : 63)
      15. Elissa Cunane Žabiny Brno 27.4 KPB - ZAB (45 : 59)
      16. Anastasiia Kovtun Levhartice Chomutov 27.4 CHO - USK (37 : 108)
      17. Anastasiia Kovtun Levhartice Chomutov 26.7 KPB - CHO (83 : 82)
      18. Tereza Halátková SBŠ Ostrava 26.7 OVA - BRA (88 : 57)
      19. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 26.7 CHO - BRA (72 : 45)
      20. Zuzana Kučerová Levhartice Chomutov 26.7 SLO - CHO (63 : 94)
      21. Simona Pazourková Slovanka 26.7 SLO - BRA (70 : 79)
      22. Dominica Hynková KP TANY Brno 26.7 KPB - CHO (87 : 75)
      23. Markéta Nádvorníková Slovanka 26.7 SLA - SLO (88 : 67)
      24. Anastasiia Kovtun Levhartice Chomutov 26.7 CHO - KPB (92 : 85)
      25. Nela Nétková Žabiny Brno 26.7 ZAB - SLA (94 : 54)
      26. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 26.7 KPB - OVA (72 : 59)
      27. Zuzana Tomanová Slovanka 26.7 SLO - OVA (80 : 88)
      28. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 26.7 USK - CHO (92 : 49)
      29. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 26.7 CHO - SLA (73 : 86)
      30. Elissa Cunane Žabiny Brno 26.3 ZAB - KPB (75 : 56)
      31. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 25.9 SLA - OVA (79 : 66)
      32. Madison Caroline Wolf KP TANY Brno 25.6 KPB - BRA (89 : 45)
      33. Johana Staňková Levhartice Chomutov 25.5 CHO - BRA (72 : 45)
      34. Elissa Cunane Žabiny Brno 25.5 ZAB - SLA (94 : 54)
      35. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 25.5 OVA - CHO (66 : 86)
      36. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 25.3 USK - HKR (84 : 51)
      37. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 25.3 USK - SLO (97 : 35)
      38. Natálie Svobodová Levhartice Chomutov 25 SLO - CHO (63 : 94)
      39. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 24.8 SLA - USK (44 : 105)
      40. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 24.6 CHO - BRA (72 : 45)
      41. Nyara Sabally ZVVZ USK Praha 24.4 USK - HKR (106 : 64)
      42. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 24.3 BRA - ZAB (41 : 90)
      43. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 24.3 SLO - BRA (80 : 75)
      44. Julia Vydrová Sokol Hradec Králové 24 HKR - SLA (80 : 71)
      45. Lucie Ceralová DSK Basketball Brandýs 23.5 BRA - SLO (92 : 80)
      46. Lucie Ceralová DSK Basketball Brandýs 23.5 SLO - BRA (62 : 82)
      47. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 23.4 BRA - SLO (85 : 88)
      48. Elissa Cunane Žabiny Brno 23.3 HKR - ZAB (40 : 72)
      49. Julia Vydrová Sokol Hradec Králové 22.9 SLA - HKR (63 : 73)
      50. Martina Šubrtová Sokol Hradec Králové 22.9 TRU - HKR (66 : 93)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 14 SLO - OVA (80 : 88)
      2. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 13 CHO - USK (37 : 108)
      3. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 13 SLO - OVA (73 : 90)
      4. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 12 HKR - USK (63 : 103)
      5. Karolina Šotolová KP TANY Brno 12 SLO - KPB (81 : 91)
      6. Eliška Hálová Slovanka 12 SLO - TRU (89 : 76)
      7. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 11 BRA - USK (52 : 105)
      8. Elissa Cunane Žabiny Brno 11 SLA - ZAB (62 : 71)
      9. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 11 USK - TRU (94 : 37)
      10. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 11 USK - HKR (84 : 51)
      11. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 11 USK - SLO (97 : 35)
      12. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 10 SLA - OVA (79 : 66)
      13. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 10 USK - HKR (106 : 64)
      14. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 10 OVA - HKR (91 : 79)
      15. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 10 SLO - SLA (76 : 88)
