Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
BLK Slavia Praha
20.0
2
Slovanka
19.0
3
Levhartice Chomutov
17.9
4
DSK Basketball Brandýs
17.7
5
ZVVZ USK Praha
16.1

Doskoky

1.
DSK Basketball Brandýs
9.9
2
Žabiny Brno
9.4
3
SBŠ Ostrava
9.3
4
Levhartice Chomutov
9.2
5
ZVVZ USK Praha
9.1

Asistence

1.
Levhartice Chomutov
5.1
2
ZVVZ USK Praha
4.6
3
ZVVZ USK Praha
4.6
4
ZVVZ USK Praha
4.2
5
BLK Slavia Praha
3.9

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
ZVVZ USK Praha
75.7 %
2
ZVVZ USK Praha
71.4 %
3
ZVVZ USK Praha
69.8 %
4
Žabiny Brno
69.5 %
5
ZVVZ USK Praha
69.0 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
KARA Trutnov
45.8 %
2
KP TANY Brno
43.3 %
3
KP TANY Brno
41.0 %
4
ZVVZ USK Praha
40.9 %
5
ZVVZ USK Praha
40.9 %

Cena Chance

1.
ZVVZ USK Praha
2.2
2
BLK Slavia Praha
2.1
3
Levhartice Chomutov
2.0
4
KP TANY Brno
1.9
5
KP TANY Brno
1.8

týmové statistiky

Vstřelené body

1.
3
80.3

Obdržené body

1.
3
71.7

Asistence

1.
2
18.9
4
16.1

Úspěšnost střelby za 3B

1.
32.6%
2
31.8%
3
31.6%
5
28.5%

Úspěšnost střelby za 2B

1.
2
52.9%
4
46.5%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL CH
1. Elissa Cunane ZAB P 23 17 29.2 15.0 5.8/8.3 69.5 0.1/0.2 33.3* 3.3/4.2 78.9 2.8 6.6 9.4 2.2 1.2 1.7 0.1 4.0 2.5 24.6 0.1
2. Alena Hanušová SLA K/P 32 17 31.8 20.0 5.3/10.5 50.6 1.2/3.7 31.7 5.9/7.1 82.6 1.6 6.6 8.2 2.6 0.8 2.2 0.1 5.9 2.2 24.6 -
3. Eziyoda Magbegor USK K 24 16 24.1 16.1 6.8/9.0 75.7 0.2/1.2 15.8* 1.9/2.6 73.8 1.8 4.9 6.8 2.1 1.1 1.2 0.1 2.7 1.4 23.6 0.1
4. Emese Eva Hof USK P 27 18 20.9 14.9 6.5/9.6 67.6 0.0/0.1 0.0* 1.9/3.4 55.7 2.7 4.2 6.9 1.4 0.8 1.6 0.1 3.4 1.9 19.9 -
5. Najai Jasmene Wynn-Pollard CHO R/K 26 17 26.6 17.9 6.2/11.5 54.4 0.7/2.8 25.5 3.4/4.1 82.6 3.2 6.0 9.2 0.9 0.8 2.2 0.0 3.6 1.6 20.9 -
6. Kateřina Rokošová SLA P 26 18 33.8 13.8 4.1/7.4 55.6 0.7/2.3 31.0 3.4/4.0 86.1 2.1 6.7 8.8 2.0 1.4 2.6 0.0 3.1 3.1 18.9 -
7. India Lee Pagan OVA P 25 16 27.2 16.1 6.6/11.8 56.1 0.0/0.1 0.0* 2.8/3.5 80.4 4.4 4.6 9.1 1.8 0.8 2.8 0.0 2.6 1.6 20.1 0.0
8. Tereza Vyoralová USK R/K 30 17 23.4 10.3 2.9/4.4 65.3 1.1/3.6 30.6 1.2/1.5 80.0* 1.7 4.6 6.4 4.6 1.5 1.2 0.2 1.4 1.1 17.6 -
9. Nikolina Knežević ZAB K 29 17 28.4 15.1 4.1/6.9 59.8 1.4/3.5 40.0 2.6/3.3 80.4 0.5 3.2 3.6 3.0 1.4 2.1 0.1 3.1 1.5 17.2 -
10. Anežka Kopecká KPB P 23 18 26.9 13.6 2.9/5.6 52.5 1.8/5.1 35.2 2.4/3.2 75.4 2.5 4.1 6.6 1.3 1.1 1.0 0.1 2.6 2.5 15.8 0.1
11. Eliška Hálová SLO K/P 22 15 27.5 19.0 5.3/9.9 54.1 1.2/3.3 36.0 4.7/6.1 78.0 1.9 4.1 6.0 1.3 0.7 2.7 0.0 4.9 2.7 18.7 0.0
12. María Conde USK K 27 16 21.9 11.1 3.7/6.9 53.2 0.7/2.5 27.5 1.6/2.1 76.5 1.5 4.8 6.3 4.6 1.0 2.1 0.1 2.1 0.9 17.0 -
13. Pamela Therese Effangová HKR K 30 17 27.4 15.8 3.2/6.2 51.9 1.9/5.4 35.2 3.6/4.8 76.5 0.8 2.7 3.5 2.1 1.8 1.7 0.1 3.8 2.1 15.5 -
14. Kateřina Galíčková KPB K 24 16 25.1 12.4 3.1/5.2 59.0 1.6/3.8 43.3 1.4/1.5 91.7* 1.8 3.7 5.4 2.3 1.1 1.4 0.1 2.0 2.4 15.1 0.1
15. Natálie Stoupalová ZAB K/P 25 17 28.7 10.0 2.5/5.8 43.9 1.0/3.2 30.9 1.9/2.6 75.0 2.0 5.1 7.1 2.5 1.1 2.2 0.1 2.6 1.8 13.8 -
16. Petra Malíková KPB R/K 21 18 24.1 10.8 2.7/5.5 49.5 0.8/3.2 24.1 3.0/4.3 70.1 1.4 3.0 4.4 2.6 1.4 2.1 0.1 3.3 1.3 12.6 0.1
17. Eliška Žílová SLA R 23 18 29.8 7.4 1.6/3.7 43.9 0.9/4.1 21.9 1.5/1.9 79.4* 1.1 4.4 5.6 3.9 1.8 1.8 0.1 3.1 2.2 12.4 0.1
18. Valériane Ayayi USK K/P 29 13 19.7 10.2 2.5/5.2 49.3 0.8/2.5 31.3 2.8/3.8 72.0 1.5 5.1 6.6 3.7 1.2 1.5 0.2 3.6 1.6 17.2 -
19. Simona Sklenářová ZAB K 23 18 27.0 10.2 2.7/4.7 57.6 1.0/2.6 39.1 1.7/2.2 77.5 1.1 3.4 4.4 1.7 2.0 2.1 0.0 2.1 2.2 12.4 0.0
20. Daria Dubniuk SLA R/K 21 18 30.9 13.5 3.3/5.4 60.8 1.8/6.3 28.1 1.6/2.0 80.6 0.7 2.3 3.1 3.7 1.8 2.7 0.1 2.1 2.8 11.7 0.1
21. Kwanza Murray BRA K 27 17 29.1 17.7 3.8/10.5 36.3 2.0/6.1 32.7 4.1/4.8 85.2 0.6 2.9 3.5 1.1 1.5 2.4 0.0 3.8 1.5 12.2 -
22. Leeza Chanel Burdgess BRA P 33 18 24.1 7.1 2.8/6.8 40.7 0.0/0.0 0.0* 1.5/2.8 52.9 3.3 6.6 9.9 1.5 0.8 2.9 0.0 2.9 2.8 11.4 -
23. Kateřina Zeithammerová HKR R 21 16 25.6 13.8 3.3/6.6 50.5 2.1/6.6 31.1 0.9/2.3 40.5 0.6 2.5 3.1 3.4 2.1 2.0 0.1 2.8 1.6 12.6 0.1
24. Karolina Šotolová KPB K 24 18 26.3 9.7 2.9/5.6 51.5 0.9/4.1 23.3 1.1/1.4 76.0* 1.1 2.8 3.9 3.5 1.8 1.4 0.1 1.6 2.1 10.7 0.1
25. Kateřina Suchanová SLA K 34 16 30.7 13.2 3.1/6.4 48.0 1.8/6.6 27.6 1.6/2.0 81.3 1.1 2.4 3.5 2.0 1.4 1.2 0.1 1.9 1.0 12.1 -
26. Eliška Hamzová ZAB R 22 13 27.8 10.1 3.2/6.5 48.2 0.4/1.8 21.7* 2.6/3.8 68.0 1.2 4.5 5.7 3.6 2.8 2.9 0.1 3.2 2.9 14.0 0.1
27. Gabriela Andělová USK R 27 17 21.2 10.2 2.4/4.6 51.9 1.4/3.8 36.9 1.1/1.5 73.1* 0.6 1.9 2.5 3.1 1.5 1.6 0.1 1.5 1.7 10.7 -
28. Andrea Ondroušková SLO R/K 22 14 30.1 14.5 3.8/8.3 45.7 1.1/4.6 23.1 3.7/4.4 85.2 1.1 3.1 4.2 2.4 1.6 2.4 0.1 4.1 3.0 12.9 0.1
29. Hannah Ariel Little OVA K 29 10 25.5 11.4 3.2/8.9 36.0 0.1/0.5 20.0* 4.7/7.2 65.3 2.7 6.6 9.3 2.5 1.9 2.0 0.1 4.9 2.2 18.0 -
30. Veronika Voráčková USK R/K 24 12 26.1 10.9 3.0/5.5 54.5 1.5/3.7 40.9 0.4/0.6 71.4* 0.7 5.4 6.1 3.6 1.8 2.3 0.1 0.7 1.7 14.5 0.1
31. Dominica Hynková KPB R 19 16 21.5 7.1 1.3/3.1 42.0 1.0/2.4 41.0 1.5/2.1 70.6 0.4 3.1 3.6 2.2 1.5 1.2 0.1 2.2 1.1 10.6 0.1
32. Nyara Sabally USK K/P 24 7 18.9 13.3 5.3/7.6 69.8 0.1/0.6 25.0* 2.3/2.9 80.0 3.3 5.9 9.1 2.9 1.1 1.3 0.3 2.4 1.0 24.0 0.3
33. Tetiana Havrylchyk HKR K/P 24 18 22.4 6.2 2.3/6.0 38.0 0.1/0.3 16.7* 1.5/2.2 69.2 2.5 4.2 6.7 0.4 1.3 2.0 0.0 2.4 2.7 8.6 0.0
34. Lucie Svatoňová KPB K 20 18 22.5 7.0 1.2/4.2 28.0 1.1/3.5 31.7 1.3/1.8 72.7* 1.7 3.1 4.8 1.8 1.3 0.9 0.1 1.7 1.7 8.4 0.1
35. Michaela Gaislerová TRU K 26 19 26.1 8.1 1.4/3.0 47.4 1.4/3.1 45.8 1.0/1.2 82.6* 0.8 2.0 2.8 0.6 0.6 1.1 0.0 1.3 1.1 7.7 -
36. Petra Záplatová ZAB R/K 32 13 27.2 12.3 1.7/4.5 37.3 2.2/5.6 38.4 2.5/3.0 82.1 0.8 2.6 3.5 2.5 1.5 2.2 0.1 2.7 2.3 11.2 -
37. Tereza Králová TRU K/P 22 17 20.4 10.5 2.8/6.5 42.7 0.8/2.8 29.2 2.5/3.0 84.3 0.9 3.2 4.1 0.9 0.4 1.8 0.0 2.3 2.2 8.5 0.0
38. Alžběta Levínská SLO K 23 16 24.9 8.0 2.4/5.8 41.9 0.2/0.3 60.0* 2.6/3.8 68.3 1.9 3.9 5.8 1.4 0.6 1.9 0.1 2.7 3.1 9.1 0.1
39. Eliška Mircová SLO R 28 16 30.7 9.5 1.3/3.6 36.8 2.0/6.2 32.3 0.9/1.2 73.7* 0.8 3.2 4.0 3.1 1.6 2.1 0.1 1.5 2.0 8.9 -
40. Teja Oblak USK R 33 12 19.2 9.7 2.1/2.9 71.4 1.5/3.8 39.1 1.0/1.3 80.0* 0.3 2.0 2.3 4.2 1.1 2.0 0.2 1.1 1.2 11.8 -
41. Irena Vrančič BRA R 33 17 23.8 9.8 1.7/5.4 31.9 1.1/3.9 28.8 3.0/3.7 81.0 0.8 4.1 4.9 2.2 1.1 3.6 0.0 3.9 2.9 8.3 -
42. Sara Rokkanen TRU R 27 17 26.0 12.7 2.8/6.5 42.3 1.8/4.8 37.0 1.9/2.5 74.4 0.4 2.7 3.1 1.6 0.6 2.4 0.0 2.9 3.1 8.1 -
43. Veronika Šípová USK R 24 17 15.9 5.4 1.7/3.2 53.7 0.2/0.6 27.3* 1.4/1.9 72.7* 1.5 1.9 3.4 0.8 1.4 0.7 0.1 1.7 1.9 7.9 0.1
44. Anna Rylichová CHO K 24 16 20.3 8.6 1.9/3.4 54.5 0.9/3.3 28.8 2.1/2.6 80.5 0.7 2.1 2.8 1.4 0.9 1.9 0.0 2.7 2.1 8.1 0.0
45. Yemiyah Morris CHO P 25 10 14.5 6.0 2.5/3.9 64.1 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.6 62.5* 2.6 4.6 7.2 0.2 0.6 1.3 0.0 1.2 0.8 12.7 0.0
46. Gabriela Mervínská SLO P 30 17 22.2 4.7 1.8/3.5 51.7 0.1/0.4 14.3* 0.9/1.4 65.2* 1.8 2.9 4.8 0.8 0.2 0.7 0.1 1.3 1.6 7.5 -
47. Ilina Selcova OVA 22 12 23.5 12.9 3.3/7.6 44.0 1.5/3.8 40.0 1.8/2.0 87.5 1.1 2.3 3.4 3.1 1.3 2.5 0.1 1.9 2.8 10.6 0.1
48. Valentýna Kadlecová CHO R 19 18 22.9 12.3 3.4/7.4 45.5 0.9/4.7 20.0 2.7/3.4 77.4 0.7 2.1 2.7 1.6 0.9 2.2 0.0 2.8 2.6 7.0 0.0
49. Sára Iris Lišková SLO K 19 16 20.6 7.3 2.3/4.8 48.7 0.3/1.3 19.0* 1.9/2.7 72.1 0.8 2.9 3.7 1.8 0.8 1.8 0.1 2.8 2.9 7.7 0.1
50. Kateřina Bartoňová CHO R 34 17 23.3 4.5 1.1/3.1 34.0 0.6/2.8 23.4 0.4/0.6 70.0* 0.4 3.2 3.5 5.1 1.2 2.0 0.1 1.1 1.9 7.2 -
51. Monika Fučíková CHO R/K 21 19 23.3 6.4 1.4/4.2 34.2 0.8/3.7 22.5 1.0/1.6 61.3* 1.5 3.7 5.3 1.1 0.7 1.4 0.0 1.6 1.4 6.2 0.0
52. Devon Nicole Brookshire TRU 29 8 31.0 13.1 5.3/10.9 48.3 0.1/1.0 12.5* 2.3/3.4 66.7 2.8 5.9 8.6 0.6 0.3 2.9 0.0 3.6 1.3 14.6 -
53. Kristýna Čuperková HKR R 32 17 21.3 9.1 2.4/4.3 54.8 0.8/3.8 21.5 1.9/2.4 80.5 1.2 1.7 2.9 1.0 1.0 1.4 0.0 2.0 2.4 6.8 -
54. Eliška Brejchová CHO K 20 19 17.8 7.7 1.2/3.6 32.4 1.2/3.6 33.3 1.7/2.1 84.6 0.7 1.1 1.7 0.8 0.7 0.6 0.1 1.7 1.1 5.8 0.1
55. Martina Šubrtová HKR K/P 21 17 24.4 3.4 1.2/3.4 36.2 0.1/0.4 28.6* 0.5/0.8 64.3* 1.5 4.5 6.1 0.4 0.5 1.2 0.0 1.3 1.8 6.4 0.0
56. Michaela Vondráčková KPB R/K 32 18 16.6 7.1 1.8/4.1 43.2 0.4/1.6 27.6* 2.2/2.8 78.4 0.8 1.4 2.3 1.8 0.5 2.0 0.1 2.4 2.2 6.0 -
57. Eva Kopecká KPB K 27 17 20.2 6.2 1.4/3.1 45.3 0.6/2.1 28.6 1.6/2.4 70.0 0.2 2.5 2.6 1.9 0.9 1.6 0.1 2.3 2.4 6.3 -
58. Klára Vojtíková HKR P 29 15 14.3 5.8 2.1/4.1 50.8 0.1/0.5 14.3* 1.5/2.1 68.8 1.6 3.2 4.8 0.9 0.5 1.2 0.1 1.5 2.5 7.1 -
59. Monika Satoranská CHO K/P 31 13 19.4 8.7 2.1/5.5 38.0 1.1/2.8 38.9 1.3/1.5 89.5* 2.2 2.6 4.8 0.9 0.6 0.8 0.1 1.2 2.6 7.8 -
60. Zuzana Kučerová CHO K 27 19 17.1 3.3 0.7/1.8 40.0* 0.4/1.2 36.4* 0.6/0.9 64.7* 1.5 2.8 4.4 0.3 0.3 0.7 0.0 0.8 1.4 5.1 -
61. Emma Čechová ZAB P 19 12 18.8 6.5 2.8/5.8 47.8 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.8 57.1* 2.1 2.8 4.8 1.2 0.8 2.3 0.0 1.8 2.0 7.9 0.0
62. Tereza Motyčáková OVA R 32 17 25.1 4.8 1.4/4.1 32.9 0.1/2.1 2.8 1.9/2.2 86.5 1.2 2.1 3.3 3.6 2.2 3.2 0.1 3.1 3.2 5.5 -
63. Kateřina Káňová OVA K 27 17 25.4 5.6 2.1/6.0 34.3 0.1/0.6 10.0* 1.4/1.9 69.7* 1.1 3.1 4.1 1.6 0.7 1.9 0.1 1.6 2.2 4.7 -
64. Lucie Ceralová BRA P 20 18 19.8 4.2 1.6/3.4 47.5 0.2/1.0 22.2* 0.3/0.6 50.0* 2.1 2.7 4.8 0.4 0.5 1.3 0.0 0.4 1.8 4.3 0.0
65. Jesika Maud Hibalová CHO R/K 20 18 16.7 4.8 1.4/3.0 48.1 0.4/1.8 21.9* 0.8/1.3 60.9* 0.3 1.3 1.6 1.9 0.9 1.9 0.1 1.5 1.5 4.2 0.1
66. Kyah Proctor TRU R 28 10 26.1 13.9 3.4/9.7 35.1 1.6/4.3 37.2 2.3/2.7 85.2 1.0 3.5 4.5 2.1 1.3 3.9 0.1 2.3 3.5 7.3 -
67. Maite Cazorla USK R 26 10 19.7 5.3 1.1/1.7 64.7* 0.9/2.2 40.9 0.4/0.6 66.7* 0.0 1.6 1.6 3.4 1.2 1.5 0.2 0.8 1.5 7.2 -
68. Timotea Najbrtová BRA K 19 16 16.5 3.9 1.2/2.4 48.7 0.1/0.6 20.0* 1.2/2.8 42.2 1.0 1.6 2.6 0.9 1.5 2.0 0.0 2.6 1.9 4.3 0.0
69. Eliška Kubíčková OVA R/K 20 14 22.5 6.8 2.1/5.0 41.4 0.6/3.1 20.9 0.7/0.8 90.9* 0.2 1.8 2.0 1.6 0.7 1.4 0.1 1.4 0.9 4.9 0.1
70. Khiana Johnson BRA 25 6 25.3 12.2 3.3/6.7 50.0 1.3/3.2 42.1 1.5/1.8 81.8* 0.0 1.7 1.7 2.2 2.0 2.5 0.2 2.2 1.0 11.2 -
71. Ludmila Dudáčková KPB K/P 23 6 15.2 8.7 2.2/4.7 46.4 0.5/1.2 42.9* 2.8/3.8 73.9 1.5 1.7 3.2 1.7 0.5 1.7 0.2 3.0 0.5 10.8 0.2
72. Aneta Kytlicová ZAB K 18 11 14.1 5.8 1.7/3.5 48.7 0.5/1.7 26.3* 1.0/1.3 78.6* 0.5 1.0 1.5 0.7 1.2 0.5 0.1 1.2 0.9 5.9 0.1
73. Michaela Vacková OVA K 30 8 15.6 5.0 0.9/1.9 46.7* 0.6/1.6 38.5* 1.4/1.5 91.7* 0.1 3.1 3.3 1.0 0.9 0.6 0.2 1.1 0.6 7.9 -
74. Karina Konstantinova TRU 24 8 29.5 9.0 2.8/8.4 32.8 0.4/3.6 10.3 2.4/2.9 82.6 0.6 4.0 4.6 3.3 1.9 2.4 0.2 3.8 3.5 7.4 0.2
75. Mariana Přibylová USK R/K 18 13 16.7 4.5 1.5/2.2 69.0 0.3/1.9 16.0* 0.5/0.9 58.3* 1.1 0.8 1.8 0.8 0.6 0.8 0.1 1.1 1.1 4.3 0.1
76. Tereza Halátková OVA K/P 22 17 18.6 4.6 0.9/2.9 32.0 0.8/3.1 24.5 0.4/0.6 70.0* 0.5 2.6 3.1 1.2 1.1 1.8 0.0 1.5 2.3 3.2 0.0
77. Lou Lopez Sénéchal ZAB K 25 8 23.8 9.8 2.5/5.5 45.5 0.8/4.1 18.2 2.5/3.1 80.0 0.3 3.1 3.4 0.8 0.6 1.9 0.1 1.9 1.1 6.6 -
78. Dasia Mayea Evans TRU K/P 26 8 27.1 6.9 2.1/5.3 40.5 0.3/0.6 40.0* 1.9/2.6 71.4 1.0 4.9 5.9 0.6 0.8 2.3 0.0 1.8 3.3 6.3 -
79. Kateřina Ebenhöhová BRA P 20 16 9.4 2.8 0.9/1.9 46.7* 0.3/1.1 23.5* 0.3/0.5 50.0* 1.3 1.7 2.9 0.2 0.4 0.4 0.0 0.4 1.4 3.1 0.0
80. Natálie Vlčková HKR K 20 13 19.8 5.0 1.4/3.2 43.9 0.7/1.9 36.0* 0.2/0.2 66.7* 1.5 0.8 2.3 0.5 0.5 0.8 0.1 0.3 1.2 3.8 0.1
81. Anna Brožová HKR R 18 18 16.8 4.4 1.4/3.6 38.5 0.4/1.2 31.8* 0.5/0.9 52.9* 0.3 1.5 1.8 1.6 0.5 1.8 0.1 1.2 1.6 2.7 0.1
82. Aneta Finková TRU R 21 19 17.2 3.8 0.7/2.1 33.3 0.5/1.8 28.6* 0.8/1.3 66.7* 0.3 1.9 2.2 1.1 1.4 1.9 0.0 1.2 2.7 2.1 0.0
83. Štěpánka Ježková SLA K/P 22 18 17.9 4.8 1.8/3.4 52.5 0.3/1.4 19.2* 0.4/0.7 66.7* 0.7 0.6 1.2 0.9 0.3 1.1 0.1 0.8 2.1 2.1 0.1
84. Michaela Pitrová BRA P 23 17 12.9 1.7 0.6/1.4 41.7* 0.2/1.0 17.6* 0.0/0.0 0.0* 1.1 1.8 2.9 0.6 0.5 0.6 0.1 0.1 1.6 2.2 0.1
85. Adéla Buřtová ZAB R/K 22 7 10.1 4.3 0.4/0.9 50.0* 0.6/1.1 50.0* 1.7/2.0 85.7 0.3 1.0 1.3 1.0 0.6 1.0 0.1 1.6 1.3 5.1 0.1
86. Dominika Rusiňáková TRU 30 8 27.6 5.0 1.6/3.9 41.9 0.4/2.4 15.8 0.6/1.3 50.0* 1.0 3.3 4.3 0.8 0.8 1.5 0.1 1.4 1.9 3.9 -
87. Marie Žílová SLA R/K 20 14 12.3 2.1 0.4/1.3 33.3* 0.4/1.8 24.0* 0.0/0.0 0.0* 0.9 1.1 2.0 1.1 0.6 1.1 0.1 0.2 0.8 2.2 0.1
88. Tereza Zítková SLO K 25 14 20.2 7.1 0.7/2.4 30.3 1.7/5.8 29.6 0.5/0.8 63.6* 0.1 2.4 2.4 1.1 0.8 2.0 0.0 1.4 2.8 2.1 -
89. Veronika Borsová TRU R 21 18 20.7 3.3 1.1/3.1 33.9 0.2/1.6 14.3* 0.6/0.9 62.5* 0.3 1.7 2.0 0.9 0.8 1.8 0.0 0.9 0.9 1.4 0.0
90. Charlotte Velichová HKR R 19 15 14.8 5.5 1.5/4.3 35.9 0.7/3.8 17.5 0.5/0.9 50.0* 0.4 1.5 1.9 1.8 1.2 1.5 0.1 0.9 1.8 1.7 0.1
91. Eliška Linhartová TRU K 21 18 13.1 2.0 0.6/1.3 47.8* 0.2/0.7 23.1* 0.3/0.3 100.0* 0.8 0.8 1.6 0.6 0.4 0.7 0.0 0.5 1.8 1.3 0.0
92. Karolína Petlanová USK K 19 10 8.3 2.5 0.6/1.1 54.5* 0.3/1.1 27.3* 0.4/0.6 66.7* 0.6 0.4 1.0 0.5 0.6 0.4 0.1 0.6 1.0 2.3 0.1
93. Natálie Rašková OVA R 24 10 17.8 3.3 0.9/2.3 39.1 0.1/1.3 7.7* 1.2/2.3 52.2 0.5 1.2 1.7 1.3 1.2 2.2 0.1 2.4 2.0 2.2 0.1
94. Tereza Trávníčková KPB K 18 11 10.0 3.2 0.8/1.5 56.3* 0.4/1.3 28.6* 0.5/0.9 50.0* 0.1 0.7 0.8 0.2 0.3 0.3 0.1 0.7 1.3 1.6 0.1
95. Natálie Koucká SLO K/P 20 6 12.8 3.2 1.2/2.3 50.0 0.2/2.3 7.1 0.3/0.3 100.0* 1.0 1.8 2.8 0.7 0.2 0.7 0.2 0.2 0.7 2.8 0.2
96. Natálie Svobodová CHO K 18 7 7.4 1.7 0.1/1.1 12.5* 0.3/0.4 66.7* 0.6/0.9 66.7* 0.4 0.9 1.3 0.0 0.4 0.3 0.0 1.1 0.7 2.1 0.0
97. Natálie Vlachová HKR K 18 12 9.7 2.4 0.5/1.3 37.5* 0.4/0.7 62.5* 0.2/0.2 100.0* 0.1 0.4 0.5 0.0 0.2 0.3 0.0 0.2 0.9 1.0 0.0
98. Marijana Zukanović SLA K/P 24 9 10.4 1.9 0.7/1.3 50.0* 0.0/0.0 0.0* 0.6/0.6 100.0* 0.6 1.1 1.7 0.2 0.3 1.6 0.0 0.9 1.7 1.1 0.0
99. Kristýna Helebrantová SLA R/K 21 10 8.4 1.0 0.2/0.5 40.0* 0.2/0.4 50.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 1.0 1.1 0.2 0.2 0.4 0.1 0.3 1.0 1.0 0.1
100. Natálie Durdová BRA R/K 19 16 11.6 3.4 0.8/3.0 25.0 0.4/1.3 35.0* 0.6/0.8 75.0* 0.4 1.2 1.6 0.6 0.6 1.9 0.0 0.5 0.9 0.6 0.0
101. Markéta Nádvorníková SLO R 20 9 9.6 2.3 0.6/1.3 41.7* 0.3/0.8 42.9* 0.2/0.2 100.0* 0.4 0.4 0.9 0.8 0.2 1.0 0.1 0.2 1.3 0.9 0.1
102. Marie Staňková CHO K 17 8 8.9 2.4 0.8/1.4 54.5* 0.1/0.3 50.0* 0.5/0.9 57.1* 0.1 0.5 0.6 0.4 0.4 0.8 0.1 0.6 1.5 1.0 0.1
103. Adéla Mezihoráková ZAB R/K 18 10 14.7 2.6 1.0/2.1 47.6 0.1/1.9 5.3* 0.3/0.4 75.0* 0.1 0.9 1.0 0.9 0.5 0.6 0.2 0.4 1.1 0.7 0.2
104. Veronika Szabó OVA R/K 20 10 8.8 1.8 0.5/1.4 35.7* 0.1/1.2 8.3* 0.5/0.6 83.3* 0.5 0.6 1.1 0.2 0.6 0.6 0.0 0.7 1.1 0.6 0.0
105. Jindřiška Hrubá HKR R/K 19 14 12.6 3.4 0.9/2.9 32.5 0.4/1.9 22.2* 0.2/0.4 60.0* 0.3 1.6 1.9 0.4 0.4 0.6 0.1 0.3 1.9 0.4 0.1
106. Barbora Jorová CHO K 19 7 7.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.6 0.9 1.1 0.6 0.6 0.3 0.1 0.4 0.7 0.3
107. Hana Tomková BRA K 19 6 6.3 0.8 0.2/0.3 50.0* 0.2/0.7 25.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.3 0.5 0.2 0.3 0.0 0.0 0.0 0.5 0.7 0.0
108. Vira Hrymaliuk SLO K 19 14 22.4 6.4 1.7/6.1 27.9 0.7/2.9 25.0 0.9/1.4 63.2* 0.8 1.1 1.9 1.4 0.8 2.3 0.0 1.6 2.5 0.3 0.0
109. Natálie Lukačková SLA K 21 14 9.8 2.0 0.2/0.6 37.5* 0.4/1.9 22.2* 0.3/0.3 100.0* 0.4 0.7 1.1 0.3 0.2 0.6 0.0 0.7 1.6 0.2 0.0
110. Jana Maršíková BRA K/P 33 16 17.1 3.0 1.0/2.7 37.2 0.3/1.8 14.3* 0.3/0.6 40.0* 1.6 1.8 3.4 0.4 0.4 1.2 0.0 0.7 3.1 0.1 -
111. Marie Holá BRA K 18 10 11.9 2.4 0.8/3.5 22.9 0.1/0.4 25.0* 0.5/0.5 100.0* 0.4 0.8 1.2 0.1 0.2 0.5 0.0 0.5 0.7 0.2 0.0
112. Tereza Strýčková TRU R 18 8 5.8 0.3 0.1/0.5 25.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.4 0.6 0.1 0.0 0.4 0.0 0.0 0.1 0.0 0.0
113. Nela Nétková ZAB P 19 6 5.8 1.3 0.7/1.5 44.4* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.7 0.8 1.5 0.3 0.2 1.2 0.1 0.5 2.2 0.0 0.1
114. Johana Staňková CHO K/P 20 18 11.2 1.6 0.5/1.7 30.0* 0.2/1.2 14.3* 0.1/0.3 40.0* 0.6 1.4 2.0 0.3 0.2 0.4 0.0 0.6 2.1 -0.2 0.0
115. Eliška Trollerová SLO K 18 10 8.9 1.4 0.4/1.2 33.3* 0.2/0.8 25.0* 0.0/0.2 0.0* 0.1 0.7 0.8 0.4 0.2 0.7 0.1 0.5 1.4 -0.4 0.1
116. Alžběta Seifrtová SLA K 20 7 7.1 1.4 0.4/1.7 25.0* 0.1/1.0 14.3* 0.1/0.4 33.3* 0.3 0.1 0.4 0.1 0.3 0.4 0.0 0.6 0.6 -0.6 0.0
117. Zuzana Tomanová SLO R/K 18 10 7.2 0.9 0.1/0.7 14.3* 0.1/1.1 9.1* 0.4/0.4 100.0* 0.4 0.4 0.8 0.3 0.4 1.3 0.0 0.5 1.0 -1.0 0.0
118. Lucie Válková OVA R 19 6 11.7 1.3 0.3/2.3 14.3 0.0/1.7 0.0* 0.7/0.8 80.0* 0.3 0.8 1.2 1.7 0.5 1.7 0.2 0.7 1.8 -2.0 0.2
119. Martina Šťovíčková BRA K 19 18 14.3 2.8 0.5/2.4 20.5 0.5/1.3 39.1* 0.3/1.1 30.0* 0.4 0.3 0.7 0.2 0.1 1.3 0.0 1.0 0.8 -0.8 0.0
120. Petra Klokočníková BRA R 19 9 13.3 2.9 0.4/3.1 14.3 0.4/1.3 33.3* 0.7/1.3 50.0* 0.4 0.7 1.1 0.8 0.4 3.8 0.0 1.0 1.8 -3.6 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. USK 36 36/0 100.0 14.1 12.1 11.1 11.4 97.6 48.4 15.9/25.6 62.3 3.4/10.8 31.8 6.6/9.4 70.5 7.6 18.1 25.8 13.5 5.8 7.1 9.3 7.2 1.9 71.1
2. ZAB 36 30/6 83.3 11.6 10.4 10.6 8.1 82.2 63.7 11.7/22.2 52.9 3.1/9.9 31.6 8.3/10.8 76.3 5.9 15.6 21.5 8.4 5.6 8.3 9.8 8.3 1.4 51.6
3. KPB 36 26/10 72.2 11.4 9.7 9.6 9.2 80.3 71.7 9.5/20.4 46.5 4.4/13.5 32.6 8.0/10.9 73.7 6.7 14.2 20.9 9.5 5.2 7.3 9.9 8.7 1.0 47.8
4. CHO 37 17/20 45.9 9.5 9.2 10.1 9.2 73.5 74.0 10.2/22.9 44.7 3.5/13.2 26.4 7.1/9.4 74.8 7.2 15.4 22.6 7.0 3.9 7.5 9.1 9.3 1.1 40.1
5. SLA 36 26/10 72.2 9.8 9.2 9.1 9.6 75.8 74.7 9.2/18.3 50.1 3.5/12.8 27.6 6.8/8.4 81.2 4.9 13.1 18.0 7.6 4.2 7.2 8.5 8.0 1.1 39.9
6. HKR 36 16/20 44.4 8.4 8.6 8.4 9.8 70.9 74.8 9.9/22.5 43.9 3.4/11.9 28.5 5.5/8.2 67.2 6.4 14.1 20.5 6.1 4.9 7.4 8.1 9.1 1.2 35.3
7. OVA 36 10/26 27.8 9.1 7.4 7.6 9.2 67.4 79.6 9.8/23.4 41.6 2.2/8.8 24.8 7.1/9.4 76.3 6.4 13.6 19.9 7.6 5.0 9.3 9.0 8.7 1.0 35.1
8. SLO 36 6/30 16.7 8.2 7.8 8.6 9.3 67.8 86.6 8.7/19.9 43.5 3.2/11.4 27.7 7.1/9.5 74.5 5.5 12.3 17.7 6.2 3.3 8.0 8.9 10.3 0.8 30.6
9. TRU 37 6/31 16.2 8.6 8.5 7.2 7.9 62.8 80.0 8.2/20.2 40.4 2.9/9.6 29.9 5.6/7.7 73.1 4.8 13.3 18.2 4.4 3.5 8.8 7.7 9.5 0.4 25.7
10. BRA /0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Lubor Blažek CZE - 85.9 262 275 58 71
Martin Petrovický CZE - 53.4 363 194 169 0
Zdeněk Sýkora CZE - 48.8 125 79 77 31
Erika Dobrovičová - 0 54 45 99
Jan Bobrovský CZE Žabiny Brno 82.4 336 425 133 222
Eduard Gaisler CZE - 33.6 131 74 121 64
Jitka Erbenová CZE - 50.0 64 32 32 0
Jiří Bárta CZE - 52.4 206 130 98 22
Marcela Krämer SVK KP TANY Brno 44.7 304 149 184 29
Pavel Jirman CZE - 0 13 50 63
Jana Klečková CZE - 15.6 32 13 50 31
Jan Faltýnek CZE - 0 63 112 175
Romana Ptáčková CZE Sokol Hradec Králové 61.8 422 261 161 0
Tomáš Veselý CZE - 42.7 96 56 70 30
Miroslav Volejník CZE Sokol Hradec Králové 39.6 111 305 228 422
Marian Svoboda CZE - 56.6 226 129 101 4
Erin Renee Olson - 43.6 39 26 32 19
Roman Maleček CZE - 0 111 137 248
Milan Veverka CZE - 0 185 58 243
René Štěpánek CZE - 41.2 165 68 97 0
Tibor Jány SVK - 27.7 94 37 86 29
David Zdeněk CZE - 45.5 200 132 152 84
Zdeněk Janík CZE - 50.0 30 35 40 45
Ondřej Zajíček CZE - 10.0 10 12 56 58
Richard Klein CZE - 0 52 53 105
Marek Šilhan CZE - 58.3 24 36 34 46
Roman Chocholouš CZE - 15.0 100 15 85 0
Kateřina Kulichová CZE - 0 11 55 66
Pavel Kubálek CZE ZVVZ USK Praha 0 276 88 364
Jaroslava Bernasová CZE - 0 36 39 75
Pavla Kuřitková CZE - 0 56 51 107
Petr Treml CZE - 48.9 135 66 69 0
Daniel Kurucz CZE DSK Basketball Brandýs 46.6 251 117 134 0
Martin Marcalík CZE - 0 18 54 72
Petr Stavěl CZE Slovanka 40.0 30 73 95 138
Jiří Havran CZE - 0 104 85 189
Ivan Beneš CZE ZVVZ USK Praha 51.7 89 252 43 206
Darina Kaderková CZE - 0 48 68 116
Natália Hejková SVK ZVVZ USK Praha 100.0 228 289 0 61
Petr Kapitulčin CZE KARA Trutnov 40.0 60 71 139 150
Jiří Toušek CZE Slovanka 31.3 112 60 137 85
Michaela Uhrová CZE - 25.0 4 24 38 58
Jozef Rešetár Levhartice Chomutov 52.4 212 116 109 13
Pavel Prokeš CZE - 0 87 66 153
Jaroslav Michálek CZE - 0 81 44 125
Angelika Hendrych POL - 0 10 50 60
Ladislav Pavlát CZE - 28.6 35 38 106 109
Tomáš Pavelka CZE - 40.0 35 38 37 40
Aneta Kovářová CZE - 0 13 69 82
Viktor Pruša CZE Žabiny Brno 65.5 226 148 78 0
Kamil Havrlant CZE SBŠ Ostrava 0 51 103 154
Jiří Johanes CZE - 0 24 170 194
Petr Martínek CZE - 12.9 170 24 170 24
Jakub Gazda CZE KP TANY Brno 0 140 75 215
Jaroslav Bartoň CZE - 0 32 69 101
Michal Martišek SVK KARA Trutnov 33.3 138 86 137 85
Martin Stavěl CZE Slovanka 58.7 63 40 37 14
Lucie Zítková CZE - 16.3 80 13 67 0
Radek Šnábl CZE - 38.9 18 39 57 78
Alena Jeništová CZE - 0 8 98 106
Stanislav Onuška SVK - 35.0 20 26 34 40
Kamil Fajta CZE SBŠ Ostrava 50.0 12 37 71 96
Dušan Medvecký CZE BLK Slavia Praha 59.7 119 71 48 0
Jakub Nevrlý CZE KP TANY Brno 0 74 43 117
Iveta Rašková CZE SBŠ Ostrava 32.2 87 28 59 0
Petr Treml CZE Levhartice Chomutov 0 38 36 74
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 HKR ZAB 27. 9. 2023 40 67 63 130 4 38 28 27 37 38/89 42.7 12/44 27.3 18/24 75.0 23 63 86 30 24 34 30 30 153
1 SLO TRU 3. 11. 2023 40 89 76 165 13 41 38 36 50 40/86 46.5 16/49 32.7 37/50 74.0 21 62 83 39 18 31 44 44 184
1 USK OVA 17. 11. 2023 40 96 51 147 45 39 47 33 28 48/114 42.1 11/38 28.9 18/30 60.0 35 64 99 45 27 43 34 34 183
1 SLA KPB 27. 9. 2023 40 73 72 145 1 40 26 28 51 33/76 43.4 19/56 33.9 22/38 57.9 23 64 87 32 14 27 38 38 157
1 BRA CHO 27. 9. 2023 40 59 108 167 49 41 43 43 40 37/91 40.7 19/39 48.7 36/54 66.7 27 54 81 26 26 36 36 36 172
2 ZAB CHO 30. 9. 2023 40 69 59 128 10 36 37 32 23 39/83 47.0 10/58 17.2 20/31 64.5 29 70 99 28 23 39 32 32 141
2 KPB BRA 30. 9. 2023 40 89 45 134 44 42 30 31 31 42/88 47.7 11/50 22.0 17/23 73.9 28 56 84 35 31 52 33 33 146
2 OVA SLA 1. 10. 2023 40 64 67 131 3 35 34 31 31 37/87 42.5 11/57 19.3 24/31 77.4 36 60 96 28 20 40 38 39 132
2 TRU USK 29. 9. 2023 40 47 95 142 48 46 36 36 24 45/82 54.9 10/41 24.4 22/36 61.1 28 47 75 22 19 33 40 41 145
2 HKR SLO 4. 10. 2023 40 86 68 154 18 34 43 36 41 43/88 48.9 11/48 22.9 35/48 72.9 25 61 86 31 19 32 40 43 167
3 SLO ZAB 6. 10. 2023 40 63 94 157 31 45 39 44 29 39/76 51.3 14/53 26.4 37/43 86.0 30 49 79 26 16 36 43 45 165
3 USK HKR 6. 1. 2024 40 84 51 135 33 47 27 23 38 41/92 44.6 8/44 18.2 29/39 74.4 25 65 90 28 12 29 35 35 147
3 SLA TRU 7. 10. 2023 0 77 71 148 6 45 25 35 43 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BRA OVA 6. 10. 2023 40 73 61 134 12 32 34 24 44 36/87 41.4 10/38 26.3 32/43 74.4 31 55 86 21 25 49 41 41 127
3 CHO KPB 7. 10. 2023 40 67 76 143 9 43 34 40 26 38/74 51.4 13/41 31.7 28/42 66.7 26 46 72 14 14 28 39 39 139
4 ZAB KPB 15. 10. 2023 40 82 75 157 7 40 35 44 38 37/82 45.1 18/49 36.7 29/40 72.5 22 59 81 28 13 28 39 39 171
4 OVA CHO 15. 10. 2023 40 66 86 152 20 46 34 44 28 50/106 47.2 6/41 14.6 34/46 73.9 33 64 97 28 23 35 36 36 165
4 TRU BRA 13. 10. 2023 40 84 63 147 21 42 33 38 34 37/94 39.4 12/37 32.4 37/53 69.8 32 59 91 11 16 33 39 39 136
4 HKR SLA 13. 10. 2023 40 52 66 118 14 39 27 20 32 32/84 38.1 14/51 27.5 12/16 75.0 28 63 91 23 15 28 30 30 131
4 SLO USK 13. 10. 2023 40 58 111 169 53 51 46 32 40 50/84 59.5 17/50 34.0 18/27 66.7 21 53 74 50 20 33 35 35 207
5 USK ZAB 20. 1. 2024 40 78 60 138 18 40 35 30 33 34/80 42.5 14/46 30.4 28/37 75.7 21 60 81 40 17 29 41 42 163
5 SLA SLO 19. 1. 2024 40 88 67 155 21 22 27 55 51 46/98 46.9 14/44 31.8 21/24 87.5 23 59 82 40 19 31 27 27 183
5 BRA HKR 20. 10. 2023 0 59 71 130 12 25 33 40 32 35/80 43.8 7/25 28.0 39/52 75.0 32 49 81 6 16 12 35 24 140
5 CHO TRU 21. 10. 2023 40 77 55 132 22 32 29 31 40 35/97 36.1 13/42 31.0 23/31 74.2 23 73 96 16 14 27 34 34 140
5 KPB OVA 22. 10. 2023 40 72 59 131 13 41 38 34 18 30/88 34.1 14/53 26.4 29/39 74.4 39 60 99 35 18 28 34 34 152
6 ZAB OVA 28. 10. 2023 40 96 57 153 39 39 34 46 34 40/92 43.5 9/37 24.3 46/56 82.1 18 64 82 28 18 39 41 42 159
6 TRU KPB 29. 10. 2023 40 58 80 138 22 34 39 29 36 39/76 51.3 12/40 30.0 24/32 75.0 16 53 69 16 7 18 28 28 139
6 HKR CHO 30. 10. 2023 40 66 76 142 10 34 29 46 33 34/91 37.4 16/49 32.7 26/42 61.9 32 64 96 25 16 31 37 37 146
6 SLO BRA 27. 10. 2023 40 80 75 155 5 35 36 35 49 37/93 39.8 15/50 30.0 36/54 66.7 34 65 99 33 16 33 48 49 166
6 USK SLA 28. 10. 2023 40 97 50 147 47 53 29 36 29 43/88 48.9 13/48 27.1 22/30 73.3 34 44 78 41 26 47 32 32 166
7 SLA ZAB 18. 11. 2023 40 62 71 133 9 37 30 34 32 46/84 54.8 5/35 14.3 26/35 74.3 21 45 66 28 17 29 37 37 140
7 BRA USK 13. 2. 2024 40 52 105 157 53 48 45 28 36 51/97 52.6 13/38 34.2 16/27 59.3 26 50 76 29 27 49 36 36 158
7 CHO SLO 18. 11. 2023 40 94 76 170 18 38 48 41 43 46/90 51.1 14/55 25.5 36/54 66.7 26 70 96 23 7 19 44 48 171
7 KPB HKR 18. 11. 2023 45 80 77 157 3 28 40 37 37 35/88 39.8 17/62 27.4 36/48 75.0 28 74 102 41 20 34 47 48 180
7 OVA TRU 19. 11. 2023 45 84 80 164 4 33 38 29 44 45/105 42.9 12/44 27.3 38/50 76.0 34 65 99 34 25 53 41 41 169
8 ZAB TRU 25. 11. 2023 40 86 61 147 25 36 38 45 28 42/77 54.5 13/38 34.2 24/32 75.0 10 52 62 22 20 41 36 36 143
8 HKR OVA 6. 12. 2023 40 85 77 162 8 53 25 42 42 47/91 51.6 16/56 28.6 20/30 66.7 25 65 90 34 22 36 33 33 185
8 SLO KPB 26. 11. 2023 40 81 91 172 10 48 33 54 37 50/98 51.0 14/42 33.3 30/39 76.9 21 57 78 27 25 30 37 37 191
8 USK CHO 25. 11. 2023 40 92 49 141 43 36 39 33 33 46/93 49.5 10/53 18.9 19/24 79.2 26 65 91 47 22 33 31 31 177
8 SLA BRA 25. 11. 2023 40 98 70 168 28 49 33 47 39 43/93 46.2 16/46 34.8 34/46 73.9 30 57 87 37 15 25 40 40 194
9 BRA ZAB 2. 12. 2023 40 41 90 131 49 45 32 26 28 36/78 46.2 9/34 26.5 32/56 57.1 26 52 78 21 27 47 39 42 118
9 CHO SLA 2. 12. 2023 40 73 86 159 13 48 45 31 35 48/104 46.2 10/42 23.8 33/37 89.2 22 66 88 31 10 22 36 36 175
9 KPB USK 24. 2. 2024 40 64 89 153 25 47 35 31 40 45/85 52.9 13/46 28.3 24/39 61.5 27 49 76 43 16 35 35 36 172
9 OVA SLO 3. 12. 2023 0 20 0 20 20 0 20 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TRU HKR 1. 12. 2023 40 66 93 159 27 30 44 35 50 43/95 45.3 15/42 35.7 28/42 66.7 23 62 85 23 16 32 36 36 161
10 ZAB HKR 8. 12. 2023 40 92 66 158 26 47 39 37 35 49/97 50.5 14/40 35.0 18/22 81.8 25 51 76 32 19 31 30 30 183
10 TRU SLO 8. 12. 2023 40 81 75 156 6 39 47 31 39 35/71 49.3 17/57 29.8 35/46 76.1 28 53 81 20 18 32 42 42 156
10 OVA USK 10. 12. 2023 40 63 110 173 47 45 43 41 44 54/96 56.3 14/47 29.8 23/29 79.3 19 59 78 47 19 34 32 32 208
10 KPB SLA 8. 12. 2023 40 86 73 159 13 46 37 47 29 36/69 52.2 13/49 26.5 48/60 80.0 23 48 71 41 23 40 45 47 174
10 CHO BRA 9. 12. 2023 40 72 45 117 27 28 29 28 32 29/95 30.5 9/53 17.0 32/43 74.4 45 71 116 20 21 40 38 38 117
11 CHO ZAB 16. 12. 2023 40 72 79 151 7 41 42 36 32 52/95 54.7 7/42 16.7 26/36 72.2 24 58 82 31 16 35 35 35 163
11 BRA KPB 16. 12. 2023 40 66 102 168 36 42 48 28 50 34/88 38.6 22/38 57.9 34/47 72.3 23 50 73 22 25 43 38 39 165
11 SLA OVA 16. 12. 2023 40 79 66 145 13 34 34 40 37 36/94 38.3 14/52 26.9 31/43 72.1 38 62 100 32 15 31 36 36 160
11 USK TRU 16. 12. 2023 40 111 42 153 69 47 36 22 48 42/85 49.4 16/49 32.7 21/30 70.0 18 61 79 46 20 33 29 29 184
11 SLO HKR 15. 12. 2023 40 97 82 179 15 41 38 47 53 48/95 50.5 15/40 37.5 38/56 67.9 25 50 75 29 16 32 43 43 178
12 ZAB SLO 6. 1. 2024 40 104 54 158 50 40 43 39 36 48/85 56.5 9/41 22.0 35/45 77.8 21 54 75 30 22 39 41 41 171
12 HKR USK 6. 10. 2023 40 52 90 142 38 40 32 40 30 45/90 50.0 14/47 29.8 10/20 50.0 27 55 82 34 17 30 23 23 161
12 TRU SLA 5. 1. 2024 40 50 86 136 36 38 28 26 44 40/79 50.6 14/47 29.8 14/18 77.8 16 58 74 22 12 32 23 23 141
12 OVA BRA 7. 1. 2024 40 80 90 170 10 41 39 45 45 44/92 47.8 13/36 36.1 43/54 79.6 22 52 74 36 24 42 42 43 180
12 KPB CHO 6. 1. 2024 40 87 75 162 12 35 44 45 38 36/85 42.4 20/57 35.1 30/41 73.2 24 63 87 42 13 25 42 42 186
13 KPB ZAB 13. 1. 2024 40 71 82 153 11 41 45 34 33 37/77 48.1 20/51 39.2 19/32 59.4 27 49 76 42 19 36 34 34 176
13 CHO OVA 13. 1. 2024 40 69 76 145 7 36 32 32 45 40/98 40.8 10/35 28.6 35/47 74.5 28 61 89 26 29 45 44 44 151
13 BRA TRU 12. 1. 2024 40 68 58 126 10 35 28 31 32 42/87 48.3 7/38 18.4 21/27 77.8 13 68 81 23 24 38 30 30 135
13 SLA HKR 23. 1. 2024 40 85 71 156 14 31 49 42 34 52/97 53.6 8/37 21.6 28/36 77.8 26 53 79 33 23 33 37 37 182
13 USK SLO 13. 1. 2024 40 97 35 132 62 35 24 37 36 42/96 43.8 8/45 17.8 24/37 64.9 36 59 95 34 15 34 35 35 143
14 ZAB USK 21. 10. 2023 40 50 63 113 13 33 34 23 23 30/79 38.0 12/46 26.1 17/22 77.3 24 61 85 26 13 24 30 30 132
14 SLO SLA 20. 10. 2023 40 76 88 164 12 45 34 50 35 45/85 52.9 11/38 28.9 41/43 95.3 19 48 67 20 21 38 43 46 167
14 HKR BRA 19. 1. 2024 40 72 43 115 29 35 22 22 36 29/86 33.7 13/41 31.7 18/28 64.3 26 61 87 12 15 40 31 31 98
14 TRU CHO 19. 1. 2024 40 63 64 127 1 38 38 31 20 31/82 37.8 14/47 29.8 23/30 76.7 28 60 88 18 8 25 35 35 129
14 OVA KPB 21. 1. 2024 40 73 96 169 23 40 46 31 52 45/97 46.4 19/48 39.6 22/25 88.0 24 57 81 46 22 29 29 30 209
15 OVA ZAB 20. 2. 2024 40 77 101 178 24 55 42 40 41 49/91 53.8 15/40 37.5 35/44 79.5 16 52 68 39 25 43 40 41 198
15 KPB TRU 3. 2. 2024 40 91 43 134 48 41 35 26 32 31/81 38.3 16/54 29.6 24/28 85.7 31 57 88 33 17 31 29 30 156
15 CHO HKR 3. 2. 2024 40 69 85 154 16 39 42 41 32 41/99 41.4 15/42 35.7 27/33 81.8 26 58 84 31 19 27 32 32 173
15 BRA SLO 2. 2. 2024 40 92 80 172 12 51 48 38 35 52/101 51.5 12/39 30.8 32/51 62.7 27 57 84 20 20 35 47 48 165
15 SLA USK 26. 1. 2024 40 41 124 165 83 41 53 35 36 46/77 59.7 18/55 32.7 19/25 76.0 20 47 67 49 22 34 24 24 197
16 ZAB SLA 14. 2. 2024 45 88 80 168 8 49 42 26 35 45/97 46.4 14/44 31.8 36/43 83.7 21 61 82 34 13 25 37 38 186
16 USK BRA 18. 11. 2023 40 105 42 147 63 48 28 29 42 43/95 45.3 15/52 28.8 16/28 57.1 24 68 92 38 19 34 31 31 169
16 SLO CHO 14. 2. 2024 40 59 91 150 32 46 26 38 40 46/95 48.4 11/42 26.2 25/34 73.5 19 64 83 36 15 23 35 35 175
16 HKR KPB 13. 2. 2024 40 64 85 149 21 38 28 44 39 33/81 40.7 16/54 29.6 35/40 87.5 21 67 88 24 18 30 36 36 162
16 TRU OVA 14. 2. 2024 40 73 60 133 13 37 36 24 36 29/81 35.8 15/41 36.6 30/41 73.2 21 60 81 20 21 31 41 42 137
17 TRU ZAB 16. 2. 2024 40 57 78 135 21 33 36 39 27 38/80 47.5 13/42 31.0 20/26 76.9 19 53 72 25 16 30 34 34 144
17 OVA HKR 18. 2. 2024 40 91 79 170 12 42 47 43 38 51/92 55.4 14/50 28.0 26/37 70.3 23 59 82 41 21 33 43 43 202
17 KPB SLO 16. 2. 2024 40 100 82 182 18 45 41 45 51 43/84 51.2 17/47 36.2 45/63 71.4 19 57 76 57 12 30 42 45 209
17 CHO USK 16. 2. 2024 40 37 108 145 71 32 48 32 33 49/110 44.5 10/38 26.3 17/21 81.0 25 65 90 31 19 26 28 28 172
17 BRA SLA 16. 2. 2024 40 71 84 155 13 38 32 51 34 36/93 38.7 13/45 28.9 44/54 81.5 27 67 94 27 13 26 38 39 165
18 ZAB BRA 24. 2. 2024 40 95 44 139 51 37 34 44 24 41/77 53.2 12/51 23.5 21/27 77.8 29 49 78 26 19 38 28 28 148
18 SLA CHO 24. 2. 2024 40 81 76 157 5 22 34 45 56 45/82 54.9 13/57 22.8 28/36 77.8 22 61 83 33 11 20 30 30 177
18 USK KPB 2. 12. 2023 40 101 28 129 73 34 34 34 27 39/83 47.0 7/40 17.5 30/40 75.0 27 52 79 37 20 39 38 38 144
18 SLO OVA 23. 2. 2024 40 80 88 168 8 28 43 39 58 53/99 53.5 12/51 23.5 26/32 81.3 27 62 89 34 14 25 33 33 194
18 HKR TRU 23. 2. 2024 40 58 56 114 2 32 30 21 31 26/72 36.1 13/51 25.5 23/36 63.9 28 63 91 21 16 38 38 38 114
1 TRU CHO 1. 3. 2024 40 81 90 171 9 50 39 45 37 38/73 52.1 23/44 52.3 26/36 72.2 19 39 58 26 12 24 36 37 179
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0

      Body

      2
      DSK Basketball Brandýs
      3
      KARA Trutnov
      4
      KP TANY Brno
      5
      BLK Slavia Praha

      Doskoky

      1.
      Žabiny Brno
      2
      SBŠ Ostrava
      3
      ZVVZ USK Praha
      4
      SBŠ Ostrava
      5
      DSK Basketball Brandýs

      Asistence

      1.
      BLK Slavia Praha
      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      Levhartice Chomutov
      4
      BLK Slavia Praha
      5
      Žabiny Brno

      Užitečnost

      1.
      Žabiny Brno
      3
      BLK Slavia Praha
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      Žabiny Brno

      Bloky

      1.
      ZVVZ USK Praha
      2
      Levhartice Chomutov
      3
      Levhartice Chomutov
      4
      Sokol Hradec Králové
      5
      KP TANY Brno

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      SBŠ Ostrava
      2
      ZVVZ USK Praha
      4
      KP TANY Brno
      5
      Žabiny Brno

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      Sokol Hradec Králové
      2
      Levhartice Chomutov
      3
      SBŠ Ostrava
      4
      Sokol Hradec Králové
      5
      SBŠ Ostrava

      Proměněné trestné hody

      1.
      BLK Slavia Praha
      2
      BLK Slavia Praha
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Eliška Hálová Slovanka 38 SLO - TRU (89 : 76)
      2. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 32 OVA - BRA (80 : 90)
      3. Kyah Proctor KARA Trutnov 31 TRU - SLO (81 : 75)
      4. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 30 BRA - SLA (71 : 84)
      5. Karolina Šotolová KP TANY Brno 30 SLO - KPB (81 : 91)
      6. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 30 HKR - OVA (85 : 77)
      7. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 30 SLO - SLA (76 : 88)
      8. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 30 KPB - CHO (87 : 75)
      9. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 30 BRA - USK (52 : 105)
      10. Eliška Hálová Slovanka 30 SLA - SLO (88 : 67)
      11. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 29 CHO - USK (37 : 108)
      12. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 29 SLO - OVA (80 : 88)
      13. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 28 OVA - HKR (91 : 79)
      14. Andrea Ondroušková Slovanka 28 SLO - ZAB (63 : 94)
      15. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 28 CHO - SLA (73 : 86)
      16. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 27 CHO - SLA (73 : 86)
      17. Elissa Cunane Žabiny Brno 27 SLA - ZAB (62 : 71)
      18. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 26 TRU - OVA (73 : 60)
      19. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 26 SLA - BRA (98 : 70)
      20. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 25 CHO - SLA (73 : 86)
      21. Elissa Cunane Žabiny Brno 25 ZAB - SLA (88 : 80)
      22. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 25 ZAB - USK (50 : 63)
      23. Sara Rokkanen KARA Trutnov 25 SLO - TRU (89 : 76)
      24. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 25 USK - SLO (97 : 35)
      25. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 25 TRU - USK (47 : 95)
      26. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 25 CHO - HKR (69 : 85)
      27. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 25 BRA - USK (52 : 105)
      28. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 25 OVA - HKR (91 : 79)
      29. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 25 SLA - HKR (85 : 71)
      30. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 25 BRA - OVA (73 : 61)
      31. Anežka Kopecká KP TANY Brno 25 SLA - KPB (73 : 72)
      32. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 24 SLA - OVA (79 : 66)
      33. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 24 CHO - OVA (69 : 76)
      34. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 24 SLO - BRA (80 : 75)
      35. Nikolina Knežević Žabiny Brno 24 ZAB - KPB (82 : 75)
      36. Jesika Maud Hibalová Levhartice Chomutov 24 SLA - CHO (81 : 76)
      37. Eliška Hálová Slovanka 24 SLO - BRA (80 : 75)
      38. Daria Dubniuk BLK Slavia Praha 24 SLA - TRU (77 : 71)
      39. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 24 ZAB - OVA (96 : 57)
      40. Kateřina Galíčková KP TANY Brno 24 KPB - HKR (80 : 77)
      41. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 24 USK - HKR (84 : 51)
      42. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 24 USK - CHO (92 : 49)
      43. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 24 HKR - OVA (85 : 77)
      44. Petra Malíková KP TANY Brno 24 HKR - KPB (64 : 85)
      45. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 24 BRA - HKR (59 : 71)
      46. Anežka Kopecká KP TANY Brno 23 SLO - KPB (81 : 91)
      47. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 23 HKR - ZAB (67 : 63)
      48. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 23 TRU - BRA (84 : 63)
      49. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 23 SLA - BRA (98 : 70)
      50. Eliška Hálová Slovanka 23 USK - SLO (97 : 35)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Elissa Cunane Žabiny Brno 23 ZAB - SLA (88 : 80)
      2. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 20 KPB - OVA (72 : 59)
      3. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 19 USK - SLO (97 : 35)
      4. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 17 SLO - BRA (80 : 75)
      5. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 17 BRA - SLA (71 : 84)
      6. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 17 OVA - TRU (84 : 80)
      7. Madison Caroline Wolf KP TANY Brno 16 KPB - BRA (89 : 45)
      8. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 16 CHO - BRA (72 : 45)
      9. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 16 CHO - OVA (69 : 76)
      10. Rashida Timbilla KARA Trutnov 15 TRU - SLO (81 : 75)
      11. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 15 USK - SLO (97 : 35)
      12. Elissa Cunane Žabiny Brno 15 ZAB - SLO (104 : 54)
      13. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 15 HKR - CHO (66 : 76)
      14. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 15 SLA - HKR (85 : 71)
      15. Nyara Sabally ZVVZ USK Praha 14 USK - KPB (101 : 28)
      16. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 14 BRA - ZAB (41 : 90)
      17. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 14 USK - CHO (92 : 49)
      18. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 14 CHO - SLO (94 : 76)
      19. Rashida Timbilla KARA Trutnov 14 OVA - TRU (84 : 80)
      20. Julia Vydrová Sokol Hradec Králové 14 ZAB - HKR (92 : 66)
      21. Anežka Kopecká KP TANY Brno 14 SLA - KPB (73 : 72)
      22. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 14 CHO - SLA (73 : 86)
      23. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 14 OVA - CHO (66 : 86)
      24. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 14 USK - ZAB (78 : 60)
      25. Irena Vrančič DSK Basketball Brandýs 14 BRA - SLA (71 : 84)
      26. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 14 CHO - SLA (73 : 86)
      27. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 13 OVA - BRA (80 : 90)
      28. Devon Nicole Brookshire KARA Trutnov 13 TRU - CHO (63 : 64)
      29. Kateřina Galíčková KP TANY Brno 13 KPB - HKR (80 : 77)
      30. Devon Nicole Brookshire KARA Trutnov 13 HKR - TRU (58 : 56)
      31. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 13 BRA - SLO (92 : 80)
      32. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 13 HKR - ZAB (67 : 63)
      33. Anastasiia Kovtun Levhartice Chomutov 13 CHO - USK (37 : 108)
      34. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 13 SLA - CHO (81 : 76)
      35. Nyara Sabally ZVVZ USK Praha 13 USK - OVA (96 : 51)
      36. Elissa Cunane Žabiny Brno 13 SLA - ZAB (62 : 71)
      37. Anežka Kopecká KP TANY Brno 13 KPB - SLO (100 : 82)
      38. Elissa Cunane Žabiny Brno 13 TRU - ZAB (57 : 78)
      39. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 12 OVA - TRU (84 : 80)
      40. Whisper Fisher KARA Trutnov 12 TRU - BRA (84 : 63)
      41. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 12 CHO - SLA (73 : 86)
      42. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 12 USK - CHO (92 : 49)
      43. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 12 ZAB - OVA (96 : 57)
      44. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 12 USK - HKR (84 : 51)
      45. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 12 BRA - USK (52 : 105)
      46. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 12 HKR - SLA (52 : 66)
      47. Alžběta Levínská Slovanka 12 SLO - TRU (89 : 76)
      48. Devon Nicole Brookshire KARA Trutnov 12 BRA - TRU (68 : 58)
      49. Tetiana Havrylchyk Sokol Hradec Králové 12 HKR - SLO (86 : 68)
      50. Elissa Cunane Žabiny Brno 12 ZAB - CHO (69 : 59)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 10 SLA - BRA (98 : 70)
      2. Petra Záplatová Žabiny Brno 9 KPB - ZAB (71 : 82)
      3. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 9 SLO - CHO (59 : 91)
      4. Daria Dubniuk BLK Slavia Praha 9 SLA - BRA (98 : 70)
      5. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 9 SLA - USK (41 : 124)
      6. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 9 CHO - SLA (73 : 86)
      7. María Conde ZVVZ USK Praha 9 SLA - USK (41 : 124)
      8. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 9 USK - TRU (111 : 42)
      9. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 8 USK - BRA (105 : 42)
      10. María Conde ZVVZ USK Praha 8 OVA - USK (63 : 110)
      11. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 8 USK - TRU (111 : 42)
      12. Gabriela Andělová ZVVZ USK Praha 8 USK - KPB (101 : 28)
      13. Sára Iris Lišková Slovanka 8 KPB - SLO (100 : 82)
      14. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 8 ZAB - CHO (69 : 59)
      15. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 8 CHO - SLO (94 : 76)
      16. Karolina Šotolová KP TANY Brno 8 KPB - CHO (87 : 75)
      17. María Conde ZVVZ USK Praha 8 SLO - USK (58 : 111)
      18. Natalie Marie Kucowski KP TANY Brno 7 OVA - KPB (73 : 96)
      19. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 7 HKR - SLO (86 : 68)
      20. Ilina Selcova SBŠ Ostrava 7 OVA - HKR (91 : 79)
      21. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 7 CHO - HKR (69 : 85)
      22. María Conde ZVVZ USK Praha 7 USK - HKR (84 : 51)
      23. Charlotte Velichová Sokol Hradec Králové 7 OVA - HKR (91 : 79)
      24. Nikolina Knežević Žabiny Brno 7 ZAB - SLA (88 : 80)
      25. Anna Brožová Sokol Hradec Králové 7 TRU - HKR (66 : 93)
      26. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 7 USK - CHO (92 : 49)
      27. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 7 SLO - USK (58 : 111)
      28. Petra Malíková KP TANY Brno 7 KPB - TRU (91 : 43)
      29. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 7 OVA - KPB (73 : 96)
      30. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 7 HKR - SLA (52 : 66)
      31. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 7 HKR - OVA (85 : 77)
      32. Eva Kopecká KP TANY Brno 7 KPB - SLO (100 : 82)
      33. Eliška Hamzová Žabiny Brno 7 ZAB - SLA (88 : 80)
      34. Daria Dubniuk BLK Slavia Praha 6 SLA - KPB (73 : 72)
      35. Marie Žílová BLK Slavia Praha 6 SLA - SLO (88 : 67)
      36. Gabriela Andělová ZVVZ USK Praha 6 USK - SLO (97 : 35)
      37. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 6 USK - CHO (92 : 49)
      38. Nikolina Knežević Žabiny Brno 6 KPB - ZAB (71 : 82)
      39. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 6 HKR - USK (52 : 90)
      40. Karolina Šotolová KP TANY Brno 6 KPB - SLA (86 : 73)
      41. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 6 USK - OVA (96 : 51)
      42. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 6 USK - ZAB (78 : 60)
      43. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 6 OVA - CHO (66 : 86)
      44. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 6 USK - ZAB (78 : 60)
      45. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 6 SLA - SLO (88 : 67)
      46. Daria Dubniuk BLK Slavia Praha 6 SLA - OVA (79 : 66)
      47. Kateřina Galíčková KP TANY Brno 6 KPB - CHO (87 : 75)
      48. Ilina Selcova SBŠ Ostrava 6 OVA - TRU (84 : 80)
      49. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 6 USK - CHO (92 : 49)
      50. Ilina Selcova SBŠ Ostrava 6 OVA - KPB (73 : 96)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Elissa Cunane Žabiny Brno 51 ZAB - SLA (88 : 80)
      2. Eliška Hálová Slovanka 46 SLO - TRU (89 : 76)
      3. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 44 CHO - SLA (73 : 86)
      4. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 41 USK - SLO (97 : 35)
      5. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 40 BRA - SLA (71 : 84)
      6. Elissa Cunane Žabiny Brno 40 SLA - ZAB (62 : 71)
      7. Anežka Kopecká KP TANY Brno 39 KPB - SLO (100 : 82)
      8. Petra Malíková KP TANY Brno 39 HKR - KPB (64 : 85)
      9. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 38 BRA - USK (52 : 105)
      10. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 38 CHO - SLA (73 : 86)
      11. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 38 OVA - TRU (84 : 80)
      12. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 38 SLA - HKR (85 : 71)
      13. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 37 USK - SLO (97 : 35)
      14. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 37 CHO - USK (37 : 108)
      15. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 37 OVA - HKR (91 : 79)
      16. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 37 SLO - OVA (80 : 88)
      17. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 36 USK - CHO (92 : 49)
      18. Kateřina Galíčková KP TANY Brno 35 KPB - HKR (80 : 77)
      19. Karolina Šotolová KP TANY Brno 35 SLO - KPB (81 : 91)
      20. Eliška Hálová Slovanka 35 SLA - SLO (88 : 67)
      21. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 34 KPB - SLA (86 : 73)
      22. Irena Vrančič DSK Basketball Brandýs 34 BRA - SLA (71 : 84)
      23. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 34 SLA - BRA (98 : 70)
      24. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 34 HKR - OVA (85 : 77)
      25. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 33 HKR - OVA (85 : 77)
      26. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 33 SLO - SLA (76 : 88)
      27. Nyara Sabally ZVVZ USK Praha 33 USK - OVA (96 : 51)
      28. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 33 OVA - BRA (80 : 90)
      29. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 33 TRU - USK (47 : 95)
      30. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 33 USK - OVA (96 : 51)
      31. Elissa Cunane Žabiny Brno 32 ZAB - SLO (104 : 54)
      32. Elissa Cunane Žabiny Brno 32 KPB - ZAB (71 : 82)
      33. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 32 SLA - SLO (88 : 67)
      34. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 32 SLA - USK (41 : 124)
      35. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 31 SLA - HKR (85 : 71)
      36. Simona Sklenářová Žabiny Brno 31 OVA - ZAB (77 : 101)
      37. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 31 CHO - SLA (73 : 86)
      38. Andrea Ondroušková Slovanka 31 SLO - ZAB (63 : 94)
      39. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 31 SLO - SLA (76 : 88)
      40. María Conde ZVVZ USK Praha 31 SLO - USK (58 : 111)
      41. Nyara Sabally ZVVZ USK Praha 31 USK - BRA (105 : 42)
      42. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 30 USK - BRA (105 : 42)
      43. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 30 USK - KPB (101 : 28)
      44. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 30 SLO - USK (58 : 111)
      45. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 30 CHO - SLO (94 : 76)
      46. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 30 USK - HKR (84 : 51)
      47. Anežka Kopecká KP TANY Brno 30 SLA - KPB (73 : 72)
      48. Rashida Timbilla KARA Trutnov 30 TRU - SLO (81 : 75)
      49. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 30 SLA - TRU (77 : 71)
      50. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 29 CHO - OVA (69 : 76)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 6 USK - OVA (96 : 51)
      2. Tetiana Havrylchyk Sokol Hradec Králové 5 OVA - HKR (91 : 79)
      3. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 5 CHO - ZAB (72 : 79)
      4. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 5 CHO - TRU (77 : 55)
      5. Anežka Kopecká KP TANY Brno 4 KPB - HKR (80 : 77)
      6. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 3 HKR - OVA (85 : 77)
      7. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 3 SLA - OVA (79 : 66)
      8. Tetiana Havrylchyk Sokol Hradec Králové 3 HKR - TRU (58 : 56)
      9. Lucie Svatoňová KP TANY Brno 3 HKR - KPB (64 : 85)
      10. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 3 ZAB - HKR (92 : 66)
      11. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 3 SLA - HKR (85 : 71)
      12. Elissa Cunane Žabiny Brno 3 ZAB - OVA (96 : 57)
      13. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 3 SLA - TRU (77 : 71)
      14. Anežka Kopecká KP TANY Brno 3 KPB - TRU (91 : 43)
      15. Emma Čechová Žabiny Brno 2 ZAB - CHO (69 : 59)
      16. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 2 KPB - BRA (89 : 45)
      17. Kateřina Suchanová BLK Slavia Praha 2 HKR - SLA (52 : 66)
      18. Emma Čechová Žabiny Brno 2 HKR - ZAB (67 : 63)
      19. Kateřina Suchanová BLK Slavia Praha 2 KPB - SLA (86 : 73)
      20. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 2 KPB - ZAB (71 : 82)
      21. Eliška Hamzová Žabiny Brno 2 TRU - ZAB (57 : 78)
      22. Kateřina Suchanová BLK Slavia Praha 2 SLA - TRU (77 : 71)
      23. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 2 BRA - HKR (59 : 71)
      24. Gabriela Andělová ZVVZ USK Praha 2 USK - TRU (111 : 42)
      25. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 2 USK - HKR (84 : 51)
      26. Emma Čechová Žabiny Brno 2 SLO - ZAB (63 : 94)
      27. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 2 KPB - CHO (87 : 75)
      28. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 2 CHO - BRA (72 : 45)
      29. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 2 OVA - CHO (66 : 86)
      30. Tereza Králová KARA Trutnov 2 TRU - BRA (84 : 63)
      31. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 2 ZAB - KPB (82 : 75)
      32. Simona Sklenářová Žabiny Brno 2 OVA - ZAB (77 : 101)
      33. Gabriela Mervínská Slovanka 2 SLO - ZAB (63 : 94)
      34. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 2 OVA - USK (63 : 110)
      35. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 2 USK - BRA (105 : 42)
      36. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 2 USK - SLA (97 : 50)
      37. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 2 USK - SLO (97 : 35)
      38. Tetiana Havrylchyk Sokol Hradec Králové 2 HKR - SLO (86 : 68)
      39. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 2 TRU - USK (47 : 95)
      40. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 2 USK - SLA (97 : 50)
      41. Emma Čechová Žabiny Brno 2 ZAB - USK (50 : 63)
      42. Kateřina Káňová SBŠ Ostrava 2 OVA - ZAB (77 : 101)
      43. Anastasiia Kovtun Levhartice Chomutov 2 CHO - USK (37 : 108)
      44. Adéla Smutná Žabiny Brno 2 ZAB - OVA (96 : 57)
      45. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 2 SLA - TRU (77 : 71)
      46. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 2 ZAB - SLA (88 : 80)
      47. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 2 USK - KPB (101 : 28)
      48. María Conde ZVVZ USK Praha 2 USK - HKR (84 : 51)
      49. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 2 USK - OVA (96 : 51)
      50. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 2 KPB - OVA (72 : 59)
      # Hráč Klub Cena RENOMIA Zápas
      1. Nyara Sabally ZVVZ USK Praha 46.7 USK - KPB (101 : 28)
      2. Madison Caroline Wolf KP TANY Brno 40 SLA - KPB (73 : 72)
      3. Nella Klapková Sokol Hradec Králové 40 HKR - SLA (52 : 66)
      4. Markéta Šmahelová KARA Trutnov 40 ZAB - TRU (86 : 61)
      5. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 36 CHO - KPB (67 : 76)
      6. Klára Vojtíková Sokol Hradec Králové 30 BRA - HKR (59 : 71)
      7. Nyara Sabally ZVVZ USK Praha 28.9 USK - OVA (96 : 51)
      8. Kateřina Ebenhöhová DSK Basketball Brandýs 28.6 TRU - BRA (84 : 63)
      9. Anastasiia Kovtun Levhartice Chomutov 27.4 CHO - USK (37 : 108)
      10. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 26.7 KPB - OVA (72 : 59)
      11. Dominica Hynková KP TANY Brno 26.7 KPB - CHO (87 : 75)
      12. Markéta Nádvorníková Slovanka 26.7 SLA - SLO (88 : 67)
      13. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 26.7 CHO - SLA (73 : 86)
      14. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 26.7 CHO - BRA (72 : 45)
      15. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 26.7 USK - CHO (92 : 49)
      16. Zuzana Tomanová Slovanka 26.7 SLO - OVA (80 : 88)
      17. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 25.9 SLA - OVA (79 : 66)
      18. Madison Caroline Wolf KP TANY Brno 25.6 KPB - BRA (89 : 45)
      19. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 25.5 OVA - CHO (66 : 86)
      20. Johana Staňková Levhartice Chomutov 25.5 CHO - BRA (72 : 45)
      21. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 25.3 USK - SLO (97 : 35)
      22. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 25.3 USK - HKR (84 : 51)
      23. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 24.6 CHO - BRA (72 : 45)
      24. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 24.3 BRA - ZAB (41 : 90)
      25. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 24.3 SLO - BRA (80 : 75)
      26. Lucie Ceralová DSK Basketball Brandýs 23.5 BRA - SLO (92 : 80)
      27. Alžběta Levínská Slovanka 22.9 SLO - TRU (89 : 76)
      28. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 22.9 CHO - TRU (77 : 55)
      29. Martina Šubrtová Sokol Hradec Králové 22.9 TRU - HKR (66 : 93)
      30. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 22.7 OVA - TRU (84 : 80)
      31. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 22.2 BRA - OVA (73 : 61)
      32. Kateřina Ebenhöhová DSK Basketball Brandýs 22.2 BRA - SLA (71 : 84)
      33. Kateřina Ebenhöhová DSK Basketball Brandýs 21.8 BRA - OVA (73 : 61)
      34. Elissa Cunane Žabiny Brno 21.8 ZAB - CHO (69 : 59)
      35. Nyara Sabally ZVVZ USK Praha 21.8 USK - TRU (111 : 42)
      36. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 21.5 CHO - SLO (94 : 76)
      37. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 21.5 OVA - CHO (66 : 86)
      38. Elissa Cunane Žabiny Brno 21.4 ZAB - SLO (104 : 54)
      39. Anežka Kopecká KP TANY Brno 21.2 BRA - KPB (66 : 102)
      40. Nyara Sabally ZVVZ USK Praha 21.2 OVA - USK (63 : 110)
      41. Klára Vojtíková Sokol Hradec Králové 21.2 HKR - SLA (52 : 66)
      42. Tetiana Havrylchyk Sokol Hradec Králové 21.1 CHO - HKR (69 : 85)
      43. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 21.1 CHO - TRU (77 : 55)
      44. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 21 BRA - TRU (68 : 58)
      45. Leeza Chanel Burdgess DSK Basketball Brandýs 20.8 BRA - SLO (92 : 80)
      46. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 20.7 HKR - CHO (66 : 76)
      47. Elissa Cunane Žabiny Brno 20.4 ZAB - SLA (88 : 80)
      48. Marie Žílová BLK Slavia Praha 20 SLA - OVA (79 : 66)
      49. Natalie Marie Kucowski KP TANY Brno 20 KPB - SLA (86 : 73)
      50. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 20 HKR - USK (52 : 90)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 14 SLO - OVA (80 : 88)
      2. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 13 CHO - USK (37 : 108)
      3. Eliška Hálová Slovanka 12 SLO - TRU (89 : 76)
      4. Karolina Šotolová KP TANY Brno 12 SLO - KPB (81 : 91)
      5. Elissa Cunane Žabiny Brno 11 SLA - ZAB (62 : 71)
      6. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 11 USK - SLO (97 : 35)
      7. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 11 BRA - USK (52 : 105)
      8. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 11 USK - HKR (84 : 51)
      9. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 10 OVA - HKR (91 : 79)
      10. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 10 SLA - USK (41 : 124)
      11. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 10 SLA - OVA (79 : 66)
      12. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 10 SLO - SLA (76 : 88)
      13. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 10 CHO - SLA (73 : 86)
      14. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 9 CHO - ZAB (72 : 79)
      15. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 9 USK - SLO (97 : 35)
      16. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 9 USK - ZAB (78 : 60)
      17. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 9 USK - CHO (92 : 49)
      18. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 9 SLO - HKR (97 : 82)
      19. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 9 CHO - HKR (69 : 85)
      20. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 9 OVA - HKR (91 : 79)
      21. Kyah Proctor KARA Trutnov 9 TRU - SLO (81 : 75)
      22. Elissa Cunane Žabiny Brno 9 ZAB - TRU (86 : 61)
      23. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 9 BRA - USK (52 : 105)
      24. Dasia Mayea Evans KARA Trutnov 9 TRU - KPB (58 : 80)
      25. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 9 SLO - USK (58 : 111)
      26. Nikolina Knežević Žabiny Brno 8 ZAB - BRA (95 : 44)
      27. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 8 USK - OVA (96 : 51)
      28. Eziyoda Magbegor ZVVZ USK Praha 8 HKR - USK (52 : 90)
      29. Tereza Králová KARA Trutnov 8 SLA - TRU (77 : 71)
      30. Elissa Cunane Žabiny Brno 8 ZAB - SLA (88 : 80)
      31. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 8 OVA - ZAB (77 : 101)
      32. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 8 ZAB - OVA (96 : 57)
      33. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 CHO - OVA (69 : 76)
      34. Eliška Hálová Slovanka 8 USK - SLO (97 : 35)
      35. Jesika Maud Hibalová Levhartice Chomutov 8 SLA - CHO (81 : 76)
      36. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 8 SLA - SLO (88 : 67)
      37. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 8 TRU - USK (47 : 95)
      38. Julia Vydrová SBŠ Ostrava 8 OVA - SLA (64 : 67)
      39. Emma Čechová Žabiny Brno 8 ZAB - SLO (104 : 54)
      40. Emese Eva Hof ZVVZ USK Praha 8 KPB - USK (64 : 89)
      41. María Conde ZVVZ USK Praha 8 USK - TRU (111 : 42)
      42. Julia Vydrová Sokol Hradec Králové 8 TRU - HKR (66 : 93)
      43. Elissa Cunane Žabiny Brno 8 KPB - ZAB (71 : 82)
      44. Yemiyah Morris Levhartice Chomutov 8 OVA - CHO (66 : 86)
      45. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 ZAB - CHO (69 : 59)
      46. Khiana Johnson DSK Basketball Brandýs 8 BRA - SLO (92 : 80)
      47. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 7 OVA - BRA (80 : 90)
      48. María Conde ZVVZ USK Praha 7 TRU - USK (47 : 95)
      49. Daria Dubniuk BLK Slavia Praha 7 SLA - TRU (77 : 71)
      50. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 7 OVA - BRA (80 : 90)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 7 HKR - OVA (85 : 77)
      2. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 6 KPB - CHO (87 : 75)
      3. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 6 HKR - BRA (72 : 43)
      4. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 6 TRU - OVA (73 : 60)
      5. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 5 ZAB - USK (50 : 63)
      6. Ilina Selcova SBŠ Ostrava 5 OVA - USK (63 : 110)
      7. Petra Záplatová Žabiny Brno 5 KPB - ZAB (71 : 82)
      8. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 5 TRU - ZAB (57 : 78)
      9. Daria Dubniuk BLK Slavia Praha 5 SLA - OVA (79 : 66)
      10. Eliška Mircová Slovanka 5 CHO - SLO (94 : 76)
      11. Anežka Kopecká KP TANY Brno 5 KPB - USK (64 : 89)
      12. Eliška Mircová Slovanka 5 SLO - KPB (81 : 91)
      13. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 4 OVA - HKR (91 : 79)
      14. Gabriela Andělová ZVVZ USK Praha 4 SLO - USK (58 : 111)
      15. Kateřina Suchanová BLK Slavia Praha 4 KPB - SLA (86 : 73)
      16. Anna Rylichová Levhartice Chomutov 4 TRU - CHO (81 : 90)
      17. Sara Rokkanen KARA Trutnov 4 TRU - CHO (81 : 90)
      18. Lucie Svatoňová KP TANY Brno 4 KPB - CHO (87 : 75)
      19. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 4 USK - BRA (105 : 42)
      20. Anežka Kopecká KP TANY Brno 4 OVA - KPB (73 : 96)
      21. Kateřina Galíčková KP TANY Brno 4 CHO - KPB (67 : 76)
      22. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 4 SLO - BRA (80 : 75)
      23. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 4 OVA - KPB (73 : 96)
      24. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 4 SLA - TRU (77 : 71)
      25. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 4 BRA - OVA (73 : 61)
      26. Simona Sklenářová Žabiny Brno 4 OVA - ZAB (77 : 101)
      27. Maite Cazorla ZVVZ USK Praha 4 HKR - USK (52 : 90)
      28. Eliška Hálová Slovanka 4 SLA - SLO (88 : 67)
      29. Tereza Zítková Slovanka 4 SLO - HKR (97 : 82)
      30. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 4 SLA - USK (41 : 124)
      31. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 4 HKR - OVA (85 : 77)
      32. Sara Rokkanen KARA Trutnov 4 TRU - BRA (84 : 63)
      33. Anežka Kopecká KP TANY Brno 4 ZAB - KPB (82 : 75)
      34. Anežka Kopecká KP TANY Brno 4 SLA - KPB (73 : 72)
      35. Tereza Zítková Slovanka 4 KPB - SLO (100 : 82)
      36. Nikolina Knežević Žabiny Brno 4 ZAB - KPB (82 : 75)
      37. Petra Záplatová Žabiny Brno 4 BRA - ZAB (41 : 90)
      38. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 4 SLA - BRA (98 : 70)
      39. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 4 BRA - USK (52 : 105)
      40. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 4 OVA - BRA (80 : 90)
      41. Eliška Brejchová Levhartice Chomutov 3 CHO - BRA (72 : 45)
      42. Tereza Zítková Slovanka 3 TRU - SLO (81 : 75)
      43. María Conde ZVVZ USK Praha 3 SLO - USK (58 : 111)
      44. Kyah Proctor KARA Trutnov 3 TRU - BRA (84 : 63)
      45. Eliška Mircová Slovanka 3 TRU - SLO (81 : 75)
      46. Kyah Proctor KARA Trutnov 3 TRU - SLO (81 : 75)
      47. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 3 ZAB - HKR (92 : 66)
      48. Kateřina Zeithammerová Sokol Hradec Králové 3 HKR - ZAB (67 : 63)
      49. Daria Dubniuk BLK Slavia Praha 3 HKR - SLA (52 : 66)
      50. Monika Satoranská Levhartice Chomutov 3 BRA - CHO (59 : 108)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 15 KPB - SLA (86 : 73)
      2. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 12 CHO - SLA (73 : 86)
      3. Michaela Vondráčková KP TANY Brno 11 KPB - SLO (100 : 82)
      4. Andrea Ondroušková Slovanka 11 SLO - ZAB (63 : 94)
      5. Eliška Hálová Slovanka 11 SLO - BRA (80 : 75)
      6. Eliška Hálová Slovanka 11 SLO - SLA (76 : 88)
      7. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 11 SLA - HKR (85 : 71)
      8. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 10 SLO - SLA (76 : 88)
      9. Sara Rokkanen KARA Trutnov 10 SLO - TRU (89 : 76)
      10. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 10 BRA - SLA (71 : 84)
      11. Petra Malíková KP TANY Brno 10 KPB - USK (64 : 89)
      12. Irena Vrančič DSK Basketball Brandýs 9 TRU - BRA (84 : 63)
      13. Elissa Cunane Žabiny Brno 9 ZAB - SLA (88 : 80)
      14. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 9 BRA - HKR (59 : 71)
      15. Petra Malíková KP TANY Brno 9 HKR - KPB (64 : 85)
      16. Irena Vrančič DSK Basketball Brandýs 9 SLA - BRA (98 : 70)
      17. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 9 BRA - SLA (71 : 84)
      18. Michaela Gaislerová KARA Trutnov 8 BRA - TRU (68 : 58)
      19. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 8 OVA - BRA (80 : 90)
      20. Valériane Ayayi ZVVZ USK Praha 8 USK - HKR (84 : 51)
      21. India Lee Pagan SBŠ Ostrava 8 ZAB - OVA (96 : 57)
      22. Eliška Hálová Slovanka 8 SLO - TRU (89 : 76)
      23. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 8 CHO - SLA (73 : 86)
      24. Alžběta Levínská Slovanka 8 SLO - HKR (97 : 82)
      25. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 8 BRA - SLA (71 : 84)
      26. Eliška Hálová Slovanka 8 ZAB - SLO (104 : 54)
      27. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 8 CHO - OVA (69 : 76)
      28. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 8 KPB - CHO (87 : 75)
      29. Adéla Buřtová Žabiny Brno 8 ZAB - SLO (104 : 54)
      30. Sára Iris Lišková Slovanka 7 SLO - HKR (97 : 82)
      31. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 7 OVA - USK (63 : 110)
      32. Eliška Hamzová Žabiny Brno 7 OVA - ZAB (77 : 101)
      33. Kateřina Suchanová BLK Slavia Praha 7 OVA - SLA (64 : 67)
      34. Hannah Ariel Little SBŠ Ostrava 7 OVA - TRU (84 : 80)
      35. Pamela Therese Effangová Sokol Hradec Králové 7 HKR - KPB (64 : 85)
      36. Alena Hanušová BLK Slavia Praha 7 SLA - TRU (77 : 71)
      37. Kateřina Galíčková KP TANY Brno 7 KPB - TRU (91 : 43)
      38. Elissa Cunane Žabiny Brno 7 OVA - ZAB (77 : 101)
      39. Anežka Kopecká KP TANY Brno 7 KPB - SLA (86 : 73)
      40. Eliška Hálová Slovanka 7 HKR - SLO (86 : 68)
      41. Anna Rylichová Levhartice Chomutov 7 CHO - KPB (67 : 76)
      42. Alžběta Levínská Slovanka 7 BRA - SLO (92 : 80)
      43. Irena Vrančič DSK Basketball Brandýs 7 BRA - SLA (71 : 84)
      44. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 7 BRA - OVA (73 : 61)
      45. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 7 SLO - CHO (59 : 91)
      46. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 7 BRA - OVA (73 : 61)
      47. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 7 BRA - CHO (59 : 108)
      48. Najai Jasmene Wynn-Pollard Levhartice Chomutov 7 CHO - HKR (69 : 85)
      49. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 7 KPB - SLA (86 : 73)
      50. Kwanza Murray DSK Basketball Brandýs 6 KPB - BRA (89 : 45)
      Ligové statistiky jsou k dispozici až od sezóny 1998/99. Statistiky jsou přebírány z údajů v zápisech o utkání a od externího dodavatele FIBA Europe, resp. Genius Sports.
      Více informací o statistikách a případném hlášení chyb naleznete zde