      16. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 10 SLA - USK (41 : 124)
      17. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 10 CHO - SLA (73 : 86)
      18. Khiana Johnson DSK Basketball Brandýs 9 SLO - BRA (62 : 82)
      19. Kateřina Suchanová BLK Slavia Praha 9 SLA - HKR (70 : 71)
      20. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 9 OVA - HKR (91 : 79)
      21. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 9 SLO - HKR (97 : 82)
      22. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 9 CHO - KPB (79 : 70)
      23. Kyah Proctor KARA Trutnov 9 TRU - SLO (81 : 75)
      24. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 9 USK - ZAB (78 : 60)
      25. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 9 USK - CHO (92 : 49)
      26. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 9 CHO - HKR (69 : 85)
      27. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 9 CHO - ZAB (72 : 79)
      28. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 9 BRA - USK (52 : 105)
      29. Anežka Kopecká KP TANY Brno 9 KPB - CHO (71 : 57)
      30. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 9 SLO - USK (58 : 111)
      31. Dasia Mayea Evans KARA Trutnov 9 TRU - KPB (58 : 80)
      32. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 9 TRU - USK (35 : 86)
      33. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 9 USK - SLO (97 : 35)
      34. Elissa Cunane Žabiny Brno 9 ZAB - TRU (86 : 61)
      35. Jesika Maud Hibalová Levhartice Chomutov 8 SLA - CHO (81 : 76)
      36. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 8 OVA - ZAB (77 : 101)
      37. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 CHO - OVA (69 : 76)
      38. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 8 TRU - USK (47 : 95)
      39. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 8 USK - OVA (96 : 51)
      40. Nikolina Knežević Žabiny Brno 8 ZAB - BRA (95 : 44)
      41. Emma Čechová Žabiny Brno 8 ZAB - SLO (104 : 54)
      42. Tereza Králová KARA Trutnov 8 SLA - TRU (77 : 71)
      43. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 8 HKR - USK (52 : 90)
      44. Elissa Cunane Žabiny Brno 8 HKR - ZAB (40 : 72)
      45. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 8 USK - ZAB (86 : 68)
      46. Devon Nicole Brookshire KARA Trutnov 8 TRU - SLO (67 : 60)
      47. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 8 KPB - USK (64 : 89)
      48. María Conde ZVVZ USK Praha 8 USK - TRU (111 : 42)
      49. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 8 BRA - SLO (85 : 88)
      50. Elissa Cunane Žabiny Brno 8 KPB - ZAB (71 : 82)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 7 HKR - OVA (85 : 77)
      2. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 6 KPB - CHO (87 : 75)
      3. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 6 TRU - OVA (73 : 60)
      4. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 6 HKR - BRA (72 : 43)
      5. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 6 KPB - CHO (83 : 82)
      6. Petra Záplatová Žabiny Brno 6 USK - ZAB (86 : 68)
      7. Daria Dubniuk BLK Slavia Praha 5 SLA - OVA (79 : 66)
      8. Kateřina Suchanová BLK Slavia Praha 5 HKR - SLA (80 : 71)
      9. Karolina Šotolová KP TANY Brno 5 ZAB - KPB (76 : 74)
      10. Ilina Selcova SBŠ Ostrava 5 OVA - USK (63 : 110)
      11. Anežka Kopecká KP TANY Brno 5 KPB - USK (64 : 89)
      12. Eliška Mircová Slovanka 5 CHO - SLO (94 : 76)
      13. Ilina Selcova SBŠ Ostrava 5 OVA - TRU (92 : 85)
      14. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 5 TRU - ZAB (57 : 78)
      15. Eliška Mircová Slovanka 5 SLO - KPB (81 : 91)
      16. Petra Záplatová Žabiny Brno 5 KPB - ZAB (71 : 82)
      17. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 